• GoHome Professional
do 200 m2 parking do 79000 eura što skuplji do 160 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 200 m2 parking do 79000 eura što skuplji do 160 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 parking do 79000 eura što skuplji do 1600 eura/m2

  • Za upit "do 200 m2 parking do 79000 eura što skuplji do 1600 eura/m2" pronađeno 3 787 nekretnina - prosečna cena 1.112 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 130000 eura (prosečna cena)
    • do 160000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podno grejanje
    • 3.sprat
    • luksuzan
    • namešten
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 80.400 €, 67,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo odličan trosoban, nov, neuseljavan stan u poslovno-stambenom kompleksu Voždove kapije, na Voždovcu, u ulici Vojvode Stepe. Kompleks je obezbeđen video nadzorom i fizičkim obezbeđenjem 24/7. Unutar kompleksa nalazi se uređen park sa dečijim igralištem, dok je u sklopu i okolini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 80.340 €, 53,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1093917 - Dupleks u mirnom delu Satelita. Stan se sastoji od dva jednoiposobna stana uz izvesna ulaganja, sa odvojenim ulazima. Stan je u donjem delu delimično renoviran, ali je potrebno renoviranje. Centralno gradsko grejanje. U okruženju ima puno zelenila,kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 80.340 €, 64,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam dvosoban stan u starogradnji na lokaciji Avijacije. Izvornog stanja i dobro održavan. Odličan raspored prostorija, dnevni boravak sa izdvojenom kuhinjom i trpezarijom, spavaćom sobom koja je odvojena degažmanom. Dvostrano orjentisan sa pogledom na zelenilo i vrlo....

 
 
 
  Kuća, KISAC, 80.340 €, 100,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća u prelepom delu Kisača. Mirno vojvođansko mesto na svega 15km od centra Novog Sada. Okružena zelenilom na uređenom placu od 1790m2, sa izlazom na ulicu, nalazi se porodična, prizemna kuća novijeg datuma. Knjiži se na 67m2, u prirodi ima 100m2. Kuća sadrži prostran hodnik,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 80.275 €, 47,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 47.22m2 i nalazi se na prvom, drugom i trećem spratu. Po strukturi je jednoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 100.000 € na 80.080 € dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 80.080 €, 56,00 m2 cca 1430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.03.2023 - 99.738 €
20.05.2025 - 124.226 €
12.06.2025 - 115.495 €
02.09.2025 - 100.000 €
26.03.2026 - 80.080 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2023.,

www.heroldo.com

Veci luksuzan stan smešten u njedinstvenom Turističko-stambenom naselju Wing-apartmani koji se nalazi u ekstra zoni turističkog centra Jagodine. Ovaj jedinstveni apartmanski kompleks nudi poseban komfor za svoje stanare koji se ne mogu naći na bilo kojoj drugoj zgradi: - Stanari imaju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 80.020 €, 47,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 47.07 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi u stambeno-poslovnom kompleksu koga čine 4 lamele na lokaciji pogodnoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SUBOTICA, Centar, 80.000 €, 50,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:8081337, SUBOTICA, LOKAL, 50 m2, CENTAR Prodaje se poslovni prostor smešten u samom srcu Subotice na izuzetno atraktivnoj i frekventnoj lokaciji.Lokal se nalazi u prizemlju sa odličnom vidljivošću i pristupom za klijente što ga čini idealnim za različite vrste delatnosti.Struktura....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 51,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi različitih kvadratura i struktura, a svaki je deo arhitektonski osmišljenog ambijenta koji spaja udobnost, sigurnost i visoke standarde....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 80.000 €, 51,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan, komforan, stan u Kragujevcu, naselje Erdoglija, na prvom spratu površine 51 m2. Stan se nalazi u zgradi koja nema lift, zgrada je starije gradnje. Stan je dobro opremljen. Grejanje u zgradi je centralno, zgrada je održavana. Stan ima spavaću sobu, kupatilu, dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 80.000 €, 52,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,50m2,80 000 eur. Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, u izgardnji-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa i restorana. Stan,3.0,50 m2 se nalazi na I/ IV spratu u lepoj zgradi i sastoji se iz ulaza,dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 80.000 €, 49,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116264, PR/, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Stan 44m²+5m pripadajuca lođa. Na 15 metara od Smederevskog puta i autobuske stanice. Zavrsetak radova Oktobar 2025. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 80.000 €, 62,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115550, NPR/VI, klima, lift, terasa, luks renoviran, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, dvorište/bašta, može zamena(), pogodan za pp, Adaptibilanu u 3, mogućnost proširenja, stambena zgrada. U ponudi je stan u novogradnji u mirnom delu Žarkova. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 80.000 €, 62,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA - FOR SALE Beograd, Čukarica - Žarkovo Prodaje se 2.0-soban stan ukupne površine 58m2(36m2 + 22m2 terasa). Na odličnoj lokaciji, mirna ulica bez buke. Nalazi se u prizemlju zgrade novije gradnje! Stan je kompletno namešten NOVIM stvarima! Odvojena kuhinja sa trpezarijom. 2....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 80.000 €, 63,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća-Montažni objekat površine 63 m2 po strukturi 3.0 .Plac površine 4 ara.Plac uknjižen ,kuća u procesu legalizacije(ozakonjenja). Terasa, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 80.000 €, 48,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, kompletno opremljen apartman u okviru kompleksa Novi Kopaonik. Apartman se nalazi na prvom spratu jedne od četiri završene zgrade i sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Tokom gradnje korišćeni su visokokvalitetni materijali,....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 80.000 €, 68,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća od 68m2 sa okućnicom u selu Borač. Kuća i okućnica se nalaze na 87,9 ari zemlje. U kuću se ulazi sa prelepe i prostrane terase, a unutra se nalazi veliki dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i hodnik. Sve je namešteno i sređeno i tako se i prodaje.....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 80.000 €, 70,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju trosoban stan na Selenči u blizini parka, samoposluge. -Površina stana je 70 m2, stan se nalazi na 3. spratu (poslednji sprat), u zgradi koja ne poseduje lift. -Stan poseduje hodnik, kuhinju sa trpezarijom, ostavu, kupatilo, prelepi dnevni boravak, dve spavaće sobe, kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 80.000 €, 70,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 105666, SUT/, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava. Prodaje se opremljen trosoban stan u suterenu zgrade 70 m2 sa odvojenom ostavom. Stan ima sopstveni ulaz od ostalih stanara. U katastru se vodi kao poslovni prostor, svi racuni prebaceni na stambene. Niski troskovi,....

 
 
 
  Kuća, VELIKO GRADIŠTE, 80.000 €, 70,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo kompaktnu kuću na Srebrnom jezeru, opština Veliko Gradište. Kuća je površine 70m2 sa pomoćnim objektom od 50m2. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dve sobe, kupatila i terase. Pomoćni objekat se sastoji od kuhinje, ostave,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 80.000 €, 71,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.heroldo.com

Prelep, komforan stan koji se sastoji od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, terase, ostave na terasi i hodnika koji je u potpunosti iskoristiv, Uknjižen, zgrada ima upotrebnu dozvolu. Grejanje je isključeno, ali se plaća 10%, klima,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 80.000 €, 75,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća građena od čvrstih materijala površine 75 m2 na placu od 517 m2 u samom centru industrijske zone Subotice na glavnom putu. Kuća se sastoji od prostranog ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, kupatila sa kadom i još jedne velike prostorije u sivoj fazi. Tavanski....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 80.000 €, 77,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K736 Na prodaju renovirana prizemna kuća površine 77 m² sa ograđenim placem od 4 ara, smeštena na Selters banji, udaljena oko 3 km od centra Mladenovca. Idealna je za miran porodični život. Garaža površine 25 m² pruža dodatne mogućnosti – može služiti kao prostor za parking,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122292, prizemna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, garaza, parking, horizontala. Izdaje se prostrana i svetla kuća na odličnoj lokaciji – ulica Vojislava Ilića, Zvezdara. Kuća se nalazi na odlicnom mestu, idealna za porodični život, a u blizini se nalaze svi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u centru Beograda, na par koraka od Tašmajdana. Stan je površine 80m2 i nalazi se na drugom spratu dobro održavane zgrade sa liftom. Po strukturi se sastoji od predsoblja, kuhinje, kupatila i četiri sobe. Izuzetna lokacija predstavlja prednost i....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Aleksandrovo, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Aleksandrovu podeljena na dve zasebne stambene jedinice. U sobama na podovima je parket, prozori su pvc i drveni. U dvorištu ima velika garaža, kao i dodatne prostorije. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan.

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, Centar, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u centru Leskovca sa velikim dvorištem. Kontakt telefon: 065/8472000 Božidar Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na mirnoj i ušuškanoj, a dobro povezanoj lokaciji. Idealan porodičan stan, sa dve spavaće sobe od čega se jedna prilagođava potrebama zakupca. Useljiv odmah! Podno grejanje, 3 klime, iz hodnika u sve prostorije, manja vila sa tri stana, parking ispred zgrade! Za dodatne informacije....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 80.000 €, 47,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zamislite život u novom, savremeno građenom stambenom objektu, gde su svaki detalji i materijal pažljivo birani kako bi obezbedili udobnost, kvalitet i funkcionalnost. Prostrane i svetle prostorije pružaju osećaj otvorenosti i komfora, dok vrhunska gradnja osigurava dugotrajnost i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 80.000 €, 85,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni proctor na Durlanu. Pogodan za razne delatonosti. Nalazi se u suterenu u novijoj zgradi. Sastoji se od hodnika kupatila, jedne velike prostorije i dve manje prostorije. Površina poslovnog prostora je 85 m2 ( uknjižena površina 77 m2) Svojina 1/1. Za više informacija....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 80.000 €, 85,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u ulici Ivana Milutinovića, u neposrednoj blizini Restorana Princ i Azija centra. Ukupna površina placa je 253 m2. Objekat je u nizu i po strukturi: pr plus I sprat,ukupne površine oko 170m2, u osnovi 85m2. Prizemna etaža sastoji se od: dve spavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 80.000 €, 86,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odmah useljiva kuća u Kragujevcu, naselje Košutnjak, površine 86 m2, plac 1080 m2. Kuća je odmah useljiva i nove čvrste je gradnje. Priključena je trofazna struja, gradska voda, uknjižena je i ozakonjenja, može putem stambenog kredita. Sređeno kupatilo. Na placu ima i zasađenog....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 80.000 €, 89,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se legalizovana trosobna kuća ukupne površine 89 m2 na lepom i prostranom placu površine 665 m2. Kuća je starije gradnje, grejanje je na TA peći i na čvrsto gorivo, podovi su obloženi parketom i keramikom, stolarija je drvena, potrebna je adaptacija. Pored kuće na placu se....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 80.000 €, 92,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća uknjižena na 92 m2 na placu od 4.74 ara u naselju Zeleno polje (uljara). Sastoji se od tri stambene jedinice (trosobnog satana-glavna kuća, veće garsonjere i dvosobnog stana) Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje kolski ulaz. Građena od čvrstog materijala sa....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 80.000 €, 94,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u vikend naselju u Veliki Drenovac. Kuća se nalazi na parceli koja je 892m2. Dvorište je organizovano u više kaskada pošto je na takvom terenu. Plac se nalazi pored asfaltnog puta. Na samom početku placa su dve garaže 55m2 koje mogu biti korišćene i kao poslovni prostor....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 80.000 €, 100,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Internet Klima Parking Terasa .

 
 
 
  Kuća, RUMA, 80.000 €, 100,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Putincima na velikom placu, površine 19,09 ari. Plac pruža mogućnost za poslovne opcije, prostran je. Kuća u osnovi ima 100 m2 i potkrovlje. Kuća je održavana, grejanje na gasne peći, deo prozora je PVC stolarija, deo je ostao drveni. Ima podrum ispod jedne sobe, građena....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Klisa, 80.000 €, 100,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PROSTOR JE NEKADA FUNKCIONISAO I RADIO KAO KAFANA - RESTORAN, SAD SE IZDAJE ZA SVE DRUGE DELATNOSTI, SAMO NE ZA TE PRETHODNE. SASTOJI SE IZ TRI VECE PROSTORIJE, KUHINJE, DVA SANITARNA CVORA, HODNIKA I TERASE. ISPRED PROSTORA 4-5 PARKING MESTA. DEPOZIT OBAVEZAN, AGENCIJSKA PROVIZIJA....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 80.000 €, 100,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se prizemni deo kuće – Telep | 100m² | Namešten | Dvorište | 2 parking mesta | Pet friendly 🐾🚗🌿 📍 Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Telepu, izdaje se prizemni deo kuće površine 100m², kompletno namešten i spreman za useljenje. Ova nekretnina pruža idealan spoj privatnosti,....

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 80.000 €, 102,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Donjem Vlasu. Idealna investicija za miran porodični život u prelepom prirodnom okruženju. Plac na kome se nalazi nekretnina je površine 503m2. Kuća je strukture P+PK. Osnova kuće iznosi 56m2, dok je potkrovlje 30m2, terasa 16m2. Sastoji se od ulaznog dela, prostrane....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Donja Vrežina, 80.000 €, 105,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Donjoj Vrežini. Odlična investicija za one koji zele da pobegnu od gradske guzve i nadju mir na samo par kilometara od centra grada.U osnovi je površine 105m2. Kuća poseduje ulazni deo, trpezariju sa kuhinjom, dnevnu sobu, dve velike spavaće sobe i kupatilo, veliki....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 455)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>