• GoHome Professional
do 200000 eura kablovska 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura kablovska 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura kablovska 50 m2

  • Za upit "do 200000 eura kablovska 50 m2" pronađeno 1 894 nekretnina - prosečna cena 2.351 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 96.000 €, 50,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u Mirijevu, 50m2, Direkt od vlasnika, bez agencije i provizije. u ulici Ljubiše Miodragovića, preko puta vrtića Zvončica, 400m od OŠ Pavle Savić. U blizini prevoz, prodavnice, itd. Po strukturi dvosoban, , velika dnevna, spavaća, kupatilo, kuhinja odvojena, hodnik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 199.999 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Centar Novi Sad, Vase Pelagića Dvosoban 50m PRODAJE SE , uknjizen Cena: 199.999,00 EUR Lokacija: Centar (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Vase Pelagića Sobnost: Dvosoban Kvadratura: 50m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 2. sprat Dodatne informacije....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 125.000 € na 122.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 129.000 €
05.04.2026 - 125.000 €
19.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Cerak - Stojana Matića 2.0, 50m2 + 8m2(ostava), 3/3, GAS, interfon, klima, ostava Izuzetan, funkcionalan i lako adaptibilan u 2.5 stan nalazi se na samo jednu autobusku stanicu od centra Žarkova u mirnom, porodičnom okruženju. Prostorije: ulazni hodnik, prostrana dnevna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura kablovska 50 m2'
153.000 €
153.000 €
113.300 €
  Stan, NOVI SAD, Telep, 129.000 €, 50,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Tri dvosobna stana u istom ulazu 48m 50m 51m Telep useljivo NOVO Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Telep Sobnost: Dvosoban Kvadratura: 50m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa, Parking, garaža, Podrum,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 190.550 € na 172.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 172.000 €, 50,00 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 190.550 €
15.05.2026 - 172.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvoiposoban stan od 51 m² u novogradnji, nalazi se u Novom Sadu, u naselju Detelinara. Smešten je na visokom prizemlju u zgradi sa pet spratova. Stan je funkcionalnog rasporeda i poseduje jedno kupatilo, kao i terasu. Grejanje je na gas, što doprinosi prijatnom i praktičnom svakodnevnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 80.000 €, 50,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep dvosoban stan, novija gradnja, uredan ulaz i dobro održavana zgrada. Kvalitetan parket, PVC stolarija, etažno grejanje. Svetao, osunčan sa panoramskim otvorenim pogledom. U blizini osnovne škole "14. Oktobar", sa dobrom saobraćajnom infrastrukturom, na pet minuta hoda od marketa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 170.000 €, 50,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se lep i funkcionalan jednosoban stan u ulici Vojvode Vlahovića, u neposrednoj blizini okretnice autobusa 26 i popularnog restorana Rich. Stan se nalazi u novogradnji iz 2007. godine, kompletno uknjižen i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. ???? Raspored i karakteristike....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 139.200 €, 50,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Ekstra stan u Sremskoj Kamenici u jednoj od najboljih zgrada. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 50,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, kompletno renoviran dvosoban stan, površine 50m2, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu - Grbavici! Ne propustite ovu fenomenalnu priliku, pozovite naše agente prodaje. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, SURČIN, 142.500 €, 50,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1135 Za više informacija ili razgledanje, molimo pozovite 064/325-5742. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Kupovina direktno od investitora – stanovi dostupni na kredit! Poštovani kupci, u ponudi....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 114.471 €, 50,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Cvetanova ćuprija, opština Voždovac. Stan je površine 49,77m2. Po strukturi je dvosoban. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade od tri sprata. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. U ponudi ista i slična kvadratura na različitim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 101.000 €, 50,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komforan dvosoban stan u centralnom delu Novog Naselja - Bistrici . Stan se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka, prostrane spavaće sobe, kupatila, hodnika i fizički odvojene kuhinje sa izlazom na terasu koja poseduje ostavu. Stan je dvostrano orijentisan. Svetao.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 125.500 €, 50,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja, dobro poznatog kvaliteta i opreme. Nalazi se na svega par minuta od vrtića i osnovne škole. U blizini su marketi, supermarketi, kao i Bulevar patrijarha Pavla koji je dobro povezan sa svim delovima grada. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine, kao i kupovina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 154.500 €, 50,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan na najtraženijoj lokaciji u gradu. Stan ne zahteva velika ulaganja. Komforan, svetao, odličnog rasporeda. Idealan za život i za izdavanje, zbog odlične pozicije. U blizini Keja, fakulteta Nekretnina koju vredi pogledati. Kontakt 061/691-95-03 Lift, Podrum, ostava,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

???? Dizajnerski Perfektan Stan na Salajci – 50 m², Širi Centar Novog Sada – Idealna Investicija! U ponudi prostran i moderno uređen stan od 50 m² , nalazi se na odličnoj lokaciji – Salajka, širi centar Novog Sada , sa brzom vezom do svih delova grada i na samo par minuta od strogog....

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 57.000 €, 50,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan u Beočinu. Zgrada je građena od čvrstih materijala. Raspored je odličan, iz hodnika u sve prostorije. Grejanje je na struju. Uknjižen je na vlasnika 1/1. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 78.200 €, 50,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvosoban stan (50,34m2) , ulično orijentisan (zapad), sa prostranim dnevnim boravkom i trpezarijom, kuhinjom, jednom dvokrevetnom spavaćom sobom, kupatilom, terasom i ostavom. Stan se nalazi na 2. spratu (formalno potkrovlje) bez kosina, puna visina - redovan sprat, iznad....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 133.470 €, 50,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na odličnoj lokaciji. Rok završetka je leto 2026. godine. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme poznatog investitora. Kupci prve nekretnine imaju mogućnost povrata PDV-a! Pozovite nas za više informacija! Kontakt: 064/120-41-93 ID: 538522 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 83.360 €, 50,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Sokobanji,u blizini srednje škole, u objektu u izgradnji P+2+PK, 50.52 m2. Stan se nalazi na potkrovlju i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Objekat je izgrađen po svim aktuelnim standardima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 45.000 €, 50,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban lux namešten stan u Zemunu. CG se plaća po utrošku. Useljiv od 15.marta. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 154.500 €, 50,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je dvosoban stan od 50 kvadrata na Socijalnom u Novom Sadu, smešten na trećem spratu od ukupno pet u zgradi sa liftom. Stan je potpuno sređen i ne zahteva dodatna ulaganja, a u cenu je uključen i ugradni nameštaj. Posebnu prednost čini lepa terasa koja daje stanu dodatnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 97.300 €, 50,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja vrhunskog kvaliteta. Cena je sa uračunatim PDV-om. U ulici nove zgrade i lepe kuće, predivna okolina. Pozovite. 064/8222-116 064/8222-117 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 128.750 €, 50,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

551929-Prodaje se izuzetno funkcionalan i moderno uređen stan površine 50m², na trećem spratu kvalitetne zgrade. Stan je dizajnerski opremljen – svaki detalj je pažljivo osmišljen, a nameštaj i elementi rađeni su po meri, što osigurava maksimalnu iskorišćenost prostora i vrhunski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 133.900 €, 50,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam nekretninu na izuzetno atraktivnoj lokaciji koja takođe pruža mir i tišinu. Pored svoje lokacije ova nekretnina takođe poseduje izuzetno dobar raspored! Kuhinja nije u sklopu dnevne sobe, već je odvojena i takođe poseduje prozor što je zaista retko. Stan takođe poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV namešten stan u NOVOJ ZGRADI za zaposlen par, na samo 1min.od LIMANA IV, BUL.EVROPE, GRBAVICE. Svetao, dvosoban stan sa terasom, dvorišno orijentisan. Opremljen NOVIM NAMEŠTAJEM.I NOVOM BELOM TEHNIKOM U KUHINJI, VEŠ MAŠINA u kupatilu. Odličnog rasporeda, iz pretsoblja se ide....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 82.400 €, 50,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novo Naselje. Dvosoban useljiv uknjižen stan po isplati odmah useljiv. U ceni stana kuhinjski elementi. Kosine ne remete funkcionalnost stana. Izuzetno svetao-bez ulaganja. U blizini gradskog prevoza, mega marketa "LIDL", veliki parking ispred zgrade, gde se uvek možete parkirati.....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🎯 **NA PRODAJU – STAN U INĐIJI** 📐 50 m² | 🏢 Novogradnja | 🅿️ Numerisano parking mesto ✨ Potpuno opremljen 🔧 Bez ikakvih ulaganja 📦 Odmah useljiv 📍Mirna lokacija, odlična povezanost 🛋️ Idealno za život ili izdavanje 💰 **Cena: 103.000 €** 📞 Info: **063/744-5379** Lav 2020....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 148.500 €, 50,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan 50 m² na Avijatičarskom naselju, Novi Sad. Stan je kompletno renoviran pre par godina — sve sekundarne instalacije, keramika i sanitarije u odličnom stanju, useljiv odmah bez dodatnih ulaganja. U cenu su uključeni ugradni plakari i kuhinja po meri, izrađeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep i kompletno opremljen stan u centru,sve imate u stanu, lep raspored hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, soba, kupatilo, terasa,mali troškovi,nisu dozvoljeni kućni ljubimci, useljiv od 15 septembra,cena 600 e+ depozit+ ah.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 154.500 €, 50,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, komforan dvosoban stan u srcu Nove Detelinare. Prodaje se kompletno opremljen sa svim stvarima i elektro-uređajima pa prilikom kupovine treba da unesete samo Vaše lične stvari jer je stan bez ulaganja. Dvorišno je orijentisan, sklonjen od buke. U dvorištu zgrade je parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 100.810 €, 50,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam moderan stan u izgradnji, smešten u mirnom delu Petrovaradina. Stan se nalazi u kvalitetnoj stambenoj zgradi, idealnoj za porodični život ili investiciju. Zgrada se gradi po savremenim standardima sa kvalitetnim materijalima i odličnom termičkom i zvučnom izolacijom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jako lepo opremljen dvosoban stan, na top lokaciji, Bulevar oslobođenja. Stan je okrečen i kompletno sređen za buduće podstanare. Depozit obavezan u visini kirije, agencijska provizija 50% jednokratno pri sklapanju ugovora. Sve dodatne informacije na br. 061 61 40 565 ili....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan u izgradnji. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine. Pozovite za više informacija. Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 135.000 €, 50,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodični stan u blizini Autokomande, odlično povezan sa gradskim prevozom, u blizini škola, vrtića i pijace. Stan se nalazu u prizemlju zgrade i gleda na unutrašnje dvorište tako da je jako tih. Stan se sastoji od: dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, toaleta, ostave. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici u zgradi iz 2009. godine, u ponudi je 1.5 stan šarmantnog izgleda. Zgrada je uredna i održavana. Stan je veoma svetao i funkcionalan, od prostorija poseduje prostranu dnevnu sobu, kuhinju, spavaću sobu, kupatilo i ulazni hodnik. Deo kod vrata je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 133.900 €, 50,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan na jednoj od najatraktivnijh lokacija u gradu. Nekretnina je uknjižena 1/1, bez tereta i zabeležbi. Moguće gledanje nekretnine u periodu od 9-21h. Za više informacija pozovite. s25 ŠIFRA: 547517 KONTAKT: 0648222153 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 215.000 €, 50,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ono što izdvaja kompleks Newport u odnosu na domaće tržište, je to što donosi najkvalitetnije svetske trendove najviših standarda sigurnosti. Neki od njih su: integrisani bežični smart home sistem, koji budućim stanarima omogućava upravljanje ključnim funkcijama u stanu uz jedinstveni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan i svetao dupleks dvoiposoban stan površine 50 m², smešten na odličnoj lokaciji – u blizini Sajma i železničke stanice, sa odličnom povezanošću ka svim delovima grada. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, i kupatilo, dok se na gornjoj....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 67.000 €, 50,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u kući u suturenu uknjižene površine 43m2. Stanu je dodata još jedana prostorija koji predstavlja sobu za ostavu, garderobu ili slično od oko 7m2. Zbog konfiguracije terena stan izlazi na pripadajuće dvorište gde je letnikovac koji pripada vlasniku i u tom delu je....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 139.200 €, 50,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Ekstra stan u Sremskoj Kamenici u jednoj od najboljih zgrada. Stan je po strukturi Jednoiposoban. Veoma lepog rasporeda i veoma kvalitetna zgrada. Stan se nalazi na II spartu. iz hodnika se ide u sve prostorije, Dnevni borevak, spavaču sobu, i kupatilo. Iz dnevnog boravka se izlazi....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 71.800 €, 50,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična novogradnja, na dobroj lokaciji. Poznat kvalitet gradnje po povoljnim cenama. Pozovite nas za više informacija. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 132.000 €, 50,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

RENOVIRAN STAN 50 m² + terasa i ostava / Mirna lokacija / 3. sprat bez lifta Na prodaju svetao i potpuno renoviran stan od 50 m² (uknjižen), na 3. spratu zgrade bez lifta. Terasa i ostava nisu uračunate u uknjiženu kvadraturu. Stan je dvorišno orijentisan, miran, iznad se nalazi potkrovlje.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 599)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>