• GoHome Professional
www.sigmaexcl.com duplex porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.sigmaexcl.com duplex porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.sigmaexcl.com duplex porasla cena

  • Za upit "www.sigmaexcl.com duplex porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+9%

Promena cene sa 97.180 € na 105.672 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 105.672 €, 37,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 97.180 €
27.03.2026 - 105.672 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih stanova, kao i duplex stanovi manjih i većih kvadratura, površine od 26 do 108 m². rok je pocetak 2028. godine, u okviru modernog stambenog....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 450.000 € na 465.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 465.000 €, 108,00 m2 cca 4310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 499.800 €
01.04.2026 - 489.000 €
10.04.2026 - 450.000 €
22.04.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

U samom srcu grada, na lokaciji koja se retko pojavljuje u ponudi odličan petosoban duplex, uknjižen na 96 kvm sa terasama 108 kvm. Visina plafona u donjem delu je 2.65m, a u gornjem 3m. Kuhinja i oba kupatila imaju prozore (prirodna ventilacija). Grejanje u stanu je CG, a nalazi....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 241.100 € na 246.850 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 246.850 €, 115,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 218.150 €
25.07.2025 - 223.850 €
01.12.2025 - 241.100 €
27.02.2026 - 246.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se četvoroiposoban duplex - 114.80 m2 u potkrovlju.2.100 €/m2 sa PDV-om Direktno od investitora!Mogućnost povrata PDV-a. Gradnja kreće u aprilu! Opremljenost u stanovima:* PVC petokomorna stolarija* Sigurnosna....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 105.060 € na 114.240 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 114.240 €, 40,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 105.060 €
27.03.2026 - 114.240 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih stanova, kao i duplex stanovi manjih i većih kvadratura, površine od 26 do 108 m². rok pocetak 2028. godine, u okviru modernog stambenog kompleksa....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 84.975 € na 88.740 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 88.740 €, 30,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 84.975 €
27.03.2026 - 88.740 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 113.000 € na 122.808 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 122.808 €, 43,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 113.000 €
27.03.2026 - 122.808 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
+22%

Promena cene sa 78.500 € na 95.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 95.500 €, 34,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 54.000 €
28.11.2024 - 59.000 €
16.10.2025 - 78.500 €
10.03.2026 - 95.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA, PREPORUKA, GARANCIJA, EXTRA POVOLJNO 95.500 evra, VRHUNSKA NAJEKSKLUZIVNIJA - NAJBOLJA LOKACIJA U GRADU - ČAIR KOD AS TRGOVINE I DUŠANOVOG BAZARA, NOV ODMAH USELJIV PRELEP JEDNOIPOSOBAN KOMFORAN STAN - DUPLEX - napomena kupcima stan nije u kući - VRHUNSKI....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 113.300 € na 123.600 € dana 23.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 123.600 €, 46,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.01.2026 - 113.300 €
23.02.2026 - 123.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam odličan dvoiposoban duplex na Grbavici! Stan je izvanredno isprojektovan u okviru 46 m², maksimalno iskorišćenog prostora, i ne zahteva nikakva dodatna ulaganja. Prodaje se kompletno namešten, identično kao na fotografijama. Na donjem nivou se nalazi svetao dnevni....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 310.000 € na 355.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 355.000 €, 96,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 288.000 €
05.04.2026 - 310.000 €
29.04.2026 - 355.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Grbavica -Danila KIša -Extra duplex 96 m2-Četvorosoban, blizu Bulevara Oslobođenja Jedna od najkvalitenijih zgrada na Grbavici. Stan se nalazi u dvorišnom krilu zgrade, tako da je zaštićen od buke. Stan je po strukturi četvorosoban, dole ima veliki dnevni boravak, odvojena kuhinja,....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 310.000 € na 355.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 355.000 €, 96,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.02.2026 - 288.000 €
04.04.2026 - 310.000 €
28.04.2026 - 355.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Grbavica -Danila KIša -Extra duplex 96 m2-Četvorosoban, blizu Bulevara Oslobođenja Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • duplex porasla cena (86)
  • www.sigmaexcl.com duplex (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>