• GoHome Professional
do 200000 eura barem 70 m2 bazen parket Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura barem 70 m2 bazen parket Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura barem 70 m2 bazen parket Najnovije

  • Za upit "do 200000 eura barem 70 m2 bazen parket najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 167.068 €, 76,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jedan od par stanova sa pogledom na dvorište kompleksa koji su raspoloživi u projektu Planet Residence. Komforan trosoban stan površine 75,94 kvm, na devetom spratu. Stambeno - poslovni kompleks Planet Residence nalazi se na prestižnoj lokaciji u Nišu, između reke Nišave i tržnog....

 
 
 
  Stan, VINIK, 180.000 €, 78,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je troiposoban stan u modernoj novogradnji prilagođenoj savremenim zahtevima porodice na Panteleju. Površine je 75,75m2+100m2 terase, nalazi se na IV spratu u zgradi spratnosti Po+P+3+Ps sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,tri....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.900 €, 78,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s562 Na prodaju funkcionalan i moderan dupleks stan površine 78 m², smešten na 3. spratu zgrade iz 2020. godine, u jednom od najtraženijih naselja u Mladenovcu. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja pruža mir i porodično okruženje, a istovremeno je sve nadohvat ruke – centar,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 155.000 €, 70,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Trosoban nov stan na Prozivci, centralno grejanje, parket, terasa, komplet opremljen modernim nameštajem koji je rađen po meri. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, terase, dve odvojene spavaće sobe, kupatila i toaleta. U neposrednoj blizini stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 194.600 €, 70,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Extra lux stanovi u Šumicama , u blizini parka, škole, obdaništa, prevoza, marketa , sportskog centra, dva dečija bazena, Sc Šumice i zelena oaza Šumice. Visok nivo gradnje : Drvo-aluminijum stolarija sa aluminijumskim roletnama na elektro pogon , široki parket , etažno grejanje-podno,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 105.900 €, 71,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2025.,

www.indomio.rs

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 200.571 €, 71,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban stan koji vam predstavljamo se nalazi na idealnom 2. spratu u novom ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu. Stan se sastoji iz hodnika, kupatila, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, dve spavaće sobe i balkona . Ukupna površina je 70.13 m2. Stanovi se grade od kvalitetnih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 88.000 €, 80,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov neuseljavan trosoban stan na najpopularnijoj lokaciji u gradu, na Bulevaru Nemanjića. Površine je 80m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, odvojenog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 184.000 €, 86,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzno opremljen, dvoiposoban stan, na eksluzivnoj lokaciji, na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša, 86m. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika,prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 195.800 €, 88,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se prostran četvorosoban stan u useljivoj luksuznoj novogradnji, direktno od investitora sa dugogodišnjim iskustvom i proverenim kvalitetom gradnje, iza koga stoji realizacija više od 10 stambenih objekata na teritoriji grada. Zgrada se nalazi na idealnoj lokaciji na Crvenom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200000 eura barem 70 m2 bazen parket (76)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.