• GoHome Professional
do 170000 eura 60 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 170000 eura 60 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 170000 eura 60 m2

  • Za upit "do 170000 eura 60 m2" pronađeno 11 906 nekretnina - prosečna cena 2.102 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dve lođe
    • bazen
    • 4.sprat
    • klima
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ALEKSINAC, 67.000 €, 60,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prostran dvosobni stan na II spratu kvalitetene starije zgrade u centru Aleksinca. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, izdvojene trpezarije i kuhinje sa ostavom, spavaće sobe, kupatila i dve terase. Na podu je parket, stolarija drvena i PVC, grejanje na struju.....

 
 
 
  Stan, ŠIMANOVCI, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u centru Simanovca, Moze namesten moze i prazan stvar dogovora. Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 186.000 €, 60,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129484, III/, lift, terasa. U ponudi je kompletno opremljen stan u savremenom kompleksu Avijacija – Square Garden, na trećem spratu, ulično orijentisan ka mirnoj ulici.Stan čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Prodaje se....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 50.000 €, 60,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra:#v91 Vikendica sa prelepim pogledom na Kosmaju, na 50km od Beograda Od prostorija poseduje: -prvi novo: dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo, -drugi nivo: dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo, -treci novo: dve spavaće sobe Cena: 50.000€ Šifra:#v91 Kvadratura:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 135.000 €, 60,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan 3.0 stan, 60m² – Karaburma (centar) – Mogućnost proširenja Prodaje se funkcionalan trosoban stan u srcu Karaburme, na lokaciji koja nudi sve sadržaje za udoban život. Stan je površine 60 m², odličnog rasporeda – iz hodnika se ulazi u sve prostorije, nema prolaznih soba. Glavne....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Kuća površine 60 m2, na placu od 3 ara. Stambeni objekat se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila,iza kuće je letnja kuhinja i pomoćni objekti. Nepokretnost se nalazi u izuzetno mirnom naselju udaljena na 1km od centra sela i na 2km od....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Vrnjačkoj Banji, u neposrednoj blizini izvora Snežnik. Ova kuća površine 60m² prostire se na dva nivoa i predstavlja idealnu priliku kako za život, tako i za izdavanje. Na svakom nivou se nalazi funkcionalno organizovan prostor koji uključuje dnevnu i spavaću sobu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 114.330 €, 60,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Adica Lep Trosoban stan 60 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi na drugom spratu,dobre orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 53.000 € na 48.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 53.000 €
20.02.2026 - 48.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je kuća (vertikala) na 8,5ari placa na glavnom putu Ibarske magistrale u blizini autobuskog stajališta, Vrbovno. Odlična veza sa gradom. Iako je uknjižena na 60m2, izuzetno je funkcionalna, sa dobro organizovanim prostorom. Prizemlje: dnevna soba, kuhinja, spavaća soba,kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u srcu Karaburme – moderan, kvalitetan i uskoro useljiv! Nudimo Vam moderan stan u centralnoj ulici na Karaburmi, u Mirijevskom bulevaru, u nadogradnji na petom spratu. Stanovi su projektovani sa pažnjom na funkcionalnost i estetiku — bez gubitka kvadrature i sa izuzetno lepim....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 19.500 €, 60,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac gradjevinsko zemljište, površine 34 ari sa kućom i pomoćnim objektima. Svi objekti su ucrtani, i za sve je potrebna potpuna adaptacija. Plac se nalazi u selu Žučkovcu, na samom ulazu u Soko Banju, udaljenog od centra svega 10km. Smešten je pored glavnog asfaltnog puta....

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 78.000 €, 60,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pozarevac stan 60 m2, 5.spr, bez lifta CG Tabačnica 78.000 .

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 118.425 €, 60,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se prostran i funkcionalan dvoiposoban stan 59,81m2, koji se nalazi na potkrovlju stambeno - poslovne zgrade sa liftom, PR+3+PK na odličnoj lokaciji u centru Obrenovca. Stan je pažljivo projektovan kako bi pružio maksimalnu udobnost i funkcionalnost, što ga čini idealnim za....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 59.000 €, 60,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

BEZDAN - Imanje sa plastenicima na parceli od 13.857 m2 Na prelepoj i mirnoj lokaciji, idealnoj za ODMOR I UŽIVANJE, a isto tako i za stanovanje i privređivanje.Potes SIGET-KORLATOŠ, blizu su jezero Korlatoš i Veliki Bački Kanal, prodaje se imanje sa vikend kućom od oko 60 m2, ima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 149.000 €, 60,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se nov dvoiposoban stan na Panteleju kod Lidla. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Izvedene površine je 60m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je etažno,....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 62.000 €, 60,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Vikendica i na kome je posađeno drvo PALOVNIJE . Agencijska oznaka 3046507. Plac se nalazi u blizini Sremske Mitrovice . Na placu je zasađeno stablo palovnije koje uskoro može da se seče . Na placu je vikendica , novije gradnje , sređena i opremljena . Na placu nema struje i vode....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 179.980 €, 60,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u zgradi na Ceraku spratnosti Po+P+3+M. Stan je po strukturi dvoiposoban, površine je 60m2 i nalazi se na prvom spratu. Rok završetka radova je mart 2027 godine. Stan se sastoji od kuhinjsko- trpezarijskog dela, dnevne sobe, dve spavaće sobe, hodnika ,kupatila....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo prostrani lokal u naselju Altina, opština Zemun. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade i površine je 60m2. U vrlo prometnoj ulici, idealno za kancelarijski ili skladišni prostor. Izdaje se potpuno prazan. Sastoji se od ulaznog dela, centralne prostorije....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 129.780 €, 60,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Petrovaradin - odličan lokal 60m2 u novoj zgradi Prodajemo ulični lokal koji se nalazi u prizemlju nove zgrade, površine 60m2. Za obavljanje neke svoje delatnosti ili investiciono odlična prilika jer je trenutno lokal u zakupu. Informacije na broj telefona: 065 385 88 81, Irena. www.status-nekretnine.com....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 107.895 € na 111.470 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, 111.470 €, 60,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.08.2025 - 86.435 €
02.11.2025 - 92.396 €
07.01.2026 - 104.914 €
22.04.2026 - 107.895 €
26.04.2026 - 111.470 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u novogradnji površine 59,61 m2 koji se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,kupatila. Stan će imati podno grejanje koje se ističe niskim troškovima grejanja na prirodni gas, kvalitetnu aluminjumsku stolariju sa troslojnim niskoemisionim staklom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 160.680 €, 60,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2022.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan u jednoj od najpopularnijih ulica na Novoj Detelinari. Stan se prodaje se kompletno namešten. Sve sto se nalazi u stanu je vrhunskog kvaliteta. Preporuka. Za vise informacija, slobodno nas kontaktirajte. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 149.000 €, 60,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoiposoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici u blizini Železničke stanice, 10-ak minuta hoda do samog centra grada. Stan je po strukturi dvoiposoban, površine 59,60 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 77.250 €, 60,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Čortanovci – vikend kuća na prodaju, idealna za mir, prirodu i odmor Na prodaju je prelepa vikend kuća u Čortanovcima, smeštena na oko 900 metara od glavnog puta, u tihom i zelenilom okruženom delu naselja. Prilaz je makadamski, a kompletna parcela površine 15.000 m² je ravna, pravilnog....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 39.000 € na 36.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.02.2026 - 39.000 €
10.04.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nedaleko od centra grada , na odličnoj lokaciji , prodaje se dvosobna kuća sa još dve prostorije koje su nekad bile izdate za potstanare. Malo uredno dvorište, gradska voda , kanalizacija , monofazna struja , suvlasništvo na parceli ali nema zajednički ulaz sa drugim suvlasnikom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 172.000 €, 60,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122002, VII/X, lift, terasa, uknjizen. CENTAR - PERFEKTAN, LUX, NOVIJI stan, veliki 2,0 -soban, koji pruza opciju da bude 3,0 - soban. LIFT Veliki prozori u dnevnoj sobi, upravo daju tu mogucnost. Prodaje se polunamesten. Odvojen toalet i kupatilo ; zastaklena terasa....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 61.800 €, 60,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Za prodaju poslovni prostor od 60m2 - Podbara u blizini Kosovske ulice. Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona: 066 82 92 300, 065 27 27 091, Bulevar Evrope 44, N-Nekretnine, upisan u registar posrednika 1405. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 126.000 €, 60,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan dvoiposoban stan u izgradnji. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Dvostrano orjentisan. Rok izgradnje jun 2024. Za sve dodatne informacije pozovite 064/8222-176 Dejan. Centar nekretnine 021, Novi Sad, Registarski broj posrednika: 1146 - Šifra nekretnine: 1003098 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 155.500 €, 60,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična komforna trosobna uknjižena nekretnina na najtraženijoj i prestižnoj lokaciji u Novom Sadu, Liman 1 odmah uz fakultete, udaljen je 300 m od najvećeg šoping centra Promenada, 250 m od Spensa i 500 m od prelepe plaže Štrand i Dunava, kao i 15–tak minuta hodom do samog centra....

 
 
 
  Apartman, JAGODINA, 38.000 €, 60,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Vikendica je završena 2023 godine. Bruto površine je 65m2 + terasa od 15m2. Sastoji se od Velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila na prizemlju dok se na potkrovlju nalazi jedna velika prostorija sa terasom koja nije završena tako da možete da je uredite po vašem....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 113.000 €, 60,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Mokranjčeva, kod hotela Vidikovac - Prodaje se 3.5 stan, 59.5m2, u izgradnji kod hotela Vidikovac. Rok završetka oktobar 2026. godine. Nalazi se na 2. spratu od ukupno 5 spratova, u zgradi sa liftom. Stan poseduje prostranu dnevnu sobu sa trpezarijskim i kuhinjskim delom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 104.360 €, 60,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja Beverly Hills. Moderan stambeni objekat spratnosti Po+P+4, sa ukupno 21-om stambenom jedinicom i toliko podrumskih prostorija, kao i parking mesta. Stan je projektovane površine 59,63m2, nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 142.000 €, 60,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan i svetao stan u mirnom delu naselja Mirijevo, idealan kako za porodičan život, tako i kao odlična investicija za izdavanje. Stan je dvostrano orijentisan, što omogućava dosta prirodne svetlosti tokom celog dana i odličnu provetrenost prostora. Korisna površina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 117.640 €, 60,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izgradnja na top lokaciji u samoj blizini centra. Useljiva krajem 2021. Povrat pdv-a. .

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 124.000 €, 60,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

2.0 Batajnica, Svetog Serafima Sarovskog, 60m2(L), VPR,/4 CG. Komforan i funkcionalan dvosoban stan, klasičnog rasporeda, jako adaptibilan, u mirnom kraju, okruženje puno zelenila. Zgrade od fasadne cigle, kvalitetno sagrađene. Stalno raspoloživ i komotan parking prostor oko zgrade.....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRNJAČKA BANJA, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi različitih kvadratura i struktura, a svaki je deo arhitektonski osmišljenog ambijenta koji spaja udobnost, sigurnost i visoke standarde....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 149.350 €, 60,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan na top lokaciji! CENTAR 064/822-21-40 Terasa, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 134.600 €, 60,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1099148, Novi Sad, Grbavica, dvoiposoban, 60m2, sedmi sprat. Duplex uknjiženi 60m2,a ukupno ima 65m2Pre 3 godine postavljena hidroizolacija preko celog krova. Donji nivo kuhinja sa trpezarijom i dnevnom sobom, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Gornji nivo....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 16.000 €, 60,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u selu Gornje Vlase, opština Gadžin Han. Idealna investicija za one koji žele da se sklone od gradske buke i da nađu mir u prirodi. Kuća se nalazi na placu od 445 m2. Kuća se sastoji od jedne sobe prizemlju, dve sobe na spratu i velike terase. Ozidan poljski wc, ima....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 82.310 € na 96.368 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 96.368 €, 60,00 m2 cca 1610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.07.2025 - 80.480 €
26.09.2025 - 82.310 €
22.03.2026 - 96.368 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifre: 3s519, 3s512, 3s527, 3s531, 3s535 U ponudi su stanovi u modernoj i elegantnoj stambenoj zgradi koja se gradi u jednom od najlepših porodičnih naselja u Mladenovcu – Tozinom voću. Idealna lokacija za porodični život, u mirnom i uređenom okruženju, sa svim neophodnim sadržajima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

AGENCIJSKA OZNAKA STANA 1100856. CENA stana 150 000e + 3% agencijske provizije. Oglašavamo prodaju 2.5 stana u Gagarinovoj ulici, blizina glavne žel.stanice i Bulevara oslobođenja, lokacija sa dosta zelenila i dovoljno parking prostora. Stan se nalazi na 6.spratu stambene zgrade,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 102.000 €, 60,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, odmah useljiv stan izuzetnog rasporeda i komfora sa pripadajućim parking mestom. Stan se sastoji od dve spavaće sobe i prostrane, kupatila i veoma svetle dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom. Stan ima i jednu terasu.Grejanje je podno na gas, što obezbeđuje visok nivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128855, IV/IV, klima, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, tavan, mogucnost prosirenja, deljiv. Odlican, sredjen, komforan stan od 60m2, dvorisno orjentisan, na IV spratu Novom Naselju! Zgrada je iz 90.tih, odrzavana, bez ikakvih....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 457)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>