• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji do 70 m2 - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • do 200000 eura što jeftiniji do 70 m2 - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji do 70 m2

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji do 70 m2" pronađeno 67 551 nekretnina - prosečna cena 2.380 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • nenamešten
    • 1.sprat
    • 2.sprat
    • kablovska
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Garaža, NIŠ, Staro Groblje, 22.000 €, 26,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju garaža na Panteleju, u blizini Somborskog bulevara. Garaža ima 26 m² i nalazi se u podzemnom delu zgrade, što pruža dodatnu sigurnost i praktičnost za svakodnevno korišćenje. Posebna prednost je što ima svoju struju, što je čini pogodnom za različite potrebe. Odlična prilika....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 22.000 €, 25,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u centru, nalazi se u sastavu Tržnog centra na drugom spratu, površine 25m2.Sastoji se od prostorije za obavljanje delatnosti i toaleta.Ulaz u poslovni prostor je iz zajedničkog hodnika a ima i izlaz na veliku zajedničku terasu.Po podovima su keramičke pločice, stolarija....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 22.000 €, 18,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2024.,

www.agencijapragma.com

Centar – Kralja Aleksandra I Karađorđevića – poslovni prostor površine 18m2 u pasažu pešačke zone grada. Monofazna struja, PVC stolarija, Demit fasada, uknjižen. Može se koristiti i kao stambeni prostor – garsonjera. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra.....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 22.000 €, 18,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Centar - Kralja Aleksandra I Karađorđevića - poslovni prostor površine 18m2 u pasažu pešačke zone grada. Monofazna struja, PVC stolarija, Demit fasada, uknjižen. Može se koristiti i kao stambeni prostor - garsonjera. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Centar, 22.000 €, 17,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2022.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja lokala u strogom centru grada. Nalazi se u podzemnom prolazu kod TC Kalča, površine 17kvm, sa mokrim čvorom bez WC-a. Isključen sa sistema Centralnog grejanja,ODMAH USELJIV. Vredi pogledati !!! .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 22.000 €, 15,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan lokal u centru grada.Agencijska šifra: 8000167Kontakt: (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br. 951) .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Voždovac, 22.000 €, 14,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se parking mesto od 14m2 u garaži u Ibarskoj ulici na Voždovcu. Ulazak u garažu je pristupačan i širok. Parking mesto je obeleženo plavom bojom. Visina kada se podigne klackalica je 165cm. Garažno mesto je u ekskluzivnom oglašavanju i može kupiti jedino posredovanjem putem....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 22.000 €, 13,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se standardno parking mesto na odličnoj lokaciji. Dobar pristup sa ulice, garaža je prostrana i laka za manervisanje. Garaža je uknjižena na 13m2 (prava površina je 15m2). Za svaku preporuku! Agencijska provizija u skladu sa Opštim uslovima poslovanja preduzeća. .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Kluz, 22.000 €, 13,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Na Zvezdari kod Olimpa prodaje se garaža u tek završenoj novoj zgradi. Na oglašenu cenu se dodaje PDV od 10%. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja preduzeća. .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Salajka, 22.000 €, 13,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garažno mesto u zgradi novije gradnje u ulici Koste Šokice. Nalazi se u suterenu zgrade. Mogućnost zatvaranja garažnog mesta i postavljanje rolo vrata. Pogodno i za izdavanje. Agencijska provizija je uračunata u navedenu cenu. Za više informacija pozovite 066 82 92 225....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 25.000 € na 22.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Zvezdara, 22.000 €, 12,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 25.000 €
10.05.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Lipov lad - Prespanska garaža, 12m2, -1, lift Garažno mesto u novoj zgradi. Poseduje lift. Garažno mesto je klackalica - donje mesto na klackalici, ima veliki prostor za manevrisanje. Garaža ima samo jedan nivo, donje mesto na klackalici. Dimenzije mesta: širina 240cm, visina....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 22.000 €, 11,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Lokal, Zmaj Jovina, Novi Sad, 22000€, 11m², Garsonjera. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Lokal, Zmaj Jovina, Novi Sad Zmaj Jovina.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 22.000 €, 11,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:8081268. NOVI SAD, CENTAR, LOKAL, 11 m2. Novo u ponudi! Na prodaju lokal veličine 11 m2, centar grada, pešačka zona, u pasažu. Sastoji se od jedne prostorije, kancelarijskog tipa. Za više informacija ili prezentaciju, molim vas pozovite kontakt. KONTAKT: Katarina Mutabdžija,....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Zvezdara, 22.000 €, 11,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garažno mesto od 11m2, uknjiženo bez tereta, u novijoj zgradi iz 2016 koja se nalazi u blizini raskrsnice Gospodara Vučića i Vojislava Ilića Ulaz u garažu pomoću auto lifta, nivo -1. Mali broj garažnih mesta u zgradi. Idealno mesto za manje automobile i za motore. Minimalna....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Denkova Bašta, 22.000 €, 11,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u novogradnji, blizu raskrsnice Gospodara Vučića i Vojislava Ilića, uknjiženo na 11m2 (za putničko vozilo srednje veličine), nivo zemlje, bez lifta i nije na klackalici. Vlasnik 1/1, trenutno se izdaje, može da se preuzme zakupac. Agencijska provizija je 600 evra. GREJANJE....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 22.000 €, 11,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se parking mesto 11m2 u garaži stambene zgrade u ulici Gospodara Vučića. Garažno mesto uknjiženo, vlasništvo 1/1. Ulaz u garažu auto liftom, nivo -1. Preporuka za manji gradski automobil ili motocikl. Mogućnost kupovine dva garažna mesta. Provizija za kupca 500e. Agent Nemanja....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 25.000 € na 22.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Zvezdara, 22.000 €, 12,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 25.000 €
08.05.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Prespanska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 22.100 €, 34,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novo u ponudi! Izgradnja i opremanje montažnih kuća po Vašoj želji u najkraćem mogućem roku. Izaberite vašu savršenu kuću! U ponudi su kuće različitih površina, dimenzija i rasporeda prostorija. Cena gradnje tipskih objekata je 450 evra/m2 za sivu fazu gradnje i 650 evra/m2 za sistem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 22.100 €, 34,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 22.197 €, 19,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 22.197 €, 18,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 22.200 €, 37,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo lep, funkcionalan i kompletno renoviran stan korisne površine 45m² koji se nalazi u neposrednoj blizini Kapija Vračara. Predstavlja idealan spoj urbanog života i privatnosti jer se nalazi na visokom prizemlju kvalitetne zgrade, u mirnoj i tihoj ulici. Iz stana se direktno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 22.200 €, 37,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✨ Izdaje se – Moderan jednosoban stan (37 m²) ✨ 🏠 Novogradnja – kompletno namešten – odmah useljiv 📍 Odlična lokacija, u blizini svih sadržaja i gradskog prevoza ☀️ Jugozapadna orijentacija, svetao i sunčan, 4. sprat 🔹 Ulazno predsoblje sa ugradnim plakarima 🔹 Dnevno-spavaća soba....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 22.200 €, 37,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117333, I/I, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, parking, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 22.200 €, 37,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 20.500 € na 22.250 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Garaža, NOVI SAD, Rotkvarija, 22.250 €, 14,00 m2 cca 1590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.11.2025 - 19.600 €
01.02.2026 - 20.000 €
13.02.2026 - 20.500 €
24.04.2026 - 22.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se garažno mesto u ulici Kraljevića Marka, u podzemnoj garaži moderne nove stambene zgrade. Garažno mesto se nalazi na nivou -2, veličine 14m2 Garaža ima veliki komforan ulaz/izlaz uz fizičko bezbeđenje i stalan video nadzor. Garažno mesto je veoma komforno za parkiranje većih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 22.400 €, 40,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u Sarajevskoj ulici. Odlično pozicioniran, u blizini Beograda na vodi Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od pet spratova. Površine je 40m² i vrlo je funkcionalnog rasporeda Struktura stana: Predsoblje Dnevni boravak sa trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan salonski stan u mirnom okruženju bez buke. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji između Slavije i hrama Svetog Save u neposrednoj blizini centra grada. Stan se izdaje namešten na duži vremenski period. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lux stan u novoj urbanoj vili, nalazi se na II spratu bez lifta fenomenalne vile na Telepu.Useljiv 05.05.2025.Cena je 500€.Pozovite 069788803 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 9109897.Izdaje se potpuno nov, kompletno namešten dvosoban stan na 1. spratu tek useljene zgrade, koja se nalazi na Južnom Telepu, u blizini Bulevara patrijarha Pavla. Stan je useljiv odmah i izdaje se sa savremenim nameštajem i novim uređajima, spreman za komforan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Divan dvosoban stan preko puta Partizanovog stadiona. Okružen zelenilom sa predivnim pogledom. Sve vam je na dohvat ruke. Potreban depozit, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bele Njive, nova zgrada. Garaza uz doplatu 100 eura. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan stan, miran kraj. Lako do bilo koje tačke BG. Lokacija-sve je blizu Terasa, Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Hadžipopovac, ulica Zdravka Čelara. Odličan dvosoban stan površine 45m² na prvom spratu. Etažno grejanje, klima, nov nameštaj, internet, velika terasa. U cenu stana su uračunate komunalije infostana, struja se plaća po utrošku. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 123020, klima, lift, terasa, renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, parking, stambena zgrada. Lep renoviran stan, funkcionalan, potpuno opremljen i sređen za stanovanje, klimatizovan. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

45m2 PETROVARADIN pogodan za posl.prostor +++ AGENCIJSKA OZNAKA STANA 9117064 PETROVARADIN, oglšavamo izdavanje praznog, nenameštenog stana u Gradiću, na Trgu vladike Nikolaja, poogodnog za poslovni prostor. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Laze Kostića. Nov, kompletno namšten jednoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Blizina strogog centra grada, Bulevara oslobođenja i Futoške oijace. Ovaj lep i svetao stambeni prostor modernog dizajna čine dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem jednoiposoban namešten stan u Novom Sadu (početak Fruškogorske ulice, prekoputa Naučno-tehnološkog parka). Zbog blizine kampusa mesto je idealno za studiranje, ili IT posao. Ima dosta prostora (45m2). Gradsko grejanje, klima uredjaj, dva lifta (8/16). Optički internet. Komunalije,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal za izdavanje kod pijace Đeram. Poseduje dva ulaza sa ulice i dva izloga pa je praktičan za vršenje raznih delatnosti. Sastoji se od ulaznog "open space" dela iza kog je manja kancelarija, wc - a i dve ostave. Dva mokra čvora, ventilacija. Izdaje se prazan, može ostati nešto....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, potpuno opremljen stan na mirnoj lokaciji pored Dunava. Stan ima 45m2, odvojenu sobu, garazu i svu potrebnu belu tehniku. Troskovi su veoma niski. Za vise informacija pozovite 0693724261 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Petrovaradin, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lokal na izuzetnoj lokaciji u Gradiću, idealan za raznovrsne namene. Površina lokala iznosi 45m2, ispred lokala postoji mogućnost postavljanja bašte za kafić. Lokalu je potrebno adaptiranje. Obavezan depozit u iznosu jedne mesečne kirije, agencijska provizija 100%. Za sve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan u Milana Rakića, na Zvezdari, u neposrednoj blizini Bulevara. Stan se prostire na 45m² i sastoji se od funkcionalne kuhinje, prostrane dnevne sobe, ulaznog hodnika i udobne spavaće sobe. Lokacija stana je izuzetno atraktivna, sa odličnim pristupom javnom prevozu,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-504 (od ukupno 542)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>