• GoHome Professional
do 200 m2 klima što manji lift do 1000 eura/m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 200 m2 klima što manji lift do 1000 eura/m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima što manji lift do 1000 eura/m2

  • Za upit "do 200 m2 klima što manji lift do 1000 eura/m2" pronađeno 965 nekretnina - prosečna cena 706 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 950 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1000 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 65000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, opremljen stan na 2.spratu zgrade. Stan je blizu Doma zdravlja, Cvetkove pijace i Olimpa, dobro povezan gradskim prevozom sa drugim delovima grada. Moguće dodatno opremanje u skladu sa potrebama zakupca. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Centar Novog Sada - Neposredna blizina Spensa, fakulteta, pešačke zone - Kompletno opremljen stan - Dvosoban, 45m2 - Gražno mesto u ceni kirije - Useljiv od 01.10.2025. - Ulazni hodnik, kuhinja i trpezarija, dnevna soba, kupatilo, spavaća soba, terasa Obavezan depozit u iznosu jedne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se na period od minimun 1 godine. Ukoliko zakupac izađe pre ugovorenog roka, zakupodavac zadržava depozit. Bez kućnih ljubimaca. agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 24.750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Rotkvarija, ulica Kisačka. Kompletno namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada, glavne autobuske stanice i osnovne škole. Ovaj lep i svetao stambeni prostor modernog dizajna čine dnevni boravak sa savremeno opremljenom kuhinjom i trpezarijom, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 24.750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LEPO NAMESTEN STAN U NOVOJ ZGRADI. KUCNI LJUBIMCI NISU DOZVOLJENI. DEPOZIT U VISINI KIRIJE. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 24.750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🔑 Izdaje se jednoiposoban stan – Grbavica, kompletno namešten! 🏙️ U ponudi imamo odličan jednoiposoban stan površine 45m² , koji se nalazi na 5. spratu kvalitetno građene zgrade u traženom delu Grbavice . Stan je kompletno namešten i opremljen svim potrebnim uređajima za udoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 24.750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep, opremljen i renoviran stan, u blizini reke i centra Zemuna. Na drugom spratu, sa velikom terasom sa pogledom na park. Centralno grejanje, klima, alarm. Mesečni troškovi oko 100e. Sbb kablovska. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Dva lifta. Slobodan parking ispred zgrade. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 24.750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116518, III/, klima, lift, terasa, parking. Izdaje se luksuzno namešten jednoiposoban stan u Kisačkoj ulici, 5 minuta od centra grada. Odmah je useljiv, nije pet friendly. Postoji mogućnost parkiranja u dvorištu zgrade kao i mogućnost iznajmljivanja privatnog parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LEPO NAMESTEN STAN KOD PAUSE KAFICA. SLOBODAN OD 15.09. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 0691871348 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Laze Kostića. Nov, kompletno namšten jednoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Blizina strogog centra grada, Bulevara oslobođenja i Futoške oijace. Ovaj lep i svetao stambeni prostor modernog dizajna čine dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bele Njive, nova zgrada. Garaza uz doplatu 100 eura. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem jednoiposoban namešten stan u Novom Sadu (početak Fruškogorske ulice, prekoputa Naučno-tehnološkog parka). Zbog blizine kampusa mesto je idealno za studiranje, ili IT posao. Ima dosta prostora (45m2). Gradsko grejanje, klima uredjaj, dva lifta (8/16). Optički internet. Komunalije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP, 45m2, JEDNOIPOSOBAN Izdaje se LUX stan, I sprat, lift, kablovska, interfon, sigurnosna kamera. Nov nameštaj, nova bela tehnika, na duži vremenski period, ozbiljnim zakupcima. Stan ima: dnevni boravak, LCD TV, kuhinja: ugradni frizider, sudomašina. U kupatilu nova veš mašina.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 123020, klima, lift, terasa, renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, parking, stambena zgrada. Lep renoviran stan, funkcionalan, potpuno opremljen i sređen za stanovanje, klimatizovan. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, potpuno opremljen stan na mirnoj lokaciji pored Dunava. Stan ima 45m2, odvojenu sobu, garazu i svu potrebnu belu tehniku. Troskovi su veoma niski. Za vise informacija pozovite 0693724261 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Divan dvosoban stan preko puta Partizanovog stadiona. Okružen zelenilom sa predivnim pogledom. Sve vam je na dohvat ruke. Potreban depozit, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 1.5 stan – Ledine, 45 m², namešten, lift, parking – 500 € ulica Bukovačka. Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan od 45 m² na Ledinama, u novijoj zgradi sa liftom i obezbeđenim parking mestom. Stan je idealan za jednu osobu ili par. Struktura: dnevna soba sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, lepo opremljen jednoiposoban stan u novoj zgradi. Stan je u potpunosti opremljen novim nameštajem kao i tehnikom. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je na gas i ima mogućnost podesavanja temperature....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan stan, miran kraj. Lako do bilo koje tačke BG. Lokacija-sve je blizu Terasa, Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 36.800 €, 46,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Kisačka - blizina centra. Nov, kompletno namešten, svetao jednoiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Pozicioniran na III....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 36.800 €, 46,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderan, potpuno renoviran stan od 46 m² na odličnoj lokaciji Stan se nalazi na idealnoj poziciji preko puta nekadašnjeg Hotela Jugoslavija, današnjeg Danube Riverside kompleksa, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja i sa dostupnim parkingom oko zgrade. Ovaj stan, koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 36.800 €, 46,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Pupinova Palata, Novi Sad - dvosoban stan od 46m2 - dnevna soba, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, terasa - kompletno opremljen i namešten (mašina za pranje, sušenje, sudomašina, tv, klima) - stan nije pet friendly - useljivo odmah Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 36.800 €, 46,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten, nov dvosoban stan u blizini Centra u Kisačkoj ulici. Treći sprat. Terasa. Stan ima dva pripadajuća garažna mesta. Potreban depozit. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Agencijska provizija 50% na cu zakupa, prvi mesec. Za sve dodatne informacije, obratiti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 34.500 €, 46,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno nov stan u novoj zgradi, Kisacka 36. Dva garazna mesta. Nije pet friendly. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Depozit u visini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 31.740 €, 46,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Centralno grejanje Interfon Bose Milićević Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BANJA, 29.900 €, 46,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan, neuseljivan stan u naselju Sunnyville – Pogled na Dunav U ponudi je potpuno nov, neuseljivan stan na četvrtom spratu moderne zgrade sa centralnim grejanjem, u mirnom i atraktivnom delu naselja Sunnyville. Stan se prostire na optimalno iskorišćenoj kvadraturi i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 29.900 €, 46,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 27.600 €, 46,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Branka Bajića - Sajam kompleks. Kompletno i kvalitetno namešten, lep, svetao i komforan dvosoban stan u poznatom stambeno-poslovnom kompleksu nadomak Bulevara Evrope i novosadskog sajma. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 27.600 €, 46,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 IZDAJE SE JEDNOIPOSOBAN STAN – CENTAR, PUPINOVA PALATA 🏙️✨ Izdaje se moderno opremljen jednoiposoban stan u Pupinovoj palati , jednoj od najprestižnijih lokacija u centru grada. 🏢 Stan se nalazi na 4. spratu , površine je 46m² i pruža maksimalan komfor za svakodnevni život. 🛋️....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 22, 25.300 €, 46,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan sa terasom – Novi Beograd, Blok 22 U mirnom i uređenom delu Bloka 22, izdaje se prijatan stan na prizemlju zgrade sa atriumom. Stan je uredan, funkcionalan i prostran, površine koja omogućava udoban boravak za dugoročni zakup. Sastoji se od dnevne sobe povezane sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BANJA, 25.300 €, 46,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvosoban stan u modernom naselju Sunnyville, površine 46 m². Stan je polunamešten – poseduje potpuno opremljenu kuhinju i kupatilski nameštaj, uz mogućnost potpunog opremanja prema dogovoru. 📍 Pogodnosti naselja Sunnyville: Mirno i bezbedno okruženje Uređeno dvorište....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 25.300 €, 46,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se jednoiposoban stan – Spens, 46m² | 4. sprat | Kompletno namešten ✨ U ponudi je funkcionalan i moderno opremljen jednoiposoban stan površine 46m², smešten na 4. spratu stambene zgrade u jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – kod Spensa. Lokacija nudi savršenu povezanost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 23.000 €, 46,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep, tek opremljen stan u Square Garden komplexu. GARAŽNO MESTO u sklopu cene. Grejanje se plaća po utrošku. Lav 2020 nekretnine Agencijska provizija: 50% od prve zakupnine, jednokratno Reg. broj posrednika: 1187 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 23.000 €, 46,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen stan sa pogledom na tvrdjavu u samom centru Novog Sada. Opremljen je sa svom belom tehnikom, hidromasazna kada, aparat za kafu, usisivac, mikrotalasna, masina za pranje i susenje vesa, masina za pranje sudova, frizider sa zamrzivacem, unutrasnje i spoljasnje roletne,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 23.000 €, 46,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Grbavica, u neposrednoj blizini TC Promenada, Limanske pijace, Doma zdravlja i svih neophodnih sadržaja, izdajemo kompletno opremljen dvosoban stan. Lokacija: Grbavica Sprat: 1/5 (zgrada poseduje lift i prilaz za invalide) Struktura:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 23.000 €, 46,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, jednoiposoban stan na Telepu. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Na prvom spratu zgrade sa liftom. Grejanje je na gas. Dvorišno orjentisan. Stan poseduje svoje parking mesto koje uključeno u cenu zakupa. Odmah useljiv. Potreban depozit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 44.650 €, 47,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 37.600 €, 47,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Novi Sad- Centar - 2.0 stan - kompletno opremljen i namešten - useljivo odmah - dnevna soba, kuhinja, kupatilo, spavaća soba, terasa - u cenu je uračunato parking mesto - stan nije pet friendly - potreban depozit u visini mesečne zakupnine, provizija 50% Za sve dodatne informacije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 37.600 €, 47,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Rezidencijalno naselje Voždove kapije, odiše elegancijom i funkcionalnošću i predstavlja spoj urbanog života, savremenog dizajna i prirodnog sklada. Nalazi se u srcu Voždovca sa samo nekoliko minuta od gradskih tačaka. Projektovano je tako da pruži maksimalan komfor i ispuni maksimalna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 37.600 €, 47,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lepo opremljen, dvosoban stan u Kosovskoj ulici. U blizini riblje pijace, centra, Keja i Dunava. Stan se nalazi u novoj zgradi koja poseduje lift, niski troškovi zbog kalorimetara. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje, odvojene spavaće sobe, ostave,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 784)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>