• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv 2.sprat - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs useljiv 2.sprat - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv 2.sprat

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv 2.sprat" pronađeno 478 nekretnina - prosečna cena 836 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 224.400 €, 67,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Lux renoviran stan na odličnoj lokaciji. 2 sprat, 3 spavaće sobe, kupatilo + toalet, terasa, podrum. Uknjižen i odmah useljiv. Retko u ponudi. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 650 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran stan u mirnom delu grada, kod Šupa, smešten na 2. spratu uredne stambene zgrade. Stan je svetao, funkcionalan i odlično održavan, idealan za parove, zaposlene ili pojedince koji žele udoban i praktičan prostor sa dobrom lokacijom. Karakteristike stana:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 950 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo uređen i svetao dvosoban stan površine 54 m2 na Vračaru, u ulici Kursulina, u neposrednoj blizini Kalenić pijace. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom (ukupno 12 spratova) i nije poslednji sprat.Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo u Petrovaradinu Namešten Trosoban stan 45 m2 na DOBROJ LOKACIJI Stan se nalazi na drugom spratu zgrade,dvorišne orijentacije,komplet je opremljen, svetao je i funkcionalan ima Lepu Terasu. Grejanje je centralno gradskoZakupnina iznosi 450 e sa Troškovima komunalija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 270 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN, PET FRIENDLY, GRBAVICA---Agencijska šifra: 9108910.Izdaje se jednosoban pet friendly stan na Grbavici kvadrature 26 m2. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa liftom. U okolini se nalazi tržni centar Promenada, Štrand, kao i sve potrebne stvari....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132045, II/, lift, terasa. Izdaje se stan, 80m2, na Novom Naselju. II sprat, lift. Dnevna soba, kuhinja, dve spavaće sobe, hodnik, jedno kupatilo i jedan manji toalet. Pogodno za strance. Blizina škola, obdaništa, marketa, kafića Useljiv odmah. Depozit u visini kirije.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno opremljen, kompletno namešten dvosoban stan površine 50 m2 u novijoj zgradi sa liftom, na odličnoj lokaciji na Vračaru. Stan je idealan za parove, poslovne ljude ili manje porodice. Stan je svetao, funkcionalan i prostran. Opremljen je kvalitetnim nameštajem i belom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 350 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

NOV TROSOBAN STAN NA SAMOM POČETKU ADICA, ODMAH USELJIV, SA PARKINGOM---Agencijska šifra: 9112419.Nov trosoban stan koji se nalazi na samom početku Adica, u mirnoj i lepoj ulicI. U ponudi su stanovi iste kvadrature na 1. i 2. spratu. Stan je opremljen sa kuhinjom i klima uređajem.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 240.000 €, 59,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Banovo brdo, novogradnja kod Hipodroma, odmah useljiv stan! Nalazi se na drugom spratu kvalitetne zgrade koja je useljena 2025. godine, građena od strane renomiranog investitora. Zgrada imaveliko dvorište samo za stanare, stanarske ostave, prostrane hodnike i ulaznu zonu. Raspored....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.000 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, neuseljavan dvosoban stan u zgradi BW Lumia, u elitnom naselju Beograd na vodi. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini Savskog parka. Poseduje moderni ulaz sa recepcijom, podzemnu garažu, skladišne prostorije i uredjeno zajedničko dvorište sa dečijim igralištem i prostorom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 108.150 €, 35,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo namešten, odmah useljiv stan u centru grada. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, odvojenu spavaću sobu i kupatilo. Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Odličan je kao investicija, ali i za život. Prostran je i svetao. Redovno je uknjižen. Za više....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 400 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.indomio.rs

Lepo namesten stan sa odvojenom spavacom sobom i terasom, 35m2, u strogom centru Novog Sada, na 5 minuta od Zmaj Jovine. Opremljen, SVE NOVO, bela tehnika (frizider, sporet, ves masina), el.uredjaji (televizor, usisivac, pegla, fen). Na drugom spratu, ima lift. U spavacoj sobi je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 92.600 €, 35,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vitezova Karađorđeve zvezde, 2/4, ta, uknjižen,-Stvarna površina-35m2 , ugovorna površina-35.00m2, Prodaje se kompletno renoviran stan na Mirijevu, smešten na drugom spratu pristojne zgrade sa ukupno četiri etaže. Stan se odlikuje odličnim rasporedom i savremenim enterijerom, a spreman....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 450 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Miklošićeva 2.0, 65m2, na dva nivoa, TAIzdaje se funkcionalan i prijatan stan u kući sa zajedničkim dvorištem, smešten u mirnoj ulici na Lekinom brdu - Miklošićeva. Ova lokacija je poznata po dobroj povezanosti sa centrom grada, ali i po tihom, porodičnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

LEP, KOMPLETNO NAMEŠTEN DVOSOBAN, PET FRIENDLY STAN U CENTRU, STRAŽILOVSKA ULICA---Agencijska šifra: 9107702.Izdaje se lep, komforan namešten dvosoban stan na drugom spratu u Centru.Kućni ljubimci su dozvoljeni. Mogućnost zakupa i parking mesta.Stan odmah useljiv.Potreban je depozit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 299.000 €, 86,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

4.0, 86m2 (terasa + lođa), 2/2, eg/gas, ktv, interfon, telefon, garaža. Gradska opština Voždovac se nalazi na svega nekoliko kilometara od srca grada, te je njena blizina centru, a ujedno i odvojenost od gradske vreve čini jednim od poželjnijih lokacija za stanovanje. Sanska ulica....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 165.000 € na 160.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 160.000 €, 67,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 160.000 €
17.12.2025 - 165.000 €
29.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125109, II/IV, klima, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum. Izuzetno lep stan u porodicom, mirnom kraju na Petlovom brdu. Stan je korisne površine 57m2 + dve lođe ukupno 12.4m2 + podrum. Sastoji se od spavaće sobe, dnevne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 550 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan dvosoban stan površine 45 m² smešten u mirnom delu Novog Sada, na svega nekoliko minuta hoda od strogog centra grada. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji žele udoban život u mirnom okruženju, a da su istovremeno blizu svih važnih gradskih sadržaja.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 650 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN DVOIPOSOBAN STAN NA SOMBORSKOM BULEVARU SA PARKING MESTOM---Agencijska šifra: 9112671.Izdaje se moderno namešten dvoiposoban stan na 2. spratu zgrade sa liftom na Somborskom Bulevaru. U cenu zakupa ulazi i korišćenje parking mesta u dvorištu zgrade.Stan je useljiv od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Vračar - Kalenić pijaca | Trosoban stan, 82 m2, terasa, garaža (opciono) U ponudi je kvalitetan i funkcionalan trosoban stan na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu - u neposrednoj blizini Kalenić pijace, na uglu ulica Baba Višnjine i Kursuline. Stan se nalazi na 2. spratu....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 549.000 € na 519.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 519.000 €, 125,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.03.2025 - 624.900 €
30.05.2025 - 599.900 €
19.11.2025 - 580.000 €
17.12.2025 - 549.000 €
22.03.2026 - 519.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.indomio.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji, na Obilićevom vencu, u mirnoj ulici, na samom obodu pešacke zone, na svega par koraka od Knez Mihailove, u prilici smo da ponudimo autentičan, perfektan salonski stan, u odličnoj zgradi sa održavanim ulazom. Stan se nalazi u lepoj predratnoj zgradi na drugom....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 138.000 €, 48,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan 48m², novogradnja, renoviran, lođa, parking, gasno grejanje, uknjižen, odlična lokacija Na prodaju dvosoban stan površine 48m² u kvalitetnoj novogradnji, koji se nalazi na 2. spratu od ukupno 3 sprata. Stan je renoviran, funkcionalan i odmah....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

LEP JEDNOIPOSOBAN STAN NA PODBARI---Agencijska šifra: 9110043.Izdaje se lep, kompletno namešten, jednoiposoban stan na 2.spratu zgrade sa liftom na Podbari. Stan se nalazi u mirnom kraju i na svega par minuta hoda od centra Novog Sada. Stan je useljiv odmah. Potreban depozit u visini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 380 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo u Novom Sadu u blizini Bulevara Nameštenu Garsonjeru 24 m2 na TOP LOKACIJIStan se nalazi u Ćirpanovoj ulici na Drugom spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan ima i Lepu TerasuGrejanje je centralnozgrada ima LiftZakupnina iznosi 380 epotreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji u Beogradu, Vračar – Crveni krst, u Kajmakčalanskoj ulici. Stan je površine 40m², po strukturi jednoiposoban (1.5) i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – izdaje se potpuno nov, luksuzno opremljen dvosoban stan površine 54m² u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Stan se nalazi na drugom spratu nove zgrade i predstavlja odličan izbor za sve koji traže moderan i funkcionalan prostor na atraktivnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAC, 450 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Kać, na glavnom Zrenjaninskom putu, u blizini Continental firme. Izdajemo lux, nov, moderno, kompletno opremljen i namešten jednoiposoban stan od 35m2, TROŠKOVI URAČUNATI U CENU! Drugi sprat, grejanje podno na struju. Stan sa dobrom organizacijom, sa dosta prostora za odlaganje stvari.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.indomio.rs

Odličan jednoiposoban stan na drugom spratu novije trospratne zgrade na odličnoj poziciji naselja Vojvode Vlahovića. Blizina autobuske stanice, marketa, škole Predsoblje, dnevno trpezariski deosa izlazom na terasu, kuhinja, spavaća soba sa ugradnim plakarom, kupatilo je prostrano....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 250 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTENA GARSONJERA NA DETELINARI ---Agencijska šifra: 9111534.Izdaje se potpuno namešta gasronjera, na drugom spratu zgrade  na Novoj Detelinari u blizini Umetničke škole. Stan poseduje terasu. Useljiv odmah.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo jednoiposoban nov stan, parking ispred zgrade, moguc zakup garaznog mesta. Lokacija-Somborski bulevar, Telep Novi Sad Stan je moderno opremljen, vodilo se racuna o svim detaljima. Drugi sprat, lift, mali troskovi s obzirom da je grejanje na gas i ima kalorimetre. Kuhinja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban namešten stan sa garažom kod Đeram pijaceIzdaje se moderno namešten dvosoban stan površine 40 m2 u neposrednoj blizini Đeram pijace i Bulevara Kralja Aleksandra, u Jedrenskoj ulici na Zvezdari. Stan se nalazi na 2. spratu u zgradi sa liftom, novije gradnje, i predstavlja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 81,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlican trosoban stan u bloku 70, prva cetvorospratna zgrada do Save. Drugi sprat bez lifta od cetiri. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavace sobe, dve terase, spajiza kupatila i Wc-a. Stan ima uknjizenih 81m2, a mereno 91m2. Stan je brzo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 220.800 €, 134,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Veterniku Novogradnja Useljiv Četvorosoban stan 134 m2 na POGODNOJ LOKACIJIStan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ima Tri odvojene spavaće sobe i Fantastičnu Lepu Veliku Terasu,dvostrano je orijentisan,ističe se kvalitetna ugradnja,Italijanska keramika,Pvc....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 259.000 €, 70,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Jugoistočno orijentisan stan zidan od najkvalitetnijih materijala sa ugrađenom inverter klimom i grejanjem po potrošnji. Odmah useljiv. Mogućnost kupovine parking mesta u garaži. U procesu dobijanja upotrebne dozvole. U ponudi stanovi različitih struktura. GREJANJE - CG, sprat 2/10,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 292.005 €, 94,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan četvorosoban stan u izgradnji, useljiv krajem 2026. godine. Nalazi se u modernoj stambenoj zgradi na 2. spratu u mirnom i lepo povezanom delu grada. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase Dvorišno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 260 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo u Novom Sadu na Salajci Lepu Nameštenu Garsonjeru 24 m2 na DOBROJ LOKACIJI Stan se nalazi u Mirnom kraju na Drugom spratu zgrade bez lifta,dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan,komplet je opremljen sa novim stvarima,ima jedan Ležaj i Lepu Terasu,. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 133.900 €, 68,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju troiposoban dupleks stan uknjižene površine 68m² a ukupne površine 87m2 u novijoj zgradi na Telepskoj dolini. Stan se nalazi na 2. spratu, uknjižen 1/1 i odmah useljiv. Grejanje je na gas preko radijatora, svaki stan ima svoj kotao i protočni bojler za toplu vodu. Mesečni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 500 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se miran stan u Brankovoj ulici – prednost poslovna namena Izdaje se prijatan stan površine merene 35 m², smešten na drugom spratu zgrade sa liftom, u Brankovoj ulici. Iako se nalazi u samom centru grada, stan je orijentisan ka dvorištu zgrade, te je izuzetno miran i bez buke....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 699 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan,opremljen potpuno novim nameštajem i belom tehnikom. Odlična lokacija. Strogi Centar. Potpuno renoviran, lepo sređen stan, kompletno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, podrum, video nadzor. Useljiv od 01. jula 2024. godine. Za više informacija i zakazivanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 380 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan koji se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa liftom koja je locirana u neposrednoj blizini riblje pijace u centru grada. Stan je odmah useljiv. Potreban je depozit i agencijska provizija u iznosu od 50%. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 36,00 m2