• GoHome Professional
barem 70 m2 do 340 eura/m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • barem 70 m2 do 340 eura/m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 70 m2 do 340 eura/m2

  • Za upit "barem 70 m2 do 340 eura/m2" pronađeno 14 468 nekretnina - prosečna cena 84 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 323 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 357 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 3900 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • novogradnja
    • 1.sprat
    • dvorište
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ŠID, 57.000 €, 170,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ifra nekretnine: 14426 Porodicno stambeni objekat je spratnosti prizemlje + potkrovlje. Prizemlje obuhvata ulaz,hodnik sa stepenistem,2 sobe,hodnik,terasu i trpezariju. Bruto povrsina prizemlja je 92m2. Potkrovlje obuhvata hodnik sa stepenistem,tri sobe,kupatilo(nije zavrseno),hodnik....

 
 
 
  Kuća, BAČ, 44.560 €, 133,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća kompletno renovirana 2023/2024. godine, sa pažnjom posvećenom svakom detalju. Površina kuće: 133 m². Površina pomoćnih objekata: 100 m². Kompletno novi krov na kući i pomoćnim objektima. Razvedena nova elektroinstalacija sa novim kablovima i uvedenom trofaznom strujom.....

 
 
 
  Kuća, BAČ, 44.560 €, 133,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u centru Bača od 133m2 na prodaju. Pozovite naše agente prodaje za više informacija. Agencijska šifra: 549323, Kontakt: 0648222116 .

 
 
 
  Kuća, APATIN, 113.500 €, 333,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća na uglu dve ulice u centru Apatina, a 200m od Dunava. Kuća ima 333m2 na parceli od 879m2, stare gradnje. Redovno je održavana i lepo očuvana. Kuća je podeljena na 3 funkcionalna stana u kojima se i sada živi. Stanovi imaju svoje sobe, kuhinje, kupatila, svoj vodomer,....

 
 
 
  Kuća, VELIKA PLANA, 74.000 €, 221,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodajua kuća u Novom Selu, kod Velike Plane, površine 89 m2 i dva pomoćna objekta površine 73m2 i 61m2, na placu površine 2496 m2. Kuća u prizemlju, ima od prostorija hodnik, kupatilo, 2 spavaće sobe, kuhinju, trpezariju i dnevni boravak. Postoji i mogućnost sređivanja potkrovlja....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 220,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostrana porodična kuća na selu građena u dve etaže.U prizemlju se nalazi dnevna soba ,kuhinja sa trpezarijom i kupatilo.Funkcionalna garaža sa dodatnim prostorom za ostavu ili radionicu poseduje poseban ulaz sa ulične i dvorišne strane.Na spratu se nalaze tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 100.000 €, 299,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA-PLAC! Apatin. Kuća za rušenje,za investitore u Centru,300m2 uknjiženo kao stambeni prostor i skoro još toliko pomoćnog prostora,na parceli od 1334m2,idealna za gradnju višeporodičnog stambenog objekta-ZGRADE, do četiri sprata.Frontalno oko 22m2.Cena je proizvoljna,bila bi pretočena....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 118.000 €, 353,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

U pitanju je kuća koja je napravljena za dve porodice. U prizemlju se nalazi komforna dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, dve terase i kupatilo. Na spartu se nalazi veliki dnevni boravak sa kuhinjom i dve spavaće sobe, kupatilo i dve terase. Sprat je renoviran.....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 89.000 €, 261,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća u Niškoj banji, 261m2 stambene površine, sa pomoćnim objektom od 23 m2 I drugim pomoćnim objektom od 16 m2, na placu od 3,63 ara. Kuća se sastoji od prizemlja koje čini ulazni hodnik, dnevni boravak, trpezarija sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatilo, prvog....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 97.850 €, 293,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Lepom vojvođanskom selu blizu Novog Sada, prodajemo četvorosobnu kuću građenu 1986 godine. Kuća je građena kvalitetno, od čvrstog materijala. Poseduje ulaz, 3 spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo, otvorenu i zatvorenu terasu, etažno grejanje na čvrsto gorivo, trofaznu....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 51.500 €, 151,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična starija potpuno renovirana kuća u Pivnicama, bez ikakvih ulaganja. Opremljena je priključkom na gradski vodovod, trofaznom strujom, sa kolskim ulazom, garažom. Kuća se prodaje sa nameštajem, i ima lepo dvorište. Škola, vrtić, prevoz, prodavnice itd, sve u neposrednoj blizini.....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 51.500 €, 151,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 3046593 - Uknjižena, starija, švapska kuća. Satoji se iz veće sobe u funkciji trpezarije sa kuhinjom, dve sobe i kupatila. U staroj kući je soba sa dve ostave i podrumom. Grejanje je na gasne peći. Kuća je delimično renovirana: podovi, hidroizolacija zidova i temelja.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 100.000 €, 300,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Popovcu, 300 m2, sa pomoćnim objektima, na 17 ari placa., 100.000e. Kuća se nalazi u blizini osnovne škole i sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje i sprat su opremljeni za život, identičnog su rasporeda i sastoje se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 40.000 €, 120,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem povoljno i hitno kuću od 120m2 u varošici Titel,45km od Novog Sada,na reci Tisi blizu rezervata prirode Titelski beg.Kuća je od čvrstog materijala,novija,dvospratna,ima garažu,podrum i malo dvorište.Asfaltirana ulica do ograđene kuće. Kontakt: 065/889-11 -07 Prikaži broj....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 40.000 €, 120,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU KUĆA U SVETOILIJSKOJ ULICI. .

 
 
 
  Farma, JAGODINA, 32.000 €, 96,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.heroldo.com

Prodaje se kompletno seosko domaćinstvo u Kočinom selu na lokaciji preko puta autoputa. Na parceli od skoro 35ari se nalaze dve kuće i tri pomoćna objekta ( koš, garaža) Glavna kuća se satoji od predsoblja, tri sobe i zatvorene terase. Pomoćna kuća se sastoji iz dve prostorije, kuhinje....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 120.000 €, 360,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU KUĆA ŠIRI CENTAR U BLIZINI GLAVNE GRADSKE POŠTE. KUĆA SE SASTOJI OD PET STAMBENIH JEDINICA. KVALITETNA GRADNJA, PRIZEMLJE I PRVI SPRAT SU KOMPLETNO SREĐENI I RENOVIRANI, POTKROVLJE JE U SIVOJ FAZI. POGODNO ZA VEĆU PORODICU. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 32.000 €, 96,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, TITEL, 40.000 €, 120,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Parking Terasa Podrum Djordja Beslina Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, POPOVAC, 100.000 €, 300,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Poslovni prostor, APATIN, 150.000 €, 450,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Apatinu, prodaje se poslovni prostor za razne namene. Hala 270m2 plus dva poslovna prostora u odvojenoj zgradi, koja mogu poslužiti za kancelarije, stan... od 88m2 i 92m2 na placu 3757m2 dovoljno prostora za proširenje. Trenutno pod zakupom. Vlasnik 1/1 .

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 80.000 €, 240,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prizemlje useljivo, na spratu i potkrovlju treba parket i grejanje da se urade. 4 kupatila. .

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 110.000 € na 90.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 90.000 €, 270,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 110.000 €
29.04.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u naselju Duvanika Su+P+Pk, površine 270m2, na parceli 4,12ari.Kuća se sastoji od tri etaže, suterena, prizemlja i potkrovlja.U suterenu su tri prostorije i sanitarni čvor.Prizemlje se sastoji od tri sobe, kuhunje, trpezarije, kupatila i terase.U potkrovlju su tri sobe, kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, KARAĐORĐEVO, 40.000 €, 120,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Objekat je sazidan u tri nivoa sa voćnjakom ograđenim, struja, voda Izuzetna lokacija za odmor .Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. Kuća, Paraćin | Prodaja · 120m² · 40.000€.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 47.000 € na 45.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 45.000 €, 135,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.10.2025 - 45.000 €
23.11.2025 - 47.000 €
20.04.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se zasebna kuća na placu od 13ari u blizini glavnog puta. U neposrednoj blizini nalazi se poznata pivara Kabinet Brewery koja okuplja veliki broj posetilaca, novi lux hotel Hyde Hill i luksuzni kompleksi za stanovanje. Kuća je uknjižena na vlasnika 1/1, čvrste konstrukcije....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 35.000 €, 105,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Na prodaju kompletno opremljena odgajevačnica pasa, koja se nalazi na ograđenom placu površine 401m2. Nalazi se iznad restorana Amerikanac, u prirodnom okruženju, a sa svim dostupnim neophodnim priključcima za gradnju. Objekat je namenski rađen za odgajanje rasnih....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 60.000 €, 180,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Porodicna kuca, stara gradnja, povrsine 62 m2. Kuca sa jednim jednosobnim i jednim dvosobnim stanom. Uz malu adaptaciju moze biti trosoban stan sa dva mokra cvora. Kuca za renoviranje. Grejanje na gas. Na mestu starog pomocnog objekta ozidan novi objekat povrsine 120 m2 sa pet garsonjera,....

 
 
 
  Kuća, SIĆEVO, 62.000 €, 186,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforna kuća sa dve stambene jedinice u naselju Prosek, na 15 km od centra Niša. Kuća se nalazi u blizini osnovne škole u naselju Prosek-Manastir. Plac je ograđen metalnom ogradom prema ulici i komšijama, a kamenim zidom sa zadnje strane. Objekat je postavljen na placu tako da se....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 100.000 €, 300,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju započeta kuća na Paliluli, površine 300m2. Kuća se nalazi u grubim radovima na 3 etaže. Plac na kome se nalazi započeta kuća je površine 4,37ara. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 40.000 €, 120,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Kuća na prodaju u Silbašu, na 30km od Novog Sada i 17 km od Bačke Palanke. Kuća je renovirana, ugrađena je kompletna PVC stolarija kvalitetna prozora i vrata, 4 sobe, dnevna, kuhinja, kupatilo. Kuća ima centralno grejanje, plac 4 ara 51 m2, a kuća ima 105m2 i nova šupa za ogrev. Uknjižena....

 
 
 
  Kuća, GOLUBAC, 100.000 €, 300,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu u Golubcu..Kuca ima oko 300m2 sa garazom i podrumom.Nalazi se na placu od 5ari..Za sve ostale informacije kontaktirati na +4367764811300 . .

 
 
 
  Kuća, ŠID, 50.000 €, 150,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem ili menjam kuću na Fruškoj Gori u selu Erdevik za kuću ili stan u Kikindi. Kuća je vlasništvo 1/1, uknjižena je i bez tereta. Kuća ima 150m2 u bruto iznosu na placu od 949 m2 i ulaz iz dve ulice. Kuća ima 4 sobe, veliki prostran hodnik, kuhinju sa trpezarijom i kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 100.000 €, 300,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

KUĆE JE NOVIJE GRADNJE. IMA CENTRALNO GREJANJE. SUTEREN JE TAKODJE STAMBENI PROSTOR, A DVORIŠE JE VELIKO I DISKRETNO. .

 
 
 
  Kuća, DIVČIBARE, 30.000 €, 90,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju plac sa kućom kod Kosjerića Za cenu jedne garaže u Beogradu možete sebi obezbediti preko hektar zemlje sa kućom na jednoj od najlepših planina u Srbiji Na brdu Crnokosa, na 20km od Užica i 30km od Divčibara, sa prelepim pogledom na prirodu....

 
 
 
  Farma, ODŽACI, 50.000 €, 150,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imanje se sastoji od: - zemljište 2200m2- prednje dvorište, zadnje dvorište i bašta/voćnjak - stara kuća, nabijača iz 1950-tih- zdrav krov ali potrebna adaptacija - nova kuća, zidana, iz 1980-tih, useljiva uz manje adaptacije - radionica- nov objekat, zidan pre 15 godina. Sve instalacije....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 53.000 €, 160,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Doroslovu koja ima 160 m2 i poseduje 4 sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, ostavu i hodnik. Veliko dvorište sa pomoćnim objektima. Po podu su pločice, kuća kompletno renoviranje započeto. Nova struja nove cevi za vodu, pvc stolarija. .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 28.000 €, 82,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju fina, manja porodična kuća starije gradnje u Berčincu. Udaljena je oko 14 km od centra grada, dobro povezana sa dve prigradske autobuske linije u tom pravcu Atraktivna lokacija poslednjih godina zbog blizine bazena Paljina, kao i Banje Topilo, odakle se naselje inače....

 
 
 
  Kuća, HAJDUKOVO, 50.000 €, 151,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna porodična kuća, seosko gazdinstvo sa pomoćnim objektima za skladištenje i preradu voća u Hajdukovu, koja se nalazi na samo 12 km od centra Subotice, a 5 km od centra Palića. Okućnicu čine dve parcele čija je ukupna površina 4427 m2. Površina parcele na kojoj se nalazi kuća....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 47.000 €, 142,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična kuća od 142m2 na Bikovu na parceli od 10160m2, od čega je veći deo poljopruvredno zemljište. Kuća je od čvrtog materijala i sastoji se od velikog dnevnog boravka, tri spavaće sove, kuhinje sa trpezarijom i ostavom, i kupatila. Na podovima su parket i pločice,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 145.000 € na 139.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PARAĆIN, 139.000 €, 420,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 145.000 €
01.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća poseduje četiri etaže. Dve etaže imaju posebn ulaz. Jedna je celina suteren i prizemlje, druga sprat i potkrovlje. Stolarija pvc i drvena, izolacija stiropor 8cm. Podivi u prizemlju brodski pod, stepenište i hodnik pločice. U sobama laminat. Tri kupatila sređena. Gradska voda....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 145.000 € na 139.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PARAĆIN, 139.000 €, 420,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 145.000 €
01.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prostrana funkcionalna kuća lako deljiva za dve porodice koja se sastoji iz četiri nivoa-suterena,prizemlja ,prvog sprata i potkrovlja! Dve odvojene vrste centralnog grejanja Dva parking mesta ispred kuće Uredni papiri Odradjena izolacija objekta Moguća korekcija cene za....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 139.000 €, 407,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Prodaje se odlična kuća u Turiji, sa direktnim izlazom na kanal DTD. Kuća je uknjižena kao stambeno - poslovni objekat, ali zbog svoje lokacije, može biti odličan turistički objekat. Kuća je odlično građena, ima lepo dvorište puno zelenila. Kuća ima tri sobe, kuhinju....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 470)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>