• GoHome Professional
do 170000 eura 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 170000 eura 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 170000 eura 60 m2

  • Za upit "do 170000 eura 60 m2" pronađeno 11 903 nekretnina - prosečna cena 2.101 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • klima
    • dve lođe
    • 2.sprat
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 186.000 €, 60,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123766, III/, klima, lift, terasa. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Dvosoban stan, Novi Sad - Centar | Prodaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 186.000 €, 60,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123766, III/, klima, lift, terasa. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 144.070 €, 60,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan u izgradnji sa rokom septembar 2025. godine. Prepoznatljiv kvalitet gradnje i opreme. Pouzdan investitor. Za kupce prve nekretnine mogućnost povrata PDv-a! Pozovite za više informacija! 021/6620001 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar grada, ulica Grčkoškolska. Kompčetno namešten, veoma komforan dvosoban salonski stan sa visinom plafona preko 3.5m. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, ostava i velika terasa sa lepim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 149.350 €, 60,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju se nudi funkcionalno i promišljeno organizovan stan površine 60m2, koji u sebi nosi potencijal daleko veći od kvadrature. Stan se nalazi u Tozinom sokaku, u mirnom delu grada, okružen svim što je potrebno za normalan i funkcionalan svakodnevni život. Prodavnice, zelenilo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju nov dvoiposoban stan u novogradnji na Paliluli, u blizini hotela ,,Tami Residece". Nalazi se na cetvrtom spratu zgrade sa liftom, sto omogucava prelep panoramski pogled na grad. Sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, 2 spavace sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130425, II/IV, klima, terasa, uknjižen, renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju renoviran dvoiposoban stan u Rumenačkoj ulici na drugom spratu bez lifta. Stan je uknjižen i okrenut prema dvorištu. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, VRANJE, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzan dvosoban stan u Vranju, uspešno pozicioniran na platformi Booking.com, sa izuzetnim ocenama i stalnom potražnjom tokom cele godine. Stan se nalazi u neposrednoj blizini hotela Hotel Royal Putnik, jedne od najtraženijih lokacija u gradu, što dodatno doprinosi njegovom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 148.320 €, 60,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savršena prilika za rekonstrukciju predivnog stana kod Banovine. Na korak od Izvršnog veća+++Agencijska oznaka stana 1064079, Novi Sad, Centar ( BANOVINA), 60 m2, dvoiposoban, treći sprat ( ne i poslednji). Stan fizički podeljen na dva, tako da u 60 m2, imate i dva kuparila i dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 162.000 €, 60,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan pod garancijom, u potunosti nov, prelep, komforan, odličan za porodičan život, ušuškan od buke. Zgrada poseduje lift. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Za više informacija pozovite naše agente! Kontakt telefon : 069-771-595 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 67.980 €, 60,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je izuzetan, kompletno renoviran dvosoban stan od 60 m², smešten na drugom spratu zgrade bez lifta, u širem centru grada. Stan se nalazi u odlično održavanoj zgradi, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja – idealan izbor za porodičan život ili investiciju. Raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lep dvoiposoban salonski stan u samom centru grada, blizu Riblje pijace. Stan je pravi salonski sa visokim plafonima, ima dve veće sobe i jednu manju, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo i malu ostavu, koja je sada pretvorena u manju kuhinju. U stanu je gradsko centralno grejanje.....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 53.000 €, 60,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji u Paraćinu, pogodan kako za porodičan život, tako i kao investicija. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi ka svim prostorijama, prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, svetle spavaće....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 125.080 € na 132.400 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BOLJEVCI, 132.400 €, 60,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 125.080 €
05.04.2026 - 132.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jakovo – stan u manjoj zgradi, idealno za porodicu. U ponudi stan u manjoj stambenoj zgradi u izgradnji, spratnosti P+1, sa ukupno 4 funkcionalne stambene jedinice. Svaki stan je pažljivo projektovan i obuhvata dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, kupatilo, dve spavaće sobe i terasu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 161.910 €, 60,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 87.000 €, 60,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u izgradnju u strogom centru grada. Stan poseduje dve spavaće sobe, hodnik, kuhinju sa trpezarijom i dnevnom sobom, kupatilo i terasu. Grejanje je na gas (sopstveni kotao), kvalitetna PVC stolarija, lift, podna obloga tarket. Odlična investicija za život ili rentiranje.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u Durlanu u neposrednoj blizini Lidla na bulevaru Sv. Pantelejmona.Nalazi se na prvom spratu zgrde koja nema lift koja nije priključena na centralno grejanje. Površina stana je 60m2 i po strukturi predstavlja dvoiposoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Novo naselje, ulica Todora Toze Jovanovića. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran, namešten, po strukturi dvosoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje, okružen zelenilom. Pozicioniran u neposrednoj blizini osnovne škole i vrtića, Bulevara Evrope....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

2.0, 60m2(terasa 5m2), EG, PR/III, telefon, interfon. Uknjiženo 55m2 Na deset minuta od centra grada, u mirnom okruženju nudimo Vam uknjižen stan u novogradnji. Kvalitetna i funkcionalna gradnja pruža udobnost porodičnog doma. Mogućnost kupovine parking mesta po ceni od 10.000,00....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 167.890 €, 60,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE LUX RENOVIRAN TROSOBAN STAN ULICA GAGARINOVA SPRAT 4 IMA LIFT 60m2 CENA 167890eur NOVA KUHINJA SA UGRADNIM UREDJAJIMA ULAZI U CENU KONTAKT 0692888507 .

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kompletno renoviran i moderno opremljen stan u jednom od najmirnijih i najprijatnijih delova Batajnice, smešten u kvalitetnoj zgradi novije gradnje sa odličnom izolacijom. Uknjižena površina stana iznosi 53 m², dok je stvarna površina oko 60 m². Stan je dvostrano orijentisan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 87.900 €, 60,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep dvoiposoban stan, novo, u izgradnji, na 6 spratu, s pogledom na ulicu, prodaje se na Ledenoj Steni, u komplesu Vagresovih zgrada. Prilikom prve kupovine, Kupac može ostvariti povraćaj pdv-a u iznosu od 10 %. Useljenje u stan maj 2025 god. VREDI POGLEDATI Za bliže informacije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 142.000 €, 60,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Ljubice Luković, u blizini Severnog bulevara, 60m2+T, dupleks, I sprat i potkrovlje. Odlična lokacija, u neposrednoj blizini Ruzveltove ulice i Bulevara Kralja Aleksandra, blizina snabdevanja i prevoza. Prvi nivo: hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2025.,

www.indomio.rs

Stan u srcu Karaburme – moderan, kvalitetan i uskoro useljiv! Nudimo Vam moderan stan u centralnoj ulici na Karaburmi, u Mirijevskom bulevaru, u nadogradnji na petom spratu. Stanovi su projektovani sa pažnjom na funkcionalnost i estetiku — bez gubitka kvadrature i sa izuzetno lepim....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 51.500 €, 60,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

PRILIKA KOJU NE TREBA PROPUSTITI – Dvosoban stan na odličnoj lokaciji! Zamislite stan sa savršenim rasporedom, u kojem je svaki kvadrat iskorišćen pametno. Stan u kojem se iz hodnika ulazi u svaku prostoriju – bez gubitka prostora, bez kompromisa. Lokacija: Širi centar grada, kod....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJEMO predivno sređen trosoban stan od 60 m2 na Telepu. II sprat u zgradi sa liftom. 60m2 sa stvarima 185400 eur . Prodaje se moderno, sa ukusom namešten a stvari su uračunate u cenu. Stan ima hodnik, dve spavaće sobe, dnevni boravak povezan sa kuhinjom i lepom terasom. Kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 166.860 €, 60,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux renoviran stan u naselju Banatić. Smešten je na 4. spratu od 6, u zgradi sa liftom. Poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak spojen sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo, ostavu i terasu. Idealan za porodičan život jer je smešten u mirnoj ulici sa dosta parking mesta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv moderan i kompletno namesten dupleks Nova Detelinara,Hadzi Ruvimova. Poseduje dnevnu sobu,terasu,odvojenu kompletno namestenu kuhinju,toalet za goste,ostavu,spavacu sobu,kupatilo sa kadom i manju sobu sa plakarima u koju moze stati i mala fotelja na razvlacenje. Parking,klime,lift,video....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 54.756 €, 60,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Nov, odmah useljiv stan u blizini Pedagoškog fakulteta. Sastoji se od hodnika,dnevnog boravka, dve spavaće sobe,kupatila i terase. Grejanje je na klimu. Nema povraćaja PDV-a. Izolacija- stiropor 10cm, na ploči krova stiropor od 20cm i sendvič paneli od 5cm. Invertna klima Stolarija:....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 82.310 € na 96.368 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 96.368 €, 60,00 m2 cca 1610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.07.2025 - 80.480 €
26.09.2025 - 82.310 €
22.03.2026 - 96.368 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2025.,

www.indomio.rs

Šifre: 3s519, 3s512, 3s527, 3s531, 3s535 U ponudi su stanovi u modernoj i elegantnoj stambenoj zgradi koja se gradi u jednom od najlepših porodičnih naselja u Mladenovcu – Tozinom voću. Idealna lokacija za porodični život, u mirnom i uređenom okruženju, sa svim neophodnim sadržajima....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 19.500 €, 60,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac gradjevinsko zemljište, površine 34 ari sa kućom i pomoćnim objektima. Svi objekti su ucrtani, i za sve je potrebna potpuna adaptacija. Plac se nalazi u selu Žučkovcu, na samom ulazu u Soko Banju, udaljenog od centra svega 10km. Smešten je pored glavnog asfaltnog puta....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća površine 60 m2, na placu od 3 ara. Stambeni objekat se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila,iza kuće je letnja kuhinja i pomoćni objekti. Nepokretnost se nalazi u izuzetno mirnom naselju udaljena na 1km od centra sela i na 2km od....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 63.000 €, 60,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen dvosoban stan, površine 60 m² (54 m² + dve lođe 6 m²), lociran u Ribnici, 1,5 km udaljen od centra Kraljeva. Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, sobe, ostave, hodnika, kupatila i dve lođe. Karakteristike stana: Cena: 63.000 EUR Površina: 60m²....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja se lokal u Kragujevcu - naselje Palilule Stara gradnja. .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 63.000 € na 58.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 58.000 €, 60,00 m2 cca 970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 63.000 €
10.04.2026 - 58.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U predivnoj prirodi, na samo 700m od centra Barajeva, na prodaju dve kuće na placu od 8 ari. Veća kuća ima 60 kvadrata, a manja 40 kvadrata. Kuće su zidane. Imaju struju i vodu. Nalazi se na glavnom putu.U blizini svih potrebnih sadržaja. GREJANJE - CG, sprat / ID oglasa: 75198. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 134.620 €, 60,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam neverovatnu nekretninu na potezu Bulevar cara Lazara na Grbavici. Stan se pre svega nalazi na izuzetnoj lokaciji preko puta Doma Zdravlja na Limanu, okružen je kako mega marketima tako i običnim marketima, apotekama, piljarama, kafićima, restoranima, cvećarama, na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 174.000 €, 60,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130779, III/III, lift. NOVA DETELINARA LUX 3,0-ban stan 60 m2, LUX STEPENISTE - okrenut dvoristno. Privatni ulaz do stana. Parket. Vrhunska gradnja. LIFT Moderan stan, dnevni boravak 24 m2, 2 spavace sobe. Okrenut dvorisno. Juzna strana. Blizina skola, fakulteta, drzavnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Perfektan, komforan dvosoban stan, projektovan po svim modernim principima, nalazi se u novoj dvospratnici sa 3 ulaza. U svakom od njih nalazi se samo po 4 stana razlicitih struktura. U podzemnoj garazi je obezbedjen dovoljan broj garaznih mesta. Zgrada je zidana blokovima opeke sa....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 59.000 €, 60,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju dvosoban stan u centru grada Sombora! -Površina stana je 60 m2, stan se nalazi na 4. spratu (nije poslednji sprat) u zgradi koja ne poseduje lift. -Stan poseduje hodnik, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom sa izlazom na terasu, ostavu, dnevni boravak sa izlazom na drugu terasu,....

 
 
 
  Stan, KRUŠEVAC, 84.000 €, 60,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je funkcionalan i polunamešten stan smešten na drugom spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Stan je istočno orijentisan, što mu obezbeđuje prijatnu prirodnu svetlost. Raspored prostorija je veoma praktičan i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka, prostrane spavaće....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 154.500 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje ! Tel: 021/662-0001 Terasa.

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 100.000 €, 60,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan, površine 60m2, dve terase ukupne površine 38m2, na odličnoj, mirnoj lokaciji, blizu Roda Centra, osnovne škole, vrtića, sportskih terena i parka. Nalazi se na III spratu, sastoji se od hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i dve....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 450)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>