• GoHome Professional
do 200000 eura kablovska 2.sprat - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 200000 eura kablovska 2.sprat - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura kablovska 2.sprat

  • Za upit "do 200000 eura kablovska 2.sprat" pronađeno 387 nekretnina - prosečna cena 1.924 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 184.900 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam zatvoren kompleks namenjen za luksuzno stanovanje. Smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji vam omogućuje mir i privatnost, a takođe pozicioniran u blizini centra grada. Nalazi se na samo pet minuta vožnje do tržnog centra Promenada. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 184.100 €, 65,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju dvoiposobnog stana u zgradi renomiranog investitora, na atraktivnoj lokaciji. Stan poseduje dve spavaće sobe, veliki dnevni boravak sa nameštenom kuhinjom, terasa čitavom dužinom stana sa prelepim pogledom na Most slobode i Frušku goru. Kupatilo 6m2, degažman i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 182.310 €, 57,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan površine 57m² nalazi se na drugom spratu novije stambene zgrade. Raspored prostorija je izuzetno funkcionalan i obuhvata prostran dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. Grejanje je centralno, sa kalorimetrima, što omogućava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 182.000 €, 59,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

LIMAN 3, 59m2, TROSOBAN Prodaje se komforan, svetao, kompletno renoviran stan. U stanu su menjane sve instalacije. Stan je površine 59m2 + 11m2 koji čine dve terase i ne ulaze u kvadraturu stana. Pozicioniran je na drugom spratu u zgradi sa liftom. Odličnog je rasporeda prostorija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 203.100 €, 132,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nov stan u urbanoj vili,132m2-Petrovaradin Prodaje se nov stan u Petrovaradinu sa tri odvojene spavaće sobe,velikim dnevnim boravkom,kuhinjom,dve terase od kojih je jedna 16m2 i ide gratis uz stan,dva kupatila(jedno sa tuš kabinom,drugo sa kadom). Stan poseduje i ostavu sa gasnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 180.250 €, 57,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 180.000 €, 240,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kuću u Grockoj sa pogledom na Dunav Kuća se nalazi na samom ulazu u Grocku u neposrednoj blizini Smederevskog puta sa prelepim pogledom na Dunav Odlična lokacija, u blizini Beograd i Smedereva, kako za stalni život tako i za odmaranje tokom vikenda Kuća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 180.000 €, 99,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Adicama Uknjižen Šestosoban stan 99 m2(realno ima 170 m2) na vrlo Lepoj i traženoj LokacijiStan se nalazi u Novoj kvalitetnoj zgradi na Drugom spratu,svetao je i funkcionalan,dvostrane orijentacije ima pet odvojenih spavaćih soba i dve lepe Terasemože....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 179.000 €, 270,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu grada na placu površine 4.8ari prodaje se kuća površine 270m2. Kuća se sastoji od tri trosobne jedinice, koje mogu biti potpuno odvojene. U prizemnom delu: dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe,kupatilo i dve terase. Prvi sprat, dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 178.110 €, 69,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je 2. sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 177.100 €, 92,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan koji moze biti i troiposoban,mogucnost pregradjivanja vece sobe,stab se nalazi na drugom spratu,sa prelepom velikoim terasom koja gleda u zelenilo,stan je odmah useljiv,grejanje na na topolotne pumpe,za sve dodatne informacije pozivite na br 061 61 40565 ili....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 176.130 €, 88,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je LUX stan u Kosmajskoj ulici na drugom spratu urbane vile (stan je pozicioniran dužinom cele zgrade - jedini stan na spratu) - bez ulaganja. Stan se sastoji od velike dnevne sobe, kuhinje, tri velike spavaće sobe, dva kupatila, dve velike terase i velikog hodnika.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 204.000 €, 80,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem odličan, uknjižen, dvoiposoban stan 80m2 na Limanu 4, 2. sprat, lift, dve terase, dva toaleta. Ispred zgrade parking, ima topla protočna voda. Preko puta zgrade Lidl, blizu Ribarsko ostrvo. Pogodan za izdavanje kao i za stanovanje. Kontakt 065/385-8883 Terasa, Lift, Parking,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 175.150 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je površine 60,21m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U ponudi su stanovi iste kvadrature na prvom, drugom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 173.900 €, 46,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Stari Grad, Gundulićev venac - Carigradska 1.5, 46m2, 2/2, TA. U ponudi odličan stan u blizini kafane Stara Hercegovina, i dve stanice metroa biće smeštene u neposrednoj blizini. Nalazi se u predratnoj zgradi, kvalitetne gradnje sa novom fasadom. Stan je okrenut ka dvorištu, na drugom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 171.000 €, 88,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem namešten stan u Kosmajskoj ulici na drugom spratu urbane vile (stan je pozicioniran dužinom cele zgrade - jedini stan na spratu) - bez ulaganja. Stan se sastoji od velike dnevne sobe, kuhinje, 3 velike spavaće sobe, 2 kupatila, dve velike terase i velikog hodnika. U sklopu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 204.970 €, 85,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u zgradi koja je useljena u aprilu 2019.Zgrada ima ograđeno dvorište sa zelenom površinom i klupama za sedenje.Stan je na drugom spratu od 2. Jedini je na spratu i orjentisan je sa obe strane.Spavaće sobe su na istoku a dnevna je na zapadu.Ima 3 spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 170.000 €, 99,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov, neuseljavan troiposoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi u novoizgrađenom kompleksu Vagres Sity. Stan je po strukturi troiposoban, uknjižene površine 99.04 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 170.000 €, 370,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trospratna kuća 370 m2, na placu površine 4 ara. Nalazi se u mirnom delu grada na 10 min. od centra. Prizemlje se sastoji od hodnika, podruma, kotlarnice i garaže. U kući postoji glavno i kontrolno brojilo. Stepenište je mermerno na svim nivoima. Grejanje je na čvrsto gorivo,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.000 €, 200,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju tripleks na Bulevaru Nemanjića. Nalazi se u neposrednoj blizini Delta Planeta i parka Svetog Save. Odličan je za porodično stanovanje, jer se nalazi u mirnoj ulici, koja nije izložena saobraćajnoj gužvi, a svakako je pristupačna i dobro pozicionirana. U blizini su mnogobrojni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 205.380 €, 80,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Stan je ulično orijentisan i nalazi se na 2. spratu, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 167.684 €, 74,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan trosoban renoviran stan na Bulevaru Oslobodjenja u blizini svih bitnih gradskih lokacija,centra grada Futoške pijace,Promenade,autobuske i železničke stanice.Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom i sastoji se od hodnika,dnevnog boravka,odvojene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 166.900 €, 53,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi trosoban stan u GALENSOVOM kompleksu Kraljev Park.Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet i terasu. Grejanje po utrošku, veoma mali troškovi. Stan se nalazi na drugom spratu, orijentisan na mirnu i tihu stranu, bez buke i gužve. Novogradnja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 100,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan četvorosoban stan u samom centru grada, na 100 metara od pešačke zone. Stan ima lep raspored tako da je odlična investicija kako za život, tako za izdavanje, kao i za poslovni prostor. Stan je po strukturi četvorosoban , uknjizene površine 87m2, plus dve terase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 206.000 €, 80,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo Dvoiposoban salonski stan u strogom Centru grada,pešačka zona, II sprat bez lifta,terasa 13m,pogodno za život a može i za kancelarije. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 163.968 €, 51,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u izgradnji na odličnoj lokaciji, nadomak Autokomande. Površine je 51,24 i nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od četiri sprata. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 163.700 €, 57,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan na Novoj Detelinari, ulica Veselina Masleše, površine 57m2. Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Stan se nalazi na drugom spratu. U cenu je uračunata agencijska provizija. Registar posrednika 1500, br. licence 2158....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 162.500 €, 65,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

UKNJIŽEN.LIFT.TERASA. DRUGI SPRAT. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 162.000 €, 71,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan trosoban uknjižen stan 71m2,drugi sprat,dvostrano orjentisan,2 kupatila ( jedno sa ležećom kadom a drugo tuš kabina, oba imaju mesto za veš mašinu ),2 terase ( iz svih soba izlaz na terasu ),2 klime,alarm ,dnevni boravak i trpezarija OPEN SPACE oko 36m2 ,Veliko lepo dvorište....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 162.000 €, 71,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

SALAJKA, 71m2, TROSOBAN Prodaje se kompletno namešten trosoban stan u mirnom delu grada, na drugom spratu zgrade sa liftom. Ovaj stan se sastoji od dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, kuhinje sa trpezarijskim prostorom, kao i dve terase sa prelepim pogledom na kraj. Grejanje je na....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 162.000 €, 90,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na 2.spratu, projektovane površine 90 m2, kao jedinstvena stambena celina, jedini na ovom spratu, zgrade spratnosti prizemlje i tri sprata (treći je povučeni), sa po jednim parking mestom. Postoji i mogućnost lake deobe stana na dve manje stambene jedinice, po želji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 160.700 €, 65,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u novoj zgradi na Podbari, Temerinska ulica. Stan je na drugom spratu, površine 65m2 sa terasom dvorišno orijentisanom. Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, dve sobe, kupatila, hodnika i terase. Prodaje se sa opremljenom kuhinjom i belom tehnikom. Vredno svakog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 160.680 €, 63,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je strukturno odličan trosoban stan na Novoj Detelinari, smešten na drugom spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se odlikuje funkcionalnim rasporedom i prostranim prostorijama. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila. Terasa pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 160.680 €, 65,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkionalan trosoban stan površine 65m2,smešten na drugom spratu kvalitetne novogradnje.Stan je bez ikakvih ulaganja,useljiv odmah po isplati.Odlikuje ga moderan raspored prostorija,prijatna osvetljenost i komfor,što ga čini idealnim za porodičan život.Uz stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 160.400 €, 65,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Teelepu Trosoban stan 65 m2 na TOP LOKACIJIStan je savremenog,lepog i kvalitetnog nivoa stanovanja na Izuzetno traženoj Lokaciji na Drugom spratu zgrade,ulične orijentacijeIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 160.000 €, 250,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vm ponudimo kuću u Grockoj. Kuća se sastoji iz 3 etaže sa ukupnom površinom od 250m2 (uknjiženo 72m2). Kuća se nalazi na placu od 14 ari. Struktura: Prizemlje: Dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, špajz. 1. sprat: dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, 2....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 160.000 €, 390,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u centru Popovca (9 km od centra Niša), sa poslovnim i magacinskim prostorom i izlazom na glavnu ulicu. Nalazi se u blizini autobuske stanice, kao i ostalih objekata od značaja za svakodnevni život. Ukupna površina kuće je 300 m2, na parceli od 798 m2. Na prvom spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 159.900 €, 54,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U naselju Sava Kovačević, na par minuta hoda od Prvomajske ulice i parka Sava Kovačević, nalazi se ovaj dvosoban stan. Smešten je u mirnom okruženju naselja, na drugom spratu uredne i održavane zgrade sa liftom. U blizini je Dom zdravlja, više zemunskih obdaništa kao i osnovnih škola,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 158.620 €, 64,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan 2,5 stan od 64m2 Rumenački put,Avijatičarsko naselje.Stan poseduje prostran dnevni poravak,dve spavaće sobe,kuhinje,terasu,wc i kupatilo.Kuhinja je kompletno opremljena i ulazi u cenu stana.Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom,centralno grejanje,protočna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 158.200 €, 113,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo moderno opremljen stan sa garažnim mestom na Vračaru u Čuburskoj ulici. Stan se nalazi u novijoj zgradi u blizini svih potrebnih sadržaja za život. Stan se nalazi na drugom spratu uredne stambene zgrade i kompletno je opremljen dizajnerskim namešatajem. Sastoji se iz ulaznog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 158.000 €, 88,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

AVIJATIČARSKO NASELJE, 88m2, TROSOBAN Izuzetno povoljan trosoban stan od 88m2 (katastarskih), a stvarnih 92m2 nalazi se na Avijatičarskom naselju, u kvalitetnoj zgradi od fasadne cigle. Nekretnina se sastoji od tri velike sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatilom, toaletom i dve velike....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 170.000 € na 157.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Žarkovo, 157.000 €, 84,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 170.000 €
15.05.2026 - 157.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju funkcionalan stan od 50 m² na drugom spratu kuće, sa odvojenim ulazom – idealan za miran porodični život ili izdavanje. U prizemlju se nalazi garaža (uknjižena na 18 m², stvarno veća), trenutno adaptirana u manji stan, sa mogućnošću korišćenja kao garaža, lokal ili dodatna....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 388)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>