• GoHome Professional
www.klikdooglasa.com pala cena parking najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.klikdooglasa.com pala cena parking najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.klikdooglasa.com pala cena parking najnovije

  • Za upit "www.klikdooglasa.com pala cena parking najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 178.640 € na 172.260 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 172.260 €, 58,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.03.2026 - 172.260 €
07.05.2026 - 178.640 €
12.05.2026 - 172.260 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054359, TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 58m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 69.000 € na 62.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Centar, 62.000 €, 62,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.10.2025 - 69.000 €
12.05.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2025.,

www.vintimnekretnine.com

Svetao, dvostrano orijentisan stan, na odlicnoj lokaciji, odmah useljiv. Stan je sa odlicnim funkcionalnim rasporedom, u novoj, odrzavanoj zgradi.Parking mesto je obezbedeno i u okviru je cene. Lokacijski je izvanredan, uz sam park, i u neposrednoj blizini setalista. Sva potrebna....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 390.000 € na 370.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 370.000 €, 114,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2026 - 390.000 €
12.05.2026 - 370.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Parking Kanalizacija Terasa Podrum Brsjacka Spratnost: 1 Soba: 3 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 315.810 € na 304.920 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 304.920 €, 99,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 315.810 €
12.05.2026 - 304.920 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 10543015, SALAJKA, ČETVOROSOBAN STAN, 99m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 385.000 € na 375.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 375.000 €, 157,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2025 - 370.000 €
04.03.2025 - 365.000 €
08.05.2025 - 380.000 €
04.11.2025 - 410.000 €
25.12.2025 - 395.000 €
27.01.2026 - 510.000 €
29.01.2026 - 390.000 €
07.04.2026 - 385.000 €
12.05.2026 - 375.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Tih i prijatan stan, dvostrano orjentisan. D nevni boravak za uživanje na donjem nivou, spavaći deo za miran san na gornjem nivou. Velux krovni prozori, Geberit vodokotlić, 3 klime za dodatni komfor, alarm itd itd. Kompletnu kuhinju sa tehnikom (Samsung) i ugradni nameštaj dobijate....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 328.570 € na 317.240 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 317.240 €, 103,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 328.570 €
12.05.2026 - 317.240 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054314, SALAJKA, PETOSOBAN STAN, 103m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 260.000 € na 251.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 251.000 €, 76,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2026 - 260.000 €
12.05.2026 - 251.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na opštini Zvezdara, u neposrednoj blizini Gradske bolnice, nalazi se ovaj trosoban stan. Smešten je u novogradnji iz 2011. godine, urednoj i održavanoj sa liftom. U blizini je Zvezdara teatar, OŠ Veljko Dugošević, Šesta beogradska gimnazija, ulica Bulevar kralja Aleksandra, SC Olimp....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 137.170 € na 132.440 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 132.440 €, 43,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 137.170 €
12.05.2026 - 132.440 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054312, SALAJKA, DVOSOBAN STAN, 43m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači sa....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 212.520 € na 204.930 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 204.930 €, 69,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.03.2026 - 204.930 €
07.05.2026 - 212.520 €
12.05.2026 - 204.930 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054357, TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 69m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 488.735 € na 462.418 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 462.418 €, 73,00 m2 cca 6330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 488.735 €
12.05.2026 - 462.418 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Trg galerija - PUPINOVA PALATA. Izdvajamo iz ponude, kompletno namešten, uknjižen trosoban stan sa otvorenim pogledom na grad i Frušku goru u ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu Pupinova palata; koji se nalazi na najatraktivnijoj lokaciji u gradu. U blizini....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena parking najnovije (31)
  • www.klikdooglasa.com pala cena parking (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>