• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • www.indomio.rs useljiv 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv 2.sprat

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv 2.sprat" pronađeno 462 nekretnina - prosečna cena 823 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 40,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Obudojevica - Bregovi 40m2, 1.5, 2. sprat, EG (kotao) Lux apartman na lepoj i mirnoj lokaciji (kružni prsten) na Zlatiboru. Za one koji žele pravi osećaj planine, apartman je idealna prilika, kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Kompletno opremljen veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban stan 40m Grbavica Danila KIša Lokacija: Grbavica (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Danila Kiša Sobnost: Jednoiposoban Opremljenost: Namešten Kvadratura: 40m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 2. sprat Dodatne informacije Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Lipov Gaj, 8.400 €, 700,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se veoma atraktivan, uskoro useljiv, nov poslovni prostor, u modernoj poslovnoj zgradi, na potezu između Novog Sada i Veternika. Open-space koncept sa mogućnošću pregrađivanja i prilagođavanja prostora za sopstvene potrebe, 700m2 po etaži, ukupno 1400m2, na prvom i drugom spratu.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban stan u novijoj zgradi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan je kompletno opremljen: veš mašina, mašina za sudove, klima, tv, itd. Poseduje dve odvojene spavaće sobe i dnevnu sa kuhinjom i terasom. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 450 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera na Vračaru, u Niškoj ulici, u blizini Sportskog centra i Vukovog spomenika. Stan ima 23m² i nalazi se na 2. spratu u zgradi starije gradnje sa liftom. Funkcionalno je organizovan, sa prostorom za dnevni boravak i spavanje, kuhinjskim delom i kupatilom. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo jednoiposoban nov stan, parking ispred zgrade, moguc zakup garaznog mesta. Lokacija-Somborski bulevar, Telep Novi Sad Stan je moderno opremljen, vodilo se racuna o svim detaljima. Drugi sprat, lift, mali troskovi s obzirom da je grejanje na gas i ima kalorimetre. Kuhinja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 1.000 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan na Banovom brdu, lokacija odlična u blizini hotela Šumadije. Odmah useljiv, stan ima dva kupatila, dnevnu sobu, 4 spavaće i kuhinju kao i predsoblje. Može se koristiti i kao poslovni prostor. Za više informacija i zakazivanje termina za razgledanje, slobodno nas kontaktirajte!....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 350.000 € na 320.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 350.000 €
01.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan u najlepšem delu Vračara! Na prodaju je ekskluzivan trosoban stan površine 76 m² + 6 m² terasa (ukupno 82 m²), smešten na drugom spratu (2/2) u manjoj zgradi sa svega četiri stana. Zgrada ne poseduje lift. Stan je trostrano....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 270 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN, PET FRIENDLY, GRBAVICA---Agencijska šifra: 9108910.Izdaje se jednosoban pet friendly stan na Grbavici kvadrature 26 m2. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa liftom. U okolini se nalazi tržni centar Promenada, Štrand, kao i sve potrebne stvari....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno opremljen, kompletno namešten dvosoban stan površine 50 m2 u novijoj zgradi sa liftom, na odličnoj lokaciji na Vračaru. Stan je idealan za parove, poslovne ljude ili manje porodice. Stan je svetao, funkcionalan i prostran. Opremljen je kvalitetnim nameštajem i belom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 1.100 €, 143,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 6070 NS – 5-soban, 143m2, novogradnja –premium kvalitet centar, Vase Stajića. za stanovanje ili POSLOVNI PROSTOR . 4.sprat 2 kupatila Novo, lux polunamešten stan (kuhinja). Optički internet PET FRIENDLY Useljiv odmah Mesečna cena zakupa: 1100 e + depozit Opciono - doplata....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban namešten stan sa garažom kod Đeram pijaceIzdaje se moderno namešten dvosoban stan površine 40 m2 u neposrednoj blizini Đeram pijace i Bulevara Kralja Aleksandra, u Jedrenskoj ulici na Zvezdari. Stan se nalazi na 2. spratu u zgradi sa liftom, novije gradnje, i predstavlja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 750 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Komforan dvosoban stan, površine 54 kvm, u strogom centru grada, pešačka zona, nalazi se na drugom spratu. Stan je kompletno namešten, novim stvarima, do sada ne korišćene. Odmah je useljiv. Obavezan je depozit kod zakupa. VREDI POGLEDATI Za bliže informacije, agencija nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 135.000 €, 55,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131361, II/III, terasa, uknjižen, podrum. Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan u Braće Krkljuš ulici na drugom spratu bez lifta. Stan ima 49m2 plus terasa 6m². Odmah useljiv. Agent Dragan. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

FANTASTIČAN, DVOSOBAN STAN NA GRBAVICI--- Agencijska šifra: 9106250.  Izdaje se kompletno renoviran dvosoban stan na drugom spratu na Grbavici. Stan se sastoji od dnevnog boravka,spavaće sobe, fizički odvojene kuhinje, kupatila i terase. U spavaćoj sobi postoji plakar za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 800 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 86098, II/IV, klima, lift, telefon, renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Izdaje se renoviran namešten stan salonskog tipa u strogom centru grada, nadomak Knez Mihailove i Trga Republike. Kompletno je renoviran, nalazi se na drugom spratu zgraade sa liftom i interfonom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 699 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan,opremljen potpuno novim nameštajem i belom tehnikom. Odlična lokacija. Strogi Centar. Potpuno renoviran, lepo sređen stan, kompletno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, podrum, video nadzor. Useljiv od 01. jula 2024. godine. Za više informacija i zakazivanje....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 700 €
22.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo odli��an 2.0 stan u novijoj zgradi, u srcu Vra��ara. Presti��na lokacija, u mirnoj ulici, nadomak Kaleni�� i ��eram pijace, Beogradskog dramskog pozori��ta i mnogobrojnih supermarketa, kafi��a, restorana i ostalih sadr��aja za komforan i udoban ��ivot. Stan se sastoji od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 530 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan od 37 m² u ulici Džordža Vašingtona, u neposrednoj blizini Bajlonijeve pijace, na odličnoj lokaciji u opštini Stari Grad. Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno pet, u uredno održavanoj zgradi sa liftom. Potpuno je opremljen i spreman za useljenje, sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten, moderan, svetao i prostran 2.5 stan (64m²) u strogom centru grada. Stan se nalazi na 2. spratu moderne i održavane zgrade sa liftom, orijentisan ka dvorištu, namešten i odmah useljiv. Struktura i opremljenost: • Dnevna soba: Kompletno namešten veliki dnevni boravak....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 650 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN DVOIPOSOBAN STAN NA SOMBORSKOM BULEVARU SA PARKING MESTOM---Agencijska šifra: 9112671.Izdaje se moderno namešten dvoiposoban stan na 2. spratu zgrade sa liftom na Somborskom Bulevaru. U cenu zakupa ulazi i korišćenje parking mesta u dvorištu zgrade.Stan je useljiv od....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 320.000 € na 300.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 300.000 €, 60,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 320.000 €
24.04.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Lux stan sa parking mestom u strogom centru grada 2.0, uknjižen 60m2 , 2/5, CG, klima, interfon Prodajemo dvosoban luksuzno renoviran stan u dobroj posleratnoj zgradi sa liftom u mirnom delu ulice Majke Jevrosime i Kondine. Orjentisan je zapadno prema unutrašnjem dvorištu na drugom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.499 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac - FON, Luksuzan 3.0 stan, 75 m2 - 1.499 euraLokacija: Beograd - Voždovac - kod FON-a Kvadratura: 75 m2 Struktura: 3.0 sobe (dve spavaće sobe) Sprat: 2/ Grejanje: Centralno Stanje: Luksuzno opremljen Nameštenost: Namešten Način plaćanja: Mesečno Depozit: Obavezan Dodatno:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.200 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Moderan, komforan i potpuno namešten trosoban stan na drugom spratu kvalitetne zgrade sa urednim ulazom i interfonom. Zgrada je okružena sopstvenom baštom punom zelenila , što obezbeđuje mir i prijatnu privatnost. Struktura: Ulazni hodnik Prostrana dnevna soba sa otvorenom kuhinjom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 550 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan dvosoban stan površine 45 m² smešten u mirnom delu Novog Sada, na svega nekoliko minuta hoda od strogog centra grada. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji žele udoban život u mirnom okruženju, a da su istovremeno blizu svih važnih gradskih sadržaja.....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 900 € na 750 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 750 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 1.000 €
03.04.2026 - 900 €
08.04.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Centar, Kneza Mihaila, 58 m2, sve u ceniIzdaje se elegantan, salonski stan površine 58 m2, smešten na drugom spratu stambene zgrade sa liftom, u samom centru Beograda, u pešačkoj zoni ulice Kneza Mihaila, na teritoriji opštine Stari grad. Zgrada ima ukupno šest spratova, a stan nije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan dvosoban stan u novoizgrađenom Kosa kvartu na Bežanijskoj kosi. Stan je prvi put useljiv, a sav nameještaj i bela tehnika su novi. Idealan je za pojedinca ili par. Nepušači i osobe bez kućnih ljubimaca imaju prednost. Stan karakteriše moderan koncept sa velikim....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 200.000 €, 46,00 m2 cca 4350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

KOPAONIK centar, dobro poznata vila na atraktivnoj lokaciji u samom centru Kopaonika, blizu "Konaka" PRODAJEMO apartman od 46m2, sa odvojenom spavacom sobom na drugom spratu, komforan, prostran i pogodan za 5 osoba. Apartman poseduje i svoju skijasnicu, a ispred vile je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 500 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Odmah useljiv GREJANJE - CG, sprat 2/5, LIFT, TERASA ID oglasa: 42935. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 259.000 €, 70,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Jugoistočno orijentisan stan zidan od najkvalitetnijih materijala sa ugrađenom inverter klimom i grejanjem po potrošnji. Odmah useljiv. Mogućnost kupovine parking mesta u garaži. U procesu dobijanja upotrebne dozvole. U ponudi stanovi različitih struktura. GREJANJE - CG, sprat 2/10,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 500 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Lep stan u mirnoj ulici u neposrednoj blizini doma zdravlja Zvezdara. Useljiv od 01.04. GREJANJE - CG, sprat 2/5, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA, INTERFON, VIDEO NADZOR ID oglasa: 43156. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 365.000 €, 56,00 m2 cca 6520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je svetao, prostran, luksuzan i kompletno opremljen apartman površine 56m2. Već 6 godina je deo prestižnog lanca jednog od najuspešnijih brendova u segmentu apartmanskog smeštaja u Beogradu. Prostorije ulazni hodnik, open space, spavaća soba sa đakuzijem, kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen dvosoban stan površine 54 m2, smešten na odličnoj lokaciji u ulici Marka Oreškovića, u neposrednoj blizini Đeram pijace. Stan se nalazi na 2. spratu uredno održavane zgrade sa liftom, u mirnom delu, a ujedno na samo nekoliko minuta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 419.000 €, 108,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 108m2(terasa 5m2), 2/3, CG, LUX, interfon, internet, klima, ktv, podrum, video nadzor, salonac Ulica Stanoja Glavaša, locirana na par minuta hoda od Tašmajdanskog parka kao i na par stotina metara od Palilulske pijace, svojom pozicijom pripada najlepšem delu Palilule. Kao centralna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je sređen i potpuno opremljen dvosoban stan od 68m² u Bloku 67 na Novom Beogradu. Smešten na 2. spratu uredne zgrade sa video nadzorom i liftom. Raspored čine dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo i zastakljena terasa sa lepim pogledom. Stan je svetao, praktičan i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 2.200 €, 112,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan četvorosoban porodični stan od 112 m2 u mirnom i atraktivnom delu Dorćola. Stan je potpuno nov, moderno opremljen i odmah useljiv. Sastoji se od prostrane dnevne sobe povezane sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, od kojih je jedna master sa sopstvenim kupatilom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji u Beogradu, Vračar – Crveni krst, u Kajmakčalanskoj ulici. Stan je površine 40m², po strukturi jednoiposoban (1.5) i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno renoviran dvosoban stan na izuzetnoj lokaciji u Makenzijevoj ulici, u neposrednoj blizini Slavije i Hrama Svetog Save. Stan se nalazi na 2. spratu uredno održavane zgrade sa liftom i prostire se na 65 m2.Stan je kompletno renoviran i opremljen za savremen način....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan na drugom spratu kod Kluza. Stan ima 50 m², drugi sprat. Stan je prazan i odmah useljiv. Sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, terasa.. Svetao i funkcionalan. Depozit obavezan. Izdavanje na duže. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 650 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN TROSOBAN STAN NA LIMANU 1---Agencijska šifra: 9109326.Izdaje se kompletno namešten i komforan trosoban stan na vrhunskoj lokaciji na Limanu 1, u neposrednoj blizini Univerziteta. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade, poseduje dnevni boravak, odvojenu kuhinju, dve....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 500 €
13.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN U NEPOSREDNOJ BLIZINI BULEVARA OSLOBOĐENJA  I FUTOŠKE PIJACE ---Agencijska šifra: 9112576.Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan od 43m2 na drugom spratu zgrade sa liftom  u blizini  Bulevara Oslobođenja i Futoške pijace.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 119.000 €, 44,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan je odmah useljiv i pogodan za renoviranje, odnosno menjanje kompletnog rasporeda. Izuzetno topao i svetao. Dvostrano orijentisan i uknjižen 1/1 na 32m2, merena površina je 44m2, stoga može na kredit. Stan nema nikakvih hipoteka. Sastoji se od dnevnog boravka sa zastakljenom terasom,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 462)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.