• GoHome Professional
barem 70 m2 do 28000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 70 m2 do 28000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 70 m2 do 28000 eura

  • Za upit "barem 70 m2 do 28000 eura" pronađeno 4 152 nekretnina - prosečna cena 47 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 26000 eura (malo jeftiniji)
    • 29000 eura (malo skuplji)
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, TOPOLA, 28.000 €, 111,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2025.,

www.indomio.rs

Kuća za potpunu adaptaciju na veoma lepoj lokaciji. Odlična je za poslovanje ili magacine.. Plac je 218 m2. Kuća 111 m2 uknjiženih na vlasnika. Vredi pogledati. kontakt: 065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili na:www.status-nekretnine.com A57-21968 STATUS NEKRETNINE D.O.O. UPISAN U REG.....

 
 
 
  Plac, VELIKO GRADIŠTE, 28.000 €, 2600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

poljoprivredno zemljište u građevinskom području, blizu silosa , na putu za V. Gradište. Mogućnost kupovine još 26 ari zemlje na istom placu. Vlasnik 1/1 ag provizija 2% .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 28.000 €, 1556,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.indomio.rs

zemljište u građevinskom području .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 70 m2 do 28000 eura'
28.000 €
28.000 €
28.000 €
  Plac, KORAĆICA, 28.000 €, 3500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: P504 Zemljište se nalazi u podnožju Kosmaja, u selu Koraćica. Ima 35 ari i na njemu su 100 stabala mlade šljive, stare oko 4 godine. Ima tehničku vodu, asfaltni prilaz, a struja se nalazi odmah pored placa. Odlična lokacija, udaljena oko 60 km od Beograda i 10 km od Kosmaja.....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 28.000 €, 4003,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

-Do glavnog puta odmah nakog skretanja za industrijsku zonu. .

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 28.000 €, 2600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac površine 25.70 ari u industrijskoj zoni u blizini Ling Longa. Zemljište u građevinskom području, njiva I klase, vlasnik poseduje informacije o lokaciji. Pogodan za izgradnju poslovnih objekata različitih delatnosti. Uknjižen 1/1 .

 
 
 
  Kuća, LAZAREVO, 28.000 €, 66,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2025.,

www.agencijapragma.com

Lazarevo – trosobna kuća površine 66m2 + pomoćni objekat na placu površine 12 ara. Monofazna struja, Grejanje na plin, spoljašna PVC stolarija, voćnjak. Uknjižena 1/1. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 28.000 €, 4500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaju se dve parcele ukupne površine 45 ari u građevinskom području.Idealne za izgradnju kuće, vikendice, poslovne hale i drugih objekata po želji.Gradska voda prošla kroz selo, struja blizu placa.Može prodaja i svake parcele posebno. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 28.000 €, 100,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2024.,

www.heroldo.com

Ova kuća je budući dom koji čeka da bude pretvoren u vašu savršenu oazu! Osnovu kuće, dimenzije: 100m2 Ova nezavršena kuća na 10 ari placa nudi vam osnovu za kreiranje vašeg idealnog doma sa velikim potencijalom! Unutra ćete naći prostrani dnevni boravak, dve velike spavaće sobe,....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 28.000 €, 9287,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2021.,

www.heroldo.com

Mogućnost parcelisanja. *prilaz zemljanim putem 9.287 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, BANATSKI DESPOTOVAC, 28.000 €, 124,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Banatski Despotovac – trosobna dvojna kuća površine 124m2 + šupa i pomoćna zgrada na placu od 10,20 ara sa kolskim ulazom. Trofazna struja, plin, tavanica štukatur, septička jama. Uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 28.000 €, 1556,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2021.,

www.heroldo.com

zemljište u građevinskom području 1.556 m 2 0 0 0 .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 31.000 € na 28.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Farma, REKOVAC, 28.000 €, 75,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2023 - 42.000 €
18.05.2023 - 33.000 €
24.06.2023 - 27.000 €
15.08.2023 - 30.000 €
28.05.2024 - 45.000 €
05.09.2024 - 37.000 €
10.05.2025 - 31.000 €
24.03.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2023.,

www.heroldo.com

Kompletno seosko domaćinstvo u Tečiću. Sastoji se od dva objekta, novijeg koji je 39m2, a ima hodnik, kupatilo i dnevnu sa kuhinjom i starijeg objekta (75m2) koji ima predsoblje, dve spavaće sobe i kuhinju sa trpezarijom (nema kupatilo). Noviji ima ploču, a stari karatavan. Monofazna....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 28.000 €, 1800,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130531, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 ... Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Lisović | Prodaja · 1800m² · 28.000€.

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 28.000 €, 1800,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinski plac površine 18 ari u mirnom i zelenom okruženju. Na placu se nalazi stara kuća koja zahteva renoviranje ili može poslužiti kao osnova za izgradnju nove vikendice ili porodične kuće, kao i pomoćni objekat (velika ostava i sazidan roštilj ). Na placu je ranije postojao....

 
 
 
  Plac, PASI POLJANA, 28.000 €, 1543,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u selu Mramor, udaljeno 10minuta od Niša. Površina placa je 15.43 ara. Nepokretnost se po katastru vodi u svojini, vodi se kao zemljište u gradjevinskom područku. Po urbanističkom planu predvidjeno je stanovanje umerenih gustina u prigradskom naselju sa indeksom zauzetosti....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 28.000 €, 1556,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zemljište u građevinskom području Plac, Jagodina | Prodaja · 1556m² · 28.000€.

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 28.000 €, 235,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Bačkom Brestovcu, površine 235 m², smeštena na prostranom placu od 1.652 m². Nekretnina se nalazi u mirnom i tihom delu mesta, idealnom za porodičan život ili vikend boravak. Kuća je uselјiva, uredna i održavana sa 4 sobe, kuhinja, špajz, kupatilo, zatvorena terasa....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 28.000 €, 2877,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Zemljište se nalazi u industrijskoj zoni do asvaltnog puta. Pogodno je za izgradnju poslovnih hali, servisa ili neke druge proizvodne delatnosti. Retko u ponudi! .

 
 
 
  Plac, BATOČINA, 28.000 €, 13200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.indomio.rs

Ukupna površina zemljišta od 1,32 hektara se sastoji iz šest spojenih parcela u jednu celinu. Lokacija je odlična na 5 kilometra od Batočine u centralnom delu sela Dobrovodice. Do parcele sedolazi centralnim seoskim putem do centra sela i nekih 100 metara makadam putem. Parcela ima....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 28.000 €, 66,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Lazarevo - trosobna kuća površine 66m2 + pomoćni objekat na placu površine 12 ara. Monofazna struja, Grejanje na plin, spoljašna PVC stolarija, voćnjak. Uknjižena 1/1. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 28.000 €, 9287,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.indomio.rs

Mogućnost parcelisanja. *prilaz zemljanim putem .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 28.000 €, 82,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju fina, manja porodična kuća starije gradnje u Berčincu. Udaljena je oko 14 km od centra grada, dobro povezana sa dve prigradske autobuske linije u tom pravcu Atraktivna lokacija poslednjih godina zbog blizine bazena Paljina, kao i Banje Topilo, odakle se naselje inače....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 28.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Gabrovcu. Plac je velicine 20 ara, na samom izlasku iz sela, pored asvalta, ispred Gabrovackog Manastira. Postoji mogucnost prikljucka na vodu i struju. Za više informacija javite se. Ovo je samo deo naše ponude, ovaj kao i druge stanove sa većim brojem fotografija....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 28.000 €, 200,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća se bruto površine oko 200m2, sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja. Podna obloga je beton, nema prozora i u sivoj fazi je. Potrebni su priključci na vodu, kanalizaciju, jedino je sprovedena trofazna struja. Ukupan plac je 1.95a. Mogućnost adaptacije objekta po Vašoj želji,....

 
 
 
  Plac, GORNJA TOPONICA, 28.000 €, 4088,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lep plac u Gornjoj Toponici, pravougaonog oblika, pogodan za izgradnju kuće. Nalazi se u manjoj ulici, na 100 metara od asfalta, u blizini su komunalni priključci. Površina placa iznosi 4088 m2, dimenzije 27 metara ulazni front, 140 metara dubina. Uknjižen, Zemljište u....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 26.500 € na 28.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SMEDEREVO, 28.000 €, 1000,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 26.500 €
20.02.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Balkanska ulica, kilometar od kraja asfalta (dobar put takođe). Prelep plac od 10ari. Ravan, sa neupisanom kućim za sređivanje, na dva nivoa od oko 40 m2. Kuća je bez priključaka, struja i voda ispred placa. Građevinsko zemljište. Primenjuje se minimalna agencijska provizija u skladu....

 
 
 
  Plac, ĆUPRIJA, 28.000 €, 2805,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju zemljište na glavnom putu Ćuprija-Supska površine 28.05 ari. Ukoliko želite da pogledate nekretninu sa nekim od naših agenata ili imate dodatnih pitanja u vezi ove ili neke druge nekretnine iz naše ponude, možete nas kontaktirati na neke od sledećih brojeva telefona: 064-831-20-81....

 
 
 
  Plac, IRIG, 28.000 €, 1136,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se građevinski plac površine 1136m2 u Velikoj Remeti. Plac se nalazi u šumi, pogodan za vikendicu. Dozvoljena gradnja glavnog objekta( kuća za odmor, ugostiteljski objekat samo za smeštaj) bruto površine 150m2, spratnosti P+Pk i pomoćnog objekta bruto površine 20m2. Asfaltni....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 30.000 € na 28.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 28.000 €, 127,00 m2 cca 220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 30.000 €
15.03.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se očuvana i održavana prizemna kuća u Sonti, površine 127 m², na placu od 446 m². Kuća je nameštena i odmah useljiva. Sastoji se od zatvorenog trema, hodnika, velike spavaće sobe, dečije sobe, prolazne sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i ostave. Krov u odličnom stanju.....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 28.000 €, 3063,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac na putu za Donje Vlase, 30.63ariPlac se nalazi stotinak metara od glavnog asvaltnog puta, jugo-zapadno orijentisan i osuncan preko celog dana. Sastoji se iz dve parcele, jedna 21,21ari i druge od 9,42ari. Na jednoj je trenutno vocnjak na drugoj objekat koji je moguce....

 
 
 
  Plac, BEGALJICA, 28.000 €, 1100,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 110801, plac. Nije ucrtan put,nije dozvoljena gradnja. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Kuća, PLANDIŠTE, 28.000 €, 89,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Hajdučici, na pola puta između Zrenjanina i Vršca. Lepo, mirno, komunalno opremljeno selo u Banatu. Kuća može da se koristi i kao vikendica. Kuća ima 3 prostorije, hodnik i kupatilo. Priključena na struju i vodu. Gas na ulici. Pored kuće na placu se nalaze i 4 nusprostorije.....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 28.000 €, 7097,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se građevinsko zemljište, parcela površine 7097m2 sa izlazom na dve u naseljenom delu Peščare. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 28.000 €, 9287,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Mogućnost parcelisanja. *prilaz zemljanim putem Plac, Jagodina | Prodaja · 9287m² · 28.000€.

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 31.000 € na 28.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, REKOVAC, 28.000 €, 75,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 31.000 €
27.03.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno seosko domaćinstvo u Tečiću.Sastoji se od dva objekta,novijeg koji je 39m2,a ima hodnik,kupatilo i dnevnu sa kuhinjom i starijeg objekta (75m2) koji ima predsoblje,dve spavaće sobe i kuhinju sa trpezarijom (nema kupatilo).Noviji ima ploču,a stari karatavan.Monofazna struja,sengrup,bunar,hidrofor....

 
 
 
  Plac, VRČIN, 28.000 €, 1100,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 110801, plac. Nije ucrtan put,nije dozvoljena gradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Vrčin | Prodaja · 1100m²....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 31.000 € na 28.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ALEKSINAC, 28.000 €, 126,00 m2 cca 220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 31.000 €
10.04.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Grejaču kod Aleksinca, 126 m2 u osnovi, na 11 ari placa. Nalazi se na glavnoj ulici, u neposrednoj blizini škole i autobuske stanice i sastoji se od tri etaže. U prizemlju su sva lokala, dva magacina i kupatilo, a na prvom spratu i potkrovlju su ulazni hodnik, dnevna....

 
 
 
  Kuća, MIONICA, 28.000 €, 76,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Vikendica u Berkovcu predstavlja savršeno mesto za beg od gradske gužve i svakodnevnog stresa. Smeštena u mirnom i zelenilom okruženom Berkovac, koji pruža idealne uslove za odmor, opuštanje i uživanje u prirodi. Posebnu vrednost lokaciji daje blizina poznate Banja Vrujci, čuvene....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 25.000 € na 28.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SUBOTICA, 28.000 €, 547,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 22.000 €
29.08.2025 - 25.000 €
20.02.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se prazan plac u naselju Palić površine 547m2 sa projektom i građevinskom dozvolom.U ulici postoji priključak za gradsku vodu i kanalizaciju.Nalazi se u asfaltiranoj ulici. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 28.000 €, 1606,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 16,06 ari u selu Vinorača, na izuzetnoj lokaciji uz sam asfaltni put! Plac je kompletno ograđen, a betoniran deo od ulaza prema unutrašnjosti, površine čak 400 m², pruža savršenu osnovu za parking, pristup ili buduću gradnju. ✅ Pored samog placa prolaze struja,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 30.000 € na 28.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, PETROVAC, 28.000 €, 10185,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.06.2025 - 35.000 €
20.02.2026 - 30.000 €
04.03.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja domaćinstva. Mesto Leskovac kod Petrovca na Mlavi. Imovina se nalazi oko 1 kilometar od glavnog puta ka banji Ždrelo, površine 101,85 ari, struja, voda, objekti u uknjiženi u katastar, vlasnik 1/1, čista priroda, komšije su na nekih 200 metara, soba i kuhinju su u upotrebi.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 416)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>