• GoHome Professional
do 190000 eura 1.sprat Oglasi objavljeni od posled - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190000 eura 1.sprat Oglasi objavljeni od posled - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura 1.sprat Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 190000 eura 1.sprat oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 190.000 €, 300,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju dve odvojene porodične kuće sa 14,15 ari placa u naselju Pahuljica. Jedna kuća se sastoji iz dva dela, jedan deo sadrži dnevni boravak sa trpezarijom, kupatilo, spavaću sobu i letnju kuhinju, dok se drugi deo sastoji iz dva sprata, na prvom spratu postoje 4 spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 190.000 €, 51,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo dvosoban stan u Zemunu, na prvom spratu novog stambenog objekta na Pregrevici. U neposrednoj blizini škole, vrtića, stajališta više linija gradskog prevoza i ostalih potrebnih sadržaja. Sastoji se od ulaza, kombinovane dnevne sobe sa delom za kuhinju i trpezariju, spavaće....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 170.000 € na 190.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 190.000 €, 75,00 m2 cca 2530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.07.2025 - 164.800 €
13.08.2025 - 160.500 €
29.12.2025 - 170.000 €
27.03.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 118422, I/III, klima, terasa, uknjižen, novogradnja, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju troiposoban stan od 75m² u urbanoj vili na Adicama. Stan se nalazi na prvom spratu a grejanje je na toplotne pumpe. Prodaje se kompletno namešten. Ispred zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 185.000 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Save Kovačevića - Milana Uzelca 3. 0, 87m2 (terasa 5m2), 1/2, EG/gas i struja, klima, telefon, interfon, KATV, internet Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan od 87m2 u naselju Sava Kovačević, u blizini Prvomajske ulice. Stan se nalazi na prvom spratu, od dva,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 190.000 €, 55,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi je retka i zanimljiva nekretnina sa velikim potencijalom da se vrednost poveća i dobije prioritet na lokaciji. U ulici Rajka od Rasine, tik iznad Požeške ulice na Banovom brdu. Na prvom spratu je 2.0 stan od 55 m2. Dvostrano orijentisan, dve terase. Rajka od Rasine, Beograd,....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 160.000 € na 190.000 € dana 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 190.000 €, 56,00 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.07.2025 - 170.000 €
27.11.2025 - 160.000 €
14.03.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052367. DVOSOBAN STAN,TRG KOMENSKOG. NOVI SAD. 56M2 <p class="MsoNormal" style="mso-margin-top-alt:auto;mso-margin-bottom-alt:auto; line-height:normal"> Na prodaju je komforan dvosoban stan od 56 m² u mirnom i traženom delu Novog Sada – Trg Komenskog , idealna lokacija za one....

 
 
 
  Kuća, VRBICA, 190.000 €, 250,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Spratna kuća u novijoj gradnji, prostrana, u tri nivoa, prizemlje i sprat su iste strukture, a sastoje se iz dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, ostave ili vešernice i terase, dok je na potkrovlju jedna neadaptirana prostorija. Kuća je opemljena gradskom vodom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 190.000 €, 68,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

UKNJIŽEN STAN U CENTRU MIRIJEVA! RETKO U PRODAJI! Kontakt: +381668091211 Cena: 190.000&#8364; Lokacija: Beograd, Mirjevo, sprat 1 Površina: 68m2 + 5m2 terase Struktura: Četvorosoban stan koji se sastoji od: - Open space dnevnog boravka sa terpezarijom; - 3 spavaće sobe; - terase; - kupatila;....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ledena Stena, 190.000 €, 350,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća kvalitetne gradnje na Ledenoj steni, 350m2, PR,II,PK. U osnovi je 88m2. Prizemlje se sastoji od 3 prostorije koje mogu biti i u funkciji poslovnog prostora, kuhinje i kupatila, na podu je postavljena keramika. Prvi sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 190.000 €, 54,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Kačićevoj ulici, 54m2, upotrebna dozvola je na 84,3m2, a mereno je 108m2. Neposredna blizina Aviv Parka – u samom srcu dešavanja, okružena kafeterijama, prodavnicama, restoranima i svim sadržajima koji čine svakodnevni život udobnim i praktičnim. Prostorije prizemlje:....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 190000 eura 1.sprat (5651)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>