• GoHome Professional
do 200000 eura kablovska 2.sprat - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 200000 eura kablovska 2.sprat - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura kablovska 2.sprat

  • Za upit "do 200000 eura kablovska 2.sprat" pronađeno 387 nekretnina - prosečna cena 1.924 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 156.400 €, 68,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno kvalitetnu novogradnju na Zvezdari, u Bulevara kralja Aleksandra. Stan je površine 68m2 i nalazi se na drugom spratu zgrade u novogradnji. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, master spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 156.360 €, 69,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam, na lokaciji Nova Detelinara, odličan trosoban stan. Dosad je neuseljavan, smešten u zgradi koja je stara svega nekoliko godina. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi koja ima lift. Spavaće sobe ovog stana su prostrane i funkcionalne, pružajući dovoljno mesta....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 155.000 €, 300,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u lepoj, mirnoj ulici u Čalijama. Kuća je povrsine oko 450m2 a nalazi se na placu od 2,9 ara. U kući je predvidjeno da budu četiri stambene jedinice kojima se pristupa iz centralnog hodnika sa stepeništem. Prvi sprat kuće ima123 m2, a sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 155.000 €, 200,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u mirnom delu Aleksinca ukupne površine 200m2. Kuća se sastoji od suturena i dva funkcionalna sprata, identičnog rasporeda. Iz glavnog hodnika dolazi se do kuhinje sa trpezarijom iz koje se dalje ulazi u dnevni boravak. Na prvom spratu kuće, nalazi se trpezarija sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 154.900 €, 85,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan u blizini OŠ "Sveti Sava", uknjižene površine 76m2, sa terasama 85 m2.. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade bez lifta i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, tri spavaće sobe, toaleta, kupatila i dve terase. Dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 154.500 €, 54,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan dvoiposoban stan u zgradi renomiranog investitora Erker plus na veoma dobroj lokaciji u Kisačkoj ulici na svega nekoliko minuta hoda do centra grada,Bulevara Oslobodjenja,Doma zdravlja,Sup-a i svih drugih bitnih sadržaja.Stan se nalazi na drugom spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 154.500 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ukoliko tražite stan u koji možete da se uselite bez ikakvih dodatnih ulaganja, imamo pravo mesto za vas! Na prodaju svetao i pažljivo renoviran stan od 60 m², koji se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom, u mirnom delu Avijacije. Ovaj stan odiše toplinom doma – sa istočnom orijentacijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 154.500 €, 50,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam dvosoban stan na potezu Železničke stanice. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade od 6 spratova. Zgrada je održavana,stanari vode računa o održavanju zgrade. Nalazi se na odličnoj lokaciji,nadomak Bulevara Oslobođenja,na minut od Zmaj Ognjena Vuka i svega par minuta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 153.470 €, 53,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

548302-Dvoiposoban stan na Grbavici – odlična prilika za porodičan život! Na prodaju svetao i funkcionalan stan u jednoj od najtraženijih lokacija Novog Sada – Grbavica, neposredno uz Limansku pijacu. Stan se nalazi na drugom spratu uredno održavane stambene zgrade i dvostrano je....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 151.710 €, 61,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvoiposoban stan u izgradnji na top lokaciji u neposrednoj blizini banje Termal u Vrdniku. Pouzdan investitor sa odličnom opremom: antracit pvc-stolarija sa kliznim vratima i velikim portalima, španska keramika, ulazna sigurnosna vrata, medijapan stolarija, kvalitetna toplotna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 151.200 €, 70,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Zatvoren kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i priprivatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Četvorosoban stan na drugom spratu u urbanoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 151.000 €, 72,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan kod Doma Zdravlja. U blizini nekretnine se nalazi i tržni centar Delta Planet, Idea, Nišavski Kej, kao i mnogobrojni fakulteti, škole, trgovinski i uslužni objekti. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan je po strukturi dvoiposoban, uknjižene kvadrature....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 150.948 €, 42,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji u samom srcu Lekinog brda. Stan se nalazi na drugom spratu luksuzne i kvalitetne zgrade od tri sprata. Površina stana je 41,93m2 i po strukturi je dvosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 208.182 €, 69,22 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

U srcu Zemuna, u mirnoj i lepo povezanoj Šumadijskoj ulici, nikla je nova stambena zgrada koja spaja moderan dizajn, vrhunsku gradnju i vrhunski komfor. Zgrada spratnosti PO + SU + VPR + 2 + PS sadrži svega 14 pažljivo projektovanih stanova, čime je obezbeđena privatnost i mir stanara.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 150.071 €, 64,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA SAMO KOD NAS !!! CENA: 2.350e/m2 sa PDV-om PLAĆANJE U 6 RATA BEZ KAMATE ! 15% - 20% - 20% - 20% - 15% - 10% Predstavljamo Vam kompleks Central Park Residence u Novom Sadu koji se nalazi na Bulevaru partijarha Pavla na granici južnog i severnog Telepa i Novog Naselja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 150.000 €, 46,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan na izuzetnoj lokaciji – Grbavica, idealan za život ili izdavanje. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta i uknjižen je 1/1, što omogućava brzu i jednostavnu kupovinu. Stan je svetao, ulično orijentisan, sa funkcionalnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 150.000 €, 403,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća novije gradnje u sivoj fazi, u blizini nove OŠ u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na finoj lokaciji za miran porodični život, a poslednjih godina sve više atraktivnoj zbog odlične povezanosti sa centrom grada. Novo naselje je poprilično infrastrukturno....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 150.000 €, 209,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

FUTOG, 209m2, PETOSOBNA Prodaje se porodična dvojna kuća u Futogu sa ograđenim dvorištem. Prizemlje kuće se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka, kupatila i kuhinje. Prvi sprat poseduje dve spavaće sobe, hodnik, kao i još jedno kupatilo. Drugi sprat poseduje dve spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.000 €, 80,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep trosoban stan sa odličnim rasporedom prostorija. Stan se nalazi u samom centru grada, pored Saborne crkve, par minuta hoda do pešačke zone, osnovne škole, pijace, fakulteta Stan je po strukturi trosoban, površine 80m2 (uknjižene 74 m2). Sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.000 €, 78,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep komforan stan u izgradnji, na top lokaciji kod Doma Zdravlja i Filozofskog fakulteta. Izvanredan za porodično stanovanje, kao i za izdavanje, sa odličnim rasporedom prostorija. Radovi su u završnoj fazi, stepen izgrađenosti je više od 90%. Po strukturi je troiposoban,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 148.300 €, 89,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 89,88m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 147.250 €, 85,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforni trosobni stan 85 m2 u blizini Hrama Sv. Luka. Stan se nalazi na drugom spratu, novije zgrade sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, dve komforne spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase. Stan je u izvornom,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 147.000 €, 360,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je kuća P= 360m2- PR+I+II+Tn na 4 ari placa, Kuća je noije gradnje, U prizemlju je : dnevni boravak,kuhinja i trpezarija,hodnik,kupatilo,garaža i pomoćna prostorija. Prvi sprat:veliki dnevni boravak, prostorija sa šankom, kupatilo,hodnik i velika terasa, na drugom spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 146.900 €, 61,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Fantastičan Trosoban stan 61 m2 u IZGRADNJI na TIP-TOP LOKACIJIStan se nalazi na Drugom spratu kvalitetno građene zgrade u delu Novog Sada koji je Pogodan za kvalitetan Porodičan životStan je Dvorišne orijentacije,Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 146.260 €, 46,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi nekretnina na izuzetnoj lokaciji, kod Futoške pijace na Bulevaru oslobođenja. Dvosoban stan, dvorišno orijentisan, ušuškan od buke, na 2 minuta od svih neophodnih sadržaja. Udaljenost od strogog centra grada je 5 minuta laganog hoda. Stan je na drugom spratu novije zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 209.000 €, 84,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo četvorosoban stan na Banjici, u ulici Paunova, ozelenjena ulica, okružena parkovima, igralištima i svim potrebnim sadržajem za obezbeđen život. Zgrada je vojna od fasadne cigle- projektovao ju je profesor Arhitektonskog fakulteta, Aca Stjepanović. Završena je 1983.....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 145.210 €, 59,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan u izgradnji na top lokaciji u neposrednoj blizini banje Termal u Vrdniku. Pouzdan investitor sa odličnom opremom: antracit pvc-stolarija sa kliznim vratima i velikim portalima, španska keramika, ulazna sigurnosna vrata, medijapan stolarija, kvalitetna toplotna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 145.000 €, 52,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je stan od 52m² smešten na drugom spratu održavane stambene zgrade sa dva lifta, idealan za parove, porodice ili investiciju za izdavanje. Raspored stana: Ulazni hodnik Dnevni boravak sa trpezarijom Kuhinja Dve spavaće sobe Kupatilo + dodatni toalet Ostava Pripadajuća podrumska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 144.460 €, 82,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Četvorosoban stan 85 m2 na ODLIČNOJ TIP-TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Drugom spratu u mirnom kraju,ima Tri odvojene spavaće sobe, pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 144.200 €, 64,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Tozinom Sokaku Uknjižen Lep Dvosoban stan 64 m2 na Predivnoj TIP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi na Drugom spratu u mirnom kraju, dvostrano je orijentisan, svetao je i funkcionalan, stan ima odvojenu kuhinju, terasu, grejanje je centralno gradsko. OBAVEZNO POGLEDAJTE.....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 144.000 €, 90,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se apartman u mirnom delu Zlatibora, na samom ulazu u kompleks Zlatiborski konaci preko puta. Po strukturi je duplex veličine 90m2 i nalazi se na drugom spratu, poseduje dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, dva kupatila, dva hodnika i terasu. Moguće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 143.780 €, 87,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj P+2 i Po+P+4, projektovane površine 87,14 m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta, degažmana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 143.710 €, 56,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju u jednoj od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026 godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je drugi sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 142.500 €, 71,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma lep i funkcionalan stan, svetao, dvostrano orijentisan. Sastoji se od predsoblja, velikog dnevnog boravka sa trpezarijskim prostorom, kuhinje, kupatila i tri spavaće sobe. Oprema : ulazna sigurnosna vrata, PVC stolarija sa roletnama, klasičan parket, inostrane pločice i sanitarije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 141.000 €, 47,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan 2.0-soban stan na drugom spratu u zgradi sa liftom izuzetno blizu ulice Bulevar kralja Aleksandra kod Kluza (gradskog prevoza, marketa, skola, vrtica, itd.). Visok nivo kvaliteta gradnje: garaža, lift, aluminijumska stolarija, toplotne pumpe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 140.640 €, 47,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na izuzetnoj lokaciji, Kluz, Zvezdara. Stan je površine 48,30m2 i po strukturi je jednoiposoban stan. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od četiri sprata sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 210.000 €, 72,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

SAJAM, 72m2, TROSOBAN Predstavljamo Vam fantastičan stan u najatraktivnijem kompleksu u gradu- Sajam kompleksu Ovaj trosoban stan se prostire na 72m2 i odličnog je rasporeda. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom. Sačinjen je od dnevnog boravka sa trpezarijskim prostorom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 140.000 €, 58,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BEZ AGENCIJA!!! Prodajem ili menjam za veći, uknjižen, dvosoban stan na Novom naselju (deo ŠONSI). Stan se nalazi na drugom spratu, od ukupno četiri. Na petom spratu (potkrovlje) su šupe, za sve stanove. Stan poseduje terasu na kojoj se nalazi ostava. Centralno, gradsko grejanje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 4, 210.000 €, 58,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

DVOSOBAN STAN NA IZUZETNOJ LOKACIJI! Cena: 210000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Novi Beograd Površina: 58m2 Struktura: dvosoban stan koji se sastoji od: - predsoblja - kupatila - kuhinje - trpezarije - dnevne sobe - spavaće sobe OPIS: Prodaje se stan od 58 m² (realna površina....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 139.050 €, 50,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj divni dvosoban stan od 50 kvadratnih metara u Sremskoj Kamenici je savršen izbor za one koji traže moderan i komforan dom. Nalazi se u novoj zgradi na drugom spratu i poseduje sve što vam je potrebno za ugodan život. Stan je veoma svetao i prozračan, što stvara osećaj prostranosti....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 138.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cerak, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 143.000 €
17.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Cerak - Lipar 3. 0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 138.000 €, 115,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam izuzetno lep i prostoran stan za izdavanje, smešten na mirnoj lokaciji u srcu Dedinja, u delu Lisičjeg potoka. Ovaj prostrani dupleks od 115m2 prostire se na drugom spratu zgrade, pružajući savršenu harmoniju elegancije i komfora. Stan je pažljivo i kompletno renoviran,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 388)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>