• GoHome Professional
do 200 m2 klima lift do 1000 eura/m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 200 m2 klima lift do 1000 eura/m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima lift do 1000 eura/m2

  • Za upit "do 200 m2 klima lift do 1000 eura/m2" pronađeno 953 nekretnina - prosečna cena 706 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 950 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1000 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 65000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Spens, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE KOMPLETNO OPREMLJEN DVOSOBAN STAN Vase Pelagića, Novi Sad Useljiv od: odmah Površina: 47m² Sprat: 4. sprat (zgrada sa liftom) Garažno mesto uz doplatu od 100 eura. U ponudi je moderan, potpuno opremljen dvosoban stan na odličnoj lokaciji – mirna ulica Vase Pelagića, nadomak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 47.600 €, 68,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Budite prvi zakupci tek renoviranog 3-sobnog stana. Stan se nalazi u neposrednoj blizini većine Beogradskih fakulteta. Idealan i za porodice. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,"open space", dve spavaće sobe i kupatilo. Jedna soba nije nameštena a biće po....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 26.600 €, 38,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122913, IV/, klima, lift, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. Izdaje se atraktivan stan u novogradnji, završenoj 2025. godine, smešten u mirnoj ulici na Slavujevom vencu, u neposrednoj blizini kompletne infrastrukture i svih ključnih sadržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 35.700 €, 51,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno namešten dvosoban stan u novoj zgradi iz 2024. godine, na odličnoj lokaciji u ulici Pukovnika Pejovića, na Voždovcu. Stan se nalazi na 1. spratu kvalitetno građene zgrade iz 2024.godine i dostupan je za useljenje od septembra. Strukturu čine ulazni hodnik, dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 29.400 €, 42,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vase Pelagića. Odličan, kompletno namešten jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji. Nadomak Futoške pijace, strogog centra grada, Spensa, Pupinove palate i Bulevara oslobođenja. Predstavljaju ga dnevni boravak, kuhinja, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 31.500 €, 45,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jako lep stan u Banjskoj ulici, veoma lepoj zgradi koja je okružena zelenilom. Stan je izuzetno lepo sredjen i sastoji se iz: dnevne sobe kuhinje trpezarije hodnika kupatila terasice Stan je na odličnoj lokaciji + ima garažno mesto na dobroj poziciji! Evropa Ns Nekretnine,upisan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sa zadovoljstvom možemo da Vam ponudimo stan u novogradnji u centru grada na Vračaru u blizini Južnog bulevara. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade koja ima 5 sprata i lift. Stan je izuzetno svetao i funkcionalan sa prostranom dnevnom sobom koja je spojena sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 44.100 €, 63,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u jednoj od najlepših ulica u gradu,svetao,komforan,kompletno opremljen,lep raspored,hodnik,dnevni boravak,trpezarija,kuhinja,soba,kupatilo,terasa,mirna ulica,nisu dozvoljeni kućni ljubimci,useljiv od 01.septembra,cena 700e+depozit+ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 49.700 €, 71,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten dvoiposoban stan . Stan je useljiv odmah. Pet Friendly. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, ostave,terase 2 spavaće sobe, kupatila i wc. Cena 700e +depozit. Agencijska provizija 50 % od prve mesečne zakupnine. Tel.0646685341 Snežana. Reg br.posr.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 36.400 €, 52,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je dvoiposoban, dve spavace sobe, dnevna sa trpezarijskim delom i kuhinjom, terasom, kupatilo, povrsine 52 m2, pogled na Frusku goru, Zoned zgrada na Bulevaru Evrope. Svaka soba poseduje klima uredjaj i ruter za tv, u stanu je opticki internet, dva televizora, grejanje na toplanu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 64.400 €, 92,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Salonski stan da dvoje ulaznih vrata, veliki, prostran,trostrano orijentisan,u srcu Vračara. Fakulteti u blizini: ETF,Mašinski,Pravni. Nalazi se na uglu Beogradske i Krunske. Glavne dve sobe gledaju na Krunsku. Zgrada ima lift i na prvom spratu su 2 stana,ima klimu. Stan je komforan,blizina....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 51.800 €, 74,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako želite da stanujete u perfektno nameštenom stanu ovo je idealan stan za Vas. Stan se sastoji od: dnevne sobe, 2 spavaće sobe, kuhinje i trpezarije, hodnika, kupatila i toaleta, ima terasu. Opremljen je novim nameštajem i tehnikom. Za više informacija i razgledanje stana pozvati:065/222....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 36.400 €, 52,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokacija & zgrada: Atraktivna lokacija na Čuburi, deo opštine Vračar — mirna, karakteristična beogradska urbanistička sredina. Zgrada je dobro održavana, sa urednim ulazom i pouzdanom strukturom. Nema lifta, što treba istaći. Spratnost: Stan se nalazi na drugom spratu zgrade bez lifta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 49.000 €, 70,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo odličan, troiposoban, lepo opremljen stan u Puškinovoj ulici. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, odvojene 2 spavaće sobe, terase, dva sanitarna čvora i ostave. Plava zona u okolini, moguća stanarska parking karta uz prijavu na adresu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 25.900 €, 37,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten lux stan u novogradnji na drugom spratu zgrade sa liftom u ulici Braće Radovanović, Kapije Vračara. Stan je okrenut ka dvorištu i ima odličan pogled, sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila. Stan se izdaje namešten, ali po dogovoru....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 64.400 €, 92,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BEOGRADSKI KEJ, 92m2, TROSOBAN Na lepoj lokaciji, 3 minuta od Dunavskog parka se izdaje salonski stan od 92m2 i nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Stan je renoviran, sa visokim plafonima i sastoji se iz dva nivoa. Na prvom nivou je predsoblje, veliki dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 40.600 €, 58,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX STAN U PUPINOVOJ PALATI U CENTRU GRADA USELJIV ODMAH Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namešten stan u blizini Botaničke bašte. Stan ima 2 spavaće i dnevnu sobu, CG, klime, protočni bojler, KTV, optički internet. Skroz namešten, sa puno plakara, zimi izuzetno topao a leti hladovina. Izdaje se na minimalni period od godinu dana. Odmah useljiv.Depozit....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 65.800 €, 94,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov četvorosoban stan sa opremljenom kuhinjom pogodan za višečlanu porodicu. Takodje stan se može koristiti i kao kancelarijski prostor za firme Struktura stana:Hodnik,dnevna soba sa kuhinjom,tri spavaće sobe,kupatilo,toalet,velika terasa celom dužinom stana. Centralno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan kod Vukovog spomenika, ul.Ruzveltova, po strukturi 1.5, ukupne površine 56 m2, spratnost III/7, CG. Režije infostan 7000,upravnik i održavanje zgrade 2000, struja po potrošnji, internet i katv na ime zakupca. Zgrada se nalazi se na odličnoj lokaciji koja omogućava povezanost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 37.800 €, 54,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvoiposoban stan (54 m2) na visokom prizemlju nove zgrade, u mirnoj ulici na atraktivnoj lokaciji. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na odlicnoj lokaciji, gleda na Bajloni pijacu i teatar, u neposrednoj blizni Skadarlije. Stan je sveze okrecen,pristojan, opremljen kompletno sa novom tehnikom. Sastoji se od velike dnevne sobe, velike spavace sobe sa prostranim bracnim krevetom, prostrane kuhinje sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 31.500 €, 45,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se na izuzetnoj lokaciji u srcu Beograda nov stan od 45m2.Stan se nalazi na 4.spratu zgrade sa kontrolom pristupa.Mogućnost spajanja sa trosobnim stanom od 73m2. Poseduje dnevni boravak sa trpezarijom,jednu spavaću sobu,potpuno opremljenu kuhinju,moderno kupatilo. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 37.800 €, 54,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lepo namešten, dvosoban stan u ulici Narodnog fronta. Odlična lokacija, u blizini Limanskog parka, pijace, tržnog centra Promenada. Miran kraj sa puno zelenila,garaža. Zgrada je nova, poseduje lift i fontanu u holu, ima kalorimetre pa su smim tim troškovi niski. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 49.700 €, 71,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokacija - Bulevar oslobođenja, neposredna blizina Betanije Karakteristike stana: • Trosoban stan, 71m2 • Kompletno namešten • Raspored: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, terasa, 2 spavaće sobe, kupatilo, toalet, ostava • Informatika: 14.000din Dodatne pogodnosti: • Odmah....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 39.900 €, 57,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo nov stan 57m2, na duži vremenaki period, 700e, ljubimci nisu dozvoljeni. CG sa kalorimetrima + klima uređaj, infostan i održavanje zgrade 3000rsd. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 45.500 €, 65,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114660, III/V, klima, lift, terasa(2), parking, ostava, stambena zgrada. Predstavljamo vam komforno opremljen stan u mirnoj ulici, u blizini Arhitektonsko-tehničke škole i BEO Shopping centra. Nalazi se u zgradi sa liftom, dvostrano je orijentisan, trosoban po strukturi.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 43.400 €, 62,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep stan,nov u novoj zgradi, mali troškovi grejanje na kalorimetre,idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće.Lep raspored hodnik, dnevni boravak, kuhinja, 2 sobe, kupatilo, terasa,dozvoljeni su kućni ljubimci, useljiv od 20 septembra,cena 700 e+ depozit+ ag.provizija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 30.100 €, 43,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120386, I/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Na odličnoj lokaciji u Zemunu se izdaje stan u novoj zgradi, niko nije ziveo u njemu. Idealan kako za život, tako i kao poslovni prostor. Za svaku preporuku. Više informacija na:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 29.400 €, 42,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u samom centru grada u blizini Skupštine. Stan se izdaje polunamešten. PROSTORIJE: dnevna soba, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, lođa Agencijska nadoknada iznosi 50% od prve mesečne zakupnine za period zakupa do 36 meseci, a 100% od prve mesečne zakupnine za period....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 31.740 €, 46,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Centralno grejanje Interfon Bose Milićević Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 68.250 €, 65,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 49.000 €, 70,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 45.500 €, 65,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 44.800 €, 64,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 39.900 €, 57,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 47.600 €, 68,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 52.500 €, 75,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 777)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>