• GoHome Professional
zadnjih 14 dana do 52000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • zadnjih 14 dana do 52000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zadnjih 14 dana do 52000 eura

  • Za upit "zadnjih 14 dana do 52000 eura" pronađeno 288 nekretnina - prosečna cena 746 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 49000 eura (malo jeftiniji)
    • 54000 eura (malo skuplji)
    • do 466 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • 1.sprat
    • renovirano
    • 4.sprat
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 52.000 €, 25,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se manji, funkcionalan stan na jednoj od traženijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Bolnice i Medicinskog fakulteta. Raspored prostora donosi dobar osećaj širine i praktičnosti, pa stan lako ispunjava potrebe za svakodnevni život ili izdavanje. Kvadratura iznosi 25....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 52.000 €, 40,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se stanovi u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Stanovi se nalaze na II spratu stambene zgrade. Veličina preostalih stanova je 40m2,53m2,65m2 i 77m2. Stanovi će biti sa PVC stolarijom, a na podu će biti laminat ili parket po želji kupca. Grejanje....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 51.750 €, 3453,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U srcu prirodem u jednom od najlepših delova u Novom Slankamenu, nalazi se građevinski plac koji pruža ono što je retkost - potpuni mir, privatnost, i očaravajući pogled na moćni Dunav. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zadnjih 14 dana do 52000 eura'
51.500 €
51.500 €
50.000 €
  Stan, LESKOVAC, 52.000 €, 40,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednoiposoban stan u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Površine je 40m2, nalazi se bn na III spratu stambene zgrade. Stanovi će biti sa PVC stolarijom, a na podu će biti laminat ili parket po želji kupca. Grejanje je na struju. Hvala Vam što....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 52.000 €, 96,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Mužlja – trosobna kuća površine 96m2 + pomoćna prostorija (postoji prolaz do objekta iz kuće) na placu površine 4,5 ara. Plin, monofazna struja, spoljašnja pvc stolarija, uknjižena 1/1. Moguća kupovina putem stambenog kredita! Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 52.000 €, 28,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132343, PR/, parking. Prodaje se garsonjera na traženoj lokaciji na Adicama. Uknjiženo je kao garaža, pa je kupovina moguća samo za gotovinu. Izuzetno niski troškovi, grejanje na radijatore, zgrada ima toplotnu pumpu.Prodaje se sa nameštajem i uređajima. Moguća je prijava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 50.900 €, 24,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE GARSONJERA KOJA MOŽE DA SE PROMETUJE I PUTEM KREDITA ZA MLADE I NALAZI SE NA FUTOŠKOM PUTU BLIZU SATELITSKE PIJACE I BULEVARA EVROPE I NA 6 STANICA AUTOBUSOM OD CENTRA GRADA. SASTOJI SE OD KOMPLET OPREMLJENE KUHINJE, DNEVNE SOBE KOJA JE TAKODJE OPREMLJENA NAMEŠTAJEM, KUPATILO....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 52.190 €, 30,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na mirnoj lokaciji u Leštanima, u blizini hotela Radmilovac i Smederevskog puta, u prodaji je stan u modernom objektu čija je izgradnja u toku. Do Cvetkove pijace stiže se za svega 15 minuta vožnje, što lokaciju čini posebno pogodnom za svakodnevni život. Objekat će biti izgrađen....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 50.181 €, 28,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U gradu koji se stalno menja i raste, po prvi put niče nešto potpuno novo — kondominijum, prvi takve vrste na ovoj lokaciji. Zamišljen kao moderan, zatvoren stambeni kompleks sa svim sadržajima unutar samog naselja, ovaj projekat donosi novu dimenziju života. Svaka zgrada ima svoju....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 50.000 €, 8929,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Grocka - Ruska plac, 89.29a, front prema ulici 16m Prodaje se plac od 89.29 ari u Ruskoj ulici u Grockoj, 2km od centra. Ispred placa je dostupan priključak vode i struje. Uknjižen kao ostalo građevinsko zemljište. Agencijska provizija 2% Agent: Bogdan Obradović Ruska.

 
 
 
  Kuća, OPOVO, 50.000 €, 148,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u dobrom stanju, uknjižena na 148 m². Na placu se nalazi više pomoćnih objekata koji su takođe uknjiženi. Nekretnina predstavlja veoma povoljnu ponudu i odličnu priliku, kako za stanovanje, tako i za različite namene. Za svaku preporuku. Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Plac, BANJA, 50.000 €, 612,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Niškoj Banji(Niška Banja)Prodaje se plac u Niškoj Banji na odličnoj lokaciji, iznad Akva parka, površine 612kvm pored puta. Prošli struja, voda i kanalizacija, kuće su oko placa..Odlična lokacija! Vredi pogledati!!!Za dodatnne informacije pozovite agenciju Gigant....

 
 
 
  Stan, VLASOTINCE, 50.000 €, 56,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen dvosoban stan u centru Vlasotinaca. Odmah useljiv. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 50.000 €, 25,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garsonjera, površine 25m2 na petom spratu stambene zgrade bez lifta. Sprat nije poslednji, pošto su na šestom spratu ostave. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo i terasa. Stan ima pripadajuću ostavu. Grejanje je električno.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vidikovac, 49.900 €, 32,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal ma odlicnoj poziciji u ulici Patrijarha Joanikija. Direktan prilaz sa ulice. Ima izlog. Pogodan za razlicite namene. U osnovi ima 16m2 i isto toliko na gornjem nivou. Uknjizen na 16m2 dok ukupna merena povrsina sa gornjim delom iznosi 32m2. Uknjizen. Za preporuku. Agencijska....

 
 
 
  Plac, ZLATIBOR, 49.800 €, 450,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Plac deljiv na 2 ili 3 dela. Blizu ski lifta Tornik. Na raskrsnici dve ulice. Sa placa se pruža prelep pogled. Uknjižen građevinski plac. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje nepokretnosti....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 49.500 €, 180,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Ostrovici, ukupne površine 180m2. Sastoji se iz dva odvojena sprata, sa dva posebna ulaza. Na prvom spratu velika dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i jedna spavaća soba. Na spratu se nalaze dnevna soba, dve spavaće sobe i kupatilo. Oba sprata imaju....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.500 €, 54,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ne tražite stan u koji ćete ulagati mesece renoviranja i dodatni novac. Tražite mesto gde možete odmah da počnete novi život. U samom centru Ćuprije nalazi se kompletno renoviran stan od 54m² koji pruža upravo to — sigurnost, udobnost i osećaj doma od prvog trenutka. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 49.412 €, 23,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je moderan i funkcionalan stan u Vrnjačkoj Banji, u centru grada, u prizemlju zgrade od ukupno 3 sprata. Stan ima površinu od 22,46 m² i predstavlja praktično rešenje za različite namene. Zahvaljujući lokaciji u centru, budući vlasnik ima sve važne sadržaje na dohvat ruke,....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 52.500 €, 29,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan apartman površine 29 m², smešten na II spratu apartmanskog kompleksa na jednoj od traženijih lokacija na Zlatiboru. Struktura apartmana je pažljivo osmišljena kako bi maksimalno iskoristila prostor, što ga čini idealnim kako za lični boravak, tako....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.000 €, 50,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan površine 50m², smešten u visokom prizemlju manje stambene zgrade sa svega 4 stana, što pruža dodatni mir i privatnost. Stan je funkcionalnog rasporeda i idealan kako za porodičan život, tako i za izdavanje. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 49.000 €, 33,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Sokobanja opremljen apartman, u neposrednoj blizini centra. Stan od 33.5m2 sa terasom, na 1. spratu, jednosobne strukture, studio apartman. Cena apartmana opremljenog i sa parkingom u zajednickom dvorištu 49.000 evra. Za sve informacije stojimo vam na raspolaganju. tel: +38160/636-78-20....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.000 €, 47,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan površine 47m² u samom centru Ćuprije. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade i poseduje dve terase koje pružaju dodatni komfor i više prirodnog svetla tokom dana, a nisu ušle u kvadraturu stana. Stan se sastoji od hodnika, dve spavaće sobe, kuhinje sa ostavom (špajzom),....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 49.000 €, 6331,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Barajevo, Beljina - Karađorđeva plac/poljoprivredno zemljište, 63.31a, front prema ulici 21m U ponudi poljoprivredno zemljište (dve parcele) površine 63.31a u selu Beljina, u opštini Barajevo, na oko 40km od Beograda. Parcela do asfaltirane ulice je površine 16.60a, pravougaonog oblika....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 49.000 €, 53,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Vikendica sa prelepim placem u vikend naselju Janda, Krčedin Prodaje se uknjižena vikendica u jednom od najlepših I najmirnijih delova Srema u vikend naselju Janda u Krčedinu. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj prirode, mira i komfora, idealna za porodični odmor, beg od gradske....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.000 €, 50,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan u prizemlju, površine 50m², u mirnom i atraktivnom delu Ćuprije. Stan je funkcionalnog rasporeda i idealan kako za porodičan život, tako i za investiciju ili izdavanje. Struktura stana: dnevni boravak spavaća soba kuhinja sa trpezarijom kupatilo hodnik Grejanje....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 50.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka - Ruska plac, 89. 29a, front prema ulici 16m Prodaje se plac od 89. 29 ari u Ruskoj ulici u Grockoj, 2km od centra. Ispred placa je dostupan priključak vode i struje. Uknjižen kao ostalo građevinsko zemljište. Agencijska provizija 2% Agent: Bogdan Obradović 89 a 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 50.000 €, 8929,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Ruska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 48.600 €, 32,14 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA NA VRHUNSKOJ LOKACIJI – VRNJAČKA BANJA U ponudi jednosoban stan u luksuznom stambenom objektu, smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji, na svega 200 metara od Pegaz resorta, Aqua parka, hotela Tonanti i centralnog šetališta. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 48.000 €, 64,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo stan u lux stambenom objektu Zen Hill u Zemunu. Dvosoban stan, smešten u mirnom kraju, površine 64m2 . Objekat je izgrađen u novom modernom stambenom bloku i zadovoljava najviše lokacijske kriterijume savremenog života. Neposredna blizina Gardoš kule,....

 
 
 
  Plac, LAZAREVAC, 48.000 €, 5000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac površine 50 ari nalazi se u Vrbovnu 150 m udaljen od magistrale,30 km od beograda,u gradjevinskoj zoni,prilaz sa puta u širini od 50 m,nije ogradjen,sva infrastruktura u blizini,vlasnik 1/1,cena 48000e Tel 063/87-30 -237 Prikaži broj Plac, Beograd | Prodaja · 5000m²....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća građena od mešanog materijala, površine 60 m2. U svom sastavu ima predsoblje, dnevnu sobu (koja je prolazna), spavaću sobu, kuhinju, kupatilo. Postoji još jedna prostorija, za kompetnu adaptaciju, koja ima posebni ulaz. U dvorištu se nalazi pomoćni objekat (garaža....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 47.980 €, 4798,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je parcela koja se nalazi u građevinskom području, okružena šumom 1. klase. Ova parcela nudi idealnu kombinaciju prirode i urbanog okruženja.Cena je 1000 eura po aru. Ukupna cena parcele iznosi eura 48000 eura.Parcela je pogodna za izgradnju stambenog objekta ili vikendice,....

 
 
 
  Kuća, JAZAK, 49.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 3004578, KUĆA, JAZAK, 46 M2... .

 
 
 
  Kuća, KRUŠEVAC, Centar, 50.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nekretninekrusevac.com

.

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 48.400 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo građevinski plac površine 565m2 . Pravilnog je oblika, uknjižen, pogodan za individualnu gradnju. Udaljen od centra Futoga oko 1, 5km . Uknjiženo.

 
 
 
  Plac, FRUSKA GORA, 48.300 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Lepa osunčana velika Građevinska parcela 4689 m2 na brdu iznad Beočina 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Plac 36.500 € 19,80 a 0 Banoštor-Veliki Građevinski Plac 1980 m2 za kupce sa Posebnim stilom života-065/385 8880 Plac - Beočin 36.500 € Prodaja....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVSKA PALANKA, 47.000 €, 49,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan stan u novogradnji, smešten u ulici Šulejićeva u Smederevskoj Palanci, na oko sat vremena vožnje od Beograda. Stan površine 49 m² nalazi se na drugom spratu stambene zgrade i po strukturi je jednoiposoban, idealan kako za samce, parove, tako i za manju porodicu.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 48.000 €, 15,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Kanalizacija Metohijska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, LAZAREVAC, 48.000 €, 5000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo .

 
 
 
  Kuća, KRUŠEVAC, Centar, 49.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nekretninekrusevac.com

.

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 46.500 €, 33,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE KOMFORAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI U STROGOM CENTRU GRADA U NEPOSREDNOJ BLIZINI SVIH VAŽNIH SADRŽAJA. STAN JE POVRŠINE 33m2 + 3m2 DOBIJENIH ZAGRAĐIVANJEM HODNIKA. SASTOJI SE OD ULAZNOG HODNIKA, DNEVNOG BORAVKA SA KUHINJOM I TRPEZARIJOM, SPAVAĆE SOBE I KUPATILA.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 285)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>