• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 14 dana - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • www.indomio.rs zadnjih 14 dana - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 14 dana" pronađeno 3 750 nekretnina - prosečna cena 1.257 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1400 eura
    • do 1800 eura (prosečna cena)
    • do 2100 eura
    • do 18 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KRAGUJEVAC, 78.000 €, 37,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na Maloj vagi u ul: Starine Novaka, površine 37 kvm, na drugom spratu, sa centralnim gradskim grejanjem ,nema lifta u zgradi. Sastoji se od: predsoblja, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Uknjižen ( zemljišne knjige ) cena: 78.000....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 700 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

VUKOV SPOMENIK, ZVEZDARA – LUKSUZAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi luksuzno opremljen i moderno uređen stan na odličnoj lokaciji u blizini Vukov spomenik. Stan je kompletno namešten, veoma komforan i funkcionalnog rasporeda, idealan za porodičan život. Visina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 284.000 €, 118,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Racionalna kupovina sa dugoro��nom vredno����u Na prodaju funkcionalan dupleks od 118 m u mirnoj Kraljeva��koj ulici, u uredno odr��avanoj zgradi. Stan je dvostrano orijentisan i organizovan na dva nivoa, sa jasnim razdvajanjem dnevne i privatne zone raspored koji obezbe��uje stabilnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 280.000 €, 68,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se namešten 3.0 stan na odličnoj poziciji unutar naselja Zemunske kapije. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta uz stan, ali ono nije obavezno. -Uknjižen 1/1, mogućnost kupovine putem kredita -Stan je u odličnom stanju, bez ikakvih neophodnih ulaganja -Dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 250.000 €, 142,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan u kući sa lokalom u mirnom kraju, u blizini Doma zdravlja, par minuta od Delta Planeta, Filozofskog fakulteta, centra grada. Stan je površine 122m2 nalazi se na prvom spratu, ima zaseban ulaz. Čine ga ulazni hodnik, dnevna soba, izdvojena kuhinja sa trpezarijom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 450 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je lux jednoiposoban neuseljavan stan, u novoj smart zgradi sa liftom, na drugom spratu. Stan je površine 52m2 i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe i terase. Kompletno je opremljen novim nameštajem i belom tehnikom, koja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 320 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo izuzetno svetao, kompletno namešten stan na dobroj lokaciji u Mirijevu. Odličan raspored prostorija i organizovan prostor ovog stana daje pun komfor budućim zakupcima a jako očuvana zgrada sa liftom i slobodnom parking zonom oko same zgrade, lakši i praktičniji život. U blizini....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 79.000 €, 76,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju spratna kuća u mirnom delu Ripnja, svega 500 metara od Kragujevačkog puta i oko 5 kilometara od autoputa. Idealna je za sve koji žele da uživaju u tišini, prirodi i prostranom dvorištu, a da pritom budu blizu Beograda i svih važnih saobraćajnica. ? Osnovne informacije:....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 60.000 € na 70.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, LEŠTANE, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 60.000 €
10.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban komforan, uknjižen stan. Dvostrano orijentisan. Sa centralnim rasporedom. U zgradi od fasadne cigle, sa 8 stanova i manjim dvorištem ispred. U mirnom delu naselja, a blizu centra i gradskog prevoza 306 i 311 koji saobraćaju do Ustaničke, okretnice tramvaja. Samo keš kupci.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 197.200 €, 68,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana na odličnoj lokaciji – Cvećkova pijaca Na prodaju stan na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Cvećkove pijace! Ovaj svetao i prostran stan od 71 m² nalazi se na petom spratu zgrade i nudi prelep pogled na ceo grad. Idealna prilika za porodicu koja želi udoban život....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 800 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijska provizija 50% od prve kirije. Za sve dodatne informacije, molimo da nas kontaktirate , .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 70 €, 11,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garažno mesto u naselju Novi Bubanj, u ulici Milovana Gušića. Nalazi se u podzemnoj garaži nove stambene zgrade. Površina garažnog mesta je 11m2. Vrata se automatski otvaraju i zatvaraju daljinskim upravljačem.Za izdavanje na duži vremenski period može da se razgovara oko....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Lekino Brdo, 4.000 €, 540,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se zaseban objekat sa garažom.Grejanje etažno na pelet.Sastoji se iz 4 nivoa,pr+1 sprat+2 sprat +3 sprat.Svaka kancelarija ima klimu.Video nadzor.Parking za vise automobila. Sandra Obaveštenje: agencija naplaćuje usluge po realizaciji u visini 50% od jedne najveće mesečne zakupnine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 160.000 €, 80,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Vojvode Stepe, st/6, cg, uknjižen,-Ugovorna površina 80m2. U centralnom delu Vojvode Stepe prodaje se stan od 80m2, suteren sa ulaza a sa druge strane prizemlje. Pogodan je za razne delatnosti ali i za stanovanje. Jedna velika prostorija sa izlaskom na terasu, soba, dva kupatila.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.700 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Elegantan, dizajnerski trosoban stan od 88 m², dvostrano orijentisan, potpuno renoviran i kompletno namešten nameštajem visokog kvaliteta. Nalazi se na 5.spratu u ulici Kralja Milutina, u gradskom delu Savskog Venca nadomak Slavije. Zgrada je održavana, čista i poseduje dva lifta.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Nameštena svetla garsonjera pozicionirana u neposrednoj blizini Futoške pijace, centra grada, Novosadskog sajma Ovaj stambeni prostor čini soba sa šankom odvojenom kuhinjom, degažman i kupatilo sa ležećom kadom. Odmah useljiva.(Vinson nekretnine,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera u blizini Novog Kliničkog centa i Medicinskog fakulteta. Nalazi se na visokom prizemlju u stambenoj zgradi novije gradnje, sa liftom. Stan je kompletno sređen, i opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina garsonjere je 29 m2. Sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 3.000 €, 3000,00 m2 cca 1 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Objekat se nalazi u neposrednoj blizini autoputa Beograd - Budimpešta sa direktnim pristupom na isti. Nalazi se u blizini grada Novih Banovaca sa savršenom vidljivošću sa susednog autoputa A1. Prostor je od centra Beograda udaljen na 25km i 50km od centra Novog Sada. Sama lokacija....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 84.500 €, 65,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Stanse nalaze na II spratu stambene zgrade površine je 65m2. Stanovi će biti sa PVC stolarijom, a na podu će biti laminat ili parket po želji kupca. Grejanje je na struju. Hvala Vam što ste pogledali....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 82.800 €, 46,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam ekskluzivni stambeni objekat u izgradnji na jednoj od najtrazenijih lokacija u Pancevu. Ovaj objekat moze biti i vasa oaza ako zelite sebi da priustite zivot blizu reke, kao i centra grada, a opet da imate svoj mir i komfor. U ponudi imamo stanove razlicitih struktura,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan kod Doma zdravlja. Površine je 55m2, nalazi se na III spratu stambene zgrade bez lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 950 €, 92,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno opremljen stan u Mutapovoj ulici, u samom centru Vračara, na izuzetno mirnoj i ušuškanoj lokaciji sa pogledom na park. Stan ima dve odvojene spavaće sobe i dva kupatila, oba sa tuš kabinama i zasebnim bojlerima, što obezbeđuje visok nivo komfora i privatnosti. Može....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 270.000 €, 151,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzna kuća odmah nakon Avale idealna kako za miran porodični život i beg od gradske gužve, tako i kao odlična investicija za izdavanje i turistički najam. Nekretnina pruža potpunu privatnost i uživanje u prirodnom okruženju, uz odličnu povezanost i blizinu grada. Kuća....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 39.999 €, 27,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju 1.0 stan u kući na dobroj lokaciji blizu centra Leštana. Sastoji se od sobe sa kuhinjom, kupatila i ostave. Stanu pripada i soba od 20m2, koju je moguce spojiti i napraviti jednu celinu. Uknjižen na 27m2. Bez tereta i zabeležbi. U cenu je uključena kuhinja. Pravo korisćenja....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 90.000 €, 45,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U samom centru Vrnjačke Banje nalazi se predivan stambeni kompleks koji objedinjuje komfor, sadržaj i izuzetnu lokaciju. Ovaj moderan ambijent pruža kvalitetan način života, uz sadržaje koji doprinose svakodnevnom uživanju i praktičnosti. U ponudi je lep i osvetljen stan površine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 320 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran dvosoban stan u strogom centru Niša. Površine je 40m2+17m2 terase, nalazi se na IV spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se sastoji od dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, kupatila, spavaće sobe sa galerijom, terase i špajzom na terasi, grejanje TA. Stan je uređen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 650 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje renoviranog stana u Krunskoj, Vračar Kalenić pijaca. Renoviran stan za izdavanje nalazi se u Krunskoj ulici, na Vračaru, u neposrednoj blizini Kalenić pijace i Muzeja Nikole Tesle. Stan je smešten na visokom prizemlju dobro održavane zgrade i sastoji se od prostrane dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 179.550 €, 57,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova lokacija Ada Mol U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno građeni. Zgrada....

 
 
 
  Poslovni prostor, POŽAREVAC, 36.000 €, 34,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal od 34m2 u Kostolcu u krugu pijace mogucnost prosirenja lokala za 31m2 cena 40.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 545.000 €, 107,00 m2 cca 5090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vojvode Milenka, 2/5, cg, uknjižen-Stvarna površina-107m2 , ugovorna površina-107.00m2, Na prodaju lux stan od 107m2 u ulici Vojvode Milenka. Stan se nalazi na drugom spratu uredjene zgrade iz 2000. godine. Svakom detalju u stanu je posvećeno maksimalno pažnje i najkvalitetniji materijali.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 122.000 €, 20,00 m2 cca 6100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

0.5, 20,5m2(terasa 0.5), TA, III/IV, telefon, interfon. Uknjiženo 20m2. Izuzetno funkcionalna garsonjera u centru grada, zapadno orijentisana. Idealna i za stanovanje i kao investicija, jer se nalazi u blizini Knez Mihailove i mnogih fakulteta. Renovirana i opremljena. Kontakt 064/81....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.350 €, 96,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno renoviran četvorosoban stan površine 96 m2, smešten u jednom od najtraženijih delova Novog Beograda - u Bloku 70, u ulici Jurija Gagarina.Stan se nalazi na 13. spratu uredno održavane zgrade sa ukupno 15 spratova. Zgrada poseduje renoviran ulaz i nove liftove, a....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan /duplex/ površine 32m2 na jedanaestom spratu u zgradi sa liftom /lift ide samo do devetog sprata/ u blizini Zone 3. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila. Grejanje je centralno. Komplet je opremljen nameštajem....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 19.000 €, 1300,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Ravan plac od 13a u Vranicu, nedaleko od centra sa lepim pogledom. Do placa je asfaltni put, struja i voda ispred placa. Uknjižen. Za dodatne informacije pozvati. Agencijska nadoknada iznosi 1.000eur .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 800 €, 100,00 m2