• GoHome Professional
140 m2 do 73000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 140 m2 do 73000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 140 m2 do 73000 eura

  • Za upit "140 m2 do 73000 eura" pronađeno 407 nekretnina - prosečna cena 390 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 69000 eura (malo jeftiniji)
    • 76000 eura (malo skuplji)
    • do 400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ZRENJANIN, 72.000 €, 140,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Melenci - Četvorosobna kuća površine oko 140m2 + letnja kuhinja i šupa ukupne površine oko 106m2 na placu površine 23,65 ara. Trofazna struja, Grejanje na plin, spoljašna PVC stolarija, mešovita gradnja, septička jama. Uknjižena 1/1. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska....

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 72.000 €, 146,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Porodična starija kuća 146m Deronje kod Odžaka plac 1282m uknjižena Lokacija: Deronje (Srbija, Odžaci) Ulica i broj: Branka Barundanova Kvadratura: 146m2 Površina zemljišta: 1282m2 Broj soba: 4 sobe Spratnost: Prizemna Stanje objekta: Starija gradnja Grejanje: Kombinovano Dodatne....

 
 
 
  Kuća, GRABOVAC, 70.000 €, 150,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

u selu Krtinska , 6 km od centra Obrenovca prodaju sr dve kuce(89+93m) neuknjizene i pomoćni objekat (56m) uknjižen.na 28ari placa.trofazna struja, voda.ispred kuće bus stanica, prodavnice. Mogućnosta kupovine i parcele od 56 ari,koja se nalazi odmah pored-gradjevinsko zemljište ag....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '140 m2 do 73000 eura'
70.000 €
70.000 €
72.000 €
  Kuća, KIKINDA, 70.000 €, 134,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća 134m2, sa pomoćnom zgradom 63m2, na placu površine 1.404m2, u Nakovu, Opština Kikinda. Lokacija kuće je na oko 1,5km od graničnog prelaza sa Rumunijom, 7km od Kikinde. Kuća je spratna , plus potkrovlje koje nije dovršeno. Izgrađena je od čvrstog materijala, gradska....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 73.000 €, 140,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se namještena spratna renovirana kuća na odličnoj lokaciji u centru Starog Žednika. Površina kuće je 140 m2, nalazi se na sopstvenom lepo uređenom placu od 750 m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila sa kadom i toaleta.....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 73.000 €, 153,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naselju Bresnica u Kragujevcu, u blizini škole Đura Jakšić, kao i prodavnica, pijace, kafića… površine 153 m2 sa placem površine 458 m2, koji ima izlaz na dve ulice. Potrebno je sređivanje da bi se privela nameni. U sastavu kuće je podrum iz jednog dela, zatim sprat....

 
 
 
  Poslovni prostor, KIKINDA, 72.500 €, 145,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na uglu ulica Miloša Velikog i Braće Bogaroški, prodaje se izuzetno funkcinalan poslovni prostor ukupne korisne površine 145 m2. Poslovni prostor se sastoji od 6 odvojenih prostorija/kancelarija i 3 mokra čvora/kupatila, povezanih funkcionalnim hodnikom i još jednom prostorijom /čekaonicom.....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 72.100 €, 139,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u centru Krčedina. Uz kuću i pomoćni objekti. Lep veliki place od 3050m2!!! Uknjižena 1/1. Za više informacija pozvati agenta prodaje. .

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 72.000 €, 140,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.agencijapragma.com

Melenci – Četvorosobna kuća površine oko 140m2 + letnja kuhinja i šupa ukupne površine oko 106m2 na placu površine 23,65 ara. Trofazna struja, Grejanje na plin, spoljašna PVC stolarija, mešovita gradnja, septička jama. Uknjižena 1/1. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska....

 
 
 
  Kuća, BAJINA BAŠTA, 72.000 €, 132,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na obroncima Tare, sa prelepim pogledom na Drinu i Perućačko jezero nalazi se vikend kuća okružena zelenilom. Vlasnik Kontakt: 069/32-51-397 .

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 72.000 €, 140,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je porodična kuća na odličnoj lokaciji, u mirnom i uređenom naselju Gradsko brdo u Požarevcu – idealna za porodičan život. Površina: Stambeni deo: 100 m² Suteren: 40 m² (tri prostorije) Plac: 6 ari Kuća je u izvornom stanju, sa funkcionalnim rasporedom prostorija: tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 72.000 €, 146,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju .. . .063518546 Porodična starija prizemna kuća površine 146m stambenog dela. četvorosobna + velika dnevna, kuhinja u mestu Deronje (kod Odžaka) u Vojvodini + 151m pomocnih prostorija (šupe, ostave, svinjci, kokošinjci, magacini, štale, sušare za meso, garaža).....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 71.000 €, 145,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u širem centru Bačke Palanke Uknjižen Dupleks 145 m2 na TOP LOKACIJIStan je Trosoban dvostrane je orijentacije ima dve lepe terase sa koje se proteže Lep pogledstan realno ima 160 m2grejanje je na Gaszgrada nema LiftU STANU IMA IZVESNOG....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 70.040 €, 145,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalan duplex u Bačkoj Palanci. Stan je kompletno renoviran i ne zahteva nikakva ulaganja. Izuzetno je svetao i poseduje neverovatnu terasu od 25m2 sa lepm pogledom. Ovaj stan je idealan za miran i porodičan život. Za više informacija pozovite! Terasa.

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 70.000 €, 127,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju 2 kuće na placu od 10 a,na par minuta vožnje od Oblačinskog jezera. Kuća novije gradnje 45m2 satoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijon,rešo kuhinjom i kupatilom sa predprostorom za veš mašinu. Na podovima i zidovima u kuhinji je granitna keramika. Stolarija....

 
 
 
  Kuća, KRTINSKA, 70.000 €, 150,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U selu Krtinska , 6 km od centra Obrenovca prodaju sr dve kuce(89+93m) neuknjizene i pomoćni objekat (56m) uknjižen.na 28ari placa.trofazna struja, voda.ispred kuće bus stanica, prodavnice. Mogućnosta kupovine i parcele od 56 ari,koja se nalazi odmah pored-gradjevinsko zemljište ag....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 70.000 €, 147,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća na Kelebiji građena od blokova, korisne površine 112 m2. U svom sastavu ima predsoblje, 3 sobe, kuhinju i kupatilo. U suterenu se nalaze 2 kotlarnice. Grejanje je na pelet i čvrsto gorivo. Podovi su parket i pločice, stolarija drvena. Bušeni bunar je dubine 62 m, kanalizaciona....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 70.000 €, 150,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Splav-kućica na Dunavskom keju u Smederevu, novosagrađen. Dve spavaće sobe, veliki dnevni prostor sa kuhinjom, dva mokra čvora, dve terase, ukupno 150 kvadrata. Priključena voda i struja. Centralno mesto na keju. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju.....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 70.000 €, 143,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu sela Svetozar Miletić prodaje se kvalitetna prizemna kuća novije gradnje, izgrađena od čvrstog materijala, ukupne površine 143 m², smeštena na prostranom placu od čak 4201 m². Kuća je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: • dnevnog boravka • dve spavaće sobe • kuhinje....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 70.000 €, 148,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju dve kuće na jednom placu u Gogama, u blizini samoposluge. -Površina prve stambene jedinice je 75 m2, a površina druge stambene jedinice je 73 m2. Ukupna površina placa je 539 m2. -Prva stambena jedinica (ozačena na slikama pod brojem 1) obuhvata hodnik, kuhinju sa trpezarijom....

 
 
 
 
+40%

Promena cene sa 50.000 € na 70.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 70.000 €, 142,00 m2 cca 490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 50.000 €
01.03.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Kuća za adaptaciju građena od čvrstog materijala površine 142m2 .Objekat poseduje garažu i podrumske prostorije.Uprizemlju dve sobe,prostor za kuhinju i kupatilo.Plac je prostran sa izlaskom na dve ulice. .

 
 
 
 
-29%

Promena cene sa 99.000 € na 70.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 70.000 €, 150,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.12.2025 - 120.000 €
11.01.2026 - 99.000 €
15.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća za rušenje u blizini centra, površine 150m2 na parceli površine 8,98 ara. Monofazna struja, voda, kanalizacija. Uknjižena 1/1. Pogodna za izgradnju novog stambenog objekta - kuće ili poslovno-stambenog objekta, širina uličnog fronta je 13m. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 70.000 €, 133,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Vrdniku na odličnoj lokaciji, na 7,1 ari placa. Vredi videti. .

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 70.000 €, 132,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Inđiji, u zoni individualne stambene izgradnje, u mirnoj ulici, prodaje se uknjižena kuća za rušenje od 115m2 i zasebnom zidanom kućicom od 17m2. Plac na kome se kuća nalazi prostire se na 4,58a. Dvorište je ograđeno metalnom ogradom i na placu postoje priključci za struju, vodu....

 
 
 
  Kuća, KRALJEVO, 70.000 €, 130,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju Kuca od 130-m3 na povrsini placa 6.5 ari, Nalazi se u Jovcu, na 5-om kilometru od centra grada, na glavnom putu koji vodi do Goca. -4 spavace sobe, -2 kupatila -velika dnevna sa kuhinjom -hodnik -ostava pored kuhinje -terasa iz dnevne sa kombi vratima ( duzina 5.2m sa sirinom....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 70.000 €, 130,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća renovirana- nova pvc stolarija, demit fasada 5 cm stiropor, nov krov, centralno grejanje na čvrsto gorivo, kupatilo renovirano. Vlasnik 1/1, legalizovano, može na kredit. U cenu ide i 3 jutra zemlje koja je oko placa. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan.

 
 
 
  Kuća, KLEK, 70.000 €, 136,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se polovina kvalitetno građene spratne, dvojne kuće sa kolskim ulazom i garažom u centru Kleka. Prizemlje: hodnik, dnevna soba, kuhinja s trpezarijom i terasa. Sprat: hodnik, 3 sobe, 2 terase i kupatilo. Izgrađena od blokova, fasada perlit i bavalit, podna izolacija stiropor....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 69.900 €, 144,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlična, renovirana kuća sa lepim velikim dvorištem i baštom. Kuća je mešovite gradnje, delimično od cigle delimično od naboja, koja je potpuno renovirana, gde su se vlasnici trudili da zadrže šarm vojvođanskog stila gradnje. Sređen je krov, postavljeni su novi oluci, sređena....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 69.500 €, 148,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odlična kuća u centru Nadalja na velikom placu od 3309 m2. Kuća je salonskog tipa sa ulične strane, a u dvorišnom delu je potpuno renovirana i odmah useljiva. Kuća ima kuhinju sa trpezarijom, sobu, kupatilo, ostavu i terasu koji su renovirani, a u drugom delu kuće se nalaze....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Novo Selo, 69.500 €, 142,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Novom Selu, na jako dobroj lokaciji i mirnoj ulici, prodaje se kuća sa gradskim priključcima i sa dve stambene jedinice. Kuća poseduje lepo dvorište sa letnjikovcem, velikom garažom i šupom. Parking, garaža, Telefon, Tavan.

 
 
 
  Kuća, STEPANOVICEVO, 69.010 €, 149,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća u Stepanovićevu! Kuća poseduje dnevnu sobu, dve spavaće sobe, kuhinju i kupatilo! Potrebna su odredjena ulaganja. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! https://trg-nekretnine.rs/prodaja-kuca/stepanovicevo-centar/527637 .

 
 
 
  Kuća, STEPANOVICEVO, 69.010 €, 149,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća u Stepanovićevu! Kuća poseduje dnevnu sobu, dve spavaće sobe, kuhinju i kupatilo. Nalazi se na lepom placu, površine 1672! Potrebna su odredjena ulaganja. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! .

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 69.000 €, 150,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prodaja kuće u Belanovcu, korisne površine 150 m2 na placu površine 7,44 ara. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji, 10 km od Leskovca, sa predivnim pogledom na grad i okolinu, koja je pogodna kako za odmor i uživanje tako i za svakodnevni život. Ova spratna, kvalitetno....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 69.000 €, 153,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2022.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE SPRATNI DEO KUĆE - PRIZEMLJE, SASTOJI SE OD DVE IZVDVOJENE STAMBENE JEDINICE. PRVI DEO SE SASTOJI OD HODNIKA, PREDSOBLJA, TRI SPAVAĆE SOBE, DNEVNOG BORAVKA, KUHINJE I KUPATILA, A DRUGI DEO SE SASTOJI OD MALOG HODNIKA, DNEVNE SOBE, KUHINJE SA TRPEZARIJOM, I KUPATILOM, SA....

 
 
 
  Kuća, BUDISAVA, 68.960 €, 139,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam uknjiženu prizemnu kuću, površine 139m2, koja se nalazi u mirnom delu Budisave uz asfaltni put i odličnu poziciju a na samo par minuta hoda od ulaza u Budisavu. Kuća se sastoji iz dva dela,prvi deo nije funkcionalan za zivot jer je nedovršen i u sirovom je stanju....

 
 
 
  Kuća, LAJKOVAC, 70.000 €, 135,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Terasa Nepričava Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 68.000 €, 150,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.indomio.rs

Kuća smeštena u zajedničkom dvorištu na odličnoj lokaciji blizu grada.Objekat se sastoji od prizemlja i potkrovlja.U prizemlju se nalazi kuhinja sa trpezarijom,kupatilo i dnevna soba.U potkrovlju se nalaze tri sobe i kupatilo.Poseduje svu gradsku infrastrukturu,monofazni priključak....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 68.000 €, 145,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU PORODIČNA KUĆA U CENTRU GRADA, POVRŠINE 145M2 , PLUS PODRUMSKI PROSTOR ISPOD CENE KUĆE -145M2, SA ISTOM POVRŠINOM. NA PLACU JE IZGRAĐENA GARAŽA POVRŠINE OD 18M2, UKUPNA POVRŠINA PLACA JE 2,90 ARI, SLOBODNA POVRŠINA PLACA JE 105M2. OBJEKT IMA VIŠESTRUKU NAMENU, MOŽE SE KORISTITI....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 68.000 €, 130,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća građena od čvrstog materijala, kompletno renovirana, postavljeno sve novo. Prazna odmah useljiva. Pored nje ima i 2 ulicna lokala od po 14 i 15 m2, mogu poslužiti u bilo koju svrhu. Takodje ima i zidanu garažu. Odmah useljiva po isplati. Uknjižena!!!! .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 67.000 €, 140,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Podrum površine 30m2 Moguća zamena za jednosoban stan u centru grada, niže spratnosti uz doplatu. 140 m 2 5 1 0 .

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 67.000 €, 141,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE KUĆA U RAVNOM SELU (OPŠTINA VRBAS), SKROZ RENOVIRANA, NA DOBROJ LOKACIJI U BLIZINI MEDJUMESNI PREVOZ, U BLIZINI NOVA ZELEZNICKA STANICA I 10 min DO AUTO PUTA NOVI SAD - BEOGRAD. OSNOVNA SKOLA, DOM ZDRAVLJA, VRTTIC, SPORTSKI TEREN, PIJACA, MARKETI, PEKARE - SVE U BLIZINI.....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 67.000 €, 140,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Podrum površine 30m2 Moguća zamena za jednosoban stan u centru grada, niže spratnosti uz doplatu. .