• GoHome Professional
www.indomio.rs 60 m2 interfon Oglasi objavljeni od - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 60 m2 interfon Oglasi objavljeni od - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 60 m2 interfon Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs 60 m2 interfon oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 169.200 €, 60,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo Lep Trosoban stan 60 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJIstan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ulične je orijentacije,osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti,ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija,Domaća Keramika, Hrastov....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 320.000 €, 60,00 m2 cca 5330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Stari Grad, Centar - Kondina 2.0, 60m2, 2/7, CG, lift, parking, interfon, telefon, klima, video nadzor. Luksuzan, kompletno renoviran dvosoban stan, u samom srcu Beograda, u mirnoj i tihoj Kondinoj ulici, u delu između Kosovske i Majke Jevrosime. Nalazi se na drugom od sedam spratova....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 700 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten dvoiposoban stan za izdavanje -Savski venac, Prokop Opis:Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan površine 60 m2 u ulici Stjepana Filipovića, u naselju Prokop na opštini Savski venac. Stan se nalazi na 12 spratu zgrade koja ima ukupno 14 spratova i nije poslednji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 179.000 €, 60,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.indomio.rs

Medak 3, zgrada u parku i zelenilu, lift, cg, topla voda .. / ul. Borivoja Stevanovića, zgrada iz 90-ih, uredan ulaz, interfon, lift, svetao, funkcionalan stan, pvc, stolarija, CG, daljinska topla voda, 2.0 adaptiran u 2.5, Lođa, spr. II/5, pripadajući podrum, blizina prevoza, prodavnica,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U zgradi novije gradnje dugoročno se izdaje stan. Nalazi se u blizini Vukovog spomenika, nadomak centra grada ali u mirnom predelu, bez gradske buke. Opremljen je kompletnom belom tehnikom, ima aluminijumsku stolariju sa električnim roletnama, sigurnosna ulazna vrata, ima kupatilo....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 790 € na 700 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 700 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 790 €
24.04.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Strogi Centar Beograda, dvosoban stan 60m2, sa parkiranjem u dvorištu, lociran u strogom centru kod hotela Moskva, 50m udaljen od Terazijske Česme. Stan je potpuno opremljen i namešten, sveže renoviran, nalazi se na drugom spratu, svetao, dvostrano orijentisan, sa visokim plafonima.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Klinički Centar, 900 €, 60,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, centar - Svetozara Markovića poslovni prostor, 60m2, 2/7, CG, lift, telefon, interfon, garaža Na jednoj od najtraženijih lokacija, u mirnoj ulici sa brzim pristupom ključnim gradskim tačkama izdaje se kompletno renoviran prostor veličine 60m2. Poseduje prostrane prozore....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 145.880 €, 60,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan u prizemlju zgrade u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po najsavremenijim standardima moderne gradnje, Po +Pr+5, sa video nadzorom i video interfonom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 160.000 €, 60,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran stan prekoputa pijace na Karaburmi. Stan je uknjižen na 51m2 + 9m2 terasa. Stan se sastoji od dnevnog boravka, spavaće sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, zastakljene terase, hodnika i kupatila. Moguća kupovina putem stambenog kredita. GREJANJE - TA, sprat VPR/5, TERASA,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 950 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Jako lepo sređen stan u luksuznom kompleksu West 65, kvalitetno opremljen, komforan, odvojena spavaća soba, grejanje na gas, zgrada sa recepcijom i obezbeđenjem, mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 60 m2 interfon (502)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.