• GoHome Professional
do 200 m2 parking do 79000 eura što skuplji do 160 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 200 m2 parking do 79000 eura što skuplji do 160 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 parking do 79000 eura što skuplji do 1600 eura/m2

  • Za upit "do 200 m2 parking do 79000 eura što skuplji do 1600 eura/m2" pronađeno 3 787 nekretnina - prosečna cena 1.112 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 130000 eura (prosečna cena)
    • do 160000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 79.000 €, 49,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo potpuno nov dvoiposoban stan sa terasom od 11m2, koji se nalazi u prizemlju zgrade. Asfaltirana ulica, ograđeno dvorište. Mogućnost kupovine parking mesta ispred zgrade po ceni od 5.000 eura. Uknjižen je na 49m2, 1/1 i odmah useljiv. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 79.000 €, 52,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi između dva Bulevara, na par minuta hoda od Svetosavskog parka, Medicinskog Fakulteta, Kliničkog centra, 10 minuta od Delta Planeta Stan je po strukturi dvosoban, sastoji se od hodnika, kuhinje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 79.000 €, 52,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo dvosoban stan na petom spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Stan je funkcionalan sa odličnim rasporedom. Struktura: dnevna soba, posebno kuhinja i trpezarija,špajz,hodnik,spavaća soba,kupatilo, terasa.podrum i parking mesto, Drvena stolarija, podovi parket,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 79.000 €, 54,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan blizu železničke stanice u Novoj Pazovi, na deset minuta od centra. U cenu stana je uračunato parking mesto. Mogućnost kupovine na kredit. Uknjiženo. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 85.000 € na 79.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 79.000 €, 55,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 85.000 €
09.05.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;text-align:justify;line-height: normal;mso-hyphenate:auto"> <span lang="SR-LATN-RS" style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" mso-ansi-language:sr-latn-rs;mso-fareast-language:sr-latn-rs"="">ŠIFRA:....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 80.000 € na 79.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 79.000 €, 57,00 m2 cca 1390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 80.000 €
12.04.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Ako želite živeti u blizini velikih gradova a distancirani od gužve i buke ovo je prilika za vas. U selu sa svom neophodnom infrastrukturom i sadržajem, na dva minuta od prodavnice i autobuskog stajališta nalazi se mala, ograđena zelena oaza sa tek renoviranom kućom. Plac 3 ara i....

 
 
 
  Stan, LAZAREVAC, 79.000 €, 62,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u strogom centru grada i zbog svoje lokacije pogodan kako za stanovanje tako i za izdavanje. Stan se nalazi na 1. spratu, kvalitetne, starije zgrade. Veoma je lepe strukture: ulazni hodnik, dnevna soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 79.000 €, 66,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

U urbanom naselju Gaj u Barajevu predstavljamo vam ovaj dvoiposoban stan koji je renoviran u zadnjih par meseci. Stan koji gleda ka ulici ima PVC stolariju, a ostala stolarija u stanu je drvena, očuvana, ofarbana. Na podu u stanu je nov laminat, a kuhinja i pločice u kupatilu su u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 79.000 €, 66,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U urbanom naselju Gaj u Barajevu predstavljamo vam ovaj dvoiposoban stan koji je renoviran u zadnjih par meseci. Stan koji gleda ka ulici ima PVC stolariju, a ostala stolarija u stanu je drvena, o��uvana, ofarbana. Na podu u stanu je nov laminat, a kuhinja i plo��ice u kupatilu su....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 79.000 €, 70,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

U centru Stare Pazove, blizu međugradske autobuske stanice, na III spratu, u potkrovlju zgrade koja je uvučena od ulice, prodaje se uknjižen, odmah useljiv, trosoban stan, površine 70m2. Stan je sledeće strukture: hodnik, kupatilo, prostran dnevni boravak sa kuhinjom, tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 79.000 €, 82,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2025.,

www.heroldo.com

Projekat OGLED 2 - Vranje, novi stambeni kompleks od 11 kuća sa okućnicom - 7 kuća u nizu i 4 samostalne. Izgradnja po sistemu „KLJUČ U RUKE“ (nivo gradnje po kom dobijate kompletan objekat spreman za useljenje). U delu gde će biti smeštene kuće u nizu u ponudi su PRIZEMNE I SPRATNE....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 79.000 €, 82,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 123990, 28.77a, spratna, struja, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz prosečan, novogradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, mogućnost proširenja. Odličan plac sa manjom vikend kućom i svim priključcima u Jazak Prnjavoru, na 50 m od asfaltirane....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 79.000 €, 82,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123990, 28.77a, spratna, struja, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, novogradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta, tavan, ostava, mogucnost prosirenja. Odlican plac sa manjom vikend kucom i svim prikljuccima u Jazak Prnjavoru, na 50 m od asfaltirane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 79.000 €, 85,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106786, struja, klima, terasa(2), uknjižen, nov, novogradnja, fasada nova, parking, mogućnost proširenja. U ponudi predstavljamo splav na Adi. Splav se prodaje potpuno namešten sa razradjenim biznisom u vidu izdavanja stan na dan. Radi se o registrovanom splavu sa svim....

 
 
 
  Stan, ARANĐELOVAC, 79.000 €, 90,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na par kilometara udaljenosti od Aranđelovca, u jednom od najlepših sela, u Misači, nalazi se ova petosobna kuća. Smeštena je na 22 ari placa, sa prelepom prirodom i pogledom ka Kosmaju i Avali. Kuća je površine 90m2 i ima pomoćne objekte - garažu, pušnicu i podrum površine 46m2.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 79.000 €, 45,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo delimično renoviran stan od 45m2 u zgradi od bele fasadne cigle. Nalazi se u blizini prevoza,prodavnice ,škole,vrtića. Oko zgrade parking. Stvarna kvadratura sa lođom je 50m2. Agencijska provizija 2% Za više informacija kontakt telefon br.2 Miroslav .

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 79.000 €, 129,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kragujevcu, na dva nivoa, površine u osnovi 129 m2, plac površine 661 m2. Kuća je smeštena u mirnom delu naselja Korićani. Na placu je i garaža. Kuća je rađena po projektu, a istovetan je raspored prostorija i na prizemlju i na spratu, gde su na svakom nivou kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 79.000 €, 133,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Dve kuće sa velikom okućnicom, sve na jednoj parceli. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 79.000 €, 150,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo prelepo domaćinstvo u selu Moravac na dvadesetak kilometra od Niša.Kuća 150m2 i 2 pomoćna objekta 75m2 i 50m2 na uređenom i ogrđenom placu P=30ari + zemljište pod šumom P=55ara.Kuća je zidana od pune cigle ima 2 ulaza i sastoji se od dva dnevna boravka,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 78.990 €, 61,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična i povoljna ponuda ! Stan je neuseljavan, zgrada uknjižena, mogućnost kupovine i parking mesta u dvorištu. Cena sa pdv, gleda na Frušku goru. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 78.950 €, 73,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Mini naselje u mirnom delu grada, pružiće vam odličan kvalitet života u izuzetno funkcionalnom i kvalitetnom stanu. Prednost stanova je izuzetna ekonomičnost u zimskom periodu jer je grejanje na TOPLOTNE PUMPE. Ispred zgrade zelenilo i parking prostor. U cenu je uračunat PDV, a moguća....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 1, 78.863 €, 46,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo visokokvalitetne stanove u izgradnji, na odličnoj lokaciji. U pitanju je kompleks od 97 stanova različitih kvadratura i struktura u srcu naselja Kotež 1, nadomak vrtića, osnovnih i srednjih škola, igrališta, marketa i ostalih bitnih sadržaja za udoban....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 78.815 €, 46,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 46.36 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi u stambeno-poslovnom kompleksu koga čine 4 lamele na lokaciji pogodnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 78.800 €, 45,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan, odličan raspored, dvostrano orijentisan, prvi sprat. Popularna lokacija, blizana autobuske i železničke stanice, u blizini vrtić, osnovna i srednja škola. Dosta zelenila oko zgrade, ispred je i veliki parking. .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 78.800 €, 45,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov - dvosoban, ma 1.spratu Petrovaradin, Alibegovac. Win nekretnine 021/66-22-700, 021/66-22-770, 064/8222-154, 064/8222-155 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 78.800 €, 45,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u mirnom delu Alibegovca, na svega 5 minuta od grada. Rok izgradnje će biti oktobar 2026. godine. Za više informacija pozovite naše agente prodaje na 021/221-5500 Agencijska šifra: 552156 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 78.760 €, 46,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 46.33 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi u stambeno-poslovnom kompleksu koga čine 4 lamele na lokaciji pogodnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 78.750 €, 63,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u centru Mladenovca, na IV spratu zgrade bez lifta pored parka. Uknjižen je i može se kupiti na kredit. Stan je prostran, dvostran, svetao i renoviran. Po strukturi je dvosoban, sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 78.750 €, 63,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 78.750 €, 63,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: 3s414 Na prodaju trosoban stan površine 63 m² u samom centru Mladenovac. Stan je funkcionalnog rasporeda i veoma komotan, sa dobro iskorišćenim prostorom i prijatnim ambijentom. Raspored: — ulaz u predsoblje — levo spavaća soba — desno kupatilo — pravo se ulazi u dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 78.670 €, 49,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji na Trošarini, površine 48,51m2 (33,51m2+15m2) , po strukturi jednoiposoban. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, spavaće sobe, kupatila I terase površine 15m2. Stan se nalazi na povučenom delu zgrade koja poseduje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 78.600 €, 45,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Jagodin mali. U neposrednoj blizini nalaze se vrtić, škola, ambulanta, Pantelejska crkva, kao i brojne trgovinske radnje. Stan ima 39,64m2 projektovane površine, po strukturi je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa delom za trpezariju....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 78.400 €, 56,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji, u stambenom objektu p plus 2 plus pk, na odličnoj lokaciji u Sokobanji. Uknjižena površina stana je 56m2 i nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Stolarija je pvc, na podu je laminat I klase, grejanje je na stuju. Odlična investicija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 78.400 €, 56,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan u Beogradu na vodi sa pogledom na reku, potpuno namešten i opremljen. Recepcija na ulazu u zgradu. Video nadzor. Stan je ukupne površine 56 m2 (sa terasom), korisne površine 52 m2, garažno mesto je površine 16m2. Sadržaj prostora: antre, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 78.300 €, 46,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 46m2 na Paliluli, u blizini ambulante Rasadnik. Stan se nalazi na osmom spratu, sa liftom, iznad stana su tavanske prostorije. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, dve manje spavaće sobe, od koje je jedna dobijena delimičnim zatvaranjem....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 75.720 € na 78.244 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, STARA PAZOVA, 78.244 €, 51,00 m2 cca 1530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 75.720 €
03.04.2026 - 78.244 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

ID 1196 Za više informacija i razgledanje možete pozvati na 0643255742! BEZ agencijske provizije – direktna kupovina od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana Objekat: - 3 lamele, 56....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 78.200 €, 50,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvosoban stan (50,34m2) , ulično orijentisan (zapad), sa prostranim dnevnim boravkom i trpezarijom, kuhinjom, jednom dvokrevetnom spavaćom sobom, kupatilom, terasom i ostavom. Stan se nalazi na 2. spratu (formalno potkrovlje) bez kosina, puna visina - redovan sprat, iznad....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 78.200 €, 46,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je dvoiposoban stan u novogradnji smeštenoj na dobroj lokaciji, u mirnijem delu grada na Trošarini. Površine je 46m2, nalazi se u prizemlju zgrade sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i kupatilom, dve spavaće sobe, kupatila. U gradnji se koriste....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 78.177 €, 47,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoiposoban stan u izgradnji, u mirnom i atraktivnom delu grada, na desetak ninuta od Centra. Struktura: hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom koji ima izlaz na terasu, dve spavaće sobe. Stan funkcionalan, modernog dizajna i kvalitetne gradnje. Idealan....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 78.000 €, 49,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižena stara sremačka kuća od 49m2 na placu od 569m2. Ograđeno dvorište. Front 10m. Gas ispred placa. Struja i voda u placu i u kući. Na placu je u sirovom stanju i novijeg datuma, deo većeg objekta koji nije legalizovan, dok je manji deo u prizemlju od cca 45m2 u kojem se živi.....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 78.000 €, 52,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini škole Miloje Vasić u Kaluđerici, u ulici 5 Maja br 2 prodajemo nov, useljiv 3.0 stan, imamo ukupno tri ovakva stana u ovom objektu, (prvi, drugi sprat i potkrovlje) 52 m2, odličnog funkcionalnog rasporeda. Stan je odlično organizovan i čine ga: Predsoblje iz kog se ulazi....

 
 
 
  Stan, RUMA, 78.000 €, 52,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je nov i svetao dvosoban stan, smešten na četvrtom spratu stambene zgrade sa liftom u neposrednoj blizini centra Rume. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Podne obloge su laminati, dok je grejanje etažno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 455)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>