• GoHome Professional
www.sigmaexcl.com duplex porasla cena što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.sigmaexcl.com duplex porasla cena što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.sigmaexcl.com duplex porasla cena što veći

  • Za upit "www.sigmaexcl.com duplex porasla cena što veći" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+19%

Promena cene sa 185.000 € na 220.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, 220.000 €, 151,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.02.2025 - 185.000 €
22.02.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

VAŠARIŠTE - u neposrednoj blizini Velikog Parka - u neposrednoj blizini Restorana Neptun - u blizini Gradskih bazena (otvorenih i zatvorenih) - u blizini Mašinkog Fakulteta, PMF-a, Osnovnih i Srednih škola Površina stana: 151m2 (Duplex) - uknjižena celokupna kvadratura Etaža 1>....

 
 
 
 
+22%

Promena cene sa 205.000 € na 250.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, RAŠKA, 250.000 €, 190,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 225.000 €
04.02.2026 - 205.000 €
06.03.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Lux kuća u ulici Branka Ćopića, sa dva identična stana, duplexa, sa zasebnim ulazima. Svaki duplex ima četiri spavaće sobe i dva kupatila. Četiri garažna mesta. U idiličnom planinskom okruženju, vrlo uredna i renovirana. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 365.000 € na 385.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 385.000 €, 134,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.06.2025 - 365.000 €
08.03.2026 - 385.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 116173, V/V, klima, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se DUPLEX, 134m2, na Grbavici. + 2 PARKING MESTA. Komforan, svetao, četvorosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija. Savršen izbor za sve koji traže udobnost i funkcionalnost u mirnom okruženju a opet blizu svih....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 139.000 € na 149.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BATAJNICA, 149.000 €, 128,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 139.000 €
10.04.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Veoma lep i prostran dvostrano orjentisan duplex u izgradnji. Stan je u završnoj fazi radova. Izuzetno je lepe strukture i podeljen na dva nivoa. Na donjen nivou se nalaze dve odvojene prostorije a moguće je pregraditi i dobiti i još jednu sobu kao i kupatilo i 2 terase. Na gornjem....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 249.000 € na 260.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 260.000 €, 124,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 249.000 €
03.04.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka- 1095828. MOGUCNOST ZAMENE ZA DVA MANJA STANA UZ DOPLATU Na prodaju UKNJIŽEN petosoban duplex Kvalitetna zgrada sa liftom Stan se prodaje sa luksuznim nameštajem koji je u ceni i svom tehnikom u stanu. . Dvorišno orjentisan sa pogledom na grad, peti sprat,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 450.000 € na 465.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 465.000 €, 110,00 m2 cca 4230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 548.900 €
27.03.2026 - 499.000 €
10.04.2026 - 450.000 €
17.04.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stari Grad, Skupština - Palmotićeva 5.0, 110m2 (terasa 12m2), 3/4, CG, interfon, telefon, klima. Odličan četvorosoban duplex u centru Beograda, u Palmotićevoj ulici, jednoj od najlepših ulica u gradu. Prostorije: *Donji deo: predsoblje, dnevna soba, radna soba, kuhinja, kupatilo i....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 450.000 € na 465.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 465.000 €, 108,00 m2 cca 4310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 499.800 €
01.04.2026 - 489.000 €
10.04.2026 - 450.000 €
22.04.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U samom srcu grada, na lokaciji koja se retko pojavljuje u ponudi odličan petosoban duplex, uknjižen na 96 kvm sa terasama 108 kvm. Visina plafona u donjem delu je 2.65m, a u gornjem 3m. Kuhinja i oba kupatila imaju prozore (prirodna ventilacija). Grejanje u stanu je CG, a nalazi....

 
 
 
 
+22%

Promena cene sa 205.000 € na 250.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Medaković, 250.000 €, 104,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 170.000 €
30.03.2025 - 176.000 €
18.06.2025 - 205.000 €
27.02.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 109833, III/IV, dupleks, klima, terasa, uknjižen, podrum, Стамбена зграда. Lep duplex na odličnoj lokaciji. Blizina TC Stadion sa svim njegovim sadržajima.I nivo: hodnik-dnevni boravak-trpezarija-kuhinja-ostava-kupatilo~spavaća soba-terasa. II nivo: 2 spavaće sobe-kupatilo.....

 
 
 
 
+35%

Promena cene sa 78.000 € na 105.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SOMBOR, Centar, 105.000 €, 98,00 m2 cca 1070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 78.000 €
24.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je duplex u centru grada od 98m2. Nalazi se u zgradi bez lifta. Stan je zanimljivog rasporeda, svetao i prozračan.. Poseduje hodnik, kuhinju, kupatilo, odvojen toaleta, veliki i svetao dnevni boravak, a na spratu je velika soba i kupatilo. Spratni deo ima poseban ulaz.....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 310.000 € na 355.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 355.000 €, 96,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 288.000 €
05.04.2026 - 310.000 €
29.04.2026 - 355.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Grbavica -Danila KIša -Extra duplex 96 m2-Četvorosoban, blizu Bulevara Oslobođenja Jedna od najkvalitenijih zgrada na Grbavici. Stan se nalazi u dvorišnom krilu zgrade, tako da je zaštićen od buke. Stan je po strukturi četvorosoban, dole ima veliki dnevni boravak, odvojena kuhinja,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • duplex porasla cena što veći (86)
  • www.sigmaexcl.com duplex što veći (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>