• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 14 dana 60 m2 interfon - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs zadnjih 14 dana 60 m2 interfon - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 14 dana 60 m2 interfon

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 14 dana 60 m2 interfon" pronađeno 59 nekretnina - prosečna cena 1.385 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1400 eura
    • do 1700 eura (prosečna cena)
    • do 2100 eura
    • do 17 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • useljiv
    • 4.sprat
    • parking
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 225.000 €, 60,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na traženoj lokaciji na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Fontane i Opštine, prodaje se luksuzno renoviran, namešten stan, sa kompletno novim i nekorišćenim nameštajem. Prostorije: kuhinja, dnevni boravak, spavaća soba, hodnik i kupatilo. Stan je jednostrano orijentisan, istočno,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiv od 01.Juna. Kontak 064 11 32 100 GREJANJE - CG, sprat 2/6, LIFT, TERASA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43245. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan dvosoban stan od 60m2 na samo 3 km od centralne zgrade Aerodrom Nikola Tesla Beograd i svega nekoliko minuta vožnje od Novi Beograd, nalazi se moderan i funkcionalan stan idealan za porodičan život ili investiciju. Lokacija pruža savršen balans između mirnog okruženja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs zadnjih 14 dana 60 m2 interfon'
1.100 €
650 €
219.000 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 950 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stambeno-poslovni objekat u bloku 65 - ZepTerra, okru��en luksuznim objektima: Wellport, West 65, The one. Ovaj objekat ima idelanu poziciju, a karakteri��e ga visok nivo kvalitetan kako materijala, tako i zavr��ne obrade - alu/drvo stolarija, vi��eslojni parket renomiranog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 60m2(zastakljena lođa 5) , CG, lift, II/V, telefon, interfon. Uknjiženo 60m2. Renoviran dvosoban stan od 60m2 na fenomenalnoj lokaciji na Vračaru. Stan se nalazi na 2. spratu od ukupno 5 spratova zgrade. Veoma je funkcionalan i opremljen novim nameštajem i neophodnim uredjajima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan, komforan stan u kvalitetnoj novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, francuski balkon, video nadzor. U cenu stana su uracunati svi troskovi. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 229.000 €, 60,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvosoban stan 55m2 (mereno 60m2) na osmom spratu odlično održavane zgrade sa liftom , centralnim grejanjem, interfonom, video nadzorom… Ispred zgrade veliki parking u 3. zoni.. Kompletno namešten, veoma svetao, dvostrano orijentisan sa prelepim pogledom na grad. Lokacijski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 153.400 €, 59,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prostran dvostrano orijentisan trosoban stan na prvom spratu u novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova. Moguća kupovina putem stambenih kredita. Useljenje planirano za jul 2026. Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetao, dvostrano orijentisan stan u modernom luksuznom kompleksu Banovo brdo Residence. Stan je kvalitetno i potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu. Garažno mesto je uračunato u cenu. Kompleks je jako lepo uređen, poseduje svoje održavanje, fizičko obezbeđenje i video....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 170.000 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Ovakvi stanovi su retkost u ponudi, jer spadaju u funkcionalne stanove ,najbolje pozicionirane u ovom naselju. Okolinu čine velike zelene površine sa klupama za odmor.Okolo je veliki parking prostor sa puno mesta za parkiranje. Sam stan spada u najbolje projektovane stanove u naselju,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 870 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, renoviran stan, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, grejanje na struju. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - Etažno, sprat 3/, LIFT, TERASA, INTERFON, VIDEO....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan površine 56m² na Grbavici. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade sa liftom i interfonom, dvorišno je orijentisan, što pruža mir i tišinu tokom celog dana. Stan je veoma funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dve odvojene spavaće sobe, dnevnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiv od 01.06. Kontakt 064 11 32 100 GREJANJE - CG, sprat 4/, LIFT, TERASA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 42847. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 800 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen 3.0 stan | 61m² - parking- Vračar - Južni Bulevar Na odličnoj lokaciji na Vračaru, u mirnom delu Južnog bulevara, izdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen trosoban stan površine 61m². Stan se nalazi na 3. spratu uredne zgrade sa ukupno 4 sprata. Odlikuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Novi Železnik - Darinke Radović 2.0, 59m2 (lođa 3m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking U ponudi dvosoban, dvostrano orijentisan stan u izvornom stanju sa centralnim grejanjem, u odlično održavanoj zgradi sa liftom i video nadzorom. Postoji....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 850 €, 59,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljen i svetao poslovni prostor od 59 m2, smešten u mirnoj i održavanoj zgradi u Bloku 45 na Novom Beogradu. Izuzetno je funkcionalan i spreman za useljenje – bez ikakvih dodatnih ulaganja. Prostor se sastoji od: dve odvojene kancelarije, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 234.000 €, 58,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan i svetao dvosoban stan površine 56m², smešten na visokom prizemlju uredne i održavane zgrade u jednoj od najtraženijih ulica na Vračaru – Sindjelićevoj. Stan je trostrano orijentisan, što mu obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Sastoji se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.100 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spava��u sobu, klimatizacija je obezbe��ena pomo��u multisplit sistema, a grejanje je sa toplate, uz kontrolu potro��nje. Gara��no mesto uklju��eno u cenu. Izuzetna zgrada u ponudi BW - Aria, interesantnog dizajna, sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 226.000 €, 62,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 51m2 + terasa od 11m2, 8/9, lift, renoviran, internet, interfon, klima, ktv Stan se nalazi na Novom Beogradu, u Bloku 3. Ovaj deo ‘’starog’’ Novog Beograda je planski građen 60ih godina prošlog veka, kada je urbanizam služio potrebama čoveka, a ne investitora, pa je urbanistički....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 193.000 €, 58,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran stan, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Immo centra, svetao, uknjižen na 53m2 korisne (unutrasnje) povrsine + terasa i lođa, ima 58m2 Stan je pogodan da se adaptira u dvoiposoban. Prostorije: dnevna soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom, komforna spavaća soba, kupatilo,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi renoviran dvosoban stan, lako adaptibilan u dvoiposoban. Stan je na 8.spratu, i iznad njega je stan na 9. spratu, koji potpuno natkriven tim stanom. Svetao, topao, ju��no orijentisan, sa terasom od 11m2. Dobro pozicioniran, sa velikim javnim parkingom. Prostorije: dnevna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 226.000 €, 62,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 62m2(lođa 11m2), CG, kift, VIII/IX, podrum, telefon, interfon. Uknjiženo 51m2. Uknjižen dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini škole, vrtića, opštine, tržnih centara kao i ostalih sadržaja neophodnih za moderno stanovanje. Po strukturi dvosoban, na više načina adaptibilan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, luksuzno opremljen stan u lux kompleksu, odvojena spavaća soba, cg po utrošku, zgrada sa fizičko-tehničkim obezbeđenjem, video nadzor. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 238.500 €, 57,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 57m2( terasa 4m2), CG, IV/VII, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjižena građevinska površina 57m2. U ponudi stan na izuzetnoj lokaciji, na granici između Zemuna i Novog Beograda, par minuta od Zemunskog keja. U neposrednoj blizini se nalazi vrtić, škola, market kao i pregršt....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, kvalitetan stan u novogradnji, potpuno opremljen, poseduje dve spavaće sobe, trostrano orijentisan, grejanje i hlađenje je obezbeđeno pomoću toplotnih pumpi, postoji parking za stanare zgrade. Nalazi se u maloj mirnoj zgradi sa devet stanova. Lepa lokacija, na ivici....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 289.000 €, 63,00 m2 cca 4590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma komforan stan u lux naselju West 65, kvalitetan, čine ga dnevni deo - dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, odvojena spavaća soba, kupatilo i prostrana terasa sa pogledom na ZepTerru i Wellport, grejanje na gas. Ceo kompleks je održavan i pod visokim stepenom obezbeđenja. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.000 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neusaljavan, 3.0, stan sa garažom na Vračaru. Nov , neuseljavan stan na Vračaru, skroz opremljen novim stvarima. Ulazni hodnik, dve spavaće sobe, kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, kupatilo i terasa. Garažno mesto u ceni. Za više informacija i zakazivanje termina za razgledanje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.100 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja na Voždovcu od 63 m2, Jove Ilića, preko puta Fon-a. Izdaje se kompletno opremljen najsavremenijom tehnikom i stvarima, kao i svim manjim aparatima i posuđem. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, spavaće sobe, predsoblja sa plakarima, toaleta, kuhinje i terase. Drugi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan 2.5 soban stan na Vračaru, u mirnoj ulici Kneza od Semberije, u neposrednoj blizini Crvenog krsta. Stan ima površinu od 63m² i nalazi se na 4. spratu u zgradi starije gradnje bez lifta. Po strukturi je dvoiposoban i sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 900 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov i potpuno opremljen stan od 57 m2 u modernoj novogradnji na Vračaru, u zoni Južnog bulevara. Stan se nalazi na 1. spratu uredne zgrade sa liftom i predstavlja idealan izbor za one koji traže moderan, funkcionalan i odmah useljiv prostor.Stan je odlično organizovan i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.000 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je potpuno nov, u novogradnji na Voždovcu. Useljiv je odmah. Izdaje se kompletno opremljen najsavremenijom tehnikom i stvarima, kao i svim manjim aparatima i posuđem. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, spavaće sobe, predsoblja sa plakarima, toaleta, kuhinje i terase. Treći....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 239.000 €, 57,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Denkova bašta - Nikole Čupića 2.0, 57m2 (terasa 6m2), 8/8, CG, klima, lift, telefon, interfon, KATV, internet, video nadzor U ponudi je izuzetan, sunačan i svetao stan na odličnoj lokaciji sa prelepim panoramskim pogledom na grad. Sastoji se od prostranog dvnevnog boravka....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan u novogradnji, potpuno opremljen, dve spavaće sobe, garažno mesto je uračunato u cenu, dobra lokacija. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 1/5,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kompletno renoviran i namešten stan u Bloku 45, na samom početku šetališta Lazaro Kardenas. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini osnovne škole, vrtića, pijace i Doma zdravlja, što ga čini savršenim mestom za porodični život. Sastoji se od prostrane....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 900 € na 1.000 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 56,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2026 - 900 €
18.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan, jako lepo i luksuzno sređen stan u novom stambeno-poslovom objektu Airport Garden. Potpuno je i kvalitetno opremljen Bosch tehnikom, Nolte kuhinjom, komforan, poseduje odvojenu spavaću sobu, svetao, jugoistično orijentisan. Podno i zidno grejanje je obezbeđeno pomoću....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 155.000 €, 56,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica, Kanarevo brdo - Jelke Bojkić Makavejev 2.5, 56m2, 1/4, CG, telefon, interfon, parking Stan okružen zelenilom, kompletno namešten i adaptiran u dvoiposoban. Postoji mogućnost vraćanja stana u dvosoban. Ispred zgrade se nalazi parking. Odmah useljiv! Uknjižen na 56m2. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 244.000 €, 64,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, komforan dvosoban stan površine 64m², uknjižen i uredno održavan, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija za porodičan i miran život. Stan se nalazi u kvalitetno održavanoj zgradi sa video nadzorom i interfonom, okruženoj zelenilom, parkovima i kompletnim sadržajem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 168.000 €, 56,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 450 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Banovo brdo - Požeška 2.0, 56m2 (lođa 4m2), CG, lift, 7/8, telefon, interfon Izdaje se izuzetno čist, komforan, funkcionalan dvosoban stan, kompletno opremljen i namešten. Stan se nalazi u Požeškoj ulici, jugozapadno orijentisan (pogled ka Adi), gde je izuzetno tiho i bez....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran, lepo sre��en stan, opremljen u potpunosti, komforan, poseduje odvojenu spava��u sobu, lep pogled, slobodan parking oko zgrade. Agencijska provizija za zakupca se pla��a u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomese��ne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 80.000 €, 56,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan površine 56m² sa dodatnom terasom, smešten na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i interfonom, u samom centru grada. Odlična lokacija u neposrednoj blizini škole, crkve, marketa i svih važnih sadržaja za svakodnevni život. Stan poseduje: -podno grejanje na struju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 62 - Dušana Vukasovića 2.5, 64m2 (dve terase 4m2), 3/4, CG, interfon, podrum, parking U ponudi dvostrano orijentisan, svetao, dvoiposoban stan u zgradi novije gradnje iz 2002. godine. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, dve....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 57)

<< <1 2> >>