• GoHome Professional
do 200 m2 klima što manji lift do 1000 eura/m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 200 m2 klima što manji lift do 1000 eura/m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima što manji lift do 1000 eura/m2

  • Za upit "do 200 m2 klima što manji lift do 1000 eura/m2" pronađeno 965 nekretnina - prosečna cena 706 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 950 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1000 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 65000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 28.800 €, 36,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Kosančić Ivana. Nov, neuseljavan kompletno namešten, po strukturi jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Futoške pijace, centar grada, Bulevara oslobođenja. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Niska ul, 1 soban, 36m2, CG, lift, 1/5, parking, interfon, klima, video nadzor, garaza po dogovoru. Izuzetan stan, lux u srcu Vračara u Niskoj ulici, kompletno/moderno renoviran, opremljen novim namestajem i tehnikom. Nalazi se u mirnoj ulici za stanovanje, orijentisan ka ulici, svetao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Kosančić Ivana. Nov, neuseljavan, kompletno namešten jednoipoosban stan nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace. Ovaj enterijerski lepo uređen stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno, moderno, opremljen stan na 5. spratu u novoizgrađenoj zgradi u Ćirpanovoj ulici. Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, terasa. NIski mesečni troškovi. Blizina Bulevara, centra, autobuske stanoce, marketa, restorana. Useljivo od 10.09.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno renoviran stan u samom centru Novog Sada, uz dodatnu pogodnost garažnog mesta u suterenu zgrade. Ovaj stan se nalazi u izuzetno očuvanoj zgradi koja ima oko 15 godina. Enterijer je potpuno obnovljen, a nameštaj je nov i prilagođen aktuelnim standardima. Renovirano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Neuseljavan, komplet namešten dvosoban stan na Telepu. Izuzetnio niski troškovi grejanja. Pozovite naše agente i zakažite gledanje ovog stana. Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo Jednoiposoban lepo namešten stan na Grbavici,ugao Miše Dimitrijevića i Hopovske,novogradnja,sav nameštaj i tehnika su novi,I sprat,dvorišno orjentisan,bez buke,grejanje na kalorimetre,video nadzor . . . odmah useljiv.Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Potreban depozit, Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namesten jednoiposoban stan 36m2,na duzi vremenski period.Useljiv odmah.Cena 500e+depozit+agencijska ponuda. Tel.:0646685341 Snežana Reg.br.posr.1856 SNEŽANA TRIO NEKRETNINE Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi lep stan na odličnoj lokaciji! U najljepšem delu starog grada u blizini Botaničke bašte! Jako mirno okruženje. Stan je opremljen sa veš mašinom, klimom i svim neophodnim za ugodan život. Velika terasa sa pogledom na ulicu! Prostorije: soba, kuhinja, trpezarija, toalet. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan jednoiposoban stan na Bulevaru Evrope – komfor i stil na odličnoj lokaciji Izdaje se moderno i luksuzno opremljen jednoiposoban stan, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – na Bulevaru Evrope. Stan se nalazi u kvalitetnoj novijoj zgradi, ima optimalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 27.750 €, 37,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan Jove Ilića Izdajemo prelep i odlično organizovan stan u Jove Ilića u neposrednoj blizini voždovačke crkve. U svom okruženju ima apsolutno sve elemente koji olakšavaju svakodnevni život, markete, gradski prevoz, škole(osnovne, srednje, fakulteti, vrtić, parkovi..,) Kako se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 25.900 €, 37,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten lux stan u novogradnji na drugom spratu zgrade sa liftom u ulici Braće Radovanović, Kapije Vračara. Stan je okrenut ka dvorištu i ima odličan pogled, sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila. Stan se izdaje namešten, ali po dogovoru....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 22.200 €, 37,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✨ Izdaje se – Moderan jednosoban stan (37 m²) ✨ 🏠 Novogradnja – kompletno namešten – odmah useljiv 📍 Odlična lokacija, u blizini svih sadržaja i gradskog prevoza ☀️ Jugozapadna orijentacija, svetao i sunčan, 4. sprat 🔹 Ulazno predsoblje sa ugradnim plakarima 🔹 Dnevno-spavaća soba....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 22.200 €, 37,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 20.350 €, 37,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se jednoiposoban stan – Novi Naselje, Park Novi 🏡 📍 Lokacija: Novi Naselje, Park Novi 📏 Površina: 37m² 🏢 Sprat: 6. sprat 🛋 Nameštenost: Kompletno namešten 🚪 Useljiv od 18.03.2025. Izdaje se jednoiposoban stan od 37m² na šestom spratu stambene zgrade u Park Novom naselju.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se jednoiposoban stan – Novo naselje (Park Novi) | Kompletno namešten | Garažno mesto | 37m² 📍 Na atraktivnoj lokaciji u okviru modernog stambenog kompleksa Park Novi na Novom naselju, u ponudi je kompletno namešten jednoiposoban stan površine 37m². Stan se nalazi na 6.....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Autokomanda, 20.350 €, 37,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban prazan stan u blizini Autokomande. Novogradnja prvo useljenje. Kuhinja, predsoblje, kupatilo, spavaća soba, dnevna soba, terasa. Etažno grejanje. Alu troslojna stolarija, hrastov parket,italijanska keramika, sanitarije. U stanu postavljeni kuhinjski elementi. Poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 1. 0 stan na Slaviji, kompletno namesten, novogradnja, Klima, lift, telefon, ktv, terasa, interfon, internet. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom i prostane terase koja gleda na trg Slavija. Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderan stan u mirnoj ulici Avgusta Cesarca – 500€ mesečno Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan u jednoj od najtraženijih i najmirnijih ulica u Novom Sadu – Avgusta Cesarca. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini škola, vrtića, prodavnica, apoteka i javnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAVANJE Stan 1.0: BEOGRAD-BEOGRAD, Stari Grad-Terazije, , , 37m2, 500 eur Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Novo naselje, ulica Đorđa Nikšića Johana. Predstavljamo nov, kompletno i kvalitetno namešten jednoiposoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu ´ Park Novi Rezidence ´. U neposrednoj blizini Bulevara Evrope, škola, vrtića, više dečijih igralištaOvaj stambeni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 30.400 €, 38,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je potpuno renoviran pre godinu dana i stilizovan od strane arhitekte, sa modernim i funkcionalnim enterijerom. Dvostrano je orijentisan, osvetljen i prostran, sa puno prostora za odlaganje, što ga čini veoma praktičnim za život. Nalazi se na gornjem Dorćolu, u ulici Kralja Petra,....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Blok 60, 28.500 €, 38,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, površine 38kv, nalazi se u novoj zgradi (2022god), u naselju New Minel u ulici Tošin bunar. Stan je luksuzno opremljen. Sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje, dnevne sobe, odvojene spavaće sobe i terase. U dnevnoj sobi ima trosed na razvlačenje, u spavaćoj francuski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 26.600 €, 38,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Central Garden, Starine Novaka Uslovi zakupa Obavezan depozit 700 € Režije: do 24000 RSD Agencijska provizija 50% Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 26.600 €, 38,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122913, IV/, klima, lift, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. Izdaje se atraktivan stan u novogradnji, završenoj 2025. godine, smešten u mirnoj ulici na Slavujevom vencu, u neposrednoj blizini kompletne infrastrukture i svih ključnih sadržaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 20.900 €, 38,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno, opermljen stan na visokom prizemlju u novogradnji u ulici Braće Lučić. Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, terasa. NIski mesečni troškovi. Mogučnost zakupa garažnog parking mesta uz doplatu. Odmash useljivo, Potreban depozit u visini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Hilandarska. odličan, nov, kompletno i kavalitetno namešten jednoiposoban stan nadomak strogog centra grada, Sprpskog narodnog pozorišta i Bulevara oslobođenja. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 38 m2 CENTAR – SPENS ul. Maksima Gorkog, namešten dvosoban stan. 9 sprat od 10, lift, cg, vm, tv, ODMAH USELJIV Cena mesečno 500 Evra + 500 Evra depozit 064-829-5008, 0648295005, 021-633-7037, CENTAR – SPENS ul. Maksima Gorkog 38 m2 - 500 Evra IZ 48230....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 142 * VENIS Nekretnine * - Izdajemo 38 m2 DETELINARA ul.Orlovića Pavla, jednoiposoban namešten stan, 2 sprat od 5, terasa, cg, veš mašina, mašina za pranje suđa, tv, klima, USELJIV – NOV - NEUSELJAVAN CENA mesečno 500 Evra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP,38m2, JEDNOIPOSOBAN Izdaje se fantastičan, potpuno namešten stan, u novoj zgradi na prvom spratu (od ukupno 4). Površina stana je 38m2, funkcionalnog rasporeda idealan za jednu osobu ili par. Stan se nalazi u mirnom delu sa pogledom na dvorište, poseduje svoj parking koji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderno opremljen jednoiposoban stan u Centru. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Na četvrtom spratu zgrade sa liftom. Dvorišno orjentisan. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Futoške pijace, pešačke zone....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 40.000 €, 39,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.07.2025.,

www.gsigma.rs

Jednosoban stan, naselje 4 juli (D3). Stan se nalazi na petom spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od jedne sobe, kuhinje sa trpezarijom, hodnika i kupatila. Na podovima keramika, laminat, spoljna drvena stolarija Stan se nalazi u centralnom delu naselja 4.jul - u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 19.500 €, 39,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1.5, 39m, 27/7, lift, EG, telefon, interfon, slobodan parking oko zgrade. Novogradnja Moderno opremljen jednoiposoban stan u novogradnji u Prvomajskoj ulici, u Zemunu. Jednostrano orijentisan stan od 39m2 poseduje: dnevnu sobu sa trpezarijom, spavaću sobu, kuhinju i kupatilo. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 19.500 €, 39,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jednoiposoban stan od 39m2, koji se nalazi na visokom prizemlju nove zgrade na Podbari. Izuzetna lokacija, petnestak minuta hoda od Zmaj Jovine ulice. Stan je odmah useljiv i potpuno namešten. Grejanje je na gas što omogućava ekonomičnu potrošnju i niske troškove....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 36.000 €, 40,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nov nesuseljavan namesten jednoiposoban stan na 10-om spratu u novoj vrhunskoj zgradi - Radnicka 2 , sa top pogledom ka Petrovaradinskoj tvrdjavi. Na dohvat svih sadrzaja za urbano zivljenje. Direktno od vlasnika 0642616051 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 36.000 €, 40,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar (Spens), ulica Radnička. Nov, kompletno namešten jednoiposoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu nadomak Spensa, TC Promenada, Osnovnog suda, a u neposrednoj blizini strogog centra grada, fakulteta. Ovaj lep i svetao stambeni prostor nalazi se na X....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 36.000 €, 40,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux renoviran i kompletno opremljen 1.5-soban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u centru Beograda, na uglu Kneza Miloša i Kraljice Natalije. Stan je izuzetno svetao, funkcionalan, opremljen moderno dizajniranim nameštajem i svim neophodnim tehničkim uređajima za....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 784)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>