• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji do 70 m2 - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • do 200000 eura što jeftiniji do 70 m2 - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji do 70 m2

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji do 70 m2" pronađeno 67 815 nekretnina - prosečna cena 2.377 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 21.600 €, 27,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 85121, VI/VII, klima, lift, nov luks, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je potpuno nov, namešten stan na odličnoj lokaciji! Stan je moderno i vrlo funkcionalno opremljen. Nalazi u blizini Kule Beograd, tržnog centra Galerija, Kliničkog....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 21.600 €, 15,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se garažno mesto u novoizgrađenoj zgradi, na samo par koraka od Bulevara Kralja Aleksandra, Sportskog centra Olimp, Aviva Parka, Učiteljskog naselja. Zgrada je u postupku dobijanja upotrebne dozvole, a izražena cena je sa pdv-om. Za sve detalje, samo pozovite i zakažite gledanje.....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 21.630 €, 72,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Povoljna Prilika! Nudi se na prodaju kuća 72 m2 u Kucuri, s pripadajućim placem 503m2, jako lepa lokacija, uknjižena, građevna dozvola, asfaltirani prilaz, svi priključci, voda, kanalizacija, blizina DTD. Za dodatne informacije nazovite naše agente prodaje š: 551793 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 21.700 €, 31,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Sjajan jednoiposoban stan na fantastičnoj lokaciji. Nalazi se na drugom spratu a prostire se na površini od 31m2. U potpunosti je opremljen lepim, potpuno novim i kvalitetnim, pažljivo biranim nameštajem. U cenu mesečne kirije uračunato je i numerisano parking mesto....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 21.800 €, 11,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Futoška. Garažno parking mesto veličine 11m2. Nalazi se u suterenu zgrade, kolektivna garaža. Pozicionirana na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini strogog centra grada, Bulevara oslobođenja, Futoške pijace. Uknjiženo. (Vinson nekretnine, Novi....

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 22.000 €, 70,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nedaleko od centra Novog Bečeja, prodaje se trososobna porodična kuća površine od 70 m 2 sa pomoćnim objektom površine 36 m 2 koji čini u prirodi stvari sastavni deo stambenog objekta na parceli površine od 10 ara 78 m 2 . Kuća je pretežno od mešovitog materijala i u dobrom stanju....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 22.000 €, 71,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju plac, zemljište u građevinskom području, u selu Guncati kod Knića smešten u prirodi gružanskog kraja, sa prelepim pogledom na jezero (udaljenost vazdušnom linijom oko 3 km), ograđen drvenim tarabicama. Plac je nedavno sređivan. Kuća na placu je starogradnja sa mogućnošću....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 19.000 € na 22.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, EČKA, 22.000 €, 50,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 19.000 €
19.04.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Ečka – jednosobna kuća površine oko 50m2 + pomoćne zgrade na placu površine 13,26 ara. Potrebno renoviranje, monofazna struja, ima kupatilo (potreban priključak vode). Uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 22.000 €, 50,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju porodićna kuća površine 50 m2 na parceli od 39 ari. Nalazi se u Kniću na par kilometara udaljenosti od centra, u neposrednoj blizini regionalnog puta Knić- Kragujevac. Kuća je čvrste, zdrave, kvalitetne gradnje, sastoji se od prostranog zastakljenog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 19.000 € na 22.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ZRENJANIN, 22.000 €, 50,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 19.000 €
22.04.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, BOLJEVAC, 22.000 €, 49,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2025.,

www.heroldo.com

Uknjizeni objekti od 49m2, 33m2 i 29m2 Uredna dokumentacija sa legalizovanim objektima U cenu kuce ulaze i dve parcele od 45. 21a i 42. 01a Pripadajuci plac uz kucu 9. 9a Monofazna struja Bunar Nema kupatila Nije fiksna cena 49 m 2 3 0 0 .

 
 
 
  Kuća, ŠID, 22.000 €, 48,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se vikend kuća sa velikim placom od 3064m2. Prelepo mesto u blizini nacionalnog parka i poznatog izletišta "Motel Lipovača". 100m od asfalta. U kući i na placu se ne živi 20 godina, potrebna ulaganja. Uknjiženo 1/1, bez tereta. Za više informacija, pozovite. ************ Ukoliko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 22.000 €, 44,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, opremljen stan na idealnoj lokaciji u mirnoj ulici izolovanoj od saobraćajne buke a nadomak svih gradskih dešavanja. Dvorišno orijentisan. Nova gradnja, nekretnina je opremljena sa najkvalitetnijim nameštajem i poseduje inverter duo klimu, smart TV, internet, smart....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 22.000 €, 44,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV JEDNOIPOSOBAN, CENTAR-SOCIJALNO+++Agencijska oznaka 9117139. Stan od 44m2 na prvom spratu , sve novo , namešten . Useljiv od 10 avgusta . Mirna ulica . Do centra pet minuta hoda. Za gledanje nazvati na 0641709174 Mila . .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 22.000 €, 44,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam dvosoban stan u blizini Železničke stanice, smešten na odličnoj lokaciji koja omogućava brz i lak pristup centru grada, gradskom prevozu, prodavnicama i svim potrebnim sadržajima. Stan je lepo opremljen, sa kvalitetnim nameštajem i dobro iskorišćenim prostorom. Smešten....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 22.000 €, 44,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 44 m2 CENTAR ul. Zmaj Ognjena Vuka, dvosoban namešten stan, 3 sprat od 5, lift, cg, ktv, vm, klima, USELJIV CENA mesečno 500 Evra + 500 Evra depozit CENTAR ul. Zmaj Ognjena Vuka 44 m2 - 500 Evra 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, IZ 18014 Agencija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 22.000 €, 44,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lepo opremljen, dvosoban stan u Šumadijskoj ulici, u neposrednoj blizini Keja. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom (prirodna ventilacija), odvojene spavaće sobe i jednog sanitarnog čvora. Stan se nalazi na 5. spratu zgrade sa liftom. Pet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 22.000 €, 44,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PODBARA, 44m2, JEDNOIPOSOBAN Izdaje se kompletno namešten stan na Podbari. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Unutar zgrade ima dvorište za parking. Sav nameštaj je nov i lepo sređen. Cena je 500€ + depozit + agencijska provizija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 22.000 €, 44,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se veći jednosoban stan,funkcioniše kao jednoiposoban,u mirnom kraju,odlična lokacija.Ne izdaje se stranim državljanima. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, KULA, 22.000 €, 42,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Klima Parking Lipar-Ivo Lole Ribara 37 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 22.000 €, 42,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

neposredno pored zelene pijace u Jagodini renoviran jednosoban stan sa podrumom u starogradnji,isključ eno centralno grejanje ,vlasnik ,odmah useljiv .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 22.000 €, 41,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća na dobroj lokaciji u zajedničkom dvorištvu površine, 41 m2. U svom sastavu ima predsoblje, kupatilo, kuhinju, ostavu i jednu sobu. Podovi su itison i pločice, vodovod i kanalizacija su gradski. Grejanje je na čvrsto gorivo i TA peć. U dvorištu postoji šupa i odvojena....

 
 
 
  Kuća, MALI CRLJENI, 22.000 €, 75,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u mestu Mali Crljeni opština Lazarevac,površina kuće 75 m2,plac 30 ari,uknjiženo 1/1,dosta pomoćnih objekata u dvorištu,udaljena 900m od škole i prodavnice,ambulante i pošte,60km do bgd,prodaje se komplet sa stvarima.Cena 22000e. Tel:0638730237 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Kisačka. Nov, neuseljavan, nenamešten jednoiposoban stan sa kompletno opremljenom kuhinjom, klima uređajem, veš-mašinom i plakarom u spavaćoj sobi. Neposredna blizina škole, glavne autobuske stanice i centra grada. Pozicioniran na III spratu novoizgrađenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan,renoviran stan kod Beograđanke,u Dobrinjskoj ulici,useljiv odmah. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Lasla Gala. Nov, kompletno namešten jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji. Blizina centra grada, TC Promenada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110231.Izdaje se kompletno namešten jednosoban stan (40m2), na devetom spratu stambene zgrade sa liftom, u Starom gradu. Nekretnina se nalazi na idealnoj i veoma traženoj lokaciji. Useljiva je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prazan Dvosoban neuseljavan stan na Somborskom Bulevaru u extra kvalitetnoj novogradnji Nalazi se na početku Somborskog Bulevara i odlično je povezan sa Limanima, Cara Dušana, Bulevarom Evrope kao i ostalim delovima grada Stan će biti opremljen Kuhinjom Useljiv je Poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Jednoiposoban stan sa garažnim mestom – Bulevar Evrope 📍 Lokacija: Bulevar Evrope 📏 Površina stana: 40 m² 🚗 Garažno mesto: 15 m² uključeno u cenu 🏢 Sprat: 4. sprat (zgrada sa liftom) 🏗️ Nova, kvalitetno građena zgrada (termoizolacija, fasadna cigla, alu-drvo prozori) ✨ Karakteristike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Slovačka. Izdvajamo iz ponude odličan, dvosoban stan u neposrednoj blizini strogog centra grada, Futoške pijace, Bulevara Oslobođenja, više trgovinsko-ugostiteljskih objekata Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom, zasebna kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux opremljen stan na Grbavici,jednoiposoban 40m2.Pet-friendly.STAN POSEDUJE SVOJE PARKING MESTO u dvoristu zgrade.Cena 550e+depozit+agencijska provizija. Tel:0646685341 Snežana Reg.br.posr.1856 SNEŽANA TRIO NEKRETNINE Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Grbavica, Jednosoban ,40m2, 650e+++Agencijska oznaka 9116877. Izdaje se jednosoban stana na Grbavici. Stan se nalazi na drugom spratu. Gradsko grejanje. Ima i parking mesto u garazi.Mogu kucni ljubimci. Cena 650e+depozit+50% agencijska provizija od prve zakupnine ,jednokrtano . Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Lasla Gala. Predstavljamo kompletno namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Limanske pijace, TC Promenada, Spensa, centra grada, više poslovnih banaka i trgovinsko-ugostiteljskih objekata. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Kisačka. Nov, neuseljavan, delimično namešten jednoiposoban stan sa kompletno opremljenom kuhinjom, klima uređajem, veš-mašinom i plakarom u spavaćoj sobi. Neposredna blizina centra grada. III sprat u novoizgrađenom stambenom objektu sa liftom. Obezbeđeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97290, IV/VII, klima, lift, terasa, garaza, parking. Izdaje se stan, 40m2, na Bulevaru Evrope sa garaznim mestom (povrsine 15m2) .Nalazi se na 4. spratu u zgradi sa liftom. Grejanje je preko toplotnih pumpi, topla voda uvek dostupna bez obaveze paljenja bojlera, klima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se luksuzno opremljen stan-Grbavica, Lasla Gala ✨ Karakteristike stana: 🛋️ 40m2, jednoiposoban, potpuno namešten i opremljen za udoban boravak 🅿️ Obeleženo parking mesto u dvorištu zgrade 🏞️ Mirna orijentacija, idealna za opuštanje 🏢 Nalazi se na drugom spratu Pet friendly....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lux namešten stan, potpuno opremljen sa parking mestom u dvorištu zgrade. Stan je mirno orijentisan, na drugom spratu. Dostupan je od 01.08. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BOLJEVAC, 22.000 €, 35,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u naselju Rtanj, KO Ilino, opština Boljevac, u podnožju planine Rtanj, u prizemnoj stambenoj zgradi sa tri stana. izgrađeno između dva svetska rata, od cigle i betona. Sastoji se od: predsoblja iz koga se ulazi u dve manje prostorije (ostave i budućeg kupatila) i u kuhinju....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 22.000 €, 77,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosobna kuća za adaptaciju na izlazu iz Palića kod Šupljaka. Sastoji se od hodnika, kuhinje, kupatila i dve sobe. U dvorištu su pomoćne prostorije. Struja je monofazna. .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Zvezdara, 22.000 €, 26,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Garažno mesto u novoj zgradi, površine 13m2. Ispod garažnog mesta nalazi se 13m2 korisnog skladišnog prostora. U garažu se ulazi autoliftom. Struktura Garaža Kvadratura 26m2 Nameštenost Prazan Spratnost Suteren Grejanje CG Stanje Standard / Novogradnja.

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 23.500 € na 22.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, 22.000 €, 26,00 m2 cca 850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 23.500 €
24.04.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u novoj zgradi, površine 13m2. Ispod garažnog mesta nalazi se 13m2 korisnog skladišnog prostora. U garažu se ulazi autoliftom. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25501. Garaza,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-462 (od ukupno 543)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>