• GoHome Professional
do 200 m2 parking do 79000 eura što skuplji do 160 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 200 m2 parking do 79000 eura što skuplji do 160 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 parking do 79000 eura što skuplji do 1600 eura/m2

  • Za upit "do 200 m2 parking do 79000 eura što skuplji do 1600 eura/m2" pronađeno 3 787 nekretnina - prosečna cena 1.112 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 130000 eura (prosečna cena)
    • do 160000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, VRANJE, 80.000 €, 116,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u naselju dva bresta iznad vrtica Carolija, kuca se sastoji od 2 stambena objekta glavna kuca 85m² i pomocni objekat od 31m² sa dva tavana, podrumom, garazom i bunarom. Za vise informacija kontakt 0665397422 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Jagodin Mala, 80.000 €, 119,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stara kuća za rušenje ili kompletnu rekonstrukciju u Jagodin-mali. Nalazi se direktno na glavnoj ulici, zbog lokacije ima veliki potencijal za izgradnju novog, manjeg, poslovno-stambenog objekta. Kuća je uknjižena je na 119m2, ukupna površina placa je 295m2, udeo prodavca....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 80.000 €, 120,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća, oko 120m2, sa pripadajućom parcelom od 1517m2. Kuća se sastoji od ulaznog hodinika, pravo je kupatilo, dve veće spavaće sobe i kuhinja sa dnevnom sobom i trpezarijom. Kuća je novija i renovirana tako da je brzo useljiva. Ispod kuće je podrum. Na kući je....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 80.000 €, 124,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća sa garažom i pomoćnim objektima u mirnom delu Kikinde, ulica Kozaračka broj 12. Kuća je u odličnom stanju, bez potrebe za većim ulaganjima. Grejanje je na plin, ima priključak za telefon, klima uređaj. Kuća se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 kupatila, hodnika, velikog....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 80.000 €, 130,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu u Vrdniku (banja), na najlepsem mestu sa perdivnim pogledom. Plac ogradjen i uredjen. Vlasnik 1/1. Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Tavan.

 
 
 
  Kuća, PRUŽATOVAC, 80.000 €, 150,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sifra K524 Kuca za odmor i uzivanje u prirodi. Od prostorija poseduje: -prvi novo:dnevna,kuhinja,soba,kupatilo -drugi nivo:tri spavace sobe. Kvadratura: 150M2 Površina placa:40ari Da li je ograđeno dvorište?DA Grejanje :TA Uknjižena:DA Ukupan broj soba:5 Broj spavaćih soba: 4 Broj....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 80.000 €, 150,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu u Čelarevu 150kv + 60 kv nus prostorije,3 spavace sobe sve pod parketom,hodnik 14 kv ,podrum 15 kv,2 terase + dvorisna terasa ,dvoriste juzna strana suncana,u blizini reka Dunav 1,5 km ,novi blok Čelareva Terasa, Parking, garaža, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan,....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 80.000 €, 150,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u izgradnji - ključ u ruke, završetak jul 2025.god. sa odličnim, modernim planom izgradnje dvoetažnog prostora ukupne površine 150 m2. a na odličnoj lokaciji u G.Hanu, na placu od 650 m2. Prizemlje čine ulazni predhodnik, hodnik iz kojeg se ulazi u prostranu dnevnu....

 
 
 
  Kuća, IVANČA, 80.000 €, 160,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

USELJIVO ODMAH | NAMEŠTENO | TOP LOKACIJA Prodaje se retka nekretnina u samom centru Male Ivanče – kuća + poslovni prostor, idealna za život, rad ili sigurnu investiciju sa prihodima. 160 m² ukupne površine Uknjiženo 58 m² Prodaje se KOMPLETNO NAMEŠTENA – bez ikakvih ulaganja ✨ Svetao,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 86.000 € na 80.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 80.000 €, 165,00 m2 cca 490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.08.2025 - 85.000 €
04.02.2026 - 86.000 €
24.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam spratnu kuću u Gogama, koja se satoji od više stambenih jedinica. U prizemlju kuće se nalaze poslovni prostor, garsonjera i dvosoban stan. Na spratu se nalazi petosoban stan. U dvorištu se nalaze još i garaža kao i letnjikovac. Kuća je zidana čvrstim materijalom.....

 
 
 
  Kuća, OPOVO, 80.000 €, 166,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća površine 166m2 u nivou prizemlja + pomoćni objekti na placu.Plac površine 27,51Ari Naselje OPovo ulica Svetozara Markovića Terasa, Parking, garaža.

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 80.000 €, 212,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Reč je o kući koja se nalazi u prigradskom naselju nadomak Vranja. Put do naselja je sredjen i nov a tik iznad kuće se nalazi autobusko stajalište, kuda staje i linijski autobus koji vodi direktno do grada. Lokacija je takva da odgovara onima koji vole mirne sredine i prirodu ali....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 79.999 €, 70,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca (dvorisni stan) sa zasebnim dvoristem i ulazom, parking mestom, nalazi se na izvrsnoj lokaciji na samo par minuta od centra, autobuske stanice, I zdravstvene. Kuca poseduje dve spavace sobe i jednu dnevnu, kupatilo, predsoblje, hodnik i kuhinju sa trpezarijom, kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 79.900 €, 52,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prelep nov stan! U ceni kuhinja i pripadajuće parking mesto! Preporuka! .

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 79.900 €, 49,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Funkcionalan, dvosoban stan, u solidnom stanju, nalazi se na prvom spratu u stambenoj zgradi bez lifta, u neposrednoj blizini palilulske pijace. Sastoji se iz komforne dnevne sobe iz koje se izlazi na terasu, uvučene kuhinje u sklopu sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 79.900 €, 47,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u izgradnji na Paliluli, u blizini Mokranjčeve ulice. Stan je površine 47m2 i sastoji se od ulaznog dela, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je etažno, putem kotla na struju. Stan je odličan kako za život....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.900 €, 47,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41226, 063 555 832 Zoran, Dvosoban, stan, okrenut ka dvorištu sa pripadajućim parking mestom u dvorištu zgrade. Stan im predsoblje, kupatilo, dnevnu sobu, kuhinju, terasu. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.880 €, 47,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

Odličan jednoiposoban stan na Novom Naselju. Stan poseduje dnevni boravak, kuhinju koja je fizički odvojena, trpezariju, spavaću sobu i kupatilo. Lokacija na kojoj se stan nalazi je prelepa i okružena zelenilom. U okolini dovoljno parking mesta. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 79.830 €, 50,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran stan, sa odvojenom kuhinjom. Pozeljna lokacija na Novom naselju, mirna ulica ispred i okolo parking mesta. Puno zelene povrsine, u blizini park, igraliste za decu, skole, vrtici, prodavnice Uknjizeno! Tu smo za sva pitanja, pozovite.(Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 79.815 €, 46,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 46.95m2 i nalazi se na prvom, drugom i trećem spratu. Po strukturi je jednoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija....

 
 
 
  Kuća, ALIBUNAR, 79.800 €, 176,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Tražite dom koji spaja moderan komfor i mirnu lokaciju? Ova kuća na međunarodnom putu Beograd – Vršac nudi sve što vam je potrebno! LOKACIJA: Nikolinci, Glavna 62 (blizu škole, pošte i bus stanice). POVRŠINA: 176m² (Prizemlje 89,5m² + Potkrovlje 86,6m²). STATUS: Uknjiženo, vlasnik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 79.750 €, 55,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 79.675 €, 46,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

Završetak radova: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a U ponudi je jednosoban stan u savremenoj zgradi koja je trenutno u izgradnji, u jednoj od najmirnijih i najtraženijih zona Vrnjačke Banje – destinacije koja beleži turiste tokom cele godine. Bilo da tražite svoj novi dom u okruženju....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 75.560 € na 79.600 € dana 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, STARA PAZOVA, 79.600 €, 50,00 m2 cca 1590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.09.2025 - 68.404 €
10.12.2025 - 73.290 €
30.01.2026 - 75.560 €
16.03.2026 - 79.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

ID 1104 U ponudi dvosoban stan od 50m2 u Starim Banovcima na samoj obali Dunava, a u blizini doma zdravlja, vrtića, škole, većih marketa i autoputa Beograd-Novi Sad. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika, kupatila, spavaće sobe i terase. Stan se nalazi u....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 79.600 €, 46,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo stanove u izgradnji koji kombinuju savremen dizajn, vrhunski kvalitet materijala i funkcionalnost, idealne za porodični život ili investiciju. Zgrada se gradi prema najvišim standardima, koristeći samo najkvalitetnije materijale i moderne tehnike gradnje, kako bi svaki....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 79.595 €, 46,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 46.82m2 i nalazi se na prizemlju. Po strukturi je jednoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija u stanu, dnevne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 79.570 €, 68,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan mirnoj lokaciji sa dosta zelenila na samo 5min od centra grada! Na donjem nivou nalazi se hodnik sa ugradnim plakarom, kupatilo, kuhinja fizički izdvojena sa prirodnom ventilacijom što je veoma retko za stanove u novijoj gradnji i prelep,svetao....

 
 
 
  Kuća, KAC, 79.560 €, 113,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na pordaju kuća u Kaću. Odlična pozicija kuća. Uknjižena 1/1. Za više informacija nas kontaktirajte. d24 šifra: 552135 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 79.500 €, 53,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

TOP PONUDA, PREPORUKA, GARANCIJA, EXTRA POVOLJNO 79500 evra, IZUZETNA LOKACIJA ŠIRI CENTAR KOD GRADSKE BOLNICE I MEDICINSKOG FAKULTETA, UKNJIŽEN, KOMPLETNO SREĐEN, PRELEP, IDEALAN ZA IZDAVANJE, DVOSOBAN KOMFORAN STAN FUNKCIONALAN, SUNČAN, LEPO OSVETLJEN, IMA LEP POGLED, IZUZETAN RASPORED....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 79.500 €, 53,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91328, XV/XVI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je stan u novoizgrađenoj Metropoliten zgradi. Kompletno je opremljen kvalitetnim nameštajem i vrhunskom belom tehnikom. Mogućnost zakupa....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 79.500 €, 134,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa, kvalitetna kuća u Donjoj Trnavi , na prostoru punom zelenila i kvalitetnih sadržaja.Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i trema terase. Prvi objekat je uknjižene površine od 69 m2, sa kvalitetnom,očuvanom....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Crveni Krst, 79.500 €, 150,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se magacinsko-poslovni prostor površine 150m2. Nalazi se na Čamurlijskom putu koji je povezan sa glavnim saobraćajnicama. Poseduje kancelariju i dva parking mesta. Pogodan je za različite delatnosti zbog svoje lokacije. Postoji mogućnost zakupa do 700m2 magacinskog prostora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 79.310 €, 56,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan dvosoban dupleks u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, autobuskog stajališta, vrtića, osnovne škole, super marketa. Uz malo ulaganja lako prepravljiv u trosoban stan. Uz stan se dobija i dva parking mesta. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 79.310 €, 48,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan stan na prodaju sa uknjiženih 48 m2, izmereno realnih 50 m2, u veoma kvalitetnim zgradama od fasadne cigle. Stan poseduje klima uređaj, terasu i veoma je pogodan za pregrađivanje i pravljenje rasporeda kakav kupac želi. Zgrada poseduje lift i tehničku zaštitu (video nadzor....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 70.850 € na 79.300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, TRSTENIK, 79.300 €, 56,00 m2 cca 1420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 70.850 €
08.05.2026 - 79.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u Trsteniku. Stan je površine 56m2, nalazi se na IV spratu novije stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i lepa terasa. Grejanje je etažno. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.200 €, 53,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41190, 061 234 30 11 Stefanela, Stan je u prizemlju, istočno orijentisan, renoviran i namešten od 53m2. Ima dve sobe, kuhinju, hodnik, degažman, kupatilo, terasu, ostavu, tavanski deo i biciklanu. Ugrađena su nova, sigurnosna vrata i estetska rešetka na terasi. Nalazi se u lepoj,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 79.200 €, 45,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Zgrada pozicionirana u porodičnom delu naselja Kotež. Blizina, škole, marketa i GSB stajališta. Objekat sa građevinskom dozvolom, energetski pasoš, PVC stolarija, italijanska keramika. Stan se nalazi na 1. spratu, istočno orijentisan. Izuzetno dobro spakovanih 45m2 u dvoiposobnu strukturu.....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 79.200 €, 45,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja Stara Pazova u projektu Luxury Complex –Svetosavska. Četiri lamele sačinjavaju ovaj komplex. Komplex stanova nalazi se u centru mesta Stara Pazova na pola puta izmedju Beograda I Novog Sada. Luxury Complex Stara Pazova- vaš novi dom iz snova. Ekskluzivni stanovi vrhunskog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 79.140 €, 47,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 47,96m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, i terase.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 79.040 €, 50,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji na Trošarini, ukupne površine 49,89m2 (32,39m2 + 17,5m2), po strukturi jednoiposoban. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, spavaće sobe, kupatila I terase površine 17,5m2. Stan se nalazi na prizemlju zgrade koja poseduje....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 79.000 €, 50,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude stan na drugom spratu novoizgrađene zgrade na Zlatiboru. U neposrednoj blizini Titove vile na par koraka od marketa, Maxi prodavnice i mesare. Stan je potpuno opremljen i uredno održavan, bez dodatnih ulaganja. Daljinsko grejanje na struju, alu drvo stolarija....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 79.000 €, 50,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s553 Na prodaju je kompletno namešten, nov stan površine 50 m², koji se nalazi na prvom spratu kvalitetne stambene zgrade u porodičnom naselju Tozino voće – jednom od najtraženijih i najuređenijih delova Mladenovca. Stan je veoma svetao, funkcionalan i lepo organizovan, idealan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 455)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>