• GoHome Professional
zadnjih 14 dana što skuplji do 52000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • zadnjih 14 dana što skuplji do 52000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zadnjih 14 dana što skuplji do 52000 eura

  • Za upit "zadnjih 14 dana što skuplji do 52000 eura" pronađeno 301 nekretnina - prosečna cena 775 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 49000 eura (malo jeftiniji)
    • 54000 eura (malo skuplji)
    • do 400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • luksuzan
    • renovirano
    • klima
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ĆUPRIJA, 49.500 €, 54,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je dvosoban stan u strogom centru grada, na glavnoj ulici. Stan je kompletno opremljen, sa modernim nameštajem i bez dodatnih ulaganja. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi ka svim prostorijama. Prostran dnevni boravak sa izlazom na terasu sa pogledom na glavnu ulicu,....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 57.000 €, 23,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u Krnjači, u prilici smo da vam ponudimo uknjiženu funkcionalnu garsonjeru. Nalazi se na trećem spratu kvalitetne četvorospratne zgrade sa CG I interfonom. Zgrada bez lifta, ali stepenište nije naporno. Ima 23m2, u izvornom stanju, dobro održavana. Četvrtastog....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 57.000 €, 180,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Parking Terasa Glavna 83 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zadnjih 14 dana što skuplji do 52000 eura'
38.400 €
57.000 €
57.000 €
  Stan, KOVILOVO, 57.000 €, 30,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u mirnoj ulici, u blizini Doma zdravlja i pijace.Prostorije: dnevni boravak, spavaca soba, kuhinja, kupatilo i terasa. Stan je uknjizen na 30m2, sa terasom ima 36m2. Kompletno je za renoviranje. Mog8ca kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija 2%. ID oglasa:....

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 57.000 €, 180,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća u Bačkom Gradištu, ulica Glavna 83. Kuća ima 2 stambene jedinice sa 2 trofazna priključka za struju i priključak za gas. Od nusprostorija poseduje garažu, letnju kuhinju i 2 svinjca. Sve je uknjiženo, bez tereta. Cena je 57.000 evra. Za ozbiljne kupce postoji mogućnost....

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 57.000 €, 2700,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac, Borča – 27 ari, pogodan za hale | Cena: 57.000 € Prodaje se plac površine 27 ari u Borči, u produžetku ulice Nebojše Popovića. Plac je na ravnom i suvom terenu, zemljište nije podvodno. Zemljište se vodi kao poljoprivredno, uz mogućnost konverzije u građevinsko. Lokacija....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 57.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.klikdooglasa.com

Prodaje se kuća u Bačkom Gradištu, ulica Glavna 83. Kuća ima 2 stambene jedinice sa 2 trofazna priključka za struju i priključak za gas. Od nusprostorija poseduje garažu, letnju kuhinju i 2 svinjca. Sve je uknjiženo, bez tereta. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SUBOTICA, 56.500 €, 53,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor sa potkrovljem na Segedinskom putu. Prostor ima 53 m² i sastoji se od prizemlja i potkrovlja. U prizemlju se nalazi poslovni prostor – kafić i sanitarni čvor. Potkrovlje se sastoji od posebnog ulaza sa ulice, jedne prostorije i sanitarnog čvora. Prostorije....

 
 
 
  Kuća, KOVIN, 56.000 €, 110,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Kralja Petra I Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 56.000 €, 2000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan plac površine 20ari u Belegišu. Plac je ravan i prav i nalazi se u građevinskoj zoni. Trenutno je do placa moguće doći letnjim putem. Nalazi se jako blizu glavne ulice i odličan je kao investicija za izgradnju kuće ili vikendice. Uknjižen 1/1. Agencijska nadoknada....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 55.000 €, 28,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Lift Parking Novogradnja Čajetinska Česma Sprat: 3 Spratnost: 5 Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Plac, SURČIN, 55.000 €, 400,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac površine 4 ara u mirnoj i uređenoj ulici u Surčin — idealan za porodičnu kuću ili manji stambeni objekat. Plac se nalazi u asfaltiranoj ulici, u građevinskoj zoni, što omogućava brzu i jednostavnu gradnju. Sa širinom fronta od 15 metara, pruža odlične mogućnosti za....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 55.000 €, 7092,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Barajevo - Glumčevo brdo plac, 70.92a Zemljište u građevinskom području, okruženo šumom, u blizini Beograda. U neposrednoj blizini parcele su asfaltni put, priključci za struju i vodu, kao i gradski prevoz, škola i prodavnice. Poseduje Informaciju o lokaciji. Uknjizen na 7092m2. Agencijska....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 55.000 €, 43,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo potpuno renoviran stan ,pravilnog rasporeda u samom centru grada . Nova stolarija Nekorišćen nameštaj Nova tehnika Idealan za život ili izdavanje .

 
 
 
  Stan, IRIG, 55.000 €, 42,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054816, JEDNOIPOSOBAN, IRIG 42m2 .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 214,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132048, 21a, pr+l, struja, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, dvoriste/basta, cela. Nudimo vam u opstini Mladenovac,Vlaska,plac od 21 ara,sa cetiri uknjizene kuce. U potpunosti su za renoviranje. Sveukupna kvadratura svih cetiri kuca je 214 kvm.Ima struja,monofazno....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 55.000 €, 3394,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja zemljišta u Sokobanji(Soko Banja)Prodaja zemljišta u Soko banji, gradjevinska parcela 3394 kv, srednje brdo.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Konjarnik, 55.000 €, 30,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ustani��ka, vp/4, cg-Stvarna povr��ina-30m2 , ugovorna povr��ina-27.25m2, Lokal u solidnom stanju, isto��no orjentisan u TC Konjarnik. U lokalu je ameri��ki plakar, mo��e za poslovnu delatnost i za stanovanje. Agencijska provizija koju pla��a kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

ID 1286 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. U prodaji je kompaktan i praktično organizovan stan od 29 m², uz dodatnih 10 m² dvorišnog prostora koji dolazi bez doplate. Smešten je u prizemlju moderno građenog objekta, na atraktivnoj poziciji tik....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 55.000 €, 800,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

- Zemljište u građevinskom području. - 7,73 ari. - Asfalt. - Struja. - Voda. - Na placu je odrađena temeljna ploča i na njoj su 3.000 blokova (ulaze u cenu). - Udaljenost od crkve je 650-700 metara. - Zona gradnje. - Idealno za izgradnju kuće i porodično stanovanje. - Topla preporuka!....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 55.000 €, 137,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prostrana kuća u Ćupriji na fenomenalnoj lokaciji. Kuća je prizemna, dobro organizovanog rasporeda uz maksimalnu iskorišćenost prostora. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, dve komforne spavaće sobe i dva kupatila, što pruža visok....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 55.000 €, 57,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se funkcionalan stan u samom centru Ćuprije, površine 57 m², uz pripadajući podrum. Prostor je odlično organizovan i sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, hodnika, ostave i kupatila, pružajući udoban i praktičan raspored za svakodnevni život. Stan se prodaje kompletno....

 
 
 
  Apartman, JAGODINA, 55.000 €, 80,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac površine 21,84 ara u selu Deonica, u blizini Jagodine. Na placu se nalazi objekat u sivoj fazi površine 80 m², pogodan za dalje uređenje po želji kupca. Plac je pored asfaltnog puta, sa odličnim prilazom tokom cele godine. Osnovne informacije: Površina placa: 21,84....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 55.000 €, 214,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132048, 21a, pr+l, struja, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, dvorište/bašta, cela. Nudimo vam u opštini Mladenovac,Vlaška,plac od 21 ara,sa četiri uknjižene kuće.U potpunosti su za renoviranje.Sveukupna kvadratura svih četiri kuća je 214 kvm.Ima struja,monofazno....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 55.000 €, 36,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan, komforan studio na izuzetnoj lokaciji, na 850m od prve staze i 3 km od centra. Nalazi se u maloj, mirnoj zgradi, do glavnog puta. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene GREJANJE - Etažno, sprat 1/4, NOVOGRADNJA, INTERFON, VIDEO NADZOR ID oglasa: 25078.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 41,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ada huja, prizemna ku��a-Stvarna povr��ina-41m2 , ugovorna povr��ina-41.00m2, Na prodaju uknji��ena prizemna ku��a povr��ine 41m2 u osnovi, sme��tena na pripadaju��em placu od 1.5 ari. Nekretnina se nalazi na odli��noj poziciji, na samoj granici naselja Rospi ��uprija i Vi��nji��ka....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 55.000 €, 1500,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se atraktivna parcela sa građevinskom dozvolom u mirnom naselju Vranic, na 15 ari placa. Na parceli je predviđena izgradnja porodične kuće ukupne površine 140 m². Kuća je projektovana sa pažnjom na savremene potrebe porodica, sa funkcionalnim rasporedom prostora, što omogućava....

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 55.000 €, 5300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Preodaja zemljišta u okolini Rtnja(Boljevac)Na prodaju zemljište u okolini Rtnja-Ilino, povrsine 5,3 hektara. Sastoji se iz dve celine, udaljene 200 m jedna od druge. Na jednoj parceli ucrtana kuca, postoji bunar. Potok protice kroz plac. Od asvaltnog puna oko 800 m. Za dodatne informacoje....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 55.000 €, 141,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u selu Stari Žednik.Sastoji se od tri spavaće sobe,dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,ostave i kupatila.Podovi su obloženi laminatom,stolarija pvc,vodovod gradski,kanalizacija septička jama,struja monofazni priključak,grejanje na čvrsto gorivo.U dvorištu se nalazi....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 55.000 €, 157,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaju se dve kuće sa dva pomoćna objekta na 21 aru placa. Svi objekti su uknjiženi i legalni, imaju struju i vodu i bunar. Veća kuća ima 83m² korisne površine, nije mnogo stara i građena je ciglom. Na spratu su dve omalterisane sobe, a prizemlje je useljivo i sastoji se od dnevne....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 55.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju luksuzno namešten studio apartman u Vikend naselju na Kopaoniku. U ponudi je kompletno opremljen apartman koji se nalazi u sklopu renomiranog Milmari Resort wellness&spa kompleksa. Ocena na bookingu je 9,7. Detalji apartmana: - Površina 28 kvm - Kapacitet do 4 osobe - Kategorisan....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 55.000 €, 20,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Balkanska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 55.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Apartman, Kopaonik, 55.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju luksuzno namešten studio apartman u Vikend naselju na Kopaoniku. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 54.000 €, 52,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Manja kuća u dva nivoa novije gradnje. Kvalitetno opremljena i zidana od fasadne cigle. U prizemlju: dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, kupatilo. Gornji nivo: spavaća soba do koje se dolazi unutrašnjim spiralnim stepenicama, sa izlazom na prostranu terasu. Uknjižena na 41m2, građevinske....

 
 
 
  Kuća, LEŠTANE, 54.000 €, 52,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs