• GoHome Professional
www.klikdooglasa.com opremljen što skuplji pala ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.klikdooglasa.com opremljen što skuplji pala ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.klikdooglasa.com opremljen što skuplji pala cena

  • Za upit "www.klikdooglasa.com opremljen što skuplji pala cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 122.304 € na 120.120 € dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 120.120 €, 44,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.12.2025 - 122.304 €
15.02.2026 - 120.120 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

LIMAN V / STANOVI U IZGRADNJI Na prodaju dvosobni stanovi kvadrature od 36,73m2-43,68m2 U IZGRADNJI. Cene se kreću od 2.800 eur/m2 sa PDV-om u zavisnosti od dinamike i načina plaćanja. Predstavljamo projekat renomiranog i pouzdanog investitora, prepoznatljivog na tržištu nekretnina....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 1.637.700 € na 1.534.700 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 1.534.700 €, 400,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 1.637.700 €
17.04.2026 - 1.534.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ova impresivna nekretnina predstavlja pravu retkost na tržištu, jer objedinjuje vrhunsku gradnju, savremene tehnologije, potpunu privatnost i netaknutu prirodu Fruške gore. Kuća je samostalni objekat spratnosti Su+Pr+1, ukupne površine oko 400 m², uknjižena i u vlasništvu 1/1. Izgrađena....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 1.490.000 € na 1.300.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, MLADENOVAC, Centar, 1.300.000 €, 1123,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 1.490.000 €
19.04.2026 - 1.300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetna, jedinstvena i retka nekretnina na tržištu – kompletno uređen i moderno opremljen poslovno-stambeni kompleks, na odličnoj lokaciji u Mladenovcu. Ova nekretnina pruža savršen spoj poslovnog potencijala, komfora i luksuza, idealna za ozbiljne investitore, porodični....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 1.496.000 € na 1.190.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Zemun, 1.190.000 €, 765,00 m2 cca 1560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2025 - 1.496.000 €
24.04.2026 - 1.190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun - Pregrevica kuća, 765m2 (tri terase 76m2), Po+SUT+PR+I+Ptk, grafitno podno grejanje, telefon, interfon, podrum, šest parking mesta, četiri ostave, struja voda, kanalizacija, asfalt, plac 757m2, letnjikovac U ponudi luksuzna kuća u mirnoj ulici sa pogledom na Dunav, za udoban....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 1.395.000 € na 1.190.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Zemun, 1.190.000 €, 765,53 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.11.2025 - 1.395.000 €
08.05.2026 - 1.190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaja LUX hedonističke kuće sa pogledom na Dunav. U prizemlju Vam se otvara: raskošan dnevni boravak sa kaminom, dvostrano orijentisan sa izlazom na terasu i uređeno veliko dvorište, moderno opremljena kuhinja sa trpezarijom, kupatilo sa prirodnom ventilacijom. Bruto površina prizemlja....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 945.000 € na 845.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 845.000 €, 260,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 945.000 €
15.04.2026 - 845.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Kuća na 4 nivoa, 260m2, na ekskluzivnoj lokaciji, na Bežanijskoj kosi, I mesna zajednica. - centralno grejanje - podno grejanje u kupatilima(rovex) - miran kraj, pun zelenila - direktna veza sa auto-putem - u blizini: autobuska stanica, vrtić, škola, teniski tereni, parkić za decu,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850.000 € na 795.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 795.000 €, 426,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 850.000 €
13.03.2026 - 795.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižena, potpuno opremljena luksuzna vila sa bazenom, od 426m2, na samo 10km od Beograda. Sastoji se od 426m2 stambenog prostora sa 3 terase, placa od 32ara, garaže 46m2 i bazena od 65m2. Dnevni boravak sa kaminom, kuhinja i trpezarija su konceptualno open space ka bazenu od 65m2....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850.000 € na 795.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 795.000 €, 426,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 850.000 €
13.03.2026 - 795.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 795.000 € na 750.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 750.000 €, 170,00 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.08.2025 - 850.000 €
17.10.2025 - 795.000 €
24.04.2026 - 750.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se petosoban stan koji se nalazi u srednjoj od tri četvorospratne vertikale u porodičnoj zgradi na Dedinju, neposredno pored Belog Dvora u mirnoj ulici. Kvalitetna gradnja, materijali i unutrašnja obrada. Sopstveni sistem i brojila potrošnje struje, gasa i vode. Prostrana....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 788.000 € na 749.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 749.000 €, 170,00 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.09.2025 - 850.000 €
17.10.2025 - 795.000 €
25.03.2026 - 788.000 €
22.04.2026 - 749.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Savski venac , Dedinje , rezidencijalna zona , neposredna blizina Belog Dvora , Americke ambasade , 170m2 ( 96m2 uknjizena kvadratura ) , lepo uredjeno dvoriste povrsine 1,1ar , cg / gas , luksuzna vertikala kuce , gradnja 2014. godine , viseslojni bukov parket 1. klase , Alu stolarija....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • opremljen što skuplji pala cena (623)
  • www.klikdooglasa.com što skuplji pala cena (3)
  • www.klikdooglasa.com opremljen što skuplji (251)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>