• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 14 dana do 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs zadnjih 14 dana do 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 14 dana do 70 m2

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 14 dana do 70 m2" pronađeno 2 475 nekretnina - prosečna cena 1.285 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1300 eura
    • do 1700 eura (prosečna cena)
    • do 2000 eura
    • do 17 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • za studente
    • parket
    • 2.sprat
    • klima
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje - trosoban stan / poslovni prostor, Terazije (Stari grad) Izdaje se prelep salonac, trosoban površine 75 m2 , smešten na 1. spratu stambene zgrade sa liftom, na izuzetnoj lokaciji Terazije - Stari grad . Stan je polunamešten i zahvaljujući rasporedu i poziciji idealan za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 600 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje Zvezdara U ulici Dimitrija TUcovića u visini Đeram pijace, za izdavanje trosoban stan u novijoj zgradi. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje, trpezarijsko - dnevnog boravka, 2 spavaće sobe, kupatila. Kompletno je namešten. Grejanje je centralno. Ima sigurnosna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 315.000 €, 70,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan za svaku preporuku! Kompletno sređen, prodaje se sa stvarima. Sastoji se od: predsoblja, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kupatila, lođe i terase. Stan po merenju ima 76m2. Blizina škole, vrtića, prevoza, pijace, prodavnica. Agencijska provizija 2% od....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs zadnjih 14 dana do 70 m2'
900 €
69.000 €
700 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 500 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi funkcionalan stan na mirnoj lokaciji – Trošarina, Voždovac. U ponudi je namešten stan površine 70m², smešten u prizemlju kuće koja je podeljena na zasebne stambene jedinice. Nalazi se u tihom delu grada, okružen zelenilom, idealan za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u ulici Miše Dimitrijevića na Grbavici. Funkcionalan raspored, svetao stan, idealan za udoban život. U dvorištu parking za stanare. U blizini svih neophodnih sadržaja. Stan je odmah useljiv. Cena: 500€ (depozit u visini....

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 310.000 €, 70,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac od 42,64 ara sa kucom i bazenom u Požarevcu do glavnog puta 100 oraha 3 česme na placu Odmarališta sa ljuljaškama, alatnica cena 310.000eur ZA VIŠE INFO POZOVITE 065 644 97 67 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 158.400 €, 70,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132055, I/IV, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, podrum, ostava. NOVO NASELJE - RENOVIRAN 70 m2 - PORODIČAN STAN, atraktivna lokacija. Prelep raspored! Kuhinja odvojena od dnevnog boravka + 2 spavaće sobe. Gradnja je izuzetno kvalitetna. Podovi: drvo parket. Grejanje:....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 750 €, 70,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stari Košutnjak, prostor pogodan za kancelarije u novoj VIP zgradi .. / luksuzna zgrada, uredan ulaz, termo fasada, lift, funkcionalan svetao prostor pogodan za pp, video interfon, elektro roletne, alu stolarija, viši plafoni, toplotne pumpe (grejanje i hlađenje), vpr/3, dvostran,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 650 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje Majke Jevrosime Na trećem spratu stambeno - poslovne zgrade u ulici Majke Jevrosime, za izdavanje stan površine 70m2. Stan se sastoji od predsoblja sa ugrađenim plakarom, centralne velike sobe iz koje je ulaz u sve prostorije i izlaz na terasu, kompletno nameštene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 184.370 €, 70,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Bul.Osloboženja Prodaje se troiposoban stan na odličnoj lokaciji. Nalazi na 5 spratu. Povrđina stana 70m2, sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe,kuhinje,2 kupatila,ostave i zatvorene terase.Zgrada je dobro održavana i poseduje 3 lifta.Uknjižen 1/1. Cena 184.370e Tel.0646685341....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan u samom centru grada, pogodan i kao stambeni, ali i kao poslovni prostor, poseduje kuhinju, tri sobe, kupatilo, toalet i terasu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 92.000 €, 70,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal dupleks površine 70m2, u prizemlju stambene zgrade na Lesnini, Zrenjanin. Sastoji se od jedne prostorije i sanitarnog čvora u prizemlju i galerije gde se nalaze još dve prostorije. Dva izloga, dva ulaza, centralno grejanje. Agencijska provizija za kupca: 2% Broj upisa u reg.posrednika:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 900 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

SRPSKI Luksuzno renoviran i veoma svetao stan od 70 m², idealan za porodičan život. Funkcionalan raspored sa tri sobe pruža maksimalan komfor i privatnost. Stan se nalazi na petom spratu, severozapadno je orijentisan i odiše prijatnom atmosferom i obiljem prirodne svetlosti. Posebnu....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 136.000 € na 132.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 132.000 €, 70,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 136.000 €
13.05.2026 - 132.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Kneza Mihaila Obrenovića, 70m2, 3.0, VPR/4. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, 2 terase, pripadajući podrum. Uknjižen na 67m2, mereno sa terasama i ostavom 70 m2. Grejanje na struju, TA ili klima. Stan je kompletno renoviran 2024 god, elektro i vodovodne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 900 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132228, V/V, lift, terasa, garaza. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 120.000 €, 70,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Makenzijeva, st/5, uknji��en, renoviran-Ugovorna povr��ina 46m2. U strogom centru kod gradi��a Pejton nalazi se 70m2 prostor prilago��en za poslovne namene. U prostoru se uspe��no sprovodi poslovna delatnost dugi niz godina. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 880 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

VUKOV SPOMENIK | TROSOBAN STAN | 70m² Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi potpuno namešten i komforan stan na izuzetnoj lokaciji – preko puta Vukovog spomenika. Stan se nalazi na 1. spratu novije zgrade sa liftom i površine je 70m². Veoma je svetao, funkcionalan i odmah....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 148.000 €, 70,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u blizini Caira. Nalazi se na 8. spratu zgrade sa 2 lifta (ukupno 15). Sastoji se od: Ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, 2 spavace sobe, terase sa pogledom na Cair, kupatila i wc-a, i francuskog balkona. Stan je kompletno renoviran,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PADINSKA SKELA, 350 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan trosobne strukture na Paliluli. Površine je 70m2, nalazi se u visokom prizemlju stambene zgrade bez lifta. Stan je veoma komforan i čine ga: ulazni hodnik, dnevna soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Grejanje je centralno. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.000 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja, 2 spavaće sobe. Potpuno opremljen, odmah uselijv, moderan, sunčan i svetao. Ne izdaje se porodicama sa malom decom i ne primaju se kućni ljubimci. ID: 9856 Aleksandar Jovanović 062/240144 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan trosoban stan na fenomenalnoj lokaciji u samom centru Beograda, na Terazijama, opština Stari grad. Stan se nalazi na prvom spratu uredne zgrade sa šest spratova i odličan je izbor kako za život, tako i za poslovni prostor. Površine je 70m², polunamešten, veoma funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 180.000 €, 70,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Dragoslava Srejovi��a, 2/3,-Stvarna povr��ina-70m2 , ugovorna povr��ina-64.00m2, Novija trospratna zgrada, blizina prevoza i vi��e trgovinskih radnji. Stan je trosoban, dnevni boravak i trpezarija imaju oko 25m2, velika lo��a, PVC stolarija, hrastov parket, eta��no grejanje na struju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 79.900 €, 70,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan, nisko prizemlje koje nije ukopano. Stan je svetao pogodan za poslovni prostor. Blizina linija gradskog prevoza, škole obdaništa, prodavnica. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 154.000 €, 70,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan dvoiposoban odmah useljiv stan u novogradnji na Panteleju, ukupne površine 70 m², smešten na petom spratu stambene zgrade. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan veoma lako adaptibilan u trosoban. Stan u prizemlju. Izuzetno veliki dnevni boravak, odvojena spavaća soba, prostrani kuhinjsko trpezarijski deo. Stan je u najvećoj meri upravo renoviran. Odvojen je poseban deo za garderobere duzine 12m i sirine 1.2m. Hitna prodaja.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 900 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

AUTOKOMANDA, VOŽDOVAC – LUKSUZAN STAN SA GARAŽNIM MESTOM Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi moderan i potpuno opremljen stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u naselju Autokomanda. Stan je površine 70m², luksuzno je uređen i kompletno namešten, sa pažljivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 420.000 €, 70,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 70m2(lođa), 1/6, lift, CG, LUX, dizajnerski, garaža, video nadzor Stan se nalazi u Bulevaru kralja Aleksandra kod Đeram pijace. Ovo je lokacija koja obezbeđuje kompletnu infrastrukturnu pokrivenost u svim aspektima, pa je sve što je potrebno u neposrednoj blizini. U prilici smo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Jurija Gagarina, 1/13, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-70m2 , ugovorna povr��ina-61.00m2, Odli��an 2.0 stan u bloku 70, dvostran - na 1. spratu, visine 2. sprata. Blizina svih potrebnih sadr��aja i gradskog prevoza. Izdaje se na du��e vreme. Agencijska provizija koju pla��a zakupac....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 750 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stari Košutnjak, nova VIP zgrada, četvorosoban stan .. / luksuzna zgrada, uredan ulaz, lift, termo fasada, funkcionalan svetao prostor pogodan i za pp, video interfon, elektro roletne, alu stolarija, viši plafoni, toplotne pumpe (grejanje i hlađenje), vpr/3, dvostran, hrast tarket,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan na Bulevaru Nemanjića. Površine je 70m2, nalazi se na IV spratu stambene zgrade sa tri lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju. Stan je opremljen nameštajem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 70 m2 Novo Naselje ul. Seljačkih Buna, trosoban polunamešten stan , 2 sprat od 4, cg, ugrađeni kuhinjski elementi,USELJIV – CENA mesečno 350 Evra + 350 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, Novo Naselje Seljačkih Buna 70 m2 - 350 Evra....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.400 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi, u zgradi Lumia. Stan je pažljivo projektovan i sastoji se od prostranog dnevno-trpezarijskog dela sa modernom kuhinjom i direktnim izlazom na terasu, dve komforne spavaće sobe, dva kupatila, kao i praktične vešernice.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.200 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Furnished apartment, suitable for single person employed by the embassy, ​​for multi-year lease. The parking space on demand additionaly. The apartment is comfortable, living room and dining room are open space, quiet and good neighborhood, monthly payment, deposit, agency commission....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji na Vračaru, u neposrednoj blizini Kalenić pijace, u ulici Kalenićeva. Stan ima 70m², nalazi se na visokom prizemlju uredne i održavane zgrade starije gradnje. Po strukturi je trosoban, funkcionalnog rasporeda i pogodan kako....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 132.000 €, 70,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban renoviran stan od 70m2, koji je renoviran 2024.godine, na prizemlju u blizini Aviv Parka, po strukturi trosoban 2 terase, dve inverter klime, prodaje se namešten sa svim stavarima, stan ima kvalitetnu pvc i aluminisku stolariju sa komarnicima, nove elktro i vodovodne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 175.000 €, 70,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Nikole Marakovića, 1/6, cg-Stvarna površina-70m2 , ugovorna površina-61.00m2, Na prodaju prelep trosoban stan na Miljakovcu. Ušuškan u prirodi, na prelepoj lokaciji, nalazi se na prvom spratu sredjene zgrade. Dvostrano je orijentisan sa velikom terasom od 9m2 koja predstavlja pravi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NOV, NIKAD USELJEN DVOIPOSOBAN STAN NA TELEPU---Agencijska šifra: 9112673.Izdaje se prazan dvoiposoban stan na 1. spratu zgrade sa liftom na Telepu. Stan je useljiv odmah, potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 880 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran dvoiposoban stan za izdavanje - Ruzveltova, Vukov spomenik, 70 m2Izdaje se potpuno namešten i renoviran stan površine 70 m2, smešten u Ruzveltovoj ulici, u neposrednoj blizini Vukovog spomenika. Stan se nalazi na 1. spratu zgrade sa liftom i odmah je useljiv.Stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U samom centru grada, na Terazijama, izdaje se trosoban stan. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, 2 toaleta, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom i lođe. Lep salonac, izdaje se polunamešten, sa kunhinjom i belom tehnikom. Zbog lokacije koju....

 
 
 
  Stan, BANJA, 165.000 €, 70,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Višnjička Banja, kvalitetna Energoprojekt gradnja, zgrade od crvene fasadne cigle. Stan odličan, grejne površine 65m2 plus 5m2 dve lođe, dvosoban adaptiran u dvoiposoban, na drugom spratu četvorospratnice sa centralnim grejanjem i toplom vodom. Okružen zelenilom, u blizini vrtića,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 500 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u starijoj dobro održavanoj zgradi na 4 spratu bez lifta.Lokacijski odlično pozicioniran, u blizini Studenskog grada ,Geneks kule i Fontane.Širokim bulevarima povezan sa svim delovima grada.Stajalište gradskog prevoza se nalazi ispred zgrade(autobus 65,74).Takođe u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep dvosoban stan u strogom centru grada. Površine je 70m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je veoma komforan, svetao i sa prostanim sobama. Klimatizovan....