• GoHome Professional
do 200000 eura do 70 m2 - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • do 200000 eura do 70 m2 - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura do 70 m2

  • Za upit "do 200000 eura do 70 m2" pronađeno 67 340 nekretnina - prosečna cena 2.382 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 173.700 €, 70,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sremska Kamenica - Popovica - Izgradnja sa mogućnošću povrata PDV-a - LUX Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 185.400 € na 179.220 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 179.220 €, 70,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 185.400 €
17.05.2026 - 179.220 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Koste Racina. Namešten, po strukturi trosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini osnovne škole i vrtića, pijace, Bulevara Evrope Ovaj stambeni prostor na donjoj etaži čini prostrana dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, PETKOVICA, 70.000 €, 70,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112805, 24a, prizemna, struja, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum, može zamena(), mogućnost proširenja, cela. Pre ulaska u Barajevo se prodaje kuca koja se prostire na 24a placa. Sam plac nije ogradjen a kuca....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 159.000 €, 70,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Telep, u izgradnji, rok zavrsetka 31.07.2025. Cena je sa PDV-om. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija ukljucena u cenu. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 164.800 €, 70,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nekretnina, na izuzetno mirnoj lokaciji sa parkom i igralištem u dvorištu. U neposrednoj blizini je autobuska stanica, velike prodavnice, škole i vrtići. Ispred zgrade veliki parking van zone koji je na raspolaganju Vašim gostima i Vama. Ovaj stan je kompletno renoviran i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 184.000 €, 70,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan od 70 m², uknjižen, na prvom spratu stambene zgrade u naselju Braće Jerković, u ulici Miljana Miljanica, Beograd. Osnovne informacije: Lokacija: Braće Jerković – Vojvode Vlahovića Površina: 70 m² Struktura: Trosoban stan Sprat: Prvi sprat Status: Uknjižen....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 141.200 €, 70,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam zatvoren kompleks namenjen za luksuzno stanovanje. Smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji vam omogućuje mir i privatnost, a takođe pozicioniran u blizini centra grada. Nalazi se na samo pet minuta vožnje do tržnog centra Promenada. U cenu je uključen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 140.000 €, 70,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Stan je na prvom spratu, moderno dizajniran sa velikim i prostranim predsobljem iz kojeg se ulazi u sve prostorije. Dnevni boravak i kuhinja su prostrani i pružaju mogućnost da se podele u dve zasebne celine. Kuhinja je radjena po meri i ostaje u stanu ali bez ugradnih elemenata (šporet....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 185.400 € na 179.220 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 179.220 €, 70,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.10.2025 - 216.300 €
14.11.2025 - 211.150 €
04.02.2026 - 200.850 €
20.02.2026 - 195.700 €
22.03.2026 - 185.400 €
17.05.2026 - 179.220 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

KOMFORAN DVOETAŽNI STAN - NOVA DETELINARA---Agencijska šifra: 1007591. Prodaje se komforan, trosoban, dvoetažni stan na 5. spratu novije zgrade sa liftom, na Novoj Detelinari. Nalazi se u neposrednoj blizini svih sadržaja potrebnih za svakodnevni život. Donja etaža se sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 130.340 €, 70,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su pet objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ovaj porodičan stan se nalazi na prvom spratu. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira samo najbolje od podnih obloga, fasade,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Lipov gaj, ulica Ivana Boldižara. Odličan, veoma komforan, kompletno namešten dvosoban stan u poznatom naselju Lipov gaj. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom i manjom ostavom, velika spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 100.000 €, 70,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosobna kuća u izgradnji, smeštena na lepom, mirnom placu u srcu Barajeva – idealna prilika za porodičan život daleko od gradske gužve, a opet nadomak svih važnih sadržaja. Ova nekretnina nudi savršen balans između prirode i praktičnosti. Lokacija je izuzetno pogodna –....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 71.900 € na 69.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 69.000 €, 70,00 m2 cca 990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 71.900 €
06.05.2026 - 69.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan u naselju Vrbovski sa dve terase i dva mokra čvora. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje nepokretnosti na terenu, - vođenje celokupnog kupoprodajnog procesa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 45.500 €, 70,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje trosobnog stana kod Ribarskog Ostrva! 🏠✨ 📍 Lokacija: Iza Limanskog Lidla, budući Liman 5 🔹 Površina: Prostran trosoban stan sa dve spavaće sobe i terasom od 15m² 🔹 Sadržaj: - Kompletno opremljen stan, idealan za udoban život 🌟 - Klimatizacija za prijatne letnje dane....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 136.500 € na 131.000 € dana 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRNJAČA, 131.000 €, 70,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 136.500 €
06.04.2026 - 131.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Dvoetažni stan ukupne površine 70,57 m2 i cca 15m2 dvorišta u naselju Ovča glavna ulica Mihaja Emineskua, u neposrednoj blizini autobuskog stajališta 105 i 105L.Odlična lokacija. Uknjižen. Parking,kapija na daljinski. .

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 93.840 € na 105.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 93.840 €
26.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su kuće u nizu u luksuznom kompleksu, nedaleko od centra Stare Pazove, u blizini se nalazi opština, škole, vrtići, Dom zdravlja, pijaca, autoput itd. Izgrađene su od najkvalitetnijih materijala i luksuznog izgleda. Ugrađena je stolarija visokog kvaliteta, vrhunska keramika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 169.450 €, 70,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 70m2. Stan se nalazi u mirnoj ulici nadomak glavne saobraćajnice Heroja pinkija. Odlično je povezan sa Limanom 4. Cena stana sa pdv. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Svi potrebni sadržaji su u blizini stana. Zavređuje pažnju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 150.280 €, 70,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odlican,nov stan na Petrovaradinu.Za kupce prvog stana povrat pdv-a.Kontakt Max nekretnine 0212215500 0648033314 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 166.980 €, 70,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Telepu sa rokom završetka - jun 2026. godine. Pouzdan investitor koji već dugi niz godina gradi stambene jedinice i koji je prepoznatljiv po kvalitetu gradnje i opreme, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, prvoklasna keramika i tarket. Stanovi....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 143.300 €, 70,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno stanovanje u zatvorenom kompleksu "FRUŠKE VILE", smešteno na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac koje omogućava mir i privatnost, a takođe je pozicioniran blizu centra grada, na samo pet minuta od tržnog centra Promenada. Stan se nalazi u Urbanoj Vili 2-ulaz A, sa lepim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 206.000 €, 70,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007528.Prodaje se odličan, trosoban stan (70 m2) na 4. spratu stambene zgrade sa liftom na Žitnom trgu. Kompletno je renoviran. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kuhinje, kupatila i dve terase (jedna je zatvorena). Stan se prodaje bez....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 185.400 €, 70,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan dvosoban Limanski stan sa potencijalom prepravke u trosoban. Jedna od najboljih lokacija za život u gradu, neposredna blizina Limanskog parka i Štranda. Komforan sa odvojenom kuhinjom, odvojenim trpezarijskim prostorom, dnevnim boravkom od 25m2, i prostranom spavacom sobom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 49.000 €, 70,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo odličan, troiposoban, lepo opremljen stan u Puškinovoj ulici. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, odvojene 2 spavaće sobe, terase, dva sanitarna čvora i ostave. Plava zona u okolini, moguća stanarska parking karta uz prijavu na adresu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 93.000 €, 70,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118250, 3a, spratna, 1, uknjižen, renoviran, dvorište/bašta, vikendica. Prodaje se renovirana vikendica na Kamenjaru, u prvom redu do Dunava, s otvorenim pogledom na reku i obronke Fruške gore. Uknjižena na 27 m², realna površina oko 70 m². Prostire se na dva nivoa:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 180.250 €, 70,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican,trosoban,useljiv stan na Telepu.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 197.760 €, 70,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan na veoma mirnoj lokaciji, u blizini svih potrebnih sadržaja.Sama zgrada je novijeg datuma i prilikom gradnje korišćeni su vrhunski materijali. Stan je veoma svetao, pun dnevne svetlosti, odličnog rasporeda gde se iz hodnika ulazi u sve prostorije.Sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 180.770 €, 70,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Fantastična lokacija, u neposrednoj blizini Centra grada i Keja. Rok izgradnje je kraj marta 2026. godine. Cena je sa PDV-om. Uz stan može da se kupi parking ili garažno mesto. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 138.800 €, 70,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u samom centru grada, a nadomak prirode i samog epicentra dešavanja. Stanovi su urađeni po najvišim standardima i normativima u građevinarstvu. Površina od 70 m2, otvara puno prostora za usklađivanje enterijera sa Vašim potrebama. Stan je po strukturi trosoban i sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 170.000 €, 70,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan na Voždovcu, ulica Radovana Simića Cige na Medakoviću II. Stan ima 63 m2+ 7 m2 terase, nalazi se u lepo održavanoj zgradi stare gradnje sa liftom. Stan je odlično pozicioniran, ka parku i zelenilu. Blizina prevoza, odlična infrastruktura, prodavnice, škola,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 203.000 €, 70,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo zadovoljstvo da vam predstavimo namešten stan bez potrebe za dodatnim ulaganjima, smešten u drugom redu zgrada, u mirnom delu Bulevara oslobođenja. Ova lokacija je blizu vrtića, osnovne škole, restorana, marketa i svih drugih potrebnih sadržaja za urban život. Stan se ističe....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 150.200 €, 70,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zatvoren kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i priprivatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Četvorosoban stan na drugom spratu u urbanoj....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 126.882 €, 70,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ID 475 BEZ agencijske provizije – direktna kupovina od investitora Dostupan i na 1. spratu. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana Rok završetka izgradnje Maj 2025. Ovaj ekskluzivni projekat Airport....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 119.380 €, 70,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom 31.05.2025. godine. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, unutrašna stolarija od medijapana, sigurnosna ulazna vrata. Podno grejanje na gas. Tehnički vrhunski opremljeno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 179.520 €, 70,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izgradnju koja je odlikovana visokim kvalitetom, modernim dizajnom kao i smart home funkcijama. Nalazi se u mirnom delu Telepa, u ulici koja je vrlo blizu škole i vrtića i koja je odlično povezana sa ostalim delovima grada. Za više informacija pozovite naše agente....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 157.150 €, 70,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna ponuda nekretnina LUX kvaliteta, za više informacija nazovite naše ažurne agente prodaje!! Srećna kupovina... Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 191.600 €, 70,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, PODBARA površine 70m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Mirna ulica. Svi potrebni sadržaji u blizini, škola, vrtić, megamarketi kao i ostali sadržaji. Odlična komunikacija sa glavnim saobračajnicama. Mogučnost kupovine putem stambenog krediita.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 42.000 €, 70,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*No for foreigners.* Izdaje se trosoban namešten stan u blizini FON-a. Ne izdaje se stranim državljanima. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Grejanje je na gas i TA. Useljivo. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 129.900 €, 70,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosobni stan na izuzetnoj lokaciji u blizini Delte. Površina stana je 64 m2+ 2 terase, ukupno 70m2. Stan se sastoji iz hodnika sa ugradnim garderoberom, dnevnog boravka sa izlazom na veću terasu, trpezarije i kuhinje sa ostavom, dve spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 184.370 €, 70,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan duplex stan u mirnoj ulici bez buke. U donjoj etaži se nalaze dnevna soba, wc, kuhinja, trpezarija i terasa. U gornjoj etaži je spavaći deo sa dve sobe i kupatilom. Veoma funkcionalan i prostran stan, koji će zadovoljiti vaše standarde. Pozovite naše agente....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 144.200 €, 70,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.5 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 70m2. Stan se nalazi u manjem objektu sa svega nekoliko stambenih jedinica. Mirna ulica odlično povezana sa glavnim saobraćajnicama. Postoji mogučnost kupovine garaže uz stana. Svi potrebni sadržaji su u blizini stana. Stan je izuzetno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-460 (od ukupno 460)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>