• GoHome Professional
do 200000 eura do 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura do 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura do 70 m2

  • Za upit "do 200000 eura do 70 m2" pronađeno 67 463 nekretnina - prosečna cena 2.380 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • useljiv
    • potkrovlje
    • interfon
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, LESKOVAC, 16.000 €, 70,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE PORODICNA KUCA U RUDARU, SA POMOCNIM OBJEKTIMA NA PLACU OD 10 ARI. KUCA SE NALAZI PORED ASFALTNOG PUTA, KOMUNALNO JE OPREMLJENA. NA PLACU JE DUGOGODISNJI VOCNJAK. VREDI POGLEDATI. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 210.300 €, 70,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno izgrađen stan na idealnoj lokaciji. Zgrada je niske spratnosti, sa vrhunskim materijalima. IZUZETNA PRILIKA -Četvorosoban stan -Površina 70.10 m2 -Sprat 2 od 2, povučeni sprat -Tek završena gradnja – luksuzna oprema -Etažno, strujno grejanje -Podno grejanje u celom....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 60.000 €, 70,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Centar - lokal, odnosno poslovni prostor, uknjižen na 39 kvadrata plus montažno - demontažni objekat " zimska bašta " od 31 kvadrat, koji se nalazi ispred lokala na parceli koja je uzeta u zakup. Magacinski prostor od okvirno 5 kvadrata pripada ovom lokalu. Lokacija je odlična.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura do 70 m2'
108.150 €
148.530 €
51.000 €
  Stan, KAMENICA, 101.590 €, 70,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Lux urbana vila na prestižnoj lokaciji u gradu. Vrhusnki kvalitet gradnje i opreme stanova. Odmah useljivo, mogućnost povrata PDV-a za kupce prvog stana. Uz stanove se mogu kupiti garaža ili garažno mesto u suterenu zgrade. Sama zgrada i okolina obezbeđeno video nadzorom. Naša preporuka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 195.000 €, 69,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Južni bulevar - Maksima Gorkog 2. 0, 69m2 (terasa 6m2), 1/2, TA, telefon, podrum U ponudi za prodaju odličan salonski stan na dobroj lokaciji u neposrednoj blizini Druge ekonomske škole. Nalazi se na prvom spratu i sklonjen je od buke glavnih saobraćajnica. Sastoji se od dve....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 133.900 €, 70,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Sremska Kamenica. Trosobna kuća površine 70m2, čvrsta gradnja, grejanje na gas. Veoma lep plac površine 935m2. Uknjiženo. Agencijska oznaka 3000095. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.150 €, 70,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lokaciji u naselju Telep, na samo nekoliko minuta od Limana i popularnih šetališta uz Dunav. Savršen spoj mirnog porodičnog okruženja i blizine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 175.500 €, 70,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ Vrhunska ekskluzivna lokacija kao i stan - Bulevar Nemanjića do parka Sv.Save Ul Romanijska, prodajem lep izuzetan kompletno lux renoviran i kompletno sa svim novim stvarima opremljen TROSOBAN komforan stan, sunčan svetao stan prelep pogled, uređeno lepo okruženje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 180.000 €, 70,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo četvorosobni stan , koji je jako funkcionalan sa odličnim rasporedom prostorija. Uknjižen je na 70m2,ali mu je pripojena i lođa od 17m2 koja se koristi kao dnevni boravak i kuhinja. Vrlo je svetao i nalazi se na odličnoj lokaciji.Stan je u izvornom stanju,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 140.000 €, 70,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.anatnekretnine.com

Komforan, svetao, trostrano orijentisan stan u strogom centru, površine 70m2 i terase 9m2 (terasa nije ušla u kvadraturu stana). Struktura: predsoblje, odvojena kuhinja sa trpezarijom, dve komforne sobe, kupatilo, terasa. Stan je kompletno renoviran. U stanu ostaje kuhinja i plakari....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 195.000 €, 70,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.02.2024.,

www.galerijanekretnine.com

dva stana (1. 5+2. 0), 70m2 (30m2+40m2), pr/1, TA, klima, interfon, internet, ktv Venizelosova ulica se nalazi na Starom gradu. Polazi od ulice Žorža Klemansoa, da bi od spoja sa ulicom Vojvode Dobrnjca prešla u Poenkareovu ulicu. Ova lokacija se ubrzano razvija i gradi, čime se pretvara....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

У самом центру уз Тамиш, у предратној приземној згради, простран трособан стан, са сопственим ограђеним двориштем од око пола ара, место за паркирање, припадајући помоћни објекат - гаража, укњижен и одмах усељив. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prikaz na mapi....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 165.000 € na 161.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 161.000 €, 70,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 165.000 €
22.04.2026 - 161.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.menadzer.biz

Polja označena sa * su obavezna Blizina samoposluge Blizina škole Javni parking - besplatni Miran kraj Pogled na park.

 
 
 
  Kuća, VUKMANOVO, 16.000 €, 70,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2021.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja vikendice na putu za Vukmanovo, pored asfaltnog puta, na placu od 21ara.Vikendica je čvrste gradnje i sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja. U prizemlju ima dve sobe, na spratu,hodnik,dve sobe,terasa dok je potkrovlje nesređeno. Plac je veliki,pod nagibom,zasađen voćem,sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 164.800 €, 70,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan, 70m2 sa garažom 12m2 na Telepu u Šarplaninskoj ulici, u atraktivnoj modernoj vili, sa svega 6 stanova i mestom za parkiranje u dvorištu za vlasnika garaže. Odlican raspored prostorija + terasa + mala soba od oko 8m2 koja se ne vidi na slikama Vredi pogledati....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan, nisko prizemlje koje nije ukopano. Stan je svetao pogodan za poslovni prostor. Blizina linija gradskog prevoza, škole obdaništa, prodavnica. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 55.000 €, 70,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.gsigma.rs

Prizemna montažna kuća naselje Gradnulica. Kuća je okvirne kvadrature 70 m2, na prostranom placu od 577 m2. Kuća se sastoji od dnevnog boravka spojenog sa trpezarijom i kuhinjom, hodnika, kupatila ,dve spavaće sobe i zatvorene terase. Kuća nije istaknuta, u postupku je legalizacije....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 65.000 €, 70,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

*lokal na extra lokaciji 70 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 32.000 €, 70,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Mužlja – dvosobna kuća od mešovitog materijala površine oko 70m2 (uknjiženo 53m2) + više pomoćnih zgrada na placu površine 11,5 ara sa kolskim ulazom. Monofazna struja, bez kupatila. Uknjižena 1/1. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 199.000 €, 70,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.teofilnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo lep 2,5 stan od 70m2 (uknjiženo 65m2, 5m2 terasa) koji se nalazi u Bačvanskoj ulici, na visokom prizemlju trospratne zgrade, visina kao prvi sprat. Zgrada je starije gradnje sa vrlo debelim i kvalitetnim zidovima. Dogovorena je i obnova fasade sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 79.900 €, 70,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje nepokretnosti na terenu, - vođenje celokupnog kupoprodajnog procesa, - prikupljanje i proveru dokumentacije, - izradu Predugovora ili Ugovora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 204.000 €, 70,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Mirijevo - Kapetana Miloša Žunjića 3. 0, 70m2 (terasa i lođa 7m2), 1/4, CG, telefon, interfon Na prodaju trosoban stan površine 70m², potpuno renoviran i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Stan se prodaje namešten, što ga čini idealnim kako za porodično stanovanje,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

USELJIV OD: 15. Jul 2026 . Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura, na visokom prizemlju i prvom spratu. Struktura 3.0 Kvadratura 70m2 Nameštenost Prazan Spratnost 1 Grejanje Podno Stanje Standard / Novogradnja.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 170.000 €, 70,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131815, V/, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, stambena zgrada. BULEVAR EVROPE - DUPLEX 70m2 sa 3 spavace sobe. Uknjizen, namesten. Lokacija: iza hotela Sheraton. DONJI NIVO: Dnevni boravak, kuhinja sa ostavom, kupatilo i terasa. GORNJI NIVO: 3 Spavace....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 135.000 €, 70,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Reniviran stan od 65 m2 korisne povrsine i 5 m2 terasa sa pripadajucim podrumom u mirnom kraju Vince. Stan je kompletno renoviran, izvorno je bio dvosoban, od trpezarije je napravljena jos jedna soba. Stan se prodaje kompletno namesten, grejanje je na struju, 2 inverter klime. Niski....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 155.000 €, 70,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban uknjižen stan od 70m2, na atraktivnoj lokaciji kod Delta planet-a, u zgradi sa 2 lifta. Iz prvog hodnika ulazi se u prostranu dnevnu sobu sa (prvom) terasom, koja ima izuzetan otvoren i direktan pogled na Delta planet, nišavski kej, severnu obalu Nišave i okolinu.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 225.000 € na 215.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 215.000 €, 70,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.10.2025 - 245.000 €
24.11.2025 - 225.000 €
24.04.2026 - 215.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo svetao i funkcionalan dvoiposoban stan površine 70m², na drugom spratu uredne zgrade sa liftom, u neposrednoj blizini Hale Pionir, u ulici Bulevar despota Stefana. .

 
 
 
  Kuća, UGRINOVCI, 130.000 €, 70,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Lepo održavana porodična kuća sa garažom od 38 m2 na uređenom placu od 7 ari. Nalazi se na manje od 5 minuta hoda do prodavnice i stanice GSPa Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 164.800 €, 70,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se troiposoban stan, površine 70m2 na Telepu. Stan se nalazi u modernoj urbanoj vili sa 6 stanova. Stan je moderno dizajniran sa prostranim predsobljem iz koga se ulazi u sve prostorije. Dnevni boravak i kuhinja pružaju mogućnost da se podele. Kuhinja je rađena po meri i ostaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 150.500 €, 70,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Novogradnja Terasa Interfon Sterijina Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 89.000 €, 70,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Komforan trosoban stan u centru grada, blizu reke, sa svim pogodnostima koje pruža stanovanje u kući. Ima pripadajuće prednje i zadnje dvorište, tavan, podrum, garažu i dva parking mesta ispred. Postoji mogućnost proširenja stambenog prostora za još 80 m2, tavan ima i više nego dovoljnu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 153.500 €, 70,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan dvoiposobni stan kod parka Sv.Save, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Nalazi se na četvrtom spratu kvalitetne zgrade sa dva lifta, kompletno istočne orijentacije i sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa izlaskom na lođu, trpezarije, kuhinje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 122.000 €, 70,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijskla oznaka 1074582 Trosoban dupleks u centru grada, u zgradi iz 2006. godine. Na donjoj etaži nalazi se dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i lepa terasa od 12 m2 koja je zastakljena. Gore su dve spavaće sobe i još jedno kupatilo. Mogućnost pregrađivanja sobe....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 94.000 €, 70,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.agencijapragma.com

Lesnina – trosoban duplex (prizemlje i prvi sprat) stan površine 70m2. Uknjižen kao poslovni prostor, pa se može koristiti za poslovne i stambene svrhe. Centralno grejanje, laminat. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 179.900 €, 70,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Ovaj predivan stan nalazi se na prizemlju zgrade i ima prostranu terasu koja pruža mir. Terasa na prizemlju je idealan izbor za porodice koje traže udoban i moderan dom u mirnom okruženju. Prostrani dnevni boravak je svetla prostorija sa velikim prozorima koji obezbeđuju obilje prirodne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 189.000 €, 70,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Na prodaju funkcionalan stan na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u naselju Braće Jerković, u ulici Braće Jerković. Idealna pozicija za porodičan život, sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini. Brace Jerković, Beograd, Srbija ; Voždovac, Braće Jerković, Braće Jerković.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 151.450 €, 70,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Vranjanska, Medijana, 151450€, 70m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Vranjanska, Medijana Vranjanska.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 91.650 €, 70,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Podunavskog odreda, Petrovaradin, 91650€, 70m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Podunavskog odreda, Petrovaradin Podunavskog....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 70.000 € na 69.000 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 69.000 €, 70,00 m2 cca 990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2026 - 70.000 €
14.05.2026 - 69.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se trosoban komforan stan, dvostrano orijentisan. U dobro održavanoj zgradi, u mirnom naselju, okruženo zelenim ravnicama. Udaljeno 12km od Padinske skele, sa kojom je povezano linijom 102. U naselju ima škola, ambulanta, dve prodavnice. Uredna dokumentacija. U ovom momentu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 153.520 €, 70,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054219 Vidovdansko naselje, trosoban, 70m2 , Novi Sad Dobrodošli u novi stambeni projekat koji se gradi u mirnom delu Vidovdanskog naselja u Novom Sadu. Ovaj projekat obuhvata moderno dizajniranu dvojnu urbanu vilu sa ukupno 6 kvalitetnih stambenih jedinica, osmišljenih za....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 79.000 €, 70,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

U centru Stare Pazove, blizu međugradske autobuske stanice, na III spratu, u potkrovlju zgrade koja je uvučena od ulice, prodaje se uknjižen, odmah useljiv, trosoban stan, površine 70m2. Stan je sledeće strukture: hodnik, kupatilo, prostran dnevni boravak sa kuhinjom, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 210.300 €, 70,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju luksuzno opremljen stan, tek izgrađen, u prelepoj zgradi niske spratnosti. Korišćeni su vrhunski materijali, a enterijer je uređen moderno i funkcionalno. 4.0, 70.10 m2, terasa, EG, podno grejanje, I/I, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Karakteristike stana ✅Četvorosoban....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 457)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>