• GoHome Professional
www.mojoglas.rs barem 100 m2 pogodan Zadnjih 7 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.mojoglas.rs barem 100 m2 pogodan Zadnjih 7 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.mojoglas.rs barem 100 m2 pogodan Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.mojoglas.rs barem 100 m2 pogodan zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 300.000 €, 122,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Resavska, pr/4, eg, uknji��en, dvori��na zgrada-U kvalitetnoj dvori��noj zgradi predratne gradnje, poslovni prostor u neposrednoj blizni Beogra��anke sa dva ulaza, ��est odvojenih prostorija, tri mokra ��vora. Pogodan je za razli��ite vrste kancelarijskih delatnosti, ordinacije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 165.000 €, 105,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je funkcionalan trosoban stan u novoj, urednoj stambenoj zgradi na odličnoj lokaciji u ulici Matice Srpske, Mirijevo. Stan se nalazi u prizemlju i prosteri se na 75m2 i posebno se izdvaja jer poseduje sopstveno ograđeno dvorište površine oko 30 m², idealno za porodično stanovanje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 300.000 €, 99,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA: 1850 Agencija za nekretnine Maxis Group doo Beograd. Prodaja – Prostran stan u Sunnyville u Višnjičkoj Banji, ul. Mirka Milojkovića U ponudi je komforan i svetao stan u mirnom i porodičnom delu grada – Višnjička Banja, Sunnyville, idealan za sve koji žele....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 11, 216.500 €, 106,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131708, III/III. Na prodaju uknjizen poslovni prostor povrsine 106 m², smesten na trecem spratu poslovne zgrade sa liftom. Prostor je funkcionalno organizovan i pogodan za razlicite delatnosti. Sastoji se od tri odvojene kancelarije,dve kuhinje i dva toaleta. Dodatnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 295.000 €, 98,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 62 - Nehruova 3.0, 98m2 (terasa 15m2), VPR/9, CG, parking, garaža U ponudi stan površine 98m2 koji se sastoji od dve fizički i papirološki odvojene celine - dva manja stana, dva ulaza. Manji stan je uknjižen na 35m2, a veći na 39m2, a mereno ima 48m2, oba po strukturi....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MILANOVAC, 79.900 €, 140,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelepo seosko imanje u Zagrađu u blizini planine Rudnik, koje se prostire na 100 ari placa , na imanju se nalaze dve kuće po 70 m2, u nameštenoj kući ima centralno crejanje na čvrsto gorivo, dve spavaće sobe, kupatilo i dvevna soba sa trepezarijom i kuhinjom, kuća ima natkrivenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 246.400 €, 92,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kaleni��eva, 3/4, uknji��en, dupleks-Ugovorna povr��ina 88m2, stvarna povr��ina 92m2. Stan na Vra��aru u blizini Kaleni�� pijace, dvostrano orjentisan. Dupleks, pogodan za ve��e porodice. U neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, vrti��a, osnovne, srednje ��kole, velikog broja restorana,....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 170.000 €, 90,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vojvode Stepe-��a��ak, pr, uknji��ena,- Stvarna povr��ina-90m2 , ugovorna povr��ina-90.00m2, U prilici smo da ponudimo ku��u u samom centru ��a��ka, sa placem od 3 ara. U dvori��tu je renoviran objekat od 23m2 kao ozidana gara��a. Ulaz na plac iz obe ulice, front 14m2, plac je ravna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 888.000 €, 170,00 m2 cca 5220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Knez Mihailova, 5/6, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-170m2 , ugovorna povr��ina-167.00m2, Na prodaju osmosoban stan u srcu Knez Mihailove. Stan se koristi kao prostor za razradjen posao u kojem je vlasnik ve�� 17 godina. Novi vlasnici mogu nastaviti sa istom delatno����u uz obezbedjen....

 
 
 
  Kuća, ŠABAC, 100.000 €, 188,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostrana porodična kuća organizovana na dva nivoa, koncipirana kao dve potpuno nezavisne stambene jedinice, idealna za veću porodicu, zajednički život više generacija ili kombinaciju stanovanja i izdavanja. Po svojoj funkcionalnosti, kuća je uređena kao dva komforna trosobna....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 100 m2 pogodan zadnjih 7 dana (57)
  • www.mojoglas.rs pogodan zadnjih 7 dana (1)
  • www.mojoglas.rs barem 100 m2 zadnjih 7 dana (6)
  • www.mojoglas.rs barem 100 m2 pogodan (11)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.