• GoHome Professional
www.klikdooglasa.com pala cena parking što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.klikdooglasa.com pala cena parking što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.klikdooglasa.com pala cena parking što skuplji Najnovije

  • Za upit "www.klikdooglasa.com pala cena parking što skuplji najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 488.735 € na 462.418 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 462.418 €, 73,00 m2 cca 6330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 488.735 €
12.05.2026 - 462.418 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Trg galerija - PUPINOVA PALATA. Izdvajamo iz ponude, kompletno namešten, uknjižen trosoban stan sa otvorenim pogledom na grad i Frušku goru u ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu Pupinova palata; koji se nalazi na najatraktivnijoj lokaciji u gradu. U blizini....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 443.410 € na 428.120 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 428.120 €, 139,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 443.410 €
12.05.2026 - 428.120 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054318, SALAJKA, PETOSOBAN STAN, 139m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 395.560 € na 381.920 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 381.920 €, 124,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 395.560 €
12.05.2026 - 381.920 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054317, SALAJKA, ČETVOROSOBAN STAN, 124m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 385.000 € na 375.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 375.000 €, 157,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2025 - 370.000 €
04.03.2025 - 365.000 €
08.05.2025 - 380.000 €
04.11.2025 - 410.000 €
25.12.2025 - 395.000 €
27.01.2026 - 510.000 €
29.01.2026 - 390.000 €
07.04.2026 - 385.000 €
12.05.2026 - 375.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Tih i prijatan stan, dvostrano orjentisan. D nevni boravak za uživanje na donjem nivou, spavaći deo za miran san na gornjem nivou. Velux krovni prozori, Geberit vodokotlić, 3 klime za dodatni komfor, alarm itd itd. Kompletnu kuhinju sa tehnikom (Samsung) i ugradni nameštaj dobijate....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 390.000 € na 370.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 370.000 €, 114,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2026 - 390.000 €
12.05.2026 - 370.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Parking Kanalizacija Terasa Podrum Brsjacka Spratnost: 1 Soba: 3 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 328.570 € na 317.240 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 317.240 €, 103,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 328.570 €
12.05.2026 - 317.240 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054314, SALAJKA, PETOSOBAN STAN, 103m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 315.810 € na 304.920 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 304.920 €, 99,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 315.810 €
12.05.2026 - 304.920 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 10543015, SALAJKA, ČETVOROSOBAN STAN, 99m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 315.000 € na 290.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 290.000 €, 95,00 m2 cca 3050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 315.000 €
12.05.2026 - 290.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Banatska Soba: 3.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 296.670 € na 286.440 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 286.440 €, 93,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 296.670 €
12.05.2026 - 286.440 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054311, SALAJKA, ČETVOROSOBAN STAN, 93m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 267.960 € na 258.720 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 258.720 €, 84,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 267.960 €
12.05.2026 - 258.720 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054313, SALAJKA, ČETVOROSOBAN STAN, 84m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena parking što skuplji najnovije (31)
  • www.klikdooglasa.com pala cena parking što skuplji (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>