• GoHome Professional
barem 70 m2 do 28000 eura - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • barem 70 m2 do 28000 eura - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 70 m2 do 28000 eura

  • Za upit "barem 70 m2 do 28000 eura" pronađeno 4 154 nekretnina - prosečna cena 47 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 26000 eura (malo jeftiniji)
    • 29000 eura (malo skuplji)
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, INĐIJA, 27.000 €, 654,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinski plac ukupne površine 654 m² ,koji se sastoji iz dve parcele, u mirnom delu Inđije – savršen spoj prirode, privatnosti i potencijala! .

 
 
 
  Plac, BELO POLJE, 27.000 €, 4900,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi izuzetan plac u mirnom i prirodom okruženom delu Mislodjina, idealan kako za porodično stanovanje, tako i za investiciju. Plac površine 43 ara dolazi sa dodatnih 5 ari prilaznog puta, što čini ukupno 48 ari funkcionalnog prostora. Nalazi se na svega 100 metara od magistralnog....

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 27.000 €, 67,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Cena NIJE FIKSNA . Prodaju se 2 manje kuće: 46m2 i 21m2, koje se nalaze u Bešenovu (opština Sremska Mitrovica ) na parceli površine 381m2. Ukoliko ne biste da živite tamo, može da vam služi kao vikendica. Parcela se nalazi na glavnom putu Beočin - Sremska Mitrovica i udaljena je samo....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 27.000 €, 90,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u Turiji(opština Srbobran),udaljena od Novog Sada 42 km.Kuća ima 90m2 + letnjikovac 16m2(u dvorištu postoje još pomoćni objekti + garaža).Ima dva odvojena dvorišta koja su ograđena.Nalazi se u mirnoj ulici blizu kanala DTD. Terasa, Parking, garaža, Telefon,....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 27.000 €, 89,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća 89m2 na placu od 455m2 u mirnom kraju Kukujevaca. Kuća je trosobna sa kupatilom, kuhinjom, letnjom kuhinjom i šupom za drva. Stavljen je nov krov, Plafon su vikle preko kojih je stavljen rigips ploča. Na celoj kući je stavljena nova izolacija sa fasadom. Voda je gradska, struja....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 27.000 €, 139,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća uknjižena na 139 m2 na placu od 6,25 ari u naseljenom mestu Perlez. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe i kupatila. Građena od čvrstog materijala, plafoni štukatur, struja trofazna, grejanje na čvrsto gorivo. Dvorište ograđeno i čini....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 27.600 €, 6900,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2023.,

www.indomio.rs

Može kompezacija za stan .

 
 
 
  Plac, VRANJE, 26.900 €, 1350,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

P - 1343m2, glavni put na ulasku u Vranjsku banju/ direktan izlaz na saobraćajnicu/ Cena 20 EUR po m2 Više info na: 017420991 0638440014, 0693440014 Ag.provizija 3%, Rg.br 848 *Politika poslovanja Heroldo nekretnine jeste da u opisu oglasa o nepokretnostima ne prikazuje tačnu lokaciju,....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 27.500 €, 1000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 27.500 €, 2500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 27.500 €, 2500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 27.500 €, 1000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Plac, SREMČICA, 26.858 €, 13500,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je poljoprivredno zemljište površine 134,29 ari u Sremčici, opština Čukarica, blizu naselja, uknjiženo na prodavca. Mogucnost kupovine još 2 parcele pored, isti vlasnik, jedna je površine 13 ari, druga 40 ara. Za sva dodatna pitanja, pozovite Agencijska provizija 2% od kupoprodajne....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 26.840 €, 2440,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poljoprivredno zemljište ( pod šumom) u blizini Manastira Tresije, Opština Sopot, katastarska opština Rogača površine 24,4 ara. Kroz zemljište protiče potok. Knjižni vlasnik 1/1. Agencijska provizija 2% NV NEKRETNINE Registar posrednika 1902 Nikola Vojvodić 5826 Kontakt....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 28.200 €, 4900,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Parcela se nalazi u Čereviću, pored puta za izletišta Testera i Andrevlje. Površine je 49 ari, pod šumom. Vrsta zemljišta: poljoprivredno zemljište. Vlasništvo 1/1, bez tereta. Cena fiksna. Ukoliko tragate za zdravim zemljištem, okruženim šumom, ova investicija je za vas. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 28.200 €, 4700,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Ribaru, površine 47a. .

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 26.500 €, 6532,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaje se poljoprivredno zemljište u blizini Hotela Balašević (1km), u podnožju planine Rtanj sa pogledom na nju i okolinu, pored magistralnog puta Paraćin – Boljevac, Zaječar, Bor, opština Boljevac sa ukupnom površinom od 65a 32m2. Boljevac, Rtanj, Mirovo.

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 26.500 €, 1400,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je vrlo lep plac, u blizini Ibarske magistrale, udaljen od ulice Maršala Tita 800m. U vrlo mirnom delu. Dozvoljena gradnja sa informacijom o lokaciji. Na placu je šaht sa vodom, a struja uz sam plac. Zbog oblika, kao i širine fronta ka ulici pruža, više mogućnosti za porodičnu....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 26.500 €, 240,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju, vila u izgradnji na tri etaže, poseduje projekat koji je prekopiran sa holivudske vile. Vila poseduje 6 spavaćih soba, tri kupatila, veliki salon, kuhinju, trpezariju, ostavu, prostoriju za pranje i peglanje. Na svakoj etaži su po tri velike terase, kupac dobija kompletan....

 
 
 
  Farma, ŠID, 26.500 €, 204,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 18251 Seosko domaćinstvo uknjiženo 204m2 na placu od 1530m2. Kuća je gradjena od mešanog materijala cigla i čerpić.Zidovi su debljine 20cm . Uz kuću ima pomoćni objekti. garaža, šupa, pušnica, svinjac i par ptostorija.Stolarija je drvena, , podovi su laminat i pločice,....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 26.400 €, 2637,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Bagljaš - plac površine 26,37 ara sa izlazom na nekategorisani put. Plac se nalazi na izlazu iz grada, u prirodi voćnjak I klase i njiva I klase, gradsko građevinsko zemljište. Dimenzije placa su 17,5m x 141m, nema priključke, uknjižen, jedan vlasnik. Agencijska provizija za kupca....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 26.265 €, 1700,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119396, struja, uknjizen, deljiv, njiva. U ponudi su vise parcela na kojima je dozvoljena gradnja. U tom potezu je napravljeno vise kuca i vlasnik placa, u saradnji sa investitorom moze da ponudi kupcu kupovinu placeva sa izgradnjom nekretnine, a moze i samo plac da....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 26.265 €, 1700,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 119396, struja, uknjižen, deljiv, njiva. U ponudi su više parcela na kojima je dozvoljena gradnja. U tom potezu je napravljeno više kuća i vlasnik placa, u saradnji sa investitorom može da ponudi kupcu kupovinu placeva sa izgradnjom nekretnine, a može i samo plac da....

 
 
 
  Plac, KORAĆICA, 26.250 €, 10500,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju poljoprivredno zemljište površine 1,05 ha. Zemljište se nalazi u Ameriću, Mladenovac. Zemljište je očišćeno i preorano. Pošto se nalazi pod blagom nagibom, ima predivan pogled na okolinu i prirodu. Struja se nalazi u blizini, a na samom placu postoji bunar i stariji objekat.....

 
 
 
  Kuća, ARADAC, 26.000 €, 171,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2023.,

www.gsigma.rs

Prodaje se plac u Aracu. Površina placa 15 ari. Na placu postoje komunalije za kuću od 171 m2. Od priključaka postoji voda (česma u dvorištu), priključak struje... Grejanje nema Stolarija drvena.

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 26.000 €, 117,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2025.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Elemiru. Površine 117 m2, na placu od 572 m2. Kuća se sastoji od tri sobe, hodnika, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, ostave i terase....Kolski ulaz... Grejanje gas Grejanje TA.

 
 
 
  Plac, DIVČIBARE, 26.000 €, 404,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2024.,

www.feniks.rs

Na prodaju parcela površine 4 ara, po strukturi poljoprivredno zemljište. Voda i struja su do parcele. Udaljenost od centra Divčibara je manje od jednog kilometra. .

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 20.000 € na 26.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RALJA, 26.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 20.000 €
15.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104514, struja, uknjizen. Poljoprivredno zemljiste. Vocnjak. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Ralja | Prodaja....

 
 
 
  Plac, SOMBOR, 26.000 €, 2862,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

* Na prodaju tri placa u jednom komadu u Prnjavoru, 1.8 km od centra grada. - Ukupna površina placeva je 2862 m2. - Mogućnost kupovine dva placa površine 1063 m2 cena 18 000e, a cena sva tri placa je 26 000e - Frontalno do puta 18 m, ispred placa se nalaz struja, voda, kanalizacija.....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 26.000 €, 108,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Dva objekta, oba legalizovana. Novija kuća završena 1987. g. ima u donjem delu spavaću sobu, dnevni sa kuhinjom i kupatilo, a u potkrovlju dve spavaće sobe. Dole parket, gore brodski pod, drvena stolarija, fasada, nema izolaciju. Stara kuća je u produžetku nove, ima samo sobu i kupatilo,....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 26.000 €, 3122,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Odličan plac, pogodan za izgradnju kuce ili vikendice. Mogućnost cepanja parcele. .

 
 
 
  Plac, BEGALJICA, 26.000 €, 1963,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

VRČIN - DIVLJE SAMO VAŠEPrelepo položaj šumskog zemljišta.1.963 m2 manje od polovine ravnog dela koji je u 2 ploče ostali deo pod nagibom daje mogućnosti arhitektama da mnogo lepo osmisle smisao ovog imanja. Divljina prepuštena novim vlasnicima, koja ima veliki potencijal. Okružena....

 
 
 
  Plac, UŽICE, 26.000 €, 1734,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo zemljište u građevinskom području, u centru Mokre Gore, površine 1734 m2, po kulturi pašnjak 7.klase. Do placa vodi asfaltni put. Dozvoljena je izgradnja tj. formiranje poljoprivrednih gazdinstavqa u funkciji etno i eko-turizma. Najveći dozvoljeni indeks zauzetosti 10%.....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 26.000 €, 225,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

* Na prodaju kuća u Žarkovcu, na 9 km od Sombora -Površina kuće je 225 m2, kuća je od tvrdog materijala. Površina placa je 4370 m2 koji je ograđen kombinacijom bedema i ograde. Na placu se nalazi pozamašna količina stabala (oraha, bagrema, trešanja, itd). Zemljište je 1. klase. -Kuća....

 
 
 
  Plac, SRBOBRAN, 26.000 €, 1505,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se voćnjak u mirnom delu Srbobrana, sa izlazom na reku Krivaju. Plac- voćnjak se nalazi u građevinskom delu i izlazi na dve ulice, pa se može podeliti na dva placa i sagraditi dve kuće ili vikendice. Na placu se nalaze dva montažna objekta, jedan za opremljen za privremeni....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 26.000 €, 80,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju vikendica na Delijskom Visu na oko 5 km od centra Niša. Vikendica je površine oko 80 m2, prizemlje plus sprat, na placu od 2.068 m2. Vikendica je u uknjižena i ozakonjena. Nema struju i vodu, mogu se postaviti solarni paneli. Vikendica se nalazi u prelepom okruženju, van....

 
 
 
  Plac, GADŽIN HAN, 26.000 €, 7127,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan, lep plac u Zaplanjskoj Toponici koji se nalazi na par stotina metara od petlje auto puta Niš-Vranje i isključenja za Gadzin Han. Plac je pravougaonog oblika, poljoprivredno zemljište, uknjižene površine 7127 m2. Širina fronta je 32 metra, dužina 228 metara. Plac....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 26.000 €, 7448,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Srpski šor, prodaje se gradsko građevinsko zemljište površine 7.448kvm. Red. br. Z-71 .

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 26.000 €, 2201,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 2201m2 u građevinskom području u Čereviću. Ravan, pod malom kosinom, ne poseduje priključke, ali su priključci u blizini placa. Prilaz placu je kada se siđe sa glavnog puta malo lošiji, oko 50m, nasut tucanik. Dimenzije 31,5m front x 77m. Za sve dodatne informacije,....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 26.000 €, 527,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

��igota-Stvarna povr��ina-527m2 , ugovorna povr��ina-527m2, plac u gra��evinskom podru��ju. Odli��na pozicija. Asfaltni put do placa. Blizina Ribni��kog jezera i ��igote-naselje Smiljani��a zakosi. Agencijska provizija koju pla��a kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 1000 evra....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 26.000 €, 89,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju starija kuća u Ležimiru - 89 m2, plac 8 ariProdaje se starija kuća površine 89 m2 u mirnom mestu Ležimir. Kuća se nalazi na placu od 8 ari i poseduje dodatne pomoćne objekte i čardak. Osnovne karakteristike:Površina kuće: 89 m2Površina placa: 8 ariStruktura: 4 prostorijePomoćni....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 26.000 €, 3100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Radomira Vićentijevića, ravan plac, pravougaonog oblika, građevinsko zemljište, voda i struja na placu, uknjiženo (kuća 43m2 koja nije u funkciji). Agencijska provizija za kupca 2% .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 420)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>