• GoHome Professional
do 190000 eura 1.sprat - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • do 190000 eura 1.sprat - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura 1.sprat

  • Za upit "do 190000 eura 1.sprat" pronađeno 5 234 nekretnina - prosečna cena 1.968 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ZLATIBOR, 165.000 €, 77,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju kuća na Zlatiboru, naselje Zova. Ravnogorska ulica. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju, na oko 15 minuta lagane šetnje od centra Zlatibora i zone oko Kraljev trg. Kuća je ukupne površine 150 m², sa osnovom objekta od 77 m² i nalazi se na placu površine 3 ara. Objekat....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 165.000 €, 172,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

- U prilici smo da Vam ponudimo salonski stan u pešačkoj zoni u Somboru. - Stan se nalazi na prvom spratu do kog se dolazi spoljašnjim stepenicama, mada je moguće obezbediti i ulaz iz unutrašnjosti zgrade - Iznda stana se nalazi tavanski prostor kom imate pristup i prostire se celom....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 165.000 €, 240,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoetažna kuća, prizemlje i sprat sa malim podrumom, u urbanom delu naselja Branko Bjegović površine 240m2 sa placem površine 883m2. Svaka etaža je nezavisna stambena jedinica, do kojih vodi spoljašnje stepenište. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i....

 
 
 
  Kuća, SVILAJNAC, 165.000 €, 123,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJA – LUKSUZNA KUĆA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Prodajemo luksuzno opremljenu kuću, spremnu za useljenje na placu od 5, 97 ari! Površina : 123 m² u osnovi Struktura: Podrum, visoko prizemlje i sprat Raspored prostorija ✅ Podrum – tri potpuno uređene prostorije, opremljene na nivou stambenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 165.000 €, 124,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.indomio.rs

Porodična stambena zgrada sa dva ulaza i tri vlasnika. U mirnom delu starog Ceraka iznad restorana Pink, u blizini Vladimira Dujića, nalazi se deo Sandžačke ulice, gde se prodaje komforan dvosoban stan na prvom spratu i dvosoban stan u potkrovlju, koncipirano kao četvorosoban duplex.....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 165.000 €, 120,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnoj lokaciji nedaleko od centra grada nalazi se ova fantastična nekretnina. Kuća je odlična za porodičan život. Na placu od 563 m2 smeštena je kuća, garaža, pomočni objekti i letnjikovac. Može i na kredit. Kuča je izolovana, i uvedeno je centralno grejanje na gas. Kuća poseduje:....

 
 
 
  Poslovni prostor, SUBOTICA, 165.000 €, 148,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor u centru Subotice, poslovni prostor je na prvom spratu i ima 148 m2. Sastoji se od hodnika, sanitarnog čvora, kuhinje, i četiri kancelarije. Grejanje je na struju, podovi su keramičke pločice i parket. Poslovni prostor je odmah useljiv. CB nekretnine, Subotica....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 165.000 €, 90,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2022.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo uknjižen stan u Braće Jerkovića na prvom spratu od devet.Grejna površina je 82m2.Stan odličan, sređen -renoviran sa pvc stolarijom . Zgrada ima toplu vodu ,parking dva lifta. Stan je jugoistočno orjentisan ,ima lođu zastakljenu. Agencijska provizija 2%....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 165.000 €, 98,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U neposrednoj blizini Korzoa prodaje se četvorosoban stan na prvom spratu. Stan ima 98 m2, sastoji se od ulaza, trpezarije, dnevne sobe, kuhinje sa izlazom na terasu, ostave, WC-a, kupatila i tri spavaće sobe. Stolarija je klasična drvena, podovi su keramičke pločice i parket. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 165.000 €, 216,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u naselju Branko Bjegović. Ukupna površina placa je 355m2, objekat ima 216m2 (108 u osnovi, Po+P+I). U prizemnom delu nalaze se garsonjera i dvosoban stan. Prvi sprat se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-430 (od ukupno 430)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>