• GoHome Professional
www.klikdooglasa.com opremljen pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.klikdooglasa.com opremljen pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.klikdooglasa.com opremljen pala cena

  • Za upit "www.klikdooglasa.com opremljen pala cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-14%

Promena cene sa 498.000 € na 430.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEČEJ, 430.000 €, 400,00 m2 cca 1080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.09.2025 - 498.000 €
16.11.2025 - 700.000 €
13.02.2026 - 498.000 €
29.04.2026 - 430.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

Ekskluzivno zastupanje! Prodajemo na prometnom delu puta u Bečeju benzinsku pumpu. Sastoji se od : Zgrade benzinske stanice; gasne stanice kao i pretakališta i pomoćne zgrade. Kompleks benzinske stanice nalazi se uz magistralni put 102 te se po proceni ovlašćene kuće njen položaj....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 406.000 € na 399.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 399.000 €, 73,00 m2 cca 5470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 406.000 €
29.04.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prestižnoj lokaciji gradske opštine Stari grad, u Čika Ljubinoj ulici, neposredno uz Knez Mihailovu, na par minuta hoda do Kalemegdana, a sa druge strane Terazija i drugih najpoznatijih atraktivnih mesta nalazi se ovaj trosoban stan. Blizina ovih atraktivnih mesta, ovu lokaciju....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 139.000 € na 129.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, INĐIJA, 129.000 €, 174,00 m2 cca 740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 139.000 €
08.03.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

U strogom centru Inđije prodaje se hostel koji sadrži 4 trokrevetne sobe, kupatilo sa 4 kabine, muški i ženski toalet i kuhinju. Sve je renovirano, opremljeno i spremno za upotrebu. Odlična investicija! Uknjiženo! Agencijska provizija 2% .

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 180.000 € na 155.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VELIKI MOKRI LUG, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 180.000 €
15.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzno sređen i opremnjen stan u novogradnji iz 2022godine.Ima dve odvojene spavaće sobe i nalazi se u mirnom delu između Zvezdare i Voždovca, okružen zelenilom i parkom. Dnevna soba spojena sa kuhinjom opremljena modernim aparatima. Stan ima kamin na bioethanol i akvarijum koji....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 121.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARI BANOVCI, 121.000 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 127.000 €
14.11.2025 - 123.000 €
08.05.2026 - 121.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, Stari Banovci – Pere Čodanovića 3. 0, 71m2 (terasa 3m2), 1/5, GAS, lift, interfon, parking U najlepšem delu Starih Banovaca, u neposrednoj blizini Dunava prodaje se komforan, trosoban stan. Kompletno je opremljen najkvalitetnijom opremom sa podnim grejanjem na gas, pa....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 550.000 € na 520.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 520.000 €, 180,00 m2 cca 2890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.09.2025 - 550.000 €
17.05.2026 - 520.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: K759 Na izuzetnoj lokaciji na Kosmaju, svega 100 metara vazdušne linije od čuvene pivare i blizu novootvorenog hotela, nalazi se stilizovana i vrhunski opremljena porodična kuća površine 180 m² sa predivnim pogledom, smeštena na prostranom i uređenom placu od 13,5 ari. Ova....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 164.800 € na 154.500 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, Rotkvarija, 154.500 €, 63,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 164.800 €
25.03.2026 - 154.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je funkcionalan i kompletno opremljen lokal od 63 m² na odličnoj lokaciji u blizini Socijalnog, u širem centru Novog Sada. Lokal se sastoji od prizemlja od 40 m² i suterena od 20 m², što omogućava praktično razdvajanje sadržaja i organizaciju prostora prema potrebama različitih....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 144.900 € na 141.900 € dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kotež, 141.900 €, 94,00 m2 cca 1510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2026 - 144.900 €
16.04.2026 - 141.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.knez-nekretnine.com

SAMO U KNEZU! PRODAJE SE UKNJIŽEN DVOIPOSOBAN DELIMIČNO OPREMLJEN STAN U MANJOJ ZGRADI NOVIJE GRADNJE U MIRNOM OKRUŽENJU. STAN IMA VELIKU TERASU (31M2) I MOGUĆNOST PROŠIRENJA TJ.ADAPTACIJE U TROIPOSOBNU STRUKTURU. ZGRADA IMA OGRAĐEN SOPSTVENI PARKING PROSTOR. KOMPLETNA INFRASTRUKTURA....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 430.000 € na 420.000 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 420.000 €, 136,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.03.2026 - 430.000 €
07.04.2026 - 420.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U našoj ponudi je vrhunski opremljen LUX 3,0 duplex u mirnoj, jednosmernoj ulici Ranka Tajsića u blizini Autokomande. Ranka Tajsića, Beograd, Srbija ; Voždovac, Autokomanda, Ranka Tajsića, LUX duplex.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 212.000 € na 205.000 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 205.000 €, 59,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.01.2026 - 217.000 €
12.03.2026 - 212.000 €
14.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 59m2, 1/1, bez ulaganja, Inverter klime, interfon, internet, ktv Stan se nalazi u mirnoj Ilirskoj ulici nadomak Bulevara despota Stefana. U prilici smo da Vam specifičan dvosobni stan na tri nivoa. Zgrada u kojoj se nalazi je u odličnom stanju sa renoviranom fasadom. Ulaz u....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • opremljen pala cena (623)
  • www.klikdooglasa.com pala cena (3)
  • www.klikdooglasa.com opremljen (251)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>