• GoHome Professional
www.mojoglas.rs barem 100 m2 pogodan Zadnjih 7 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.mojoglas.rs barem 100 m2 pogodan Zadnjih 7 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.mojoglas.rs barem 100 m2 pogodan Zadnjih 7 dana pala cena

  • Za upit "www.mojoglas.rs barem 100 m2 pogodan zadnjih 7 dana pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 430.000 € na 405.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Centar, 405.000 €, 127,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.07.2025 - 430.000 €
08.05.2026 - 405.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.advantagebg.net

Prodajemo četvorosoban stan u samom centru grada, u neposrednoj blizini Knez Mihailove ulice. Stan je jako svetao i odličnu strukturu i orijentaciju. Nalazi se u predratnoj, dobro očuvanoj zgradi. Sastoji od: prostranog dnevnog boravka, 3 velike spavaće sobe, kupatila, male kuhinje,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 191.000 € na 180.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, VRANJE, 180.000 €, 136,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 191.000 €
08.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal u širem centru Vranja, u blizini pijace Bujkovski most, predstavlja odličnu priliku za poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji. Objekat je novije gradnje i nalazi se u prizemlju, poslovne zgrade što ga čini praktičnim za različite namene. Ukupna površina lokala iznosi 136 m²,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 336.000 € na 310.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 310.000 €, 93,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.11.2024 - 336.000 €
08.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Crveni krst - Dravska lokal, 93m2, PR/5, CG, interfon Na prodaju lokal u dva nivoa - donji nivo iznosi 73. 10m2, dok galerija ima 15. 97m2. Pogodan je za kancelariju. U cenu lokala je uračunat PDV. Uknjižen na 93m2. Agencijska provizija 2%, Agent Vojka Joksović: 064/55-55-196....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900.000 € na 850.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 850.000 €, 159,00 m2 cca 5350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 900.000 €
11.05.2026 - 850.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju luksuzna kuća na jednoj od najlepših i mirnih lokacija na Zvezdari, u ulici Lukijana Mušickog nadomak Zvezdarske Sume. Nekretnina je izuzetno kvalitetne gradnje, sa velikom kvadraturom, funkcionalnim rasporedom i privatnim dvorištem. Ukupna površina objekta iznosi oko 298m2,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550.000 € na 500.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 500.000 €, 225,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2025 - 700.000 €
30.06.2025 - 650.000 €
30.11.2025 - 600.000 €
15.03.2026 - 550.000 €
10.05.2026 - 500.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se odličan lokal u blizini Ekonomskog fakulteta i, prema usvojenom DUP-u, budućeg šetališta ka reci. Pogodan za sve delatnosti. Ima 2 nivoa Prvi nivo 111m2 , drugi nivo 114 m2. Izlog na dve ulice. Za sve vrste kancelarijskog, uslužnog, proizvodnog pogona, ugostiteljske namene.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 425.000 € na 395.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Karaburma, 395.000 €, 340,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 425.000 €
08.05.2026 - 395.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se porodična kuća, izuzetno kvalitetne gradnje, uknjižena na 340m2. Nalazi se u mirnom delu naselja Karaburma, u ulici Rospi Ćuprija. Izgrađena je na tri nivoa (P+1+Pk) i svaki može funkcionisati kao zasebna stambena jedinica. Na prvom nivou nalazi se veliki open space prostor....

 
 
 
 
-21%

Promena cene sa 1.750.000 € na 1.390.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Hram, 1.390.000 €, 300,00 m2 cca 4630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 1.750.000 €
10.05.2026 - 1.390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Hram, plac pogodan za gradnju na 3ara sa kućom iz 1992g .. / Vračar, Neimar, ispod Hrama Sv.Save, Lamartinova, plac od 3ara sa kućom i garažom iz 1992g pogodan za gradnju zgrade, plac je pravougaonog oblika 12m x 25m, postojeća kuća je uknjižena na 273m2+19m2 garaža .. ......

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 180.000 € na 175.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SREMČICA, 175.000 €, 411,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 180.000 €
10.05.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Velika porodična kuća na prostranom placu površine 13,28 ari smeštena je na obodu Lipovačke šume. U mirnom delu Sremčice, oko 500m od glavne saobraćajnice. Kuća se sastoji od dve nezavisne vertikale od kojih je jedna potpuno završena i useljiva, a druga je u sivoj fazi izgradnje.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 199.000 € na 179.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LEŠTANE, 179.000 €, 489,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 199.000 €
08.05.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižena porodična kuća 489m2 20 minuta od Ustaničke Na prodaju prostrana porodična kuća u Leštanima. Građevinska površina kuće je 489 m2 a korisna 405m2. Nalazi se na placu od 7 ari koji je ograđen. U kući postoje 3 etaže i dve garaže. Ova kuća može biti porodični objekat, poslovni....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 425.000 € na 395.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 395.000 €, 340,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 425.000 €
08.05.2026 - 395.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 100 m2 pogodan zadnjih 7 dana pala cena (31)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>