• GoHome Professional
barem 70 m2 do 340 eura/m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • barem 70 m2 do 340 eura/m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 70 m2 do 340 eura/m2

  • Za upit "barem 70 m2 do 340 eura/m2" pronađeno 14 674 nekretnina - prosečna cena 84 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 323 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 357 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 4000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • uknjižen
    • prizemlje
    • opremljen
    • parking
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SUBOTICA, 47.000 €, 142,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična kuća od 142m2 na Bikovu na parceli od 10160m2, od čega je veći deo poljopruvredno zemljište. Kuća je od čvrtog materijala i sastoji se od velikog dnevnog boravka, tri spavaće sove, kuhinje sa trpezarijom i ostavom, i kupatila. Na podovima su parket i pločice,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 145.000 € na 139.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PARAĆIN, 139.000 €, 420,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 145.000 €
01.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prostrana funkcionalna kuća lako deljiva za dve porodice koja se sastoji iz četiri nivoa-suterena,prizemlja ,prvog sprata i potkrovlja! Dve odvojene vrste centralnog grejanja Dva parking mesta ispred kuće Uredni papiri Odradjena izolacija objekta Moguća korekcija cene za....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 145.000 € na 139.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PARAĆIN, 139.000 €, 420,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 145.000 €
01.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća poseduje četiri etaže. Dve etaže imaju posebn ulaz. Jedna je celina suteren i prizemlje, druga sprat i potkrovlje. Stolarija pvc i drvena, izolacija stiropor 8cm. Podivi u prizemlju brodski pod, stepenište i hodnik pločice. U sobama laminat. Tri kupatila sređena. Gradska voda....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 139.000 €, 407,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Retko u ponudi! Prodaje se odlična kuća u Turiji, sa direktnim izlazom na kanal DTD. Kuća je uknjižena kao stambeno - poslovni objekat, ali zbog svoje lokacije, može biti odličan turistički objekat. Kuća je odlično građena, ima lepo dvorište puno zelenila. Kuća ima tri sobe, kuhinju....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 110.000 €, 322,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća građena na dva nivoa, od čvrstog materijala u Malom Bajmoku. U svom sastavu kuća na prvom spratu ima hodnik, jednu zasebnu sobu, kuhinju sa ostavom, trpezariju sa dnevnim boravkom, kupatilo sa kadom i odvojen toalet. Na drugom spratu se nalaze dve zasebne sobe, jedna....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 161,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Novo u ponudi !!! Vertikala kuće spremna za useljenje čeka svog novog vlasnika! Ovaj šarmantni dom u Draževcu, opština Obrenovac, Beograd, nudi spoj komfora i funkcionalnosti. Sa svojom pažljivo osmišljenom unutrašnjošću, pruža vam sve što vam je potrebno za ugodan život izvan gradske....

 
 
 
  Farma, PARAĆIN, 35.000 €, 106,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2024.,

www.heroldo.com

Prodajemo funkcionalno seosko domaćinstvo u selu Lešje , udaljeno od Paraćina 10km . Samo domaćinstvo ima uredne papire , na kući je rađen potpuno novi krov , zamenjena je celokupna spoljna stolarija , kao i instalacije za struju! Do same kuće doveden je gas !Od ostalih objekata u....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 35.000 €, 106,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo funkcionalno seosko domaćinstvo u selu Lešje ,udaljeno od Paraćina 10km .Samo domaćinstvo ima uredne papire ,na kući je radjen potpuno novi krov ,zamenjena je celokupna spoljna stolarija ,kao i instalacije za struju! Do same kuće doveden je gas !Od ostalih objekata u dvorištu....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 70.000 €, 212,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2022.,

www.oglasi.rs

Trosobna kuća sa dva ulaza u blizini centra, na placu od 11a koji izlazi na dve ulice. Širina fronta 18,5 m. Sastoji se od dve ulične sobe, hodnika, dnevne sobe, kuhinje s trpezarijom, velike ostave i kupatila. Kuhinja ima poseban ulaz i predsoblje. Građena od mešovitog materijala....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 99.000 €, 300,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Milana Mitrovića 3 deo, uknjižena-Stvarna površina-300m2 , ugovorna površina-103.00m2, Prodaje se kuća na Kosmaju u popularnom vikend naselju Babe, poznata po ruži vetrova. Kuća je u osnovi 103m2, u tri etaže sa placem od 10ari koji je ograđen , sa velikim voćnjakom. Gradska kanalizacija,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 30.000 €, 91,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se građevinsko zemljište na Paliću. Površine je 715m2. Pogodno je za izgradnju porodične stambene zgrade. .

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 120.000 €, 364,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na 14km udaljenosti od Aranđelovca, u naselju Venčane, nalaze se ova tri zasebna objekta. Smeštena su na imanju koje se prostire na 100 ari placa. U jednom objektu su kuhinja i trpezarija, dve spavaće sobe i kupatilo dok su u drugom dnevni boravak i podrum. Treći objekat je ekonomski.....

 
 
 
  Kuća, GOLUBAC, 82.400 €, 250,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kuću u Golubcu starije gradnje od čvrstih materijala. Uz samo kuću na placu dosta pomoćnih objekata što ovu nekretninu čini vrlo zanimljivo zvog razlonikosti njene namene. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! 0648222148 .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 65.000 €
01.05.2025 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 79.000 €, 240,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

Kuća u širem centru Zrenjanina, izuzetna lokacija, površine 240m2, na parceli od 3a i 21m2.Prednji -ulični deo sastoji se od pet soba , kuhinje, kupatila i zavorenog trema.Zadnji deo kuće je u dosta lošem stanju i zahteva potpunu rekonstrukciju ili rušenje.Kuća uz detaljnu adaptaciju....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 227.000 €, 690,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

NESVAKIDAŠNJE POVOLJNA PONUDA! MANJI, PRIVATNI HOTEL APARTMANSKOG TIPA, ODLIČNA PRILIKA ZA BIZNIS! Stambeno-poslovni objekat, novija vila sa apartmanima, na lokalitetu koji sve više dobija na atraktivnosti kao turistička destinacija, na obroncima Fruške gore, ušuškana u zelenilo Vrdničke....

 
 
 
  Kuća, BOR, 50.000 €, 152,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se tri kuće: 35m2, 72m2 i 45m2. Prva je uknjižena, ali za rušenje, a druge dve su za renoviranje i u postupku evidentiranja i uknjižbe. Nalaze se na građevinskom zemljištu ukupne površine od 57ari 57m2. Postoje još dva pomoćna objekta, štala sa senikom od čvrstog materijala....

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆIĆEVAC, 240.000 €, 702,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo halu do glavnog puta u Pojatu sa upravnom zgradom ,sama hala ima 600m2 i visinu od 6m . Objekat je prikljucen na struju ,ima bunar i septicku jamu,krovni i zidni paneli su debljine 8cm Moguca je korekcija u ceni Hala je trenutno pod zakupom .

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 45.000 €, 137,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Uzdinu,selu na oko 60 kilometara od Beograda, na prodaju velika kuća sa velikim placem. Kuća ima oko 200 m2 stambenog prostora, u dobrom je stanju i uz ograničena ulaganja odmah i useljiva. Kuća sa ulice ima dve sobe,,predsoblje i ulaz iz ulice,u nastavku ima još 3 sobe,kuhinju,dva....

 
 
 
  Kuća, KLJAJIĆEVO, 45.000 €, 137,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA!! Prodaje se prostrana i očuvana kuća na sprat u mirnom delu Kljajićeva, idealna za porodični život! Površina kuće 137m2,površina placa 12ari,kuća je odmah useljiva i prodaje se nameštena.,u prizemlju se nalazi ulazni hodnik,spavaća soba,trpezarija,kuhinja i kupatilo.Na spratu....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 66.000 €, 193,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća u Resniku od 193 m2 i pomoćna zgrada od 126m2 na 33,62 ara placa. Kuća se nalazi pored asfaltnog puta za centar Resnika. Svo zemljište čini okućnicu, sve je ograđeno. Kuća je spratna, svaka etaža ima dve sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilo. U kući godinama....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 59.000 €, 180,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju spratna kuća na odličnoj lokaciji u Vinarcu, prigradskom naselju, 4km od Leskovca. Kuća je korisne površine oko 180m2 i nalazi se na placu od 12,70 ari. Prizemni i spratni deo kuće su iste strukture i sastoje se iz predhodnika, hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 56.650 €, 173,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Ravnom Selu, ukupne površine 173m2, na prostranom placu od 2.571m2. Kuća se nalazi u mirnoj ulici, idealna je za miran porodičan život, a zahvaljujući velikom placu pruža brojne mogućnosti – od voćnjaka i bašte do prostora za dodatne objekte ili rekreativne sadržaje.....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 46.000 € na 39.000 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Farma, JAGODINA, 39.000 €, 114,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.02.2026 - 46.000 €
28.03.2026 - 39.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je prelepo seosko domaćinstvo smešteno u mirnom selu u neposrednoj blizini Jagodina – savršena kombinacija prirodnog okruženja i dostupnosti gradskih sadržaja. Osnovne informacije: -Površina placa: oko 50 ari -Renovirana kuća – useljiva, sređena i spremna za život -Pomoćni....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 52.000 €, 152,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća sa velikim placem u Maradiku *površina kuće 152 m2 *površina placa 2852 m2/ jedna parcela * Širina placa 46m2/moguće je podeliti na dve parcela * Objekat je za potpunu rekonstrukciju * Monofazna struja / voda gradska i bunarska / nema kanalizaciju, ni septičku jamu *grejanje....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 108.000 €, 330,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi komforna kuća koja se sastoji od suterenskog dela sa garažom, prizemlja sa kuhinjoiom i trpezarijom,, kupatilo, na spratu tri spavaće sobe sa terasama i kupatilom. Podovi su obložrni kvalitetnim parketom, stepenište drveno.. Kuća poseduje veliku terasu koja je okrenuta suprotno....

 
 
 
  Kuća, BOLJEVAC, 53.000 €, 162,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaju se, zajedno sa kućama i pomoćnim objektima tri parcele u dolini Crnog Timoka ukupne površine 3242m2, na oko 300m od kuća. Boljevac, Rtanj, Jablanica.

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 70.000 €, 214,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2026.,

www.heroldo.com

Prodajemo prostranu porodičnu kuću ukupne površine 214 m², idealnu za veću porodicu ili za one koji žele komfor i mir, a opet blizinu svih važnih sadržaja. Prizemlje: -prostrana dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom -kupatilo -dve spavaće sobe Sprat: -četiri funkcionalne spavaće sobe....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 85.000 €, 260,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU PORODIČNA KUĆA NA DVE ETAŽE, SA POSEBNIM PRIKLJUČCIMA. SA POSEBNIM ULAZIMA. POVRŠINA PLACA JE PREKO SEDAM ARI. .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 90.000 €, 263,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi prizemna kuća u neposrednoj blizini centra Sombora. Na placu se nalaze dve kuće. Jedna površine oko 55m2, dvoiposobna i druga kuća veličine oko 210m2. Plac je pravilnog oblika veličine od 811m, sa frontom do ulice oko 21m širine. Manja kuća zahteva minimalna ulaganja, veća....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Mlake, 90.000 €, 263,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA!Centar-Mlake,dve kuće na placu od 811m2,jedna je stara i kompletno za rusenje,a druga je novija,kompletno opremljena za život,trosobna,prizemna,bez vecih ulaganja,grejanje na struju,obe do ulice,frontalno dosta siroko,kolski ulaz,lepa lokacija,mogucnost zamene za manji stan,ukupan....

 
 
 
  Kuća, SEČANJ, 33.000 €, 101,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.gsigma.rs

Opština Sečanj, selo Šurjan. Mirno selo u blizini reke Tamiš. Plaža peščana. Lovci, ribolovci, razni ljubitelji prirode su redovni posetioci ovog sela. Prodaje se kuća na placu od nepunih 17 ari. Objekat je uknjižen u osnovi 101 m2. Pomoćni objekti su ukupno 120 m2. Kuća ima dva ulaza.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 49.000 € na 47.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, Apelovac, 47.000 €, 144,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.12.2025 - 49.000 €
10.04.2026 - 47.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuca u izgradnji (grubi radovi 18*8m) pod plocom, mogucnost da se napravi visenamesnki opbjekat, na placu od 7 ari. Struja, voda i kanalizacija je do placa. Plac je ogradjen zicanom ogradom i na objektu nema stolarije. Politika poslovanja Agencije za nekretnine “LIBO” jeste da u opisu....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 89.000 €, 260,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju dve porodične kuće u Leskovcu u mirnom i odličnom delu grada za život, na placu površine 5,20 ara. Prva kuća je na dve etaže ukupne površine 166m2 sledeće strukture: dnevna soba sa izlazom na terasu i kuhinja, kupatilo, dve spavaće sobe sa izlazom na terasu, hodnik. Druga....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 60.000 €, 184,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

* u prizemlju dve sobe i dnevni boravak, kupatilo, * na spratu tri sobe, dnevni boravak i kupatilo (dnevni i dve sobe nisu zavrsene) * grejanje na čvrsto gorivo *prodaje se deo kuće 184 m 2 0 2 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 750.000 €, 2300,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2025.,

www.heroldo.com

PRODAJE SE PLAC OD 31, 26 ARI SA 2300m2 U OBJEKTIMA U JAGODINI (na 800m od centra grada, pored glavne autobuske stanice na veoma prometnoj ulici, na oko 2, 5km od izlaza sa autoputa kroz industrijsku zonu). ZEMLJISTE JE PRIVATNA SVOJINA URADJENA KONVERZIJA. PORED PLACA IMA I VELIKI....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 41.000 € na 45.000 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, PARAĆIN, 45.000 €, 138,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.11.2022 - 35.000 €
15.11.2022 - 41.000 €
24.02.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2022.,

www.heroldo.com

-Legalizovana kuća od 81m2 -Uknjižene pomoćne prostorije od 22m2 i 35m2 u fazi rušenja -Priključak struje, vode i kanalizacije -Moguća korekcija u ceni 138 m 2 3 1 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, RAČA, 60.000 €, 184,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stambeno poslovna zgrada, površine u osnovi 184 m2, na placu površine 605 m2. Stambeno poslovni objekat se nalazi na regionalnom putu Rača- Kragujevac. Koristio se kao ugostiteljski objekat (kafana sa hranom), a sada se koristi kao sala za izdavanje. Poseduje parking i....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 50.000 €, 150,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 50.000 €, 150,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, TITEL, 31.000 €, 93,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodamo! .