• GoHome Professional
do 200 m2 klima lift do 1000 eura/m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 200 m2 klima lift do 1000 eura/m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima lift do 1000 eura/m2

  • Za upit "do 200 m2 klima lift do 1000 eura/m2" pronađeno 952 nekretnina - prosečna cena 706 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 950 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1000 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 65000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 63.000 €, 84,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lider nekretnine Vam sa zadovoljstvom prezentuje odličan stan na savršenoj gradskoj lokaciji! Stan se sastoji iz dnevne sobe, spavaće, obe sa izlazom na terasu, kuhinje sa trpezarijom, ostavom i izlazom na lodju kao i dva mokra čvora. Stan je ušuškan, otvorenog pogleda, fenomenalan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Augusta Cesarca. Nov, kompletno namešten dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji. Nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace, a nedaleko od pešačke zone. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, ulazni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 42.000 €, 56,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u ulici Bulevar kralja Aleksandra, Konjarnik. Stan se nalazi na šestom spratu stambene zgrade u novogradnji sa liftom. Površine je 56m2 i nov je i neuseljavan stan, izuzetno pogodan i kao kancelarijski prostor. Po strukturi stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen, luksuzan dvoiposoban stan površine 60m², u samom centru Novog Sada, u mirnoj ulici Augusta Cesarca. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade sa ukupno 5 spratova i poseduje sopstveno parking mesto. Struktura stana: Prostran dnevni boravak Kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 41.250 €, 55,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan,moderan dizajn, kompletno opremljen u novoj zgradi,grejanje na kalorimetre,mali troškovi.Lep raspored hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, soba, kupatilo, terasa,dvorišno orijentisan mirno,nisu dozvoljeni kućni ljubimci, useljiv odmah, cena 750 e+ depozit+ ag.provizija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 39.000 €, 52,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Bulevar Oslobođenja, Novi Sad - stan od 52m2, 2.0, kompletno namešten i opremljen sa nameštajem i tehnikom - struktura: dnevna soba koncipirana sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, terasa - stan je odmah useljiv - nije pet friendly Za sve dodatne informacije, obratiti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 63.000 €, 84,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi komforan trosoban stan površine 84m2 u Centru Novog Sada. Na 1. spratu od 5. STAN POSEDUJE SVOJU GARAŽU u sklopu zgrade. Izdaje se polunamešten uz mogućnost dogovora sa vlasnikom oko dodavanja stvari koje su potrebne zakupcu. Sastoji se od odvojene kuhinje i tri sobe, prostranog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 67.500 €, 90,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na Vračaru u blizini Hrama. U salonskoj zgradi izdaje se potkrovlje na visini četvrtog sprata. Zgrada ima lift. Od prostorija ima dve spavaće sobe, dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom - jedinstven prostor, veliko kupatilo. Moderno koncipiran prostor. Kuhinja je opremljena.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 39.000 €, 52,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO Beograd – Agencija za nekretnine 🔢 Reg. broj posrednika: 1850 IZDAVANJE – Luksuzan stan u novoj zgradi na Vračaru sa dve terase ✨ Izdaje se stan od 52 m² sa jednom spavaćom sobom, dvostrano orijentisan, na 5. spratu nove i luksuzne zgrade u prestižnom delu Vračara.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 31.500 €, 42,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 45 m2 CENTAR ul STRAŽILOVSKA, LUX – NAMEŠTEN dvosoban stan, 4 sprat od 5, lift, terasa, cg, klima, vm, - u blizini centra, Dunava, fakulteta i škola - ODMAH USELJIV CENA mesečno 750 Evra + 750 Evra depozit 064-829-5005, 064-829-5008, 021-6337-037, CENTAR....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 55.500 €, 74,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Sjajan dvoiposoban stan na fantastičnoj lokaciji! Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom, poseduje dve dvorišno orijentisane terase od kojih je jedna u potpunosti zastakljena. Prostire se na površini od 74m2, sjajnog je rasporeda. Opremljen je lepim i kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 56.250 €, 75,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 33.750 €, 45,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70a, 54.000 €, 72,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 46.500 €, 62,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 26.250 €, 35,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 64, 49.500 €, 66,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 53.250 €, 71,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 39.000 €, 52,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 41.250 €, 55,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 102.000 €, 143,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s432 Na prodaju je prostrani uređen stan površine 143 m2, koji se nalazi u impozantnoj zgradi sa liftom na mirnoj lokaciji 25. maja. Ovaj izuzetan stan se ističe svojom raskošnom veličinom i praktičnim uređenjem, nudeći tri udobne spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 85.000 €, 120,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan kod Medicinskog fakulteta. Stan je Dupleks na 4. i 5. spratu zgrade bez lifta, po strukturi trosoban povrsine 120m2, sastoji se od prve etaze sa ulaznim hodnikom, prostranog dnevnog boravaka, odvojena kuhinja i trpezarijom, iz hodnika kupatilo, stepeniste iiz dnevnog boravka....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 156.450 €, 149,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2022.,

www.codex.co.rs

Prodaje se UKNJIZEN poslovni prostor koji se nalazi u suterenu nove zgrade na Zvezdari. Prostor je kompletno uređen za potrebe poliklinike . Uknjižen je i ima 149m2. Grejanje je centralno i ima odličnu ventilaciju. Vlasnik prostora je pravno lice. Mogucnost dogovora oko cene. Novogradnja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux namešten dvosoban stan u ulici Kraljevića Marka, u modernom komleksu zgrada ''Kraljev park''. Stan je namešten sa novim nameštajem.Stan ima spavću sobu sa francuskim ležajem, dnevnu sobu spojenu sa kuhinjom, kupatilo sa kadom i terasu sa predivnim pogledom na Frušku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 44.100 €, 63,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏙️ Izdaje se luksuzan dvosoban stan – Centar grada U ponudi je kompletno namešten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u strogom centru Novog Sada , površine 63m² , koji se nalazi na 4. spratu kvalitetne i uredne zgrade sa liftom. Stan je odmah useljiv i pruža idealan spoj komfora,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 36.400 €, 52,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokacija & zgrada: Atraktivna lokacija na Čuburi, deo opštine Vračar — mirna, karakteristična beogradska urbanistička sredina. Zgrada je dobro održavana, sa urednim ulazom i pouzdanom strukturom. Nema lifta, što treba istaći. Spratnost: Stan se nalazi na drugom spratu zgrade bez lifta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 64.400 €, 92,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Salonski stan da dvoje ulaznih vrata, veliki, prostran,trostrano orijentisan,u srcu Vračara. Fakulteti u blizini: ETF,Mašinski,Pravni. Nalazi se na uglu Beogradske i Krunske. Glavne dve sobe gledaju na Krunsku. Zgrada ima lift i na prvom spratu su 2 stana,ima klimu. Stan je komforan,blizina....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 59.500 €, 85,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar grada - Trg Republike. Odličan, renoviran, nenamešten poslovni prostor na Ribljoj pijaci. Ovaj poslovni prostor nalazi se na I spratu zgrade bez lifta. Čine ga ukupno tri kancelarije, odvojena, kompletno opremljena kuhinja, veliko kupatilo i terasa. Dvorišno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran trosoban stan u srcu Vracara, kod Kalenic pijace u jednoj od najmirnijih ulica.Dve spavace sobe, velika dnevna/trpezarija,kuhinja, kupatilo i terasa preko celog stana sa pogledom na Hram. Stan je odlican i kao poslovni prostor, mogucnost zakupa na duze ako su firme....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 39.900 €, 57,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo nov stan 57m2, na duži vremenaki period, 700e, ljubimci nisu dozvoljeni. CG sa kalorimetrima + klima uređaj, infostan i održavanje zgrade 3000rsd. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 40.600 €, 58,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je funkcionalan i svetao stan, do sada korišćen kao kancelarijski prostor. Idealan za firme, advokatske kancelarije, agencije, IT kompanije ili druge poslovne delatnosti. Prostor je u odličnom stanju, klimatizovan i nalazi se u blizini svih centralnih gradskih lokacija i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Djordja Servickog. Kirija se placa zajedno sa troskovima unapred, ukupno 850 eura. Parking oko zgrade je besplatan. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 350€ jednokratno. Depozit....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 49.000 €, 70,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE ODLIČAN TROSOBAN STAN NA LIMANU 3 U ULICI NARODNOG FRONTA, ORIJENTISAN PREMA DVORIŠTU ( VEOMA TIHO ZA ŽIVOT) GDE IMA PUNO ZELENILA, MARKETA, BLIZINA LIMANSKOG PARKA, FAKULTETA, PROMENADE, SPENSA.. SASTOJI SE OD ULAZNOG HODNIKA, ODVOJENE KUHINJE, VELIKE DNEVNE SOBE SA IZLASKOM....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se amešten dvosoban stan površine 56m2 u Centru, u Pupinovoj palati. Treći spat, ima terasu. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Potreban depozit. Agencijska provizija 50% na cenu zakupa, prvi mesec. Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 600 Dragana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vase Pelagića. Odličan, nov, kompletno namešten jednoiposoban stan koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji. U neposrednoj blizini Futoške pijace, strogog centra grada, Spensa i Bulevara oslobođenja. Ovaj enterijerski moderno uređen stambeni prostor je pozicioniran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 45.500 €, 65,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114660, III/V, klima, lift, terasa(2), parking, ostava, stambena zgrada. Predstavljamo vam komforno opremljen stan u mirnoj ulici, u blizini Arhitektonsko-tehničke škole i BEO Shopping centra. Nalazi se u zgradi sa liftom, dvostrano je orijentisan, trosoban po strukturi.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vase Pelagića. Odličan, nov, dizajnerski opremljen, komforan dvosoban stan u blizini pešačke zone, Futoške pijace i Sinagoge. Ovaj lep stambeni prostor čine svetao dnevni boravak, trpezarija sa kuhinjom, spavaća soba, dugačak ulazni hodnik, kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 30.100 €, 43,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo retku priliku, lux novogradnja u Kapetan Mišinoj ulici, na Dorćolu. Ima odličan raspored prostorija,dnevni boravak, kuhinju, komfornu spavaću sobu, kupatilo. Stan se izdaje namešten ili prazan, po dogovoru sa budućim zakupcem. Stan je svetao i osunčan tokom celog dana,a....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 95.900 €, 137,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Maksima Gorkog. Kompletno namešten četvorosoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Neposredna blizina šetališta keja, nekoliko obrazovnih ustanova, strogog centra grada Ovaj svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, odvojena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏢 Izdaje se moderno opremljen jednoiposoban stan – Bulevar oslobođenja 🏡 U ponudi je kompletno namešten stan od 47 m² na 4. spratu zgrade sa liftom, smešten na prestižnoj lokaciji – Bulevar oslobođenja . Stan je uselјiv od 01. avgusta i pruža savremen ambijent za udoban gradski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 41.300 €, 59,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE NAMESTEN STAN SA DVE SPAVACE SOBE,IZDAJE SE NA DUZI PERIOD. KUCNI LJUBIMCI NISU DOZVOLJENI. STAN JE USELJIV OD 01.08. DEPOZIT U VISINI KIRIJE. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 49.000 €, 70,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo odličan, troiposoban, lepo opremljen stan u Puškinovoj ulici. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, odvojene 2 spavaće sobe, terase, dva sanitarna čvora i ostave. Plava zona u okolini, moguća stanarska parking karta uz prijavu na adresu.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 776)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>