• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 14 dana do 70 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs zadnjih 14 dana do 70 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 14 dana do 70 m2

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 14 dana do 70 m2" pronađeno 2 746 nekretnina - prosečna cena 1.269 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1300 eura
    • do 1700 eura (prosečna cena)
    • do 2000 eura
    • do 17 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 169.100 €, 67,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno namešten dvoiposoban stan na Telepu. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve odvojene spavaće sobe od kojih je jedna pogodna za poslovnu delatnost ili dečiju sobu, kupatila, terase i ostave. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 138.000 €, 67,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Majora Zorana Radosavljevi��a, 3/3, eg, novo- Stvarna povr��ina-67m2 , ugovorna povr��ina-67.42m2, Nudimo stanove u izgradnji u samom centru naselja u centralnoj ulici, Majora Zorana Ili��a. Stanovi su sa gra��evinskom dozvolom, mo��e kupovina iz stambenog kredita. Zgrada je projektovana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 134.000 €, 67,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 67m2(terasa 2m2) TA, I/I, telefon, interfon. Rešenje o ozakonjenju. Novogradnja u Kumodražu u blizini okretnice autobusa broj 33. Dobijeno rešenje o ozakonjenju. Nije pogodno za kreditne kupce. Kontakt 064/81 32 137 Broj u registru posrednika 1308 Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN TROSOBAN STAN NA BULEVARU EVROPE---Agencijska šifra: 9112689.Izdaje se moderno opremljen trosoban stan na 3. spratu zgrade sa liftom na Bulevaru Evrope. Postoji mogućnost iznajmljivanja garaže u dvorištu zgrade, uz doplatu od 100e.Stan je useljiv od 01.06.2026. godine. Potreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 800 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderno opremljen dvoiposoban stan površine 67m², smešten na trećem spratu zgrade sa liftom u ulici Pavla Ivića. Stan će biti useljiv od sredine maja i izdaje se na duži vremenski period. Stan je veoma svetao i prijatan za život zahvaljujući trostranoj orijentaciji koja....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 400 €, 67,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se stan kao poslovni prostor u srcu Niša na pešačkoj zoni, u poslovnoj zgradi starije gradnje bez lifta na trećem i poslednjem spratu, uknjižene površine 67m2 sa grejanjem na struju (1 klima obična, ostala grejna tela donosite). Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dve sobe,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 950 € na 900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 67,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 950 €
17.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na Novom Beogradu, u Bloku 11, u ulici Aleksinačkih rudara, nalazi se ovaj dvosoban stan za izdavanje. Smešten je na četvrtom spratu novogradnje, koja poseduje dva lifta i video nadzor. Lokacija u Bloku 11 pruža odličan pristup gradskim sadržajima. U neposrednoj blizini nalaze se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 600 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prostran trosoban stan za izdavanje u ulici Koste Nađa, u mirnom delu Mirijeva, u neposrednoj blizini osnovne škole „OŠ Pavle Savić. Lokacija pruža idealan balans između mirnog porodičnog okruženja i odlične povezanosti sa ostalim delovima grada, uz sve neophodne sadržaje....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 120.600 €, 67,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Zamislite da ste na samo par minuta od aerodroma, a opet dovoljno daleko da ne čujete buku aviona. Da ste blizu Novog Beograda i svih njegovih sadržaja, a opet okruženi zelenilom i mirom. Upravo to vam nudimo, na svega 3km od Aerodroma Nikola Tesla i Novog Beograda. Lokacija je idealna....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 19.000 €, 67,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja kuce-Jošanica-Soko Banja(Soko Banja)Prodaja kuce u selu Jošanica (u blizini Soko Banje) na placu od 15,5 ari,blagi nagib kuca 67 kv, dva pomocna objekta od 46 i 32 kv. Uvedena voda, struja. Kuca je starije gradnje, potrebna adaptacija.Za dodatne informacije pozovite agenciju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 190.500 €, 67,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju kompletno nameštenog dvoiposobnog stana na lokaciji idealnoj za porodično stanovanje. Nalazi se u najlepšem delu Novog Naselja, sa puno zelenila ispred zgrade. Dvostrano orjentisan, spavaće sobe gledaju ka dvorištu, dnevni boravak ka ulici. Stan se sastoji od svetlog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PANČEVO, 320 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje dvoiposoban namešten stan na sodari od 67m2, grejna površina 62m2, na 4. spratu, lift, grejanje gradsko cg. dozvoljeni kućni ljubimci. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 201.000 €, 67,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam moderan stan u kvalitetnoj zgradi u izgradnji, smeštenoj na atraktivnoj mikrolokaciji u Zemunu. Objekat je projektovan sa samo osam stambenih jedinica, što garantuje privatnost i mir.Zgrada ima prizemlje, I, II, III i povučeni sprat. U gradnji su korišćeni kvalitetni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 160.000 €, 67,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi odličan trosoban stan na prizemlju kvalitetne stambene zgrade iz 1989.g.Funkcionalan porodični stan, nalazi se u neposrednoj blizini okretnice autobusa 74 i 27, a blizina vrtića, škole, prodavnica i potpuno uređena infrastruktura su benefiti ove lokacije.Trostrano orjentisan,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 113.300 €, 67,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u izgradnji na Delijskom visu. Stan je površine 66,65m2 i po strukturi je troiposoban i nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom Sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je na struju,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Dimitrija Tucovića, 3/5, eg-Stvarna površina-67m2 , ugovorna površina-66.59m2, Izdaje se potpuno nov, nikada useljivan stan u ulici Dimitrija Tucovića, u neposrednoj blizini TC Zira. Ako tražite dom koji spaja moderan dizajn, funkcionalnost i vrhunsku lokaciju, ovo je idealna prilika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.000 €, 67,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

(e)Mrakovi��ka, 1/5, cg-Stvarna povr��ina-67m2 , ugovorna povr��ina-63.00m2, Kompletno renoviran, lux, bez ulaganja, dobar raspored, svetao. Zgrada od bele fasadne cigle. Agencijska provizija koju pla��a kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 1.100 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, nekorišćen dvosoban stan površine 67 m2, smešten na prvom spratu moderne novogradnje u kompleksu Park 11, u ulici Aleksinačkih rudara, na atraktivnoj lokaciji u naselju Trešnjin cvet na Novom Beogradu.Stan je moderno opremljen i funkcionalnog rasporeda, a sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten trosoban stan kod Čaira u Prvomajskoj ulici, u zgradi starije gradnje sa dva lifta, na sedmom spratu, površine 67m2, sa grejanjem na struju (u dogovoru sa vlasnicima donosite sopstvena grejna tela ili ih oni kupuju), centralno grejanje je isključeno. Klima uređaj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.100 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan stan u luksuznom Energoprojektovom stambeno-poslovnom objektu Park 11, vlo kvalitetno građenom. Stan je potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu sa izlazom na terasu, cg je po utrošku, a zgrada poseduje video nadzor. Garažno mesto je uračunato u cenu. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 209.100 €, 67,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Sajma, više trgovinskih i ugostiteljskih objekata. Ovaj stambeni prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 239.000 €, 67,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

(e)Mirka Milojkovi��a, 4/5, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-67m2 , ugovorna povr��ina-67.00m2, Prodaje se trosoban, uknji��en, potpuno nov stan, opremljen, sa vrhunskom tehnikom I name��tajem u naselju Sunnyville-u u Vi��nji��koj banji. Stan je vrlo komforan i povr��ine 67m2 I nalazi....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 248.380 € na 255.039 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 255.039 €, 67,00 m2 cca 3810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 248.380 €
17.05.2026 - 255.039 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u luksuznom kompleksu – Novi Beograd U ponudi je moderan, prostran i izuzetno svetao stan u prestižnom stambenom kompleksu, smeštenom u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, koji pruža idealan balans urbanog života i privatnosti. Stan se nalazi na 5. spratu od ukupno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.900 €, 67,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Batajnica- CENTAR, 3.0s, 67,18m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 208.152 €, 67,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan koji Vam predstavljamo se nalazi u mirnoj ulici nedaleko od Cvetkove pijace. Sastoji se od ulaza, dnevnog boravka i trpezarije, kuhinje, dve spavaće sobe, 2 kupatila i terase. Lokacija na kojoj je smešten stambeni objekat, osim izmeštenosti od gradske buke i zagađenja, odlikuje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 900 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Namešten, 3.0, lux, 1/5, terasa, 2 inverter klime, mašine za sudove, pranje i sušenje veša. Izdaje se namešten stan u kompleksu zgrada Sunnyville. Mikrolokacija odlična u blizni svi potrebni sadržaji za život, kao i vrtić i osnovna škola. Stan se sastoji iz velikog dnevnog boravka....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 67,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 1.100 €
17.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran pulunamešten stan u najlepšem delu Novog Beograda na samo nekoliko minuta od centra Beograda. Stan je u prvom redu zgrada do Dunava sa slobodnim parkingom bez Zone. Poseduje ugradnu kuhinju sa novom belom tehnikom(šporet, rerna, frižider i sudomašina). Svi prozori....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 117.000 €, 67,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 67m2 od čega je terasa 9.33m2, prizemlje, TA, KTV, internet, parking U urbanoj zoni naselja, u okruženju privatnih kuća i stambenih zgrada, a u blizini stajališta gradskog prevoza, OŠ „14. oktobar”, kao i ostalih komunalnih i zdravstvenih ustanova, nalazi se porodična stambena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 211.000 €, 66,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban duplex stan – 66 m² – SC Olimp Na prodaju trosoban duplex stan površine 66 m², smešten u blizini Sportskog centra Olimp, na mirnoj i odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja za svakodnevni život. Stan je funkcionalno organizovan na dve etaže:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 163.000 €, 66,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju kompletno renoviranog dvoiposobnog stana u kvalitetno zidanoj zgradi. Mirna lokacija sa puno zelenila i dosta parking mesta ispred zgrade. Stan je u stvarnosti 70M2 jer je adaptiran i zatvorena je terasa. Prodaje se komplet sa nameštajem, kao što vidite na slikama,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 179.000 €, 66,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno nov,moderno opremljen stan,smešten na drugom spratu u zgradi sa liftom.Sastoji se od dve spavće sobe,prostranog dnevnog boravka povezanog sa kuhijnom i trpezarijom,kupatila,dodatnog sanitarnog čvora,kao i terase na koju se izlazi iz dnevne sobe.Stan je opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 500 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten trosoban stan površine 66m2 na Novoj Detelinari. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, dva spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Na trećem spratu zgrade sa liftom. Odmah useljivo! Potreban depozit i agencijska provizija u iznosu od 50%. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan dvosoban stan na Voždovcu, u ulici Vojvode Stepe. Stan se nalazi na 8. spratu u zgradi od ukupno 10 spratova i prostire se na 66 m². Strukturu stana čine dnevna soba, spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, terasa i lođa, što stan čini veoma funkcionalnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 500 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo sjajan dupleks na Bežanijskoj kosi, okružen zelenilom, dvostrano orjentisan sa dosta slobodnog parkinga. Sastoji se od:dnevne sobe iz koje se izlazi na terasu (gleda prema dvorištu), trpezarije, izdvojene kuhinje sa ostavom i još jedne manje terase, kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 500 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan trosoban stan na Voždovcu, u Kostočkoj ulici, u mirnom i lepo povezanom delu opštine. Stan se nalazi se na drugom spratu uredno održavane zgrade sa dva lifta i predstavlja odličan izbor za porodičan život ili zakupce koji traže udoban i prijatan prostor za duži....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 400 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

PROSTRAN DVOSOBAN STAN U PAP PAVLA---Agencijska šifra: 9112676.Izdaje se prostran dvosoban stan od čak 66m2, koji se nalazi na 1. spratu zgrade sa liftom u ulici Pap Pavla, na svega 5 minuta peške od Trga Slobode.Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 800 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

TAŠMAJDAN, VRAČAR Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi renoviran i veoma kvalitetan stan na top lokaciji u blizini Tašmajdan Park, u blizini Parvnog fakulteta. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, na svega desetak minuta peške od strogog centra grada, u blizini fakulteta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 228.000 €, 66,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Pravo visoko prizemlje! Dvostrano orijentisan. Jedna soba ka ulici a ostatak stana ka dvorištu. Renoviran kompletno. Odmah useljiv. Uknjižen. Agencijska provizija 2% Agent: Antonio Burkeljc br. licence: 2896 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br. 339 011/26-20-734 . .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 500 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131798, II/XII, klima, lift, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Nudimo vam stan kod Super Vera.Stan je prazan.Izdaje se porodici,sa decom ili bez na duže.Studenti ne.Domaće životinje ne.Korisnici duvana,da.Dve spavaće,dnevni boravak,kuhinja,kupatilo,lođa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 128.000 €, 66,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan trosoban stan površine 66m², u kvalitetnoj novogradnji u mirnom delu Palilule. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom, sa planiranim useljenjem krajem 2026. godine. Raspored je pažljivo osmišljen i bez izgubljenog prostora: dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 500 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Voždovac, FON-Bilećka - Kostolačka 3.0, 66m2, 2. sprat, grejanje-CG U ponudi svetao trosoban stan, dvostrano orijentisan u mirnoj ulici. Stan se nalazi na drugom spratu redovno održavane zgrade. Sastoji se od: velikog dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 220.000 €, 66,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan za prodaju Crveni krst Na Crvenom krstu, u ulici Tome Maksimovića za prodaju stan uknjižene površine 66m2. Stan se sastoji od: na donjem nivou kuhinje - trpezarijsko dnevnog boravka sa terasom i kupatila a na dornjem nivou je velika spavaća soba sa WC-om i ugradnim plakarima....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 805)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>