• GoHome Professional
do 200000 eura do 1400 eura/m2 140 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 200000 eura do 1400 eura/m2 140 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura do 1400 eura/m2 140 m2

  • Za upit "do 200000 eura do 1400 eura/m2 140 m2" pronađeno 2 333 nekretnina - prosečna cena 880 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 73000 eura
    • do 91000 eura (prosečna cena)
    • do 110000 eura
    • do 917 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • novogradnja
    • pogodan
    • parking
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, 61.860 €, 140,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća u Gornjem Matejevcu. U osnovi je 70 m2, a ukupna površina 140 m2, nalazi se na placu od 9 ari. Sastoji se od ukopanog podruma na prvom nivou, zatim se spoljašnjim stepenicama dolazi do sprata koji je prostor za stanovanje i sastoji se od ulaznog dela i iz....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 110.000 € na 108.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 108.000 €, 140,00 m2 cca 770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 110.000 €
19.04.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo, prelepu porodicnu kuću spratnosti P+PK, u niškom naselju Camurlija povrsine 140m 2 , nalazi se u neposrednoj blizini mlekare Milk Hous. Udaljenost od grada je svega desetak minuta vožnje, oko 6 km. Gradjena je izuzetno kvalitetno, za sopstvene potrebe.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 65.000 €, 140,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Kelebija, prodaje se prizemna samostalna kuća u površini od 140kvm na placu veličine 4910kvm. Građena je od čvrstog materijala sa demit fasadom. U svom sastavu poseduje: tri sobe, kuhinju sa trpezarijom, hodnik i kupatilo. Zidana garaža i natkrivena terasa, zidani roštilj....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 149.000 €, 140,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: K735 Na prodaju prostrana i funkcionalna porodična kuća površine 140 m², smeštena na placu od 5,41 ari, u mirnom i pitomom kraju na putu ka Kosmaju, nedaleko od Koraćičke banje. Ova nekretnina idealna je za porodični život ili adaptaciju u dve odvojene stambene jedinice. Struktura....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 110.000 €, 140,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju fina prizemna porodična kuća novije gradnje u naselju Vrtište. Nalazi se u mirnom okruženju i sve više atraktivnom za porodično stanovanje van gradske buke i zagađenja. Kuća je korisne površine 140m2, upisane u katastru 98m2. Nalazi se na placu ukupne površine 16,44ari.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 206.000 €, 140,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam ovu odličnu kuću u mirnoj ulici na Telepu. Dvojna, spratna kuća izlazi na dve ulice. Dvorište je lepo uređeno pa nudi beg od graske gužve. Postoji mogućnost kupovine obe kuće na parceli od 507m2. Kontaktirajte nas za više informacija. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Kalvarija, 210.000 €, 140,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Neuseljiva porodična kuća u mirnoj ulici u naselju Kalvarija, u Zemunu. Kuća se nalazi u Vinarskoj ulici, na placu površine 2.7 ara i predstavlja odličnu investiciju ili adaptaciju po sopstvenim potrebama za porodično stanovanje. Objekat je prizemni, ukupne površine 140m², sa funkcionalnim....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 182.000 €, 140,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljena četvoroiposobna kuća na 3 etaže u ekskluzivnom naselju Lipov gaj. Kompleks zatvorenog tipa sa nadzorom i čuvarima. Prva etaža- dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, toalet Druga etaža- dve klimatizovane spavaće sobe, walk in garderober, kupatilo Treća....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 75.000 €, 140,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Dve nezavisne stambene jedinice, ukupne površine 140m2 sa garažom površine 30m2. Prva kuća se sastoji iz kuhinje, dnevne sobe sa trpezarijom, jedne spavaće sobe i renoviranog kupatila. Druga kuća se sastoji iz dve spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. - Voda....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 63.000 €, 140,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prizemna, trosobna kuća površine 140m2 sa garažom i kolskim ulazom, na placu od 1500m2 čiji je front širine oko 18m. Sastoji se od hodnika, kuhinje s trpezarijom, 3 sobe, ostave, kupatila i trema. Građena od čvrstog materijala, trofazna struja, EG na gas i čvrsto gorivo, kanalizacija,....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 199.000 €, 140,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se porodična kuća, površine 140m2, na placu 4.25a, u Niškoj Banji. Kuća je po strukturi P+1+Pk. Etaže su po strukturi dvoiposobne, čine ih ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i dve terase. Na placu se nalazi pomoćni objekat koji....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 130.000 €, 140,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111092. Prodaje se kuća, 99m2, na Zlatiboru. U donjoj etaži sadrži hodnik, dnevni boravak, kuhinju i trpezariju, kupatilo i ostavu. Gornja etaža sadrži dve spavaće sobe. Veranda ispred kuće dimenzija 3.5x2.5. U dvorištu se nalazi arterijski bunar dubine 56 m, sa pumpom.....

 
 
 
  Kuća, VALJEVO, 110.000 €, 140,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2019.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuca sa poslovnim prostorom od ukupno 140m2 koja se nalazi u starom delu grada Valjeva-Tesnjar 110.000eur Uknjizeno .

 
 
 
  Kuća, GORNJI MATEJEVAC, 61.860 €, 140,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 85.000 €, 140,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Melenci - kuća površine 140m2 + pomoćne prostorije od 67m2 na placu od 3,46 ara. Kuća se sastoji od dva zasebna nivoa. Prizemlje je dvoiposobno sa kupatilom, kuhinjom i trepzarijom, a potkrovlje je jednosobno sa velikom sobom, kuhinjom sa trpezarijom i kupatilom. Trofazna struja,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 37.000 €, 140,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Melenci - Četvorosobna kuća površine oko 140m2 + pomoćni objekat na placu površine 8.08 ara. Trofazna struja, grejanje na čvrsto gorivo, septička jama, čvrsta gradnja. Uknjižena 1/1. Prodaje se sa većinom pokućstva. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 140,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća od čvrstog materijala u samostalnom dvorištu u Novom selu. Sastoji se od hodnika, jedne zasebne sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila u prizemlju i dve zasebne sobe od kojih je jedna sa terasom na spratu. Pored kuće je garaža, iza kuće u dvorištu je jos nekoliko....

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 206.000 €, 140,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća, RUMENKA Lokacija: Rumenka Kvadratura: 140m2 kuća , 1300m2 plac Grejanje: gas CENA:206.000 evra sa uračunatom agencijskom provizijom Na prodaju porodična kuća, sa velikim dvorištem. Na placu se nalazi i velika bašta, kao i jedan pomoćni objekat koji nije....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 65.000 €, 140,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prizemna kuća površine 140 m2 na placu od 11.58 a u naseljenom mestu Mužlja. Sastoji se od hodnika, dnvenog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, dve ostave, pet spavaćih soba i kupatila. Grejanje CG na čvrsto gorivo, struja monofazna, gradska kanalizacija, po podovima postavljen....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 67.000 €, 140,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Podrum površine 30m2 Moguća zamena za jednosoban stan u centru grada, niže spratnosti uz doplatu. Kuća, Jagodina | Prodaja · 140m² · 67.000€.

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 47.000 €, 140,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Dudulajcu. Površine je 140m2, nalazi se na placu od 10ari. Kuća se prodaje sa svim stvarima, pokućstvom, basštom, pomoćnim objektima i garažom. Grejanje je etažno. Nalazi se u mirnom kraju, udalejnom od gradske buke i gužvei predstavlja pravu investiciju za sve oni....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 123.600 €, 140,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Porodična kuća u centru grada na savršenoj lokaciji, Staparski put, 140m2, uknjižena, sa 745m2 placa, od čvrstog materijala, u dobrom stanju, klasičnog rasporeda sa dve spavaće sobe, dnevnom i kuhinjom sa trpezarijom. Kuća ima pokrivenu terasu koja gleda na dvorište koje je....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 192.000 €, 140,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Kragujevcu - naselje Bresnica Veoma interesantna kuća građena u više nivoa. Čvrsta gradnja, izolacija stiropor, stolarija PVC, grejanje GAS podno... Udaljena je od centra grada 15 minuta laganog hoda. Postoji mogućnost prodaje i sa nameštajem. .

 
 
 
  Kuća, BARIČ, 175.000 €, 140,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u dvorištu. Velika kuća površine 100 m2 i mala površine oko 40m2. Velika kuća se sastoji od dnevnog boravka sa tepezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, hodnik, kupatilo i špaiz. Mala kuća se sastoji od kuhinje sa tepezarijom, velikom sobom, kupatilom i pomoćnim....

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 63.000 €, 140,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 160.000 €, 140,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju savrsena porodična kuća u Staroj Pazovi. Kuća je idealna za život veće porodice, sa dodatnim prostorijama koje omogućavaju komfor i praktičnost. U cenu je uključeno i komercijalni prostor (lokal), kao i pomoćni objekti u dvorištu. Osnovne karakteristike: Površina kuće:....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 100.000 €, 140,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u neposrednoj blizini Autobuske stanice, nalzi se na placu od 4 ara. Kuća je prizemna, površine 140m2, sastoji od dve stambene. Prve se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,spavaće sobe i kupatila. Druga se sastoji od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 206.000 €, 140,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Kragujevcu naselje Vinogradi. Kuća se nalazi u mirnom delu grada i sastoji se od prizemlja (hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom i dnevni boravak) , međusprata (dve spavaće sobe i kupatilo) i potkrovlja (dve spavaće sobe). .

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 206.000 €, 140,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovno stambeni objekat. U prizemlju se nalaze tri velike radionice, a na spratu komforan jednoiposoban stan. Postoji prostor za proširenje stambenog dela, ili poslovnog. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u mirnoj slepoj ulici na placu od 602m2. Objekat je dobro isplaniran i pogodan....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 170.000 €, 140,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 185.400 €, 140,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća u Žablju, novogradnja iz 2012. godine. Kuća je prostrana, funkcionalnog rasporeda, sa lepo uređenim dvorištem, dve garaže i elegantnom kovanom kapijom. Nalazi se u mirnom kraju, idealnom za porodičan život. Za više informacija, kontaktirajte nas. .

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 95.000 €, 140,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE STAMBENO - POSLOVNI OBJEKAT U CENTRU GRADA, U NEPOSREDNOJ BLIZINI GLAVNE POŠTE, NA UGLU ULICE SVETOZARA MARKOVIĆA I FILIPA VISNJIĆA. OBJEKAT SE SASTOJI OD DVE ETAŽE KOJE SE MOGU POTPUNO IZDVOJITI. OBJEKAT SE MOŽE KORISTITI I KAO POSLOVNI PROSTOR, ZBOG IZUZETNO DOBRE LOKACIJE,....

 
 
 
  Kuća, VALJEVO, 150.000 €, 140,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prelepa kuća od 140 m² sa prostranim placem od 22 ara – oaza mira i prirode bogate tujama i cetinarima sa dosta vocki iza i spred kuce! Opis nekretnine: U ponudi je predivna kuća površine 140 m², smeštena na prostranom placu od 22 ara, idealna za porodice i ljubitelje prirode.....

 
 
 
  Poslovni prostor, LESKOVAC, 95.000 €, 140,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE STAMBENO-POSLOVNI OBJEKAT U CENTRU GRADA, U NEPOSREDNOJ BLIZINI GLAVNE POŠTE, NA UGLU ULICE SVETOZARA MARKOVIĆA I FILIPA VIŠNJIĆA. OBJEKAT SE SASTOJI OD DVE ETAŽE, KOJE SE MOGU POTPUNO IZDVOJITI.. OBJEKAT SE MOŽE KORISTITI I KAO POSLOVNI PROSTOR, ZBOG IZUZETNO DOBRE LOKACIJE,....

 
 
 
  Kuća, STANCI, 75.000 €, 140,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepo seosko domaćinstvo, izuzetne gradnje u selu Stanci, udaljeno svega 10-tak km od Kruševca. Kuća je u osnovi 98m2, ukupne površine 140m2, spratnosti pr+1. Nalazi se na placu 12.86ari, a celokupno gazdinstvo oko kuće je površine 57.36ari. Okružena je travnjakom, raznim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 170.550 €, 140,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izgradnju sa rokom završetka april 2024 godine. Pouzdan investitor, vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Blizina svega što je potrebno za moderan život. za više informacija pozovite naš tim agenata..... Terasa.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 140,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Porodična nekretnina na Telepu u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045091, Novi Sad, Telep . Prodajemo spratnu kuću na 100m od Bul. Patrijarha Pavla sa manjim dvorištem. Kuća je novije čvrste gradnje, ukupne stambene površine od 140m2.....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 58.500 €, 140,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

BEČEJ Nikole Aleksića 92. Na prodaju kuća u mirnom delu Bečeja br. parc. 390, K.O. Bečej. Kvadratura kuće 135m2, kvadratura zemljišta 641m2. Trofazna struja nova instalacija, urađena pre 3 godine. Kuća ima 3 sobe, dnevni boravak, trpezariju, kuhinju, veliku ostavu-špajz, veliki hodnik,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 140.000 €, 140,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor od 120m2. Poseduje 3 kancelarije, veliki antre, čajnu kuhinju, toalete bez tuša. Lift u zgradi ide do 4.sprata, a stan se nalazi na 5-om. Vlasnik je pravno lice. Odmah useljiv. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Kralja Milutina, Sprat,....

 
 
 
  Kuća, POŽEGA, 55.000 €, 140,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Stambeni objekat je renoviran potpuno iznutra i spolja, ograđen plac. Bruto povrsina objekta je 180m2 neto 150m2. Građevinska parcela u površini od 20.18 ari.Po strukturi objekat u prizemlju sadrži garažu sa kotlarnicom, predsoblje, kupatilo, kuhinja, špajiz, ostava, dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 182.000 €, 140,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

PRODAJA – Porodičan petosoban stan na Klisanskom bregu | POVRAT PDV-a Na prodaju prostran, svetao i funkcionalan petosoban stan na mirnoj lokaciji – Klisanski breg, idealan za veću porodicu ili one koji žele komfor i privatnost. Stan se nalazi u novogradnji, sa modernim rasporedom....

 
 
 
  Kuća, Stari Slankamen, 120.000 €, 140,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fiksno! U najlepšem delu Starog Slankamena, u vikend naselju, u ponudi imamo odličnu uknjiženu kuću, koja se nalazi nedaleko od Dunavske plaže. Ukupna površina objekta je 140 m2 (stambeni prostor 60 m2 i terasa 40 m2, zaštićena tendama sa otvorenim pogledom). Ispod terase su smešteni....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 468)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>