• GoHome Professional
www.indomio.rs potkrovlje do 120 m2 Zadnjih 14 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs potkrovlje do 120 m2 Zadnjih 14 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs potkrovlje do 120 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs potkrovlje do 120 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 42 nekretnina - prosečna cena 2.002 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • 1.sprat
    • renovirano
    • opremljen
    • parket
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 990 €, 115,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se cetvorosoban stan na odlicnoj lokaciji, na Gundulicevom vencu. Stan se nalazi u manjoj zgradi, u potkrovlju, poseduje tri spavace sobe i prostranu terasu. Povrsina 115m2, grejanje je na TA pec, niski rezijski troskovi, dva mokra cvora. .

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 119.000 €, 108,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom kraju, ispod Vidikovca, uknjižen stambeni prostor u potkrovlju zgrade građene 2000.godine. Stan se nalazi u sivoj fazi i kupac ima mogućnost da uredi po svojoj želji. Uknjižen je na 55m2 s tim da da je ukupna površina 108m2. U neposrednoj blizini su svi potrebni sadržaji....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 250.000 €, 122,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Katice Opa��i��, pr+1+ptk, eg-Stvarna povr��ina-122m2 , ugovorna povr��ina-115.00m2, Ku��a u Batajnici sa gra��evinskom dozvolom na velikom placu - odli��na prilika. Na prodaju porodi��na ku��a ukupne povr��ine 122m2,spratnosti P+1+Pk, izgra��ena prema projektnoj dokumentaciji sa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs potkrovlje do 120 m2 zadnjih 14 dana'
370.000 €
63.800 €
158.000 €
  Kuća, SUBOTICA, 128.000 €, 120,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvojna kuća sa potkrovljem u MZ Novo Selo, na parceli od 80 m². Kuća ima 120 m² i građena je od mešanog materijala. Kuća je bez dvorišta. Sastoji se od ulaza, hodnika, dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe i kupatila, dok se na potkrovlju nalaze hodnik, spavaća soba i velika....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 200.000 €, 120,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nova kuća prizemlje + potkrovlje u osnovi 8,5 x 8,5 a u prirodi predstavlja dva odvojena trosobna stan sa posebnim ulazima. U dvorištu ima jedan pomoćni objekat U kući je razvedeno grejanje. KUćća nije legalizovana( predat je zahtev za legalizaciju. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 299.000 €, 107,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan broj 24 sa 4 spavaće sobe, Duplex, na III spratu i potkrovlju, orijentisan prema Ulici Dobropoljska. Donja etaža se sastoji od ulaznog hodnika, jedne spavaće sobe, jednog kupatila, kuhinje, trpezarije, terase i dnevnog boravka iz koga se pružaju stepenice ka gornjoj etaži. Na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 219.900 €, 105,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u kućama u nizu na Petlovom brdu, površine 105m2, sa mogućnošću proširenja na potkrovlje. Nekretnina se nalazi u ulici Omladinsko šetalište, u mirnom i porodičnom okruženju, u neposrednoj blizini osnovne škole „Vladimir Rolović. Struktura: Prizemlje se sastoji od kuhinje,....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 170.000 €, 94,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u Starčevu, nadomak Pančeva – mir, zelenilo i veliki potencijal Na prodaju kuća u Starčevu, u mirnoj i lepoj ulici, okružena zelenilom, idealna za porodičan život, odmor od gradske gužve ili život u prostoru koji pruža mnogo mogućnosti. Kuća je uknjižena na 94 m², što predstavlja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 950 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma komforan namešten stan u centru grada, na drugom spratu zakonom zaštićene zgrade romantičnog izgleda. Sastoji je od dnevnog boravka sa kuhinjom, 3 sobe, toaleta, zasebnog kupatila, terase i hodnika. Stan ima sve potrebno za porodični život. U neposrednoj blizini je škola i vrtić,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 268.450 €, 91,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličnu novogradnju. Stambeni kompleks koji se gradi na atraktivnoj lokaciji u Beogradu u dr Velizara Kosanovića. Luksuzni objekat projektovan je po najvišim standardima sa ciljem da zadovolji sve potrebe urbanog stanovanja, kao i sigurnost i komfor porodičnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 123.000 €, 88,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno funkcionalan četvorosoban stan u potkrovlju kuće. Sa 88m2 pametno projektovanog prostora, ovaj stan je prava retkost na tržištu: bez prolaznih soba i sa pametnim rešenjima za odlaganje stvari u svim kosinama. Stan se sastoji od svetlog dnevnog boravka sa izlazom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 133.000 €, 87,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Lazara So��ice, 2/2, ta, uknji��en,-Stvarna povr��ina-87m2 , ugovorna povr��ina-87.00m2, Stan u potkrovlju - ��itava eta��a, za kompletno renoviranje, u objektu sa ukupno tri stana, mirno, na odli��noj lokaciji. Ovo je prostor koji pru��a priliku da od po��etka osmislite i izgradite....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, centar, 85m2, 3.0, PR/PK. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe sa posebnim garderoberima, kuhinja sa trpezarijom, ostava, kupatilo, dvorište iza stana, potkrovlje koje može da se adaptira u stambeni prostor iste kvadrature, pripadajući podrum od 10m2, garaža od 15m2,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 246.000 €, 85,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan broj 25, Duplex, na III spratu i potkrovlju, orijentisan prema Ulici Dobropoljska. Donja etaža se sastoji od ulaznog hodnika, WC-a, kuhinje, trpezarije, terase i dnevnog boravka iz koga se pružaju stepenice ka gornjoj etaži. Na gornjoj etaži su dve prostrane spavaće sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 285.000 €, 84,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan ukupne površine 66m sa dodatnom galerijom od 18m, smešten u potkrovlju zgrade sa liftom u ulici Sime Igumanova na Vračaru. Galerija predstavlja dodatnu funkcionalnu celinu koja pruža mogućnost različitih organizacionih rešenja u skladu sa potrebama budućeg....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 245.000 €, 83,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan broj 23, Duplex, na III spratu i potkrovlju, orijentisan prema Ulici Dobropoljska. Donja etaža se sastoji od ulaznog hodnika, WC-a, kuhinje, trpezarije, terase i dnevnog boravka iz koga se pružaju stepenice ka gornjoj etaži. Na gornjoj etaži su dve prostrane spavaće sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 239.000 €, 83,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan broj 21, Duplex, na III spratu i potkrovlju, orijentisan prema Dvorištu sa direktnim pogledom na Hram . Donja etaža se sastoji od ulaznog hodnika, WC-a, kuhinje, trpezarije, terase i dnevnog boravka iz koga se pružaju stepenice ka gornjoj etaži. Na gornjoj etaži su dve prostrane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 234.000 €, 81,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan broj 26, Duplex, na III spratu i potkrovlju, orijentisan prema Dvorištu sa direktnim pogledom na Hram . Donja etaža se sastoji od ulaznog hodnika, WC-a, kuhinje, trpezarije, terase i dnevnog boravka iz koga se pružaju stepenice ka gornjoj etaži. Na gornjoj etaži su dve prostrane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 310.000 €, 80,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U samom centru poslovnog dela Novog Beograda, u zgradi YUBC-a, nalazi se ovaj trosoban stan. Smešten je na šestom spratu sa potkrovljem, dobro održavane i uredne zgrade iz 1990. godine. U neposrednoj blizini je deset vrtića na 15 minuta hoda, dve osnovne škole, gimnazija, marketi,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 320.000 €, 76,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prelepo, šarmantno potkrovlje u samom srcu Vračara, smešteno u elegantnoj vili sa uređenim i reprezentativnim prilazom koji ostavlja poseban utisak već pri dolasku. Stan je trosoban, pažljivo renoviran i odiše toplinom i karakterom koji je teško pronaći u novogradnji.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 150.000 €, 76,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Ledinci Predstavljamo Vam vikendicu Pr+Pk u Ledincima na lepoj lokaciji. Do nje se dolazi asfaltnim putem. U prizemlju se nalazi dnevna soba, kuhinja,kupatilo , ostava i prelepa terasa od 40m2. Potkrovlje spavaća soba i terasa sa prelepim pogledom. Stanbena zgrada 57m2, garaža....

 
 
 
  Kuća, VIŠNJICA, 199.999 €, 75,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Branislava Stankovi��a, pr+ptk, ta, uknji��ena-Stvarna povr��ina-75m2 , ugovorna povr��ina-68.00m2, Odli��na ku��a na Vi��njici - prilika koja se ne propu��ta! U��u��kana u mirnom kraju Vi��njice, na prostranom placu od 4.13a, nalazi se ova ��armantna ku��a koja odi��e toplinom doma.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 50.000 €, 75,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prelepa vikendica na mirnoj lokaciji nudi sve što vam je potrebno za pravi odmor. Unutrašnjost čine hodnik, spavaća soba i prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Kupatilo je u sivoj fazi, što vam pruža idealnu priliku da ga uredite baš po svom ukusu. Dodatni prostor nudi....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan trosoban stan u centru grada, blizu reke, sa svim pogodnostima koje pruža stanovanje u kući. Ima pripadajuće prednje i zadnje dvorište, tavan, podrum, garažu i dva parking mesta ispred. Postoji mogućnost proširenja stambenog prostora za još 80 m2, tavan ima i više nego dovoljnu....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 144.900 €, 69,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

DUPLEKS U ponudi stanovi u novogradnji, u prizemlju i na prvom spratu. Objekat je spratnosi Su + Pr + 1 Sprat + Potkrovlje U ponudi su dva stana od 62m2 i dupleks od 69m2. Prvi stan od 62m2 se nalazi na prvom spratu, drugi od 62m2 se nalazi na prizemlju (zbog specificne pozicije,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 195.000 €, 64,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Dve spavaće sobe Šesti sprat iznad stana je potkrovlje. Najmanja kosina 2,05m pun beton , .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 185.000 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan i funkcionalan stan na Lekinom brdu, u Kruševačkoj ulici, ukupne površine 63 m² (uknjiženo 35 m²), smešten u potkrovlju sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Stan je odlično organizovan i sastoji se od predsoblja, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 130.200 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi stanovi u novogradnji, u prizemlju i na prvom spratu. Objekat je spratnosi Su + Pr + 1 Sprat + Potkrovlje U ponudi su dva stana od 62m2 i dupleks od 69m2. Prvi stan od 62m2 se nalazi na prvom spratu, drugi od 62m2 se nalazi na prizemlju (zbog specificne pozicije, stan deluje....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 412.000 €, 130,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Porodična kuća u Lipovom gaju, zaokruženom naselju prilagođenom prvenstveno mirnom i bezbednom stanovanju sa 24-satnim obezbeđenjem. Naselje karakterišu široke ulice, dovoljno parking mesta, zelenih površina i igrališta za decu.Kuća poseduje sopstvenu kotlarnicu za grejanje na gas,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 400 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje Voždovac U ulici Vojvode Stepe, deo kod bioskopa Voždovac za izdavanje stan površine 60m2. Stan se nalazi u dvorišnom delu stambene zgrade i funkcioniše fako zaseban objekat. Sastoji se iz tri polunivoa - u najnižem su kuhinja sa trpezarijom u visokom prizemlju je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SUBOTICA, 56.500 €, 53,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor sa potkrovljem na Segedinskom putu. Prostor ima 53 m² i sastoji se od prizemlja i potkrovlja. U prizemlju se nalazi poslovni prostor – kafić i sanitarni čvor. Potkrovlje se sastoji od posebnog ulaza sa ulice, jedne prostorije i sanitarnog čvora. Prostorije....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 49.000 €, 53,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Vikendica sa prelepim placem u vikend naselju Janda, Krčedin Prodaje se uknjižena vikendica u jednom od najlepših I najmirnijih delova Srema u vikend naselju Janda u Krčedinu. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj prirode, mira i komfora, idealna za porodični odmor, beg od gradske....

 
 
 
  Stan, GRABOVAC, 120.000 €, 52,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju, odličan dvosoban stan novije gradnje, površine 52m² sa PARKING MESTOM. Stan se nalazi na potkrovlju stambene zgrade (visina 3.sprata) u Obrenovcu. Sastoji se iz prostranog ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i izlazom na zastakljenu terasu, spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 152.000 €, 47,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

(e)Ledina��ka, 1/, ta, uknj.-Stvarna povr��ina-47m2 , ugovorna povr��ina-47.00m2, U prilici smo da Vam ponudimo renoviran, kompletno name��ten stan u potkrovlju na Zvezdari, uknji��en, potpuno povu��en od gradske buke, a opet u neposrednoj blizini svih infra strukturnih sadr��aja....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan na odličnoj, mirnoj lokaciji u Krnjači – ulica Save Kovačevića, 700m od škole. Stan se nalazi u novijoj zgradi, zgrada iz 2009 godine, na 3. spratu od ukupno 3, potkrovlju sa blagom kosinom samo u dnevnom boravku, spavaca soba i ostali deo stana u punoj visini.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 23.000 €, 32,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Tiganjica - vikendica površine 32m2 + soba i terasa u potkrovlju i ostava sa wc-om. Na placu površine 11,8 ara se nalazi više stabala raznog voća i vinograd. Voćnjak i vinograd su stariji i potrebno je neka stabla izvaditi i posaditi nove sadnice. Udaljena je 200m od Begeja i 400m....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 120.000 €, 28,00 m2 cca 4290 €/m2