• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 7 dana potkrovlje do 120 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs zadnjih 7 dana potkrovlje do 120 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 7 dana potkrovlje do 120 m2

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 7 dana potkrovlje do 120 m2" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 1.711 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • za studente
    • podrum
    • 3.sprat
    • dvorište
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 299.000 €, 107,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan broj 24 sa 4 spavaće sobe, Duplex, na III spratu i potkrovlju, orijentisan prema Ulici Dobropoljska. Donja etaža se sastoji od ulaznog hodnika, jedne spavaće sobe, jednog kupatila, kuhinje, trpezarije, terase i dnevnog boravka iz koga se pružaju stepenice ka gornjoj etaži. Na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 219.900 €, 105,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u kućama u nizu na Petlovom brdu, površine 105m2, sa mogućnošću proširenja na potkrovlje. Nekretnina se nalazi u ulici Omladinsko šetalište, u mirnom i porodičnom okruženju, u neposrednoj blizini osnovne škole „Vladimir Rolović. Struktura: Prizemlje se sastoji od kuhinje,....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 170.000 €, 94,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u Starčevu, nadomak Pančeva – mir, zelenilo i veliki potencijal Na prodaju kuća u Starčevu, u mirnoj i lepoj ulici, okružena zelenilom, idealna za porodičan život, odmor od gradske gužve ili život u prostoru koji pruža mnogo mogućnosti. Kuća je uknjižena na 94 m², što predstavlja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs zadnjih 7 dana potkrovlje do 120 m2'
950 €
245.000 €
239.000 €
  Kuća, SUBOTICA, 128.000 €, 120,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvojna kuća sa potkrovljem u MZ Novo Selo, na parceli od 80 m². Kuća ima 120 m² i građena je od mešanog materijala. Kuća je bez dvorišta. Sastoji se od ulaza, hodnika, dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe i kupatila, dok se na potkrovlju nalaze hodnik, spavaća soba i velika....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 119.000 €, 108,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom kraju, ispod Vidikovca, uknjižen stambeni prostor u potkrovlju zgrade građene 2000.godine. Stan se nalazi u sivoj fazi i kupac ima mogućnost da uredi po svojoj želji. Uknjižen je na 55m2 s tim da da je ukupna površina 108m2. U neposrednoj blizini su svi potrebni sadržaji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 123.000 €, 88,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno funkcionalan četvorosoban stan u potkrovlju kuće. Sa 88m2 pametno projektovanog prostora, ovaj stan je prava retkost na tržištu: bez prolaznih soba i sa pametnim rešenjima za odlaganje stvari u svim kosinama. Stan se sastoji od svetlog dnevnog boravka sa izlazom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 246.000 €, 85,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan broj 25, Duplex, na III spratu i potkrovlju, orijentisan prema Ulici Dobropoljska. Donja etaža se sastoji od ulaznog hodnika, WC-a, kuhinje, trpezarije, terase i dnevnog boravka iz koga se pružaju stepenice ka gornjoj etaži. Na gornjoj etaži su dve prostrane spavaće sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 234.000 €, 81,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan broj 26, Duplex, na III spratu i potkrovlju, orijentisan prema Dvorištu sa direktnim pogledom na Hram . Donja etaža se sastoji od ulaznog hodnika, WC-a, kuhinje, trpezarije, terase i dnevnog boravka iz koga se pružaju stepenice ka gornjoj etaži. Na gornjoj etaži su dve prostrane....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 50.000 €, 75,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prelepa vikendica na mirnoj lokaciji nudi sve što vam je potrebno za pravi odmor. Unutrašnjost čine hodnik, spavaća soba i prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Kupatilo je u sivoj fazi, što vam pruža idealnu priliku da ga uredite baš po svom ukusu. Dodatni prostor nudi....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan trosoban stan u centru grada, blizu reke, sa svim pogodnostima koje pruža stanovanje u kući. Ima pripadajuće prednje i zadnje dvorište, tavan, podrum, garažu i dva parking mesta ispred. Postoji mogućnost proširenja stambenog prostora za još 80 m2, tavan ima i više nego dovoljnu....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 144.900 €, 69,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

DUPLEKS U ponudi stanovi u novogradnji, u prizemlju i na prvom spratu. Objekat je spratnosi Su + Pr + 1 Sprat + Potkrovlje U ponudi su dva stana od 62m2 i dupleks od 69m2. Prvi stan od 62m2 se nalazi na prvom spratu, drugi od 62m2 se nalazi na prizemlju (zbog specificne pozicije,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 101.000 €, 62,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u kući, površine 62m2, na četvrtom spratu (potkrovlju) etažirane kuće. Kuća je pozicionirana pored Durlanske pijace, Po strukturi kuća je P+2+Pk, ukupne površine 322m2. U neposrednoj blizini kuće nalazi se pijaca, osnovna škol, vrtić, razni marketi Strukturu stana....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 130.200 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi stanovi u novogradnji, u prizemlju i na prvom spratu. Objekat je spratnosi Su + Pr + 1 Sprat + Potkrovlje U ponudi su dva stana od 62m2 i dupleks od 69m2. Prvi stan od 62m2 se nalazi na prvom spratu, drugi od 62m2 se nalazi na prizemlju (zbog specificne pozicije, stan deluje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 75.000 €, 24,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera u mirnom i zelenom delu Miljakovca, smeštena u potkrovlju kvalitetne i održavane zgrade. Stan je svetao i prijatan za život, idealan za jednu osobu, studente ili kao investicija za izdavanje. Nalazi se u lepom porodičnom kraju okruženom zelenilom, sa dovoljno parking prostora....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 200 €, 19,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renovirana, mala garsonjera 19m2 na Novoj Detelinari, Kopernikova ulica, 3. sprat, nema lift, potkrovlje. Stan ima klimu, tv, nema terasa. Grejanje na gas. Izdaje se na duže vreme. Cena 200eu+depozit. Agencijska provizija 50% od cene. Kontakt 065/385-8883 .