• GoHome Professional
do 200000 eura kablovska 50 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 200000 eura kablovska 50 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura kablovska 50 m2

  • Za upit "do 200000 eura kablovska 50 m2" pronađeno 1 897 nekretnina - prosečna cena 2.352 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • centralno grejanje
    • potkrovlje
    • dvorište
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 97.850 €, 50,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan stan u lepom i mirnom kraju sa dosta zelenila i parking mesta. Lako se može preurediti u dvoiposoban. Uknjižen 1/1, može kredit. Za više informacija i razgledanje , pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 135.250 €, 50,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi u izgradnji od renomiranog investitora sa dugogodisnjim iskustvom u gradnji stambenih zgrada. Visok nivo opreme i materijala koji se koriste za izgradnju. Uredna dokumentacija. Za kupce prve nekretnine postoji mogucnost povrata PDV-a. Parking i garazna mesta u ponudi. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 158.620 €, 50,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u mirnom I lepom delu Telepa u ekstra kompleksu urbanih vila na vrlo zanimljivoj lokaciji u blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Zgradu u kojoj su stanovi gradi proveren I pouzdan investitor I ona će biti završena do kraja avgusta 2025 godine.U blizini se nalaze vrtići....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 69.500 €, 50,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi novogradnja u Sokobanji, stanovi od 40-70m2. Na desetak minuta hoda od centra, u blizini Sokotermi, pravi se novi kompleks, sada dve zgrade, a zatim i apart hotel. Dve moderne zgrade sa stanovima kvadratura od 35 do 70m2 i par stanova većih kvadratura, grade se od visokokvakitetnih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 113.300 €, 50,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan kod Čaira. Nalazi se na odličnoj lokaciji, nedaleko od centra grada, na par minuta od parka Čair, tržnog centra Delta Planet. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 50m2, po strukturi je jednoiposoban. Nalazi se na trećem spratu,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 113.500 €, 50,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Centru grada u neposrednoj blizini Narodnog pozorista. Stan na 3. spratu zgrade, po strukturi jednoiposoban povrsine 50m2, sastoji se od ulaznog hodnika iz koga se zasebno ide u spavacu sobu, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i terasom. Centralno grejanje. Odlicna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 165.430 €, 50,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan u izgradnji! Cena sa uračunatim PDV-om! Lokacija zgrade od šetališta i samog centra grada udaljena je 5 minuta laganog hoda! Vrhunski kvalitet gradnje i opreme sa materijalima prve klase! Za više informacija pozovite Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 29.500 €, 50,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi jednoj od najlepših zgrada u Novom Sadu, na samo nekoliko minuta od centra grada i železničke stanice, u blizini svih atraktivnih delova grada, izdaje se kompletno namešten stan u jednoj od najkvalitetnijih i najbolje održavanih zgrada u ovom delu grada. Fenomenalna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 50,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan na Grbavici, kompletno renoviran, odradjen najkvalitnijom opremom i materijalima. U blizini se nalaze tržni centar, marketi, škole, pijace, teretane, sve najneophonije za svakodnevni život. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. b119 šifra: 548750....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 113.300 €, 50,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan dvosoban stan u zgradi novije gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Terasa iz dnevnog boravka je dvorišno orijentisana. U sve prostorije se ulazi iz hodnika, što ga čini veoma funkcionalnim. Odlična lokacija, u blizini Novosadskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 135.000 €, 50,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodični stan u blizini Autokomande, odlično povezan sa gradskim prevozom, u blizini škola, vrtića i pijace. Stan se nalazu u prizemlju zgrade i gleda na unutrašnje dvorište tako da je jako tih. Stan se sastoji od: dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, toaleta, ostave. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 165.430 €, 50,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom februar 2026. godine. Za više informacija pozovite! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 142.000 €, 50,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BULEVAR OSLOBOĐENJA, 50m2, DVOIPOSOBAN U prilici smo da Vam ponudimo odličan dvoiposoban stan koji se nalazi na samo 5 minuta hoda od centra grada. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe koje imaju izlaze na terasu, odvojene kuhinje i kupatila. Prodaje se potpuno namešten.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 144.200 €, 50,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan na Podbari, stan se nalazi na prvom spratu, grejanje je na gas. U blizini zgrade je sve neophodno za svakodnevni život, prodavnice, pekare... Za sve ostale informacije pozovite naše agente prodaje. Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 135.960 €, 50,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2 soban stan u NOVOM SADU, GRBAVICA površine 50m2. Stan se prodaje delimično namešten. Izuzetno prijatan i uredan. Lokacija u blizini svih sadržaja potrebnih za život. Odlična komunikacija sa svim delovima grada. Mirna ulica izlazi na glavne saobračajnice. Stan zavređuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje stanova Beograd – dvosoban moderan stan na Vračaru, odlična lokacija, u neposrednoj blizini Kalenić pijace, Hrama Svetog Save i više fakulteta (Građevinski, Pravni, ETF, Mašinski). Stan je kompletno opremljen, svetao i funkcionalan. Nalazi se u mirnom kraju, idealan je za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan na Satelitu. Stan uknjižen na vlasnika 1/1 i moguća je kupovina putem stambenog kredita. Idealnog rasporeda iz hodnika u sve prostorije i bez ikakvog ulaganja. Iznad stana se nalazi pripadajući tavanski prostor cca 50m2 koji može da se adaptira u stambeni. Spavaća soba....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 154.500 €, 50,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična četvorosobna vikend kuća od 109 m2, Pr+Sp+Pk pogodna za život tokom cele godine. Nalazi se na placu 5126 m2 ,sa vinogradom i pomoćnim objektima. Za više informacija pozovite. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 133.900 €, 50,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predivna vikendica sa pogledom u Ledincima. Asfalt do placa, ima struju, bunarsku vodu . Čvrsto građena kuća. Čitav plac ograđen pod blagim nagibom. 60-ak voćki . Pogled prema velikom vinogradu sa jedne strane i Dunavu sa druge. Prelepo naselje na obroncima Fruške gore. Slobodno pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 50,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se izuzetan stan na najpopularnijoj lokaciji u Novom Sadu. Kompletno namešten. Največi kvalitet opreme. Nekretnina koja sama sebe reklamira. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je....

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 57.000 €, 50,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan u Beočinu. Zgrada je građena od čvrstih materijala. Raspored je odličan, iz hodnika u sve prostorije. Grejanje je na struju. Uknjižen je na vlasnika 1/1. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 129.000 €, 50,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj predivan stan nudi udoban i elegantan životni prostor u srcu grada u blizini Sheraton hotela. Stan je nedavno renoviran, što znači da je sve potpuno novo - od električnih instalacija do osvetljenja, utičnica i elemenata enterijera. Kuhinja od medijapana pruža modernu estetiku....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🇷🇸 Srpski Izdaje se mirna oaza na Vračaru, u samom centru grada! Stan od 50m², po strukturi dvosoban, sa korišćenjem dvorišta ispred zasebnog ulaza. Mir i tišina uz niske troškove stanovanja čine ovaj stan posebnom i retkom ponudom na izvanrednoj lokaciji. Plaćanje: mesečna renta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 108.150 €, 50,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.0 stan u NOVOM SADU, NOVO NASELJE površine 50m2. Stan je odličnog rasporeda. Odlično povezan sa svim delovima grada. Svi potrebni sadržaji u blizini stana. Stan se prodaje namešten. Okružen zelenilom i parking prostorom. Otovrenog pogleda. Hladna ostava na terasi. Odmah....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 64, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 64, Gandijeva, izdaje se jednoiposoban stan od 50m2, u dobrom stanju. Na petom je spratu od sedam. Stan poseduje centralno grejanje, i izdaje se kompletno namešten. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% prve zakupnine Kontakt Darko Mlađenović 063/197-3601 licenca br. 593 www.princenekretnine.com....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 133.900 €, 50,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican dvosoban stan u jednoj od najkvalitetnijih zgrada u gradu! Pocetak Sremske Kamenice,na par minuta kolima od centra grada.Dosta zelenila u okolini.Pogodan za one koji bi zivot van gradske guzve.Veoma visok nivo opreme u zgradi.Nasa preporuka.Za sve dodatne informacije pozovite!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lux dvosoban stan u Micurinovoj ulici sa velikom dnevnom sobom u kojoj je ugaona garnitura sa tv bela kozna fotelja bar radni sto sa pokicama trpeezarija kuhinja potpuno opremljena . Kupatilo poseduje tus kabinu I masinu za pranje I susenje vesa U spavacoj sobi su 2 placara....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan prelepo namešten mesečno plaćanje 2 depozita u iznosu od 1.000 EUR vraća se po izlasku iz stana ako se stan ostavi u istom stanju, od računa (kablovska sa internetom, infostan čišćenje septičke jame) 9000din i struja koliko se potroši račun stiže za stan na ime brojila. Inače....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban - nov - uknjižen 1/1 stan. Somborska rampa - pored Novog Naselja. Pred useljenjem. Odlična zgrada i oprema. Naša sigurna preporuka. Max Nekretnine 021/251-5500 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 133.000 €, 50,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se potpuno renoviran i useljiv stan u mirnom delu Grbavice, u zgradi kvalitetne novije gradnje. Stan se nalazi na trećem spratu i ima funkcionalan raspored: Dnevni boravak Kuhinja sa trpezarijom Spavaća soba Kupatilo Terasa sa pogledom ka dvorištu Zgrada poseduje lift i uredan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Vojvode Mišića. Kompletno namešten dvosoban stan na prelepoj lokaciji. Nadomak šetališta keja i DUnavskog parka, nedaleko od stogog centra grada i fakulteta. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, trpezarija sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 158.720 €, 50,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam extra komplex urbanih vila na vrlo traženoj lokaciji. Blizina Bulevara, pošte, marketa, autobuskih stajališta, urgentnog centra. Zgrada radjena od vrhunskog materijala i opreme. Svi stanovi opremljeni italijanskom keramikom i sanitarijama, ugradjeni elektronski podizači....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 143.750 €, 50,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2 soban stan u NOVOM SADU, kod SOMBORSKOG BULEVARA površine 52m2. Stan je nov, useljiv.Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Manji objekat sa svega 10-tak stanova. Odlično povezan sa svim delovima grada. Svi potrebni sadržaji su u blizini. Stan zavređuje pažnju. Pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 113.300 €, 50,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju komfornog dvosobnog stana na Novom Naselju, sa dve terase i prlepim pogledom. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i dve terase od kojih jedna ima ostavu. Stan se prodaje kompletno nameštajem. U neposrednoj blizini se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 133.900 €, 50,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam nekretninu na izuzetno atraktivnoj lokaciji koja takođe pruža mir i tišinu. Pored svoje lokacije ova nekretnina takođe poseduje izuzetno dobar raspored! Kuhinja nije u sklopu dnevne sobe, već je odvojena i takođe poseduje prozor što je zaista retko. Stan takođe poseduje....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 50,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetan stan u centru Zlatibora, u naselju Rujno Na samo 5min hoda od jezera i trga u neposrednoj blizini skijalitša Obudojevica, Gold gondole i mnogih drugih sadržaja koje nudi Zlatibor. Stan se nalazi na 1. spratu u manjoj zgradi sa 2 sprata. Ovaj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 100.940 €, 50,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ova 1/1 uknjižena nekretnina nalazi se na Staroj Detelinari, u mirnom delu, okružena zelenilom, u blizini škole, vrtića, autobuskog stajališta. Stan je veoma komforan i lepo održavan. Pvc stolarija, domaća keramika, parket u odličnom stanju! Pozovite za više informacija! Terasa, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 118.450 €, 50,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, na Staroj Detelinari. Lokacija koja ima sve karakteristike koje idu u korist humanog načina života. Park sa visokim drvećem, marketi u prizemlju, lepo povezana sa celim gradom, dečja igrališta u neposrednoj okolini. Parkinga ima dovoljno za sve stanare. Zgrada građena....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU , NOVO NASELJE površine 50m2 + terasa. Stan se prodaje namešten. Izutetno je funkcionalan. Svi potrebni sadržaji u blizini. škola, vrtić, marketi kao i ostali sadržaji. Puno zelenila i parking prostora ispred parking mesta. Zavređuje pažnju. Pozovite....