• GoHome Professional
barem 170 m2 do 38000 eura - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • barem 170 m2 do 38000 eura - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 170 m2 do 38000 eura

  • Za upit "barem 170 m2 do 38000 eura" pronađeno 4 715 nekretnina - prosečna cena 23 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 36000 eura (malo jeftiniji)
    • 39000 eura (malo skuplji)
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, MLADENOVAC, Centar, 34.000 €, 1253,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u selo Mladenovcu, na samo 1,5 km od centra gada Mladenovca. Građeviska dozvola je istekla ali je izvađena i urađen je projekat za kuću na predmetnom placu. Širina placa je oko 23m a dužina 55m. Pogodan je za izgradnju kuće, vikendice i poslovnih objekata. Takođe njegova....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 33.000 € na 34.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, MEĐULUŽJE, 34.000 €, 2500,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.10.2024 - 28.000 €
03.11.2024 - 30.000 €
14.05.2025 - 25.000 €
29.09.2025 - 27.000 €
16.11.2025 - 28.000 €
02.03.2026 - 33.000 €
19.04.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2024.,

www.indomio.rs

Na jugoistočnim padinama Kosmaja, na blagoj padini u ponudi je ova parcela koja izlazi na asfaltni put frontalno širine 40m a dubine u dužem delu 90m. Plac je osunčan i sa njega se pruža pogled prema Bukulji i Rudniku sa jedne strane a prema Kosmaju sa druge. U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Plac, ŽABALJ, 34.000 €, 600,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Plac sa starom kućom u Žablju, 6 ari, cena 34.000€. Tel. 064/339- 3280 ... Prikaži broj Plac, Žabalj | Prodaja · 600m² · 34.000€.

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 34.000 €, 3384,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Kragujevcu - naselje Ćava .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 34.000 €, 300,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća Po+P+1+Pk, površine 300m2, i dva placa ukupne površine 14 ari. Kuća je smeštena u selu Supovac, izmedju Niša i Aleksinca. Objekat je u sivoj fazi. Spoljašna stolarija je drvena. Kuća ima svoju septičku jamu. Priključena je struja i voda. Kuća je u procesu ozakonjenja.....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 33.783 €, 85900,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju poljoprivredno zemljište u ataru sela Šantarovac, Potes Brestovac .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 38.739 €, 349,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ustupa se građevinska parcela za izgradnju stambeno-poslovnog objekta u Kragujevcu - naselje Mala Vaga (zamena za kvadrate) .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 33.500 €, 6698,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju poljoprivredno zemljište blizu asfaltnog puta Paraćin -Ćuprija .

 
 
 
  Plac, KORAĆICA, 33.500 €, 6900,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2024.,

www.indomio.rs

Šifra: P693 Prodaje se plac površine 69 ari u idiličnom selu Vlaška, udaljenom svega 10 km od centra Mladenovca i 40 km od Beograda. Ovaj prostrani plac pruža divan pogled na okolnu prirodu i predstavlja idealno mesto za one koji traže mir i tišinu, a opet žele biti u blizini grada.....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 33.500 €, 785,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.indomio.rs

Banoštor-Uknjižen Plac 780 m2 u Zelenoj Oazi-065/385 8880 Prodajemo u Banoštru Lep Građevinski Plac 780 m2 u prelepom zelenom okruženju sa Pogledom na Dunav i okolne Pejzaže na TOP LOKACIJI. Na Placu ima mnoštvo mladih voćki oko 20 stabala u punom rodu koje se ne prskaju,vinova....

 
 
 
 
-47%

Promena cene sa 62.500 € na 33.300 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SOPOT, 33.300 €, 3400,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 62.500 €
08.04.2026 - 33.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude poljoprivredno zemljište. Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas! Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Plac, ŽABALJ, 34.000 €, 600,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 33.158 €, 3685,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Spuštena cena na 900e/aru sa mogućnošću dogovora na niže. 3 parcele: 34.91a + 47m2 + 1.46a .

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 33.000 €, 118787,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi na PRODAJU poljoprivredno i šumsko zemljište površine 11,87.87 ha koje se nalazi u Prijepolju, Donja Drenova , potes Boškovina i Drenovski put, udaljeno oko 800 od magistralnog puta E 763. Sastoji od šume 3 i 5.klase, voćnjaka 4.klase, pašnjaka 3.klase i livade....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 33.000 €, 2171,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaje se parcela u građevinskom području od 21a 71m2 u opštini Sopot, KO Popović, 100m od asfaltnog puta, sa ulicom celom istočnom dužinom parcele, sa strujom i vodom do parcele, dozvoljena gradnja. Sopot, Popović.

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 30.000 € na 33.000 € dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BOLJEVAC, 33.000 €, 216,00 m2 cca 150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.01.2026 - 30.000 €
16.04.2026 - 33.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaje se kuća (pr+1) sa izlaskom stepenicama u potkrovlje, sagrađena sedamdesetih od 216m2 u osnovi 108m2, uknjiženo 61m2 na mestu gde je bila sagrađena stara kuća, nova u procesu legalizacije, sa pomoćnim objektom od 33m2 uknjiženim i štalom sa senikom od oko 200m2 (neuknjiženom),....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 33.000 €, 2200,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude plac od 21,71 ari koji se nalazi na ulazu u Ralju 25km od Beograda. Do placa je struja, voda, gas. Sa leve strane pre Ralje postoji put do placa. Prelep pogled. Plac ima kosinu od 20 stepeni. Zemljište u građevinskom području. Hvala što ste odvojili vreme....

 
 
 
  Plac, POPOVAC, 33.000 €, 2414,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lep plac u Popovcu površine 2414m2. Plac izlazi na glavni put, u neposrednoj blizini unaokolo su porodične kuće tako da su dostupni svi infrastrukturni priključci. Plac je gradsko građevinsko zemljište, pravougaonog oblika, uknjižen, svojina 1 kroz 1. Vredi pogledati. Za....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 33.000 €, 156,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

Spratna kuća podrum, prizemlje i nedovršeni sprat u osnovi 156m2. Funkcionalni raspored prostorija. U prizemlju hodnik, 2 spavaće soba, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i toalet. Sprat nedovršen, razvučene instalacije. Plac 874m2 Priključak vode, struje nema. .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 33.000 €, 3309,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Nišu, u naselju 9. Maj. Nalazi u naseljenom delu, u blizini glavne ulice, regionalnog puta Niš Prokuplje. Plac je gradsko građevinsko zemljište. U blizini je osnovna škola i poslovni objekti različitih delatnosti. Površina placa je 3309m2, uknjižen. Ovo je samo deo....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 33.000 €, 2200,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac, uknjižen. Koviona trešnja, plac od 22 ara sa lepim pogledom, uvučen 50m od glavnog kragujevackog puta. Na placu voda, struja, gas, optika. Plac je ravan, u plac se može ući sa dve strane.. Gradjevinski plac ima kosinu od 20stepeni i lep pogled na okolinu.. Ag provizija....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 33.000 €, 1856,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac na Makovoj sedmici u blizini Malog Radanovca sa započetom kućom. Postoje struja i voda na placu. .

 
 
 
  Plac, IRIG, 33.000 €, 1745,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dimenzije placa 17,4m x 100m. 1x1 uknjižen Udaljenost auto putem od Beograda 60km a od NS udaljenost 35km Borkovačko jezero važi za raj za pecaroše i veslače a sam plac pripada delu jezera koji se može smatrati prirodnom oazom za sve vrste biljaka i životinja. Na samom placu su višegodišnje....

 
 
 
  Plac, MIONICA, 33.000 €, 2400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo zemljište površine 2400 m2,u Banji Vrujci, KO Berkovac, potes Dubrava. Zemljište je udaljeno od bazena i hotela manje od jednog kilometra. Po kulturi je pašnjak. .

 
 
 
  Plac, VINIK, 33.000 €, 1700,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je odličan plac P= 16.5 ara,potez Vinik ( 400m od nadvožnjaka) izlazi na neasvaltiran put dozvoljena gradnja, Za više informacije pozvati:065/222 3922,065/83 3446. Libo agencija upisana u registar posrednika pod brojem 495 .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 33.000 €, 2414,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, NIŠ, 33.000 €, 3108,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac na Viniku, u poslovnoj zoni. Ukupna površina placa je 3108m2, ulazni front je oko 38m2, dubina oko 80m. Asfaltni prilaz, komunalije sve dostupne do samog placa. Po informaciji o lokaciji dozvoljena gradnja , 20.09.2022. godine. Uknjižen, vlasništvo 1 kroz 1. Za više....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 33.000 €, 15414,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju poljoprivredno zemljište površine 15.414 m², smešteno u atraktivnom vinogradarskom kraju u Čereviću, poznatom po kvalitetnom tlu i povoljnim klimatskim uslovima za uzgoj vinove loze. Parcela je pod blagim nagibom. Lokacija pruža idealnu kombinaciju plodnog tla, blage klime....

 
 
 
  Plac, POPOVAC, 33.000 €, 1585,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac u selu Popovac povrsine 1585m2. Plac je pozicioniran pored puta i na mestu gde je planirana izgradnja obilaznice. U neposrednoj blizini placa prolazi pruga. Plac je gradjevinsko zemljiste. Ovo je samo deo nase ponude, za vise informacija slobodno nas pozovite. Plac,....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 33.000 €, 5179,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju poljoprivredno zemljište na lokalnom putu Malča- Knez Selo. Obradivo je zemljište, u ponudi su dve parcele, koje su međusobno odvojene trećom drugog vlasnika, te ne čine jedinstvenu površinu, ali postoji mogućnost kupovine komšijske parcele. Pogodne su za vinograd, voćnjak....

 
 
 
  Plac, LJIG, 33.000 €, 11150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na dva kilometra od centra Belanovice prodajemo plac površine 111,50 ari koji je većim delom pod šumom. Na placu se nalazi jedna uknjižena kuća površine 64m2 koja je u vrlo lošem stanju i treba je renovirati. Kuća je udaljena od asfaltnog puta 70-ak metara. PAŽNJA! Lokacija na mapi....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 33.000 €, 1585,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u selu Popovac povrsine 1585m2. Plac je pozicioniran pored puta i na mestu gde je planirana izgradnja obilaznice. U neposrednoj blizini placa prolazi pruga. Plac je gradjevinsko zemljiste. Ovo je samo deo nase ponude, za vise informacija slobodno nas pozovite. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 33.000 €, 664,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Otkrijte savršeno mesto za gradnju vašeg novog doma, sada dostupno na tržištu! Ova građevinska parcela je novo na tržištu i smeštena je u mirnom kraju Pinosave, na padinama Avale, Beograd, Srbija. Uz ukupnu površinu od 664 kvadratnih metara, ovaj plac pruža savršena priliku za izgradnju....

 
 
 
  Plac, VINIK, 33.000 €, 3108,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, MALČA, 33.000 €, 5179,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 33.000 €, 986,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na putu ka Vraniću pored magistrale, predstavljamo vam predivan ravan plac sa sopstvenim prilaznim putem. Plac pravilnog oblika, ograđen. Na placu postoje 2 bandere jedna na delu bliže ulici, a druga u donjem delu placa. Na placu se nalazi rasveta celom dužinom placa. Parcela se nalazi....