• GoHome Professional
do 200000 eura do 1400 eura/m2 140 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura do 1400 eura/m2 140 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura do 1400 eura/m2 140 m2

  • Za upit "do 200000 eura do 1400 eura/m2 140 m2" pronađeno 2 351 nekretnina - prosečna cena 879 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 73000 eura
    • do 91000 eura (prosečna cena)
    • do 100000 eura
    • do 915 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SVILAJNAC, 57.000 €, 140,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2023.,

www.indomio.rs

Prometna lokacija i dobro pozicioniran plac u ulici Milosava Zdravkovića Resavca površine 15,80 ari. Na placu postoji pored kuće koja je priključena na struju, voda, kanalizacija i garaža sa više pomoćnih objekata. Prostranost placa i velika širina do ulice čine ovaj plac pogodnim....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 170.000 €, 140,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2024.,

www.indomio.rs

Odlična lokacija, blizina centra, škole, prodavnica, prodaje se novija kuća građena od od tvrdog materijala, pre 20 – tak godina, podrum, prizemlje i potkovlje u osnovi 140m2, na placu od 3.5ar. Prednji deo kuće je dvosoban stan, koji se sastoji od hodnika, dve sobe, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 61.860 €, 140,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća u Gornjem Matejevcu. U osnovi je 70 m2, a ukupna površina 140 m2, nalazi se na placu od 9 ari. Sastoji se od ukopanog podruma na prvom nivou, zatim se spoljašnjim stepenicama dolazi do sprata koji je prostor za stanovanje i sastoji se od ulaznog dela i iz....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura do 1400 eura/m2 140 m2'
84.000 €
96.000 €
84.000 €
  Kuća, SUBOTICA, 73.000 €, 140,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se namještena spratna renovirana kuća na odličnoj lokaciji u centru Starog Žednika. Površina kuće je 140 m2, nalazi se na sopstvenom lepo uređenom placu od 750 m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila sa kadom i toaleta.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 165.000 €, 145,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Borča - Petra Drapšina kuća, 145m2 (lođe 10m2), prizemlje, EG, telefon, interfon, podrum, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 3. 46a U centru Borče na par minuta hoda od škole, vrtića, Doma zdravlja, autobuskog stajališta, pijace i mnogobrojnih marketa, nalazi....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 190.000 €, 140,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.07.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam fantastičnu kuću novije gradnje, na samo 1,7km od Ruske crkve na putu ka manastiru Krušedol. Kuća se nalazi na placu koji sadrži preko 120 stabala raznog voća,koje je u rodu. Plac i kuća su dvostrano orijentisani, pa samim tim se pruža prelep pogled sa obe strane.Kuća....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 150.000 €, 140,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan kod mlečne pijace u MZ Centar II, u zajedničkom dvorištu koji ima 256 m2. Stan je građena od čvrstog materijala, ima 140m2 u bruto površini. Sastoji se od ulaza, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, dve sobe i terase. Ispod stana je podrum koji ima pristup i sa ulice....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 67.000 €, 140,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Podrum površine 30m2 Moguća zamena za jednosoban stan u centru grada, niže spratnosti uz doplatu. 140 m 2 5 1 0 .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 75.000 €, 140,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Duvanika - dvojna kuća površine 140m2 (trosobna s potkrovljem + jednosoban stan) + započet objekat u dvorištu i garaža na placu površine 2 ara. Centralno grejanje na gas, trofazna struja, kanalizacija, uknjižena. Moguća kupovina s nameštajem. Moguća zamena za dvosoban stan niže spratnosti....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 140,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća od čvrstog materijala u samostalnom dvorištu u Novom selu. Sastoji se od hodnika, jedne zasebne sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila u prizemlju i dve zasebne sobe od kojih je jedna sa terasom na spratu. Pored kuće je garaža, iza kuće u dvorištu je jos nekoliko....

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 85.000 €, 140,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Melenci – kuća površine 140m2 + pomoćne prostorije od 67m2 na placu od 3,46 ara. Kuća se sastoji od dva zasebna nivoa. Prizemlje je dvoiposobno sa kupatilom, kuhinjom i trepzarijom, a potkrovlje je jednosobno sa velikom sobom, kuhinjom sa trpezarijom i kupatilom. Trofazna struja,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 150.000 €, 140,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Zeleno Polje – četvorosobna dvojna kuća površine 140m2 + lokal u prizemlju od 70m2. CG na plin, PVC stolarija, laminat, dva trofazna brojila, kanalizacija, nema dvorište, lokal izdat, uknjižena. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Centralno grejanje.

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 37.000 €, 140,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.agencijapragma.com

Melenci – Četvorosobna kuća površine oko 140m2 + pomoćni objekat na placu površine 8.08 ara. Trofazna struja, grejanje na čvrsto gorivo, septička jama, čvrsta gradnja. Uknjižena 1/1. Prodaje se sa većinom pokućstva. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 63.000 €, 140,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2024.,

www.agencijapragma.com

Melenci – trosobna kuća od čvrstog materijala površine 140m2 + pomoćni objekti ukupne površine 73m2 i ekonomski objekat od 385m2 + garaža na placu površine 15 ara. Raspored prostorija obuhvata prostrani dnevni boravak, trpezariju sa kuhinjom, kupatilo i dve spavaće sobe. Trofazna....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 65.000 €, 140,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Kelebija, prodaje se prizemna samostalna kuća u površini od 140kvm na placu veličine 4910kvm. Građena je od čvrstog materijala sa demit fasadom. U svom sastavu poseduje: tri sobe, kuhinju sa trpezarijom, hodnik i kupatilo. Zidana garaža i natkrivena terasa, zidani roštilj....

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 63.000 €, 140,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2024.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Melencima. Površine 140 m2, na placu od 15 ari. Kuća je zidana od čvrstog materijala - 90' godina. Uvučena od uličnog fronta. Lep raspored prostorija. Dnevni boravak, trpezarija sa kuhinjom, kupatilo i dve spavaće sobe. Natkrivena terasa. U dvorištu postoje pomoćni....

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 72.000 €, 140,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.agencijapragma.com

Melenci – Četvorosobna kuća površine oko 140m2 + letnja kuhinja i šupa ukupne površine oko 106m2 na placu površine 23,65 ara. Trofazna struja, Grejanje na plin, spoljašna PVC stolarija, mešovita gradnja, septička jama. Uknjižena 1/1. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska....

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 98.000 €, 140,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.gsigma.rs

Dve kuće na duplom placu u Kumane - opština Novi Bečej. Kuća novije gradnje, zidana ciglom - od priključaka voda i struja Urađeni prezidi, treba da se malteriše Kuća poseduje suteren (podrum) u kom se nalazi garaža, dve sobe, kupatilo i kuhinja U prizemlju dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 63.000 €, 140,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Prizemna, trosobna kuća površine 140m2 sa garažom i kolskim ulazom, na placu od 1500m2 čiji je front širine oko 18m. Sastoji se od hodnika, kuhinje s trpezarijom, 3 sobe, ostave, kupatila i trema. Građena od čvrstog materijala, trofazna struja, EG na gas i čvrsto gorivo, kanalizacija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 200.000 €, 140,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053776, VETERNIK, LIPOV GAJ, PETOSOBAN, 140m 2 .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 140,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 3067137 - Uknjižena dvoetažna, dvojna kuća na Telepu u blizini Minaque. Može da funkcioniše kao dve odvojene stambene jedinice. U dvorištu se nalazi i garaža koja je preuredjenja u stambenu jedinicu u funkciji garsonjere. 2 mokra čvora, Kuća, Novi Sad - Telep | Prodaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 170.550 €, 140,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izgradnju sa rokom završetka april 2024 godine. Pouzdan investitor, vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Blizina svega što je potrebno za moderan život. za više informacija pozovite naš tim agenata.. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 75.000 €, 140,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2023.,

www.heroldo.com

Dve nezavisne stambene jedinice, ukupne površine 140m2 sa garažom površine 30m2. Prva kuća se sastoji iz kuhinje, dnevne sobe sa trpezarijom, jedne spavaće sobe i renoviranog kupatila. Druga kuća se sastoji iz dve spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. - Voda....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 100.000 €, 140,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u neposrednoj blizini Autobuske stanice, nalzi se na placu od 4 ara. Kuća je prizemna, površine 140m2, sastoji od dve stambene. Prve se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,spavaće sobe i kupatila. Druga se sastoji od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 75.000 €, 140,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 95.000 €, 140,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2024.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE STAMBENO - POSLOVNI OBJEKAT U CENTRU GRADA, U NEPOSREDNOJ BLIZINI GLAVNE POŠTE, NA UGLU ULICE SVETOZARA MARKOVIĆA I FILIPA VISNJIĆA. OBJEKAT SE SASTOJI OD DVE ETAŽE KOJE SE MOGU POTPUNO IZDVOJITI. OBJEKAT SE MOŽE KORISTITI I KAO POSLOVNI PROSTOR, ZBOG IZUZETNO DOBRE LOKACIJE,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 210.000 €, 140,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.05.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Miljana Miljanića, Zvezdara, 210000€, 140m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Miljana Miljanića, Zvezdara Miljana....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 85.000 €, 140,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Melenci - kuća površine 140m2 + pomoćne prostorije od 67m2 na placu od 3,46 ara. Kuća se sastoji od dva zasebna nivoa. Prizemlje je dvoiposobno sa kupatilom, kuhinjom i trepzarijom, a potkrovlje je jednosobno sa velikom sobom, kuhinjom sa trpezarijom i kupatilom. Trofazna struja,....

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 206.000 €, 140,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća, RUMENKA Lokacija: Rumenka Kvadratura: 140m2 kuća , 1300m2 plac Grejanje: gas CENA:206.000 evra sa uračunatom agencijskom provizijom Na prodaju porodična kuća, sa velikim dvorištem. Na placu se nalazi i velika bašta, kao i jedan pomoćni objekat koji nije....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 80.630 €, 140,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličnu kuću koja se nalazi u mirnom delu Temerina! U pitanju je prizemna kuća, građena od cigle, površine 140m2. Na placu se još nalaze nusprostorije koje ukupno imaju 67m2, a sastoje se od garaže, koja ima svoju ostavu, kao i par šupa pogodne za stočarstvo. U cenu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 140.000 €, 140,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor (stan) na Trgu vojske kod Pravnog fakulteta površine P-140m2. Struktura: glavna sala sa šankom, separe, VC (muški i ženski) umivaonik, velika terasa, magacinski prostor, kancelarijski prostor i stepenište (sopstveni ulaz). Svojina privatna vlasništvo 1/1,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 123.600 €, 140,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Porodična kuća u centru grada na savršenoj lokaciji, Staparski put, 140m2, uknjižena, sa 745m2 placa, od čvrstog materijala, u dobrom stanju, klasičnog rasporeda sa dve spavaće sobe, dnevnom i kuhinjom sa trpezarijom. Kuća ima pokrivenu terasu koja gleda na dvorište koje je....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 63.000 €, 140,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Melenci - trosobna kuća od čvrstog materijala površine 140m2 + pomoćni objekti ukupne površine 73m2 i ekonomski objekat od 385m2 + garaža na placu površine 15 ara. Raspored prostorija obuhvata prostrani dnevni boravak, trpezariju sa kuhinjom, kupatilo i dve spavaće sobe. Trofazna....

 
 
 
  Kuća, VALJEVO, 110.000 €, 140,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2021.,

www.indomio.rs

Kuca sa poslovnim prostorom od ukupno 140m2 koja se nalazi u starom delu grada Valjeva-Tesnjar 110.000eur Uknjizeno .

 
 
 
  Kuća, BANJA, 199.000 €, 140,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična kuća, površine 140m2, na placu 4.25a, u Niškoj Banji. Kuća je po strukturi P+1+Pk. Etaže su po strukturi dvoiposobne, čine ih ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i dve terase. Na placu se nalazi pomoćni objekat koji....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 149.000 €, 140,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: K735 Na prodaju prostrana i funkcionalna porodična kuća površine 140 m², smeštena na placu od 5,41 ari, u mirnom i pitomom kraju na putu ka Kosmaju, nedaleko od Koraćičke banje. Ova nekretnina idealna je za porodični život ili adaptaciju u dve odvojene stambene jedinice. Struktura....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 55.000 €, 140,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća od čvrstog materijala.Sastoji se iz kuhinje sa trpezarijom i špajzom, velike terase sa koje se izlazi u dvorište, tri spavaće sobe, velikog hodnika, kupatila i još jedne terase.Trofazna struja, gradska voda, nova septička. .

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 67.000 €, 140,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Podrum površine 30m2 Moguća zamena za jednosoban stan u centru grada, niže spratnosti uz doplatu. .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 115.000 €, 140,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 100.000 €
25.03.2026 - 103.000 €
19.04.2026 - 120.000 €
24.04.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju spratna kuća površine 140 m2, koja se nalazi na lepom ravnom placu površine 9.38 ari u mirnom okruženju u Baćevcu. Idealno za porodičan život, na samo 500 m od Ibarske magistrale. Kuća je pored asvaltne ulice sa uličnom rasvetom. Idealno mesto za onog ko želi da živi u....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Kalvarija, 210.000 €, 140,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Neuseljiva porodična kuća u mirnoj ulici u naselju Kalvarija, u Zemunu. Kuća se nalazi u Vinarskoj ulici, na placu površine 2.7 ara i predstavlja odličnu investiciju ili adaptaciju po sopstvenim potrebama za porodično stanovanje. Objekat je prizemni, ukupne površine 140m², sa funkcionalnim....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 67.000 €, 140,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Podrum površine 30m2 Moguća zamena za jednosoban stan u centru grada, niže spratnosti uz doplatu. Kuća, Jagodina | Prodaja · 140m² · 67.000€.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 175.000 €, 140,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Vinogradi površine 140 kvm na 13 ari placa, grejanje na gas, sa gradskom vodom i kanalizacijom, i trofaznom strujom. Sastoji se od podruma ( kotlarnica ), prizemlja ( hodnik, kupatilo, dve sobe, dnevna soba sa kuhinjom, trpezarija i terasa),sprat ( veliki....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 463)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>