• GoHome Professional
do 200000 eura barem 70 m2 bazen parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura barem 70 m2 bazen parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura barem 70 m2 bazen parket

  • Za upit "do 200000 eura barem 70 m2 bazen parket" pronađeno 32 nekretnina - prosečna cena 1.431 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 167.068 €, 76,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jedan od par stanova sa pogledom na dvorište kompleksa koji su raspoloživi u projektu Planet Residence. Komforan trosoban stan površine 75,94 kvm, na devetom spratu. Stambeno - poslovni kompleks Planet Residence nalazi se na prestižnoj lokaciji u Nišu, između reke Nišave i tržnog....

 
 
 
  Stan, VINIK, 180.000 €, 78,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je troiposoban stan u modernoj novogradnji prilagođenoj savremenim zahtevima porodice na Panteleju. Površine je 75,75m2+100m2 terase, nalazi se na IV spratu u zgradi spratnosti Po+P+3+Ps sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,tri....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.900 €, 78,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s562 Na prodaju funkcionalan i moderan dupleks stan površine 78 m², smešten na 3. spratu zgrade iz 2020. godine, u jednom od najtraženijih naselja u Mladenovcu. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja pruža mir i porodično okruženje, a istovremeno je sve nadohvat ruke – centar,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura barem 70 m2 bazen parket'
172.260 €
172.260 €
170.870 €
  Stan, SUBOTICA, 155.000 €, 70,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Trosoban nov stan na Prozivci, centralno grejanje, parket, terasa, komplet opremljen modernim nameštajem koji je rađen po meri. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, terase, dve odvojene spavaće sobe, kupatila i toaleta. U neposrednoj blizini stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 194.600 €, 70,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Extra lux stanovi u Šumicama , u blizini parka, škole, obdaništa, prevoza, marketa , sportskog centra, dva dečija bazena, Sc Šumice i zelena oaza Šumice. Visok nivo gradnje : Drvo-aluminijum stolarija sa aluminijumskim roletnama na elektro pogon , široki parket , etažno grejanje-podno,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 105.900 €, 71,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2025.,

www.heroldo.com

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 200.571 €, 71,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban stan koji vam predstavljamo se nalazi na idealnom 2. spratu u novom ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu. Stan se sastoji iz hodnika, kupatila, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, dve spavaće sobe i balkona . Ukupna površina je 70.13 m2. Stanovi se grade od kvalitetnih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 88.000 €, 80,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov neuseljavan trosoban stan na najpopularnijoj lokaciji u gradu, na Bulevaru Nemanjića. Površine je 80m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, odvojenog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 184.000 €, 86,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen, dvoiposoban stan, na eksluzivnoj lokaciji, na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša, 86m². Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika,prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 195.800 €, 88,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prostran četvorosoban stan u useljivoj luksuznoj novogradnji, direktno od investitora sa dugogodišnjim iskustvom i proverenim kvalitetom gradnje, iza koga stoji realizacija više od 10 stambenih objekata na teritoriji grada. Zgrada se nalazi na idealnoj lokaciji na Crvenom....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 138.375 €, 93,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 78.000 €, 65,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se iz velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Tehničke karakteristike • Grejanje: Centralni kotao na gas •....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 170.000 €, 104,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan, trosoban stan, na eksluzivnoj lokaciji, na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša, korisne površine 104m². Stan se nalazi na četvrtom spratu (od 6) stambene zgrade novije gradnje sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika,prostranog dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, ARANĐELOVAC, 120.100 €, 108,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109515, I/I, 3a, spratna, 1, struja, bazen, kanalizacija, dupleks, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, mogućnost proširenja, horizontala. U neposrednoj blizini Aqua parka i planine Bukulje, na samo 70km od Beograda....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 99.000 €, 63,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo porodični apartman koji NIKADA NIJE BIO RENTIRAN ! Apartman je korišćen isključivo u porodične svrhe i korišćen je u proseku 20 dana godišnje. Prostire se na površini od 63m² i čine ga 27m2 na donjem nivou i 36m2 potkrovlja (koji se po standardima ne....

 
 
 
  Stan, VINIK, 141.700 €, 122,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvoiposoban stan u modernoj novogradnji prilagođenoj savremenim zahtevima porodice na Panteleju. Površine je 54,7m2+67m2 terase, nalazi se na IV spratu u zgradi spratnosti sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, VINIK, 144.600 €, 131,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je dvoiposoban stan u modernoj novogradnji prilagođenoj savremenim zahtevima porodice na Panteleju. Površine je 65,9m2+64,8 terase, nalazi se na IV spratu u zgradi spratnosti Po+P+3+Ps sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 125.000 €, 150,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: 068 Mesto: Krčedin Površina: 150.00m² 6.34a Broj soba: 5.0 Konsalting d.o.o. Stara Pazova, Reg. br. 273 OPIS: Kuća u vikend naselju Krčedinski breg, na visokoj obali Dunava, kuća je u odličnom stanju, u mirnom kraju, okružena zelenilom i vikendicama, useljiva odmah. Spratnost....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 185.000 € na 220.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, 220.000 €, 151,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.02.2025 - 185.000 €
22.02.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

VAŠARIŠTE - u neposrednoj blizini Velikog Parka - u neposrednoj blizini Restorana Neptun - u blizini Gradskih bazena (otvorenih i zatvorenih) - u blizini Mašinkog Fakulteta, PMF-a, Osnovnih i Srednih škola Površina stana: 151m2 (Duplex) - uknjižena celokupna kvadratura Etaža 1>....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 149.000 €, 170,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju novija kuća na Viniku, na dobroj i pristupačnoj lokaciji, prizemlje i sprat, ukupne površine 170 m2 a na lepom placu od 1.127 m2. U donjem delu kuće je stambeni prostor koji čini dnevna soba, još dve prostorije (spavaće ili radne sobe), kuhinja sa trpezarijom gde je smešten....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 130.000 € na 120.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 120.000 €, 171,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.07.2025 - 180.000 €
12.09.2025 - 130.000 €
27.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

U Kljajićevu, blizu bazena, prodaje se spratna kuća 171m2, uknjiženo prizemlje i dva sprata, građena 1996 godine koja se sastoji od 6 soba, dva dnevna boravka, dve kuhinje, tri kupatila plus poseban toalet. Sve u fulu napravljeno i opremljeno. Demit fasada, PVC stolarija, GC na pelet.....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 130.000 €, 180,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Na udaljenosti od 1.8 km od centra Vrnjačke Banje prodaje se odlična kuća na 15a placa. Kuća je završena, ostalo je da se spusti fasada po želji kupca. Na kući je postavljena aluminijumska stolarija, parket I klase bukov, crvenkasti, italijanske pločice, aluminijumski radijatori,....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 120.000 €, 191,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U samom centru Stare Moravice prodaje se lepa, kompletno nameštena porodična spratna kuća. Površine je 191m2 i prostire se na dve etaže. Na prizemlju se nalazi kuhinja sa ostavom, trpezarija, soba, kupatilo, toalet kao i ostava u kojoj se nalazi peć za grejanje na čvrsto gorivo i....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 140.000 €, 192,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Apatinu, širi centar, prodaje se četvorosobna kuća izgrađena 1998. godine, sa garažom i dva lokala. Sastoji se od tri spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dva kupatila, dva predsoblja, vešerajom i podrumom. Grejanje na GAS i čvrsto gorivo, podovi laminat,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 120.000 €, 200,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Dodatne informacije Nekretnina je uknjižena 1/1, upisana u registar poseda u Zrenjaninu, broj lista nepokretnosti je 13243. Objekat poseduje dve velike terase prema ulici, parking za tri automobila parkiranje po dužini, garaža (1 automobil), kablovska sa internetom i fiksnim telefonom,....

 
 
 
  Kuća, LUKIĆEVO, 95.000 €, 208,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Lukićevo – petosobna spratna kuća površine 208m2 + potkrovlje + pomoćne prostorije (dve garaže, radionica i šupe) na placu od 46,55 ara. CG na plin, trofazna struja, demit fasada od 5cm, izolacija u vidu stiropora od 5cm iznutra, parket, dva kupatila, šidelov dimnjak, terase, septička....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 95.000 €, 208,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Lukićevo - petosobna spratna kuća površine 208m2 + potkrovlje + pomoćne prostorije (dve garaže, radionica i šupe) na placu od 46,55 ara. CG na plin, trofazna struja, demit fasada od 5cm, izolacija u vidu stiropora od 5cm iznutra, parket, dva kupatila, šidelov dimnjak, terase, septička....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 164.800 €, 240,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju odlična kuća u Somboru, u blizini supermarketa, gradskog bazena, pekare, mesare, hitne pomoći. -Površina stambenog objekta je 240 m2, a površina placa je 1175 m2. -Nekretnina se sastoji iz dve stambene jedinice i poseduje dnevni boravak, dve spavaće sobe, trpezariju sa....