• GoHome Professional
do 180000 eura 60 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 180000 eura 60 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura 60 m2

  • Za upit "do 180000 eura 60 m2" pronađeno 12 617 nekretnina - prosečna cena 2.160 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 111.450 €, 60,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izgradnja na top lokaciji u samoj blizini centra. Useljiva krajem 2021. Povrat pdv-a. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BAČKA PALANKA, 59.000 €, 60,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najprometnijih lokacija u Bačkoj Palanci, u ulici Jugoslovenske armije, prodaju se dva ulična lokala idealna za različite delatnosti.Lokal 1: 63 m2Lokal 2: 59 m2Oba prostora su svetla, funkcionalna i sa direktnim ulazom sa ulice, što ih čini odličnim izborom za trgovinu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 124.000 €, 60,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 60m2, terasa 5m2, CG, NPR/IV, telefon, interfon, parking. Uknjižemo 60m2. Stan na odličnoj lokaciji, izuzetno svetao sa odličnim rasporedom prostorija. Mogućnost dogovora da se stan uzme sa stvarima. Ispred zgrade se nalazi veliki parking. Stan za svaku preporuku! Kontakt 064/8132137....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 198.000 €, 60,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan na Novoj Detelinari. Prodaje se kompletno namešten. http://spens-nekretnine.rs/ Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja,uknjiženog,održavanog,dvoiposobnog dupleksa na Grbavici.Na donjoj etaži su dnevni boravak,kuhinja i kupatilo a gornjoj dve sobe i drugo kupatilo.Stan je dvorišno orjentisan pa je zaklonjen od buke i ima lep pogled.Uknjižen je na 60 m2 ali u stvarnosti ima više. 60m2 133500e....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 16.000 €, 60,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u selu Gornje Vlase, opština Gadžin Han. Idealna investicija za one koji žele da se sklone od gradske buke i da nađu mir u prirodi. Kuća se nalazi na placu od 445 m2. Kuća se sastoji od jedne sobe prizemlju, dve sobe na spratu i velike terase. Ozidan poljski wc, ima....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Retkost na tržištu — nov 2.0 uknjižen stan u zoni Sunnyville U ponudi je nov, uknjižen, trostrano orijentisan, funkcionalan i izuzetno kvalitetno građen dvosoban stan sa terasom površine 60m². Nalazi se se na visokom prizemlju male stambene zgrade u kojoj postoji samo 5 stanova. Zgrada....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 43.000 €, 60,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela sa kućom u sivoj fazi površine 60 m2 na 53 ara placa. Kuća se nalazi u Ljubiću, potez Matijine Livade. Kuća ima bunar Cena 43000eura + agencijska provizija Agencija KULA .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 186.000 €, 60,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129484, III/, lift, terasa. U ponudi je kompletno opremljen stan u savremenom kompleksu Avijacija – Square Garden, na trećem spratu, ulično orijentisan ka mirnoj ulici.Stan čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Prodaje se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Orlovska, Zvezdara, 150000€, 60m², Jednoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Orlovska, Zvezdara Orlovska.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 128.750 €, 60,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Dupleks sa odličnim rasporedom prostora na top lokaciji, garaža sa rolo vratima u dvorištu zgrade je u ceni. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 154.500 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, funkcionalan stan na veoma traženoj lokaciji. U blizini Spensa, Promenade, Keja, fakulteta...Pogodan za život, kao i za izdavanje. Retko u ponudi! Za više informacija, pozovite! .

 
 
 
  Kuća, GORNJI MILANOVAC, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Selo Donja Vrbava, 12 km od Gornjeg Milanovca na putu ka Kragujevcu. Blizina planine Rudnik. Predivna, netaknuta priroda.Stara kuća i 80 ari placa. ag proviziaj 2% .

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 100.000 € na 120.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 100.000 €
01.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Stan u izgradnji predviđenog useljenja do kraja 2026. godine. Mirna lokacija - Donji grad, nedaleko od centra, Beovoza, škole Ima dve komforne spavaće sobe i dnevni boravak sa kuhinjsko-trpezarijskim delom. Uredna građevinska dozvola. Mogućnost kupovine parking ili garažnog mesta.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 195.000 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan, dvoiposoban stan na prvom spratu novoizgrađenog objekta na Vidikovcu. Veoma svetao i topao, prostran i funkcionalno organizovan. Prostorije stana: predsoblje, dnevna soba sa izlazom na lođu, kuhinja sa trpezarijom, 2 spavaće sobe i kupatilo. U stanu ostaje sav ugradni nameštaj,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 70.000 €, 60,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je funkcionalan i komforan stan od 60m² + 3 terase, savršeno raspoređen za moderan život. Stan poseduje kuhinju sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i čak tri terase koje prostoru daju dodatnu svetlost i osećaj širine. Uz stan dolazi i pripadajući podrum. Lokacija....

 
 
 
  Stan, BANJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju uknjižen stan od 55m2, sa terasom ima 60m2. Nalazi se u mirnoj zgradi, na spratu su samo dva stana. Postoji mogućnost kupovine parking mesta ispred zgrade za 10.000 eura. Raspored prostorija: hodnik, kupatilo, ostava, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, spavaća soba....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 75.000 € na 72.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, RIPANJ, 72.000 €, 60,00 m2 cca 1200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 75.000 €
08.05.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Ripanj kuća, 60m2, 18a, PR/0, čvrsto gorivo, parking, asfaltni put. Kuća u Ripnju na 150m od samog centra, nalazi se na placu od 18a koji je deljiv na dva dela. Širina placa do ulice je 47m2. Plac je u blagom padu, sa mogućnošću izgradnje stambenog objekta PR+1 ukupno 200m2.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122662, I/II, terasa. Na prodaju trosoban stan u stambenom kompleksu na Telepu u blizini Dunava. Useljiv jul-avgust ove godine. Cena je sa PDV-OM i postoji mogućnost povrata PDV-a. Kvalitetna zgrada. Telefon 066- 95- 18-151. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 132.000 €, 60,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Zvezdara, Ljubice Luković, u blizini Severnog bulevara, 60m2+T, dupleks, I sprat i potkrovlje. Odlična lokacija, u neposrednoj blizini Ruzveltove ulice i Bulevara Kralja Aleksandra, blizina snabdevanja i prevoza. Prvi nivo: hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 154.000 €, 60,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u ulici Vojvode Blažete na Zvezdari, u mirnom i lepo povezanom delu grada. Odlična lokacija u neposrednoj blizini Olimpa, prodavnica, autobuskih linija i svih neophodnih sadržaja za svakodnevni život. Funkcionalan raspored i prijatno okruženje čine ovaj stan....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 80.000 €, 60,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 96841, prizemna, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, cela. Kuća sa okućnicom i 2 lokala za kompletno renoviranje, odlična lokacija. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 126.000 €, 60,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan dvoiposoban stan u izgradnji. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Dvostrano orjentisan. Rok izgradnje jun 2024. Za sve dodatne informacije pozovite 064/8222-176 Dejan. Centar nekretnine 021, Novi Sad, Registarski broj posrednika: 1146 - Šifra nekretnine: 1003098 .

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Elemir - dvosoban stan površine 60m2 u prizemlju. Stan je renoviran, plin, poseduje dve šupe i ograđeni deo dvorišta. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 160.000 €, 60,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran stan prekoputa pijace na Karaburmi. Stan je uknjižen na 51m2 + 9m2 terasa. Stan se sastoji od dnevnog boravka, spavaće sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, zastakljene terase, hodnika i kupatila. Moguća kupovina putem stambenog kredita. GREJANJE - TA, sprat VPR/5, TERASA,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan dvoiposoban stan na mirnoj lokaciji u blizini Železničke stanice. Dvostrano orijentisan sa dve terase. Nalazi se u kvalitetnoj zgradi od žute fasadne cigle, okružen je zelenilom i svim sadržajima potrebnim za porodičan život. Kompletno namešten! Za više informacija pozovite.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 156.440 €, 60,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam odličan tosoban stan u izgradnji sa rokom useljenja kraj 2023.godine. Zgrada se nalazi na prestižnoj lokaciji koja je udaljena svega 800 metara od pešačke zone u cenrtu grada. Cena je sa pdv-om, tako da kupac prve nekretnine ima pravo na povrat pdv-a. Oprema koja....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 199.000 € na 190.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 190.000 €, 60,00 m2 cca 3170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 199.000 €
01.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija na Voždovcu, u samom centru ulice Vojvode Stepe, preko puta Visoke elektrotehničke škole, nalazi se stan sa izuzetnim investicionim potencijalom. Stan je za kompletno renoviranje, što predstavlja idealnu priliku za kupce koji žele da prostor oblikuju....

 
 
 
  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 98.880 €, 60,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam uknjižen stan u zgradi u centru Sremskih Karlovaca. U blizini se nalazi pijaca, pumpa, marketi, apoteke, autobusko stalajište. Ispred zgrade ima parking za stanare. Stan je kompletno renoviran pre godinu dana, pvc stolarija, promenjena vrata, pločice su u celom stanu.....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 114.000 €, 60,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo lep stan u naselju Kaluđerica, opština Grocka. Stan je površine komfornih 60m2. Po strukturi je dvoiposoban stan. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri spratova. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog predsoblja,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 178.710 €, 60,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 159.650 €, 60,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan trosoban stan površine 60m², smešten u jednom od najtraženijih delova Novog Sada – na Grbavici. Ova lokacija je sinonim za udobnost gradskog života, sa svim sadržajima na dohvat ruke – škole, vrtići, prodavnice, parkovi i javni prevoz nalaze se u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BANJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je lep, izuzetno svetao i funkcionalan stan u mirnom delu Višnjička Banja, smešten u prizemlju kvalitetne novogradnje. Stan ima 60m², po strukturi je dvoiposoban i odlikuje se odličnim rasporedom. Sastoji se od prostranog i svetlog dnevnog boravka sa trpezarijskim delom,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.150 € na 169.683 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 169.683 €, 60,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.01.2026 - 190.150 €
29.03.2026 - 169.683 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan je površine 60,21m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Nalazi na prizemlju stambene zgrade od četiri sprata sa liftom. Slike su primer kako se stan može opremiti. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U ponudi su....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 154.000 €, 60,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo moderno opremljen stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Zlatiboru, u samom centru! Ovaj prostran stan površine 60m² nudi savršen balans udobnosti i funkcionalnosti, idealan kako za život, tako i za investiciju. Stan je odličan, smešten na drugom spratu zgrade koja....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 50.000 €, 60,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Šifra:#v91 Vikendica sa prelepim pogledom na Kosmaju, na 50km od Beograda Od prostorija poseduje: -prvi novo: dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo, -drugi nivo: dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo, -treci novo: dve spavaće sobe Cena: 50.000€ Šifra:#v91 Kvadratura:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 165.000 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Idealan porodični stan 60m2-Podbara. Prodajemo trosoban stan , južno orijentisan na jednoj od traženijih lokacija u Novom Sadu- na svega par minuta hoda od centra grada i Keja. Glavna prednost je izuzetno funkcionalan raspored. Iako ima 60m2, stan poseduje tri komforne spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128855, IV/IV, klima, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, tavan, mogucnost prosirenja, deljiv. Odlican, sredjen, komforan stan od 60m2, dvorisno orjentisan, na IV spratu Novom Naselju! Zgrada je iz 90.tih, odrzavana, bez ikakvih....

 
 
 
  Farma, UB, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU! Seosko domaćinstvo na Ubu, Vrhovine Poljoprivredno zemljište 2.2 ha Kuća kompletno renovirana, nova stolarija, krov i fasada Pomoćni objekti Bunarska tehnička voda Monofazna struja sa mogućstvom prelaska na trofaznu Objekti svi u dobrom stanju, aktivno domaćinstvo Vlasništvo....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 119.500 € na 138.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 138.000 €, 60,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 119.500 €
15.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora zadovoljava viši standard stanovanja. Objekat se gradi sa kompletnom dokumentacijom a u izgradnji se koriste najkvakitetniji materijali. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 186.000 €, 60,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129484, III/, lift, terasa. U ponudi je kompletno opremljen stan u savremenom kompleksu Avijacija – Square Garden, na trecem spratu, ulicno orijentisan ka mirnoj ulici. Stan cine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavace sobe, kupatilo i terasa. Prodaje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 457)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>