• GoHome Professional
do 180000 eura 60 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 180000 eura 60 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura 60 m2

  • Za upit "do 180000 eura 60 m2" pronađeno 12 610 nekretnina - prosečna cena 2.160 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • 4.sprat
    • uknjižen
    • luksuzan
    • lift
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 171.111 €, 60,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova u izgradnji u Sremskoj Kamenici, na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, idealnoj za porodičan život ili investiciju. Ovi jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni stanovi u okviru novogradnje predstavljaju savršen izbor za kupce koji traže kvalitetnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 154.500 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno renoviran i uknjižen dvosoban stan u srcu Novog Sada, sa prelepim pogledom na grad i Frušku goru. Nalazi se u staroj, kvalitetnoj zgradi nadomak pešačke zone, a u izuzetno mirnoj ulici, bez autobusa i buke. Dnevni boravak, čiji zid je u staklenom portalu, čini....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 53.000 € na 49.000 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PARAĆIN, 49.000 €, 60,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.12.2025 - 53.000 €
17.03.2026 - 49.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.12.2025.,

www.heroldo.com

Prodajemo funkcionalan, dvoiposoban stan od 60 kvadrata u Paraćinu, na petom spratu u širem centru grada. Pravilan raspored prostorija. Poseduje dve odvojene sobe, kuhinju sa trpezarijom, komforno predsoblje, prostoriju za pranje veša, kupatilo i prostranu terasu. Moguća je zamena....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 38.000 €, 60,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odmah useljiva jednoiposobna nameštena vikendica na mirnom mestu izneđu Kelebijske šume i šume na Makovoj Sedmici . Trofazna struja , klima , peći na čvrsto gorivo , bušeni bunar , termoizolacija , garaža , uredna dokumentacija , dobar komšiluk . Vikendica se prodaje sa....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Vrnjačkoj Banji, u neposrednoj blizini izvora Snežnik. Ova kuća površine 60m² prostire se na dva nivoa i predstavlja idealnu priliku kako za život, tako i za izdavanje. Na svakom nivou se nalazi funkcionalno organizovan prostor koji uključuje dnevnu i spavaću sobu,....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 17.000 €, 60,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU SPRATNI DEO KUĆE POVRŠINE 60M2, NA PLACU OD 3,5 ARI, U BLIZINI "BIBCA". KOMUNALNO OPREMLJENA, STRUJA, VODA, KANALIZACIJA. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 179.000 €, 60,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Medak 3, zgrada u parku i zelenilu, lift, cg, topla voda .. / ul. Borivoja Stevanovića, zgrada iz 90-ih, crvene fasadne cigle, uredan ulaz, interfon, lift, svetao, funkcionalan stan, pvc, stolarija, CG, daljinska topla voda, 2.0 adaptiran u 2.5, Lođa, spr. II/5, pripadajući podrum,....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

2.0, 60m2(terasa 5m2), EG, PR/III, telefon, interfon. Uknjiženo 55m2 Na deset minuta od centra grada, u mirnom okruženju nudimo Vam uknjižen stan u novogradnji. Kvalitetna i funkcionalna gradnja pruža udobnost porodičnog doma. Mogućnost kupovine parking mesta po ceni od 10.000,00....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 155.500 €, 60,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2022.,

www.indomio.rs

Odlična komforna trosobna uknjižena nekretnina na najtraženijoj i prestižnoj lokaciji u Novom Sadu, Liman 1 odmah uz fakultete, udaljen je 300 m od najvećeg šoping centra Promenada, 250 m od Spensa i 500 m od prelepe plaže Štrand i Dunava, kao i 15–tak minuta hodom do samog centra....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 43.000 €, 60,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju parcela sa kućom u sivoj fazi površine 60 m2 na 53 ara placa. Kuća se nalazi u Ljubiću, potez Matijine Livade. Kuća ima bunar Cena 43000eura + agencijska provizija Agencija KULA .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 190.500 € na 185.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 185.000 €, 60,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 190.500 €
13.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Grbavica - Tolstojeva. EKSKLUZIVNA PRODAJA TROSOBNOG STANA NA TOP LOKACIJI! Stan se nalazi u zgradi novije gradnje na 3/5 spratu, sa liftom. Površine je 60m2, uknjižen 1/1. U osnovi je trosoban, sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa polu-izdvojenom kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 75.000 €, 60,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053560, NOVI SAD, TELEP, DVOSOBAN STAN, 60m2 Komforan, nov dvosoban stan na Telepu. Izuzetno povoljna nekretnina, za cenu garsonjere dobijate 60m2 dvosoban stan. Ako to nije dovoljan razlog da se odlučite za kupovinu u traženoj ceni dobijate prostranu garažu sa ostavom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 168.000 €, 60,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Funkcionalana stan 2.5 od 60m2 na 4. spratu od 6 spratov, zgrada ima lift. Planirani završetak izgradnje je juni 2025. godine. Stan je svetao, na dobroj lokaciji, blizo stanica GSP (Trgovačka) i u blizini više škola i vrtića. Prostor je dobro iskorišten a upotrebljeni su kvalitetni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 180.000 €, 60,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, 3.0, kompletno opremljen, eg, 4/4, terasa. U prilici smo da vam ponudimo lep, kompletno namešten stan na odličnoj lokaciji na Ledinama. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, od kojih jedna poseduje veliki garderober, kupatila i terase.....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 75.000 €, 60,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo nove uknjižene planinske kuće -Vikendice, koja se nalazi u novoizgrađenom kompleksu, vikendice nisu lepljenje već su samostalne rađene su u nizu i građene su u dva nivoa, ukupne površine oko 60m (u osnovi je 35m2) +terasa+ 2 ara placa. Prodaju se komletno opremljena sa novim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 162.000 €, 60,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan pod garancijom, u potunosti nov, prelep, komforan, odličan za porodičan život, ušuškan od buke. Zgrada poseduje lift. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Za više informacija pozovite naše agente! Terasa, Lift.

 
 
 
  Farma, UB, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU! Seosko domaćinstvo na Ubu, Vrhovine Poljoprivredno zemljište 2.2 ha Kuća kompletno renovirana, nova stolarija, krov i fasada Pomoćni objekti Bunarska tehnička voda Monofazna struja sa mogućstvom prelaska na trofaznu Objekti svi u dobrom stanju, aktivno domaćinstvo Vlasništvo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ćele Kula, 110.000 €, 60,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju stan u izgradnji na najtraženijoj lokaciju u centru grada, u blizini stadiona Čair. Stan idealne strukture koji sa 60m2 ima čak 3 spavaće sobe i zaseban dnevnotrpezarijski prostor sa kuhinjom. Predsoblje iz koga se ulazi u sve prostorije, kupatilo, toalet, terasa. U cenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 172.000 €, 60,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1052620, BULEVAR, LUX- DVOSOBAN STAN, 60m2 Na izuzetnoj lokaciji prodaje se LUX dvosoban stan. Odvojen toalet i kupatilo ; zastaklena terasa na kojoj se nalazi ves masina. Fantastičano lep i opuštajući pogled na Frusku Goru, zelenilo ispred zgrade i decije igraliste sa teretanom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 103.000 €, 60,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan dvosoban stan velike kvadrature koji lako može biti dvoiposoban na potezu Keja. U samoj blizini stan je fakultet, centar, više marketa, kafića, i sve što je potrebno za miran život. Stan je odlično održavan, potrebna su manja ulaganja. Stan koji definitivno....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvorišni stan površine 60 m2. Sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dve zasebne sobe, kupatila i ostave. Stanu pripada jedna pomoćna prostorija. Nalazi se u blizini centra grada. Stan se prodaje ili menja za garsonjeru uz doplatu. .

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća od 60m2. Ima 2 etaže. U prizemlju od prostorija ima manji dnevni boravak, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo i kuhinju sa trpezarijom u koju se ulazi sa spoljne strane. Potkrovlje je ozidano pre 3 godine, ali nije završeno. Na ulazu se nalazi natkrivena terasa. Kuća....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 38.000 €, 60,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2025.,

www.indomio.rs

Nova vikendica ukupne površine 60m2 na placu 8.89a sa posađenim voćem, dunjom, kajsijom i šljivom u punom rodu. Vikendica poseduje dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo, potkrovlje koje nije završeno i prelepu terasu od 15m2 sa pogledom na Ćupriju u planinu Rtanj. Vikendica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Vlasnik želi isključivo zamenu za kuću u bližoj okolini Novog sada, prednost sremska strana. Kuća mora biti uslovna za život, da grejanje bude na gas i da postoji asfaltni prilazni put. .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 29.000 €, 60,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odlična vikendica u banji Topilo na 25 km od centra Niša. Odličan asvaltirani put do banje Topilo omogućava dolazak do vikendice za pola sata vožnje.Kuća se sastoji od :hodnika iz koga se pravo ide u kuhinju,desno u kupatilo a levo u solidan dnevni boravak.Iz dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 117.640 €, 60,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izgradnja na top lokaciji u samoj blizini centra. Useljiva krajem 2021. Povrat pdv-a. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 95.000 €, 60,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 60m², smešten na prvom spratu stambene zgrade u naselju Durlan. Stan se sastoji od manjeg hodnika, toaleta, kuhinje sa izlazom na terasu, prostranog dnevnog boravka, spavaće sobe i kupatila. Grejanje je na TA peći, što omogućava kontrolu potrošnje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 82.400 €, 60,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, centar, Dvosoban, komforan, renoviran stan, koji se lako može preurediti u 2,5soban. Stan je dvorišno orijentisan, ima sopstveno grejanje, podstanica na struju.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053046 .

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 18.000 €, 60,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU SEOSKO DOMAĆINSTVO U SELU SLAVUJEVCE, NA 15-AK KILOMETARA OD LESKOVCA. PORODIČNA KUĆA JE ZIDANA OD ČVRSTOG MATERIJALA, POVRŠINE OKO 60M2, SA POMOĆNIM OBJEKTIMA NA PLACU, PLAC JE POVRŠINE 14 ARI. KUĆA SE NALAZI PORED ASFALTNOG PUTA, KOMUNALNO OPREMLJENA. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA :1054213. NOVI SAD, DETELINARA, DVOIPOSOBAN STAN, 60m2. Oglašavamo prodaju dvoiposobnog stana pozicioniranog na prvom spratu zgrade starije, kvalitetne gradnje. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom koja je fizički odvojena, dve spavaće sobe i kupatilo i terasu na koju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Kneginje Ljubice, Medijana, 150000€, 60m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Kneginje Ljubice, Medijana Kneginje Ljubice.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 80.000 €, 60,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

F E N O M E N A L N A vikendica, na odličnoj poziciji. Napravljena od prirodnih materijala, SIBIRSKOG KEDERA, sa pogledom na Dunav. Prodaje se kompletno nameštena, sa svim sa slika. Za više informacija, pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 186.000 €, 60,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054791, TELEP, BANIJSKA 30, DVOIPOSOBAN, 60M2 U ponudi je prelep trosoban stan od 60m² koji odiše toplinom doma i pruža savršen balans komfora, funkcionalnosti i porodične atmosfere. Idealan je za porodice, ali i za sve koji žele miran i prijatan životni prostor bez dodatnih....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRNJAČKA BANJA, 142.000 €, 60,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lokal koji se nalazi na jako dobroj lokaciji, na samo 300m od centra. Površine 60m2. lokal je pogodan za sve vrste poslovnih aktivnosti. Cena lokala je 142.000 eura. Kupac ne plaća agencijsku proviziju. Informacije na tel. 065/90 73 165. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BAČKA PALANKA, 59.000 €, 60,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najprometnijih lokacija u Bačkoj Palanci, u ulici Jugoslovenske armije, prodaju se dva ulična lokala idealna za različite delatnosti.Lokal 1: 63 m2Lokal 2: 59 m2Oba prostora su svetla, funkcionalna i sa direktnim ulazom sa ulice, što ih čini odličnim izborom za trgovinu,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 61.800 €, 60,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Za prodaju poslovni prostor od 60m2 - Podbara u blizini Kosovske ulice. Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona: 066 82 92 300, 065 27 27 091, Bulevar Evrope 44, N-Nekretnine, upisan u registar posrednika 1405. .

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 44.900 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Prelep dvosoban stan u kući na prvom spratu, sa velikom dnevnom sobom, spavaćom sobom, kuhinjom sa trpezarijom, kupatilom i terasom. Stan za svaku preporuku. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 194.800 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najstabilnijih i najtraženijih lokacija u Novom Sadu realizuje se savremeni stambeni objekat, osmišljen za kupce koji žele spoj visokog kvaliteta stanovanja i sigurne investicije. U ponudi su ukupno 32 stana funkcionalnih i atraktivnih kvadratura od 44 m² do 69 m², idealnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128855, IV/IV, klima, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, mogućnost proširenja, deljiv. Odličan, sređen, komforan stan od 60m2, dvorišno orjentisan, na IV spratu Novom Naselju! Zgrada je iz 90.tih, održavana, bez ikakvih....

 
 
 
  Kuća, PROKUPLJE, 67.000 €, 60,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Lokacija: Prokuplje Kuća: Površina oko 220 m² Dvorište: 555 m² ️ Pomoćni objekat: 60 m² Stara kuća: 37 m² Cena: 67.000 € Prodaje se prostrana porodična kuća koja se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja, zajedno sa svim stvarima koje se nalaze u njoj. Idealna prilika za one koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 135.960 €, 60,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan. Uknjižen 1/1. U stanu su potrebna ulaganja. Nalazi se na Petrovaradinu, pre tunela. Svega 5 minuta do centra grada. Odlično kako za život, tako i za izdavanje. Centar nekretnine 021, Novi Sad, Registarski broj posrednika: 1146 - Šifra nekretnine: 1002852 .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 154.000 €, 60,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo moderno opremljen stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Zlatiboru, u samom centru! Ovaj prostran stan površine 60m² nudi savršen balans udobnosti i funkcionalnosti, idealan kako za život, tako i za investiciju. Stan je odličan, smešten na drugom spratu zgrade koja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 472)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>